Nordic & Run Festival Ścinawa 2016
Mężczyźni: 54Kobiety: 62Razem: 116 (opłaconych: 0)
Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową
Lp. | Nazwisko i imię | Miasto | Klub | Klasyfikacja | Kategoria | Wpłata |
---|
Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej
Lp. | Nazwisko i imię | Miasto | Klub | Klasyfikacja | Kategoria | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRZEJEWSKA BOGUSŁAWA | CZEMPIŃ | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | ||
2 | ANDRZEJEWSKI MIECZYSŁAW | CZEMPIŃ | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | ||
3 | BADECKI RYSZARD | NIESZCZYCE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
4 | BAJ DANUTA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
5 | BAJ STANISŁAW | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
6 | BARAN ANDRZEJ | WROCLAW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
7 | BIADALSKA MARIA | BOJANOWO | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZEŚCIA | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
8 | BIELAWSKI ZDZISŁAW | LWÓWEK ŚLĄSKI | AKADEMIA MARSZU NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
9 | BIK STANISŁAW | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
10 | BISKUPSKI ANDRZEJ | WROCŁAW | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | ||
11 | BŁASZCZYSZYN DANUTA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
12 | BOCZAR BEATA | ZIELONA GÓRA | GREEN TEAM | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
13 | BOROWIEC ELWIRA | LESZNO | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
14 | CIEŚLA EDYTA | RYBNIK | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
15 | CYRUS BOGDAN | STRZEBIŃ | SILESIA NORDIC TEAM | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
16 | CZEREP DARIUSZ | RUDNA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
17 | CZŁAPSKI KRZYSZTOF | CIECHANÓW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
18 | DEC CZESŁAWA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
19 | DEC HENRYK | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
20 | DONIFACY KRYSTIAN | LUDWIKOWICE KŁODZKIE | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM SPECJALNE PROWADZONE PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
21 | DRABCZYK FRANCISZEK | CHOCIANÓW | KS METRACO POLKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
22 | DRACZYŃSKA BOŻENA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
23 | DUDEK LESZEK | GŁOGÓW | METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
24 | DZIUBAK JANUSZ | RYBNIK | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
25 | FEDECZKO EDYTA | TRZEBNICA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
26 | FOJT ALEKSANDRA | POZNAŃ | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (2KM) | - | ||
27 | GIEMZA MICHAŁ | ZIELONA GÓRA | MARSZ NAJMŁODSZYCH WIELBICIELI NORDIC (500M) | - | ||
28 | GIEMZA TOMASZ | ZIELONA GÓRA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
29 | GOTOWIEC EMILIAN | LUBIN | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
30 | GRYGOROWICZ BOGDAN | LUBIN | K.S. METRAKO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
31 | GURDAK EDWARD | BOJANOWO | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
32 | GURDAK JADWIGA | BOJANOWO | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
33 | HARLAK PATRYCJA | LUDWIKOWICE KŁODZKIE | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM SPECJALNE PROWADZONE PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
34 | HOLEWA HALINA | RADZIONKÓW | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | ||
35 | HORACZEWSKA KRYSTYNA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
36 | IGLIŃSKA MARIA | LIPNO | AZYMUT - MÓRKOWO | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
37 | JAGODZIŃSKA BOŻENA | WOCŁAW | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | ||
38 | JAGODZIŃSKI ANDRZEJ | WROCŁAW | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | ||
39 | JASTRZĘBSKA VIOLETTA | WROCŁAW | 3 PLUS 1 | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
40 | JEZIERSKA JOLANTA | WROCŁAW | RIGHTWAY | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
41 | JĘDRASIAK RENATA | LUBIN | KGHM METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
42 | JUSZCZYK MARTA | ŚCINAWA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
43 | KALISZ KRZYSZTOF | LUBIN | KS POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
44 | KASIŃSKA-MACHAJEK KRYSTYNA | POLKOWICE | KS METRACO POLKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
45 | KLEPACZEK DAWID | LUBIN | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
46 | KŁUDKOWSKA EDYTA | ŻARY | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (2KM) | - | ||
47 | KOŁODZIEJ EWA | MIŁKOWICE | USC MIŁKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
48 | KONOPACKA EDYTA | NOWA RUDA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA PROWADZONA PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
49 | KORDYKA MAREK | WOŁÓW | AKTYWNY BORASZYN | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
50 | KOZŁOWSKA MARTA | GÓRA | UKS ZRYW GÓRA | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
51 | KOZŁOWSKA MARTA | GÓRA | UKS ZRYW GÓRA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
52 | KREITER DANUTA | BOJANOWO | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
53 | KUBIACZYK ARKADIUSZ | WROCŁAW | 3 PLUS 1 | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
54 | KUBIAK JERZY | GŁOGÓW | E-TOWERS FAMABA S.A. | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
55 | KUBIAK BARTOSZ | JEDLINA ZDRÓJ | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM SPECJALNE PROWADZONE PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
56 | LESIŃSKA MARZENNA | OLSZANY | KS POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
57 | LESIŃSKI GRZEGORZ | OLSZANY | KS POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
58 | LUBECKA KORNELIA | NOWA RUDA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA PROWADZONA PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (2KM) | - | |
59 | LUBIATOWSKI IRENEUSZ | GUBIN | K.S METRAKO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
60 | LULEK LUCYNA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
61 | MACHAJEK KRZYSZTOF | POLKOWICE | KS METRACO POLKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
62 | MAMCZAR STANISŁAWA | LUBIN | AKTYWNY BORASZYN | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
63 | MITURA-ZIELONKA PAWEŁ | RYBNIK | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZ | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
64 | MOSTOWSKA-NOWAK ELŻBIETA | LIPNO | AZYMUT - MÓRKOWO | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
65 | NIESTRAWSKI MAREK | JAROCIN | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
66 | PACYNA HELENA | POLKOWICE | KS POLKOWICE METRACO | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
67 | PEŁCZYŃSKA ANNA | WAŁBRZYCH | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
68 | PEŁCZYŃSKI KONRAD | WAŁBRZYCH | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
69 | PIĄTKOWSKI JÓZEF | POLKOWICE | KS METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
70 | POLASZEK JÓZEF | PONIEC | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
71 | POLASZEK SABINA | PONIEC | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
72 | POŚPIECH PAWEŁ | LUDWIKOWICE KŁODZKIE | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM SPECJALNE PROWADZONE PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
73 | PRAIS GRAŻYNA | RYDZYNA | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
74 | PRAŁAT GRAŻYNA | LIPNO | AZYMUT - MÓRKOWO | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
75 | PRZYBYŁ JANINA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
76 | PRZYBYŁ SYLWESTER | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
77 | RATUŚ BOGUSŁAW | GÓRA | UKS ZRYW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
78 | ROGOS HENRYK | LUBIĄŻ | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
79 | RUTA PAULINA | ZŁOTORYJA | POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
80 | RYCHLIK ELŻBIETA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
81 | SALA ANDRZEJ | JUSZCZYN | KOJSZÓWKA NORDIC TEAM | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
82 | SCHUMACHER JOLANTA | BOJANOWO | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
83 | SIEMIEŃSKA MARTA | KAMIENNA GÓRA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
84 | SIWAK PIOTR | RUDNA | KS.METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
85 | SKIBA KRZYSZTOF | POLKOWICE | ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE / KS METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
86 | SKRYCKA KATARZYNA | LUBIN | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
87 | SKRZYPCZAK AGNIESZKA | RAWICZ | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
88 | SOBKOWSKI JANUSZ | ŁODYGOWICE | SILESIA NORDIC TEAM | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
89 | SOSNOWSKA ROKSANA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
90 | SPYCHAŁA MARZENA | BIAŁA | WESOŁY BORSUK TEAM | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
91 | STACHURKA DOMINIKA | LUDWIKOWICE KŁODZKIE | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA PROWADZONA PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
92 | STANISŁAWSKA MIROSŁAWA | RAWICZ | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
93 | STANISŁAWSKI WOJCIECH | RAWICZ | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
94 | STARZYŃSKA EWA | LUBIN | METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
95 | STILLER JUSTYNA | LUDWIKOWICE KŁODZKIE | NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM SPECJALNE PROWADZONE PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
96 | SZAFLIŃSKA ELŻBIETA | BOJANOWO | BOJANOWSKIE KIJKI SZCZĘŚCIA | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
97 | SZCZEPAŃCZYK TOMASZ | LUDWIKOWICE KŁODZKIE | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA PROWADZONA PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (2KM) | - | |
98 | SZLAG- WIĘCKOWSKA MONIKA | POLKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (2KM) | - | ||
99 | SZOLC SŁAWOMIR | BOJANOWO | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | ||
100 | SZULC-DRABCZYK URSZULA | CHOCIANÓW | KS METRACO POLKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
101 | SZYMURA KAZIMIERZ | RYBNIK | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
102 | THOMALLA BOGDAN | ZABRZE | SILESIA NORDIC TEAM | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
103 | TOMCZAK GABRIELA | GŁUSZYBA | NIEPUBLICZNA SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY PROWADZONA PRZEZ SIOSTRY FRANCISZKANKI | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (2KM) | - | |
104 | URBAN JACEK | LESZNO | AZYMUT MÓRKOWO | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
105 | WANDYCZ SYLWIA | SUCHA GÓRNA | KS METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
106 | WDOWIAK DANUTA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
107 | WDOWIAK TADEUSZ | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
108 | WITCZUK ŁUKASZ | DRESZERA | LUKI TEAM SIEDLCE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
109 | WITCZUK ŁUKASZ | SIEDLCE | LUKI TEAM SIEDLCE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
110 | WORONKO-ZACZYŃSKA JANINA | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
111 | WOŹNIAK STANISŁAWA | POLKOWICE | KS METRACO POLKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
112 | ZACZYŃSKA ANNA | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
113 | ZAKRZEWSKA BARBARA | POLKOWICE | KS METRACO POLKOWICE | RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC (4KM) | - | |
114 | ZAPAŁA DANIEL | MIRKÓW | KIJOWE MORSY WROCŁAW | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
115 | ZAWADZKA MARIA | LUBIN | K.S. METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - | |
116 | ZAWADZKI ANDRZEJ | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC (8KM) | - |