III Bieg Papieski
Liczba zawodników: 2018
Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową
Lp. | Nazwisko i imię | Miasto | Klub | Klasyfikacja | Kat. małżeńska | Kategoria | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMCZYK KRZYSZTOF | WAŁBRZYCH | - | ||||
2 | AŁDAŚ KRZYSZTOF | LEGNICA | - | ||||
3 | AMIELUCHA PAULINA | GŁOGÓW | - | ||||
4 | ANCZYK SARA | LEGNICA | NGB KORONA | - | |||
5 | ANDREJKO WOJCIECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
6 | ANDRZEJEWSKA BOGUSŁAWA | CZEMPIŃ | - | ||||
7 | ANDRZEJEWSKI DROGOSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
8 | ANDRZEJEWSKI MIECZYSŁAW | CZMPIŃ | - | ||||
9 | ANIOŁCZYK AGNIESZKA | GŁOGÓW | - | ||||
10 | ANIŚKIEWICZ AGATA | LEŚNA | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | - | |||
11 | ANTOSIK ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
12 | ANTOSIK ZUZANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
13 | ANTOSZ MAREK | POLKOWICE | - | ||||
14 | ARCISZEWSKA JOLANTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
15 | ARCISZEWSKI ADRIAN | LUBIN | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
16 | AUGUSTYN DAMIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
17 | AUGUSTYN ZDZISŁAW | LUBIN | ZG RUN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
18 | BABACZ MARCIN | NOWA SÓL | - | ||||
19 | BABICZEW ANGELIKA | GROMADKA | - | ||||
20 | BABIJ MARIUSZ | LEGNICA | KBLEW | - | |||
21 | BACZYŃSKI JERZY | JAKUBOWO LUBIŃSKIE | - | ||||
22 | BADECKI RYSZARD | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
23 | BADUREK MARCIN | GŁOGÓW | - | ||||
24 | BAGIŃSKI KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
25 | BAJ DANUTA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | POWIAT LUBIŃSKI | BAJ STANISŁAW | - | |
26 | BAJ STANISŁAW | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | POWIAT LUBIŃSKI | BAJ DANUTA | - | |
27 | BAJRAN PAWEŁ | NOWA SÓL | KB SPOCENI NOWA SÓL | - | |||
28 | BALUL PIOTR | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
29 | BANAŚ JOANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
30 | BANDURA JOZEF | LUBIN | EMERYT | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
31 | BANDURA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
32 | BANDUROWSKA AGNIESZKA | NOWA SÓL | KB SPOCENI NOWA SÓL | BANDUROWSKI ANDRZEJ | - | ||
33 | BANDUROWSKI ANDRZEJ | NOWA SÓL | KB SPOCENI NOWA SÓL | BANDUROWSKA AGNIESZKA | - | ||
34 | BARAN MAŁGORZATA | WAŁBRZYCH | - | ||||
35 | BARCIŃSKA EWELINA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
36 | BARDZIŃSKI RAFAŁ | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | - | |||
37 | BARTCZAK INGA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
38 | BARTKIEWICZ MONIKA | MIŁORADZICE | GMINA LUBIN | BARTKIEWICZ RAFAŁ | - | ||
39 | BARTKIEWICZ RAFAŁ | MIŁORADZICE | KGHM | GMINA LUBIN | BARTKIEWICZ MONIKA | - | |
40 | BARTKIEWICZ URSZULA | MIŁORADZICE | GMINA LUBIN | - | |||
41 | BARTKOWIAK JOANNA | GŁOGÓW | - | ||||
42 | BARTLEWSKA KAMILA | NOWA SÓL | - | ||||
43 | BARTOSZEWSKA AGATA | CHOCIANÓW | - | ||||
44 | BARTUŚ MARCIN | GŁOGÓW | CROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW | - | |||
45 | BATKO PAWEŁ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
46 | BAUSCH MAJA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
47 | BEDNARCZYK ALICJA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
48 | BEDNAREK DARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
49 | BEDNAREK JAROSŁAW | POLKOWICE | ZZPPM-RUDNA | BEDNAREK NATALIA | - | ||
50 | BEDNAREK KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
51 | BEDNAREK NATALIA | POLKOWICE | ZZPPM-RUDNA | BEDNAREK JAOSŁAW | - | ||
52 | BEDNARZ JOANNA | PRZEMKÓW | - | ||||
53 | BEJCZAK MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | BEJCZAK MICHAŁ | - | ||
54 | BEKACZ STANISŁAW | WINSKO | START ŚCINAWA | - | |||
55 | BELA ALEKSANDRA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
56 | BELCZYK KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
57 | BELCZYK KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
58 | BELGRAU TOBIASZ | LUBIN | MLKS SOKÓŁ LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
59 | BELOF JAROSŁAW | POLKOWICE | - | ||||
60 | BEŃKO WIKTORIA | LEGNICA | - | ||||
61 | BERGER ELŻBIETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
62 | BERGIER AGNIESZKA | OSIEK | KLAMPKAM | GMINA LUBIN | - | ||
63 | BERLAN PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
64 | BETLEJ BARTŁOMIEJ | RZESZOTARY | - | ||||
65 | BIALIC MARIOLA | TOMASZOWO | RADEK BIALIC | - | |||
66 | BIALIC RADEK | TOMASZOWO | MARIOLA BIALIC | - | |||
67 | BIALOSKORSKA ANNA | GŁOGÓW | BEZKLUBOWA ☺ | - | |||
68 | BIAŁAS KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
69 | BIDZIŃSKI PIOTR | LUBIN | RUN4FAN | MIESZKANIEC LUBINA | BIDZIŃSKA | - | |
70 | BIELAK ARTUR | POLKOWICE | - | ||||
71 | BIELAK BOŻENA | POLKOWICE | - | ||||
72 | BIELAK ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MARTA BIELAK | - | ||
73 | BIELAK MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ŁUKASZ BIELAK | - | ||
74 | BIELAK MARTA | POLKOWICE | - | ||||
75 | BIELAŚ NATALIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
76 | BIELAWSKI JAN | ŚCINAWA | START ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
77 | BIELEŃ MARIUSZ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
78 | BIELSKA JOANNA | GŁOGÓW | - | ||||
79 | BIERNASIUK SEBASTIAN | GŁOGÓW | STARCOM TEAM GŁOGÓW | - | |||
80 | BIERNAT ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
81 | BIERNAT KACPER | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
82 | BIESIADECKA BEATA | TRZEBCZ | SUPER SPRINT TRZEBCZ | BIESIADECKI MATEUSZ | - | ||
83 | BIESIADECKI MATEUSZ | TRZEBCZ | SUPER SPRINT TRZEBCZ | BIESIADECKA BEATA | - | ||
84 | BIK PRZEMYSŁAW | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | - | ||
85 | BIK STANISŁAW | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | - | ||
86 | BILEWICZ ANETA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
87 | BILICZ ALEKSANDRA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
88 | BILICZ HENRYK | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
89 | BILSZTA ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
90 | BLASZCZYK BARTLOMIEJ | POLKOWICE | MKS PLETVAL | - | |||
91 | BOBAK KRZYSZTOF | GŁOGÓW | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | - | |||
92 | BOBOWSKA DANUTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
93 | BOBOWSKI PIOTR | POLKOWIE | - | ||||
94 | BOBREK SŁAWOMIR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
95 | BOCHENEK EWA | CIECHÓW | - | ||||
96 | BOCHENEK JUSTYNA | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
97 | BOCHENEK JUSTYNA | OSIEK | GMINA LUBIN | BOCHENEK MARCIN | - | ||
98 | BOCHENEK MARCIN | OSIEK | GMINA LUBIN | BOCHENEK JUSTYNA | - | ||
99 | BOCHEŃSKI PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
100 | BOCZNIOWICZ JOANNA | PROCHOWICE | KROKUS KWIATKOWICE | - | |||
101 | BODZIUCH GRZEGORZ | WROCŁAW | - | ||||
102 | BOGACZ PAWEŁ | NOWA SÓL | - | ||||
103 | BOGDAŃSKI GRZEGORZ | KROBIA | DLA SIEBIE | - | |||
104 | BOGUCKI KAMIL | LEGNICA | ŁĄCZKA TEAM LEGNICA | - | |||
105 | BOJARA EMIL | ZGORZELEC | - | ||||
106 | BONECKA RENATA | LEGNICA | - | ||||
107 | BORKOWSKA STANISŁAWA | POLKOWICE | BORKOWSKI TOMASZ | - | |||
108 | BORKOWSKI TOMASZ | POLKOWICE | BORKOWSKA STANISŁAWA | - | |||
109 | BOROWIAK MAŁGORZATA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
110 | BOROWIEC ARTUR | POLKOWICE | AMATOR-POLKOWICE | - | |||
111 | BOROWIEC DARIUSZ | POLKOWICE | ZZPPM-ZG-RUDNA POLKOWICE | - | |||
112 | BOROWIEC MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
113 | BOROWSKI MIECZYSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
114 | BOROWSKI PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
115 | BORTKIEWICZ MONIKA | LUBIN | NGB KORONA LEGNICA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
116 | BOTUSZYN ELŻBIETA | GRODOWIEC | - | ||||
117 | BREDLAK PIOTR | LUBIN | ZAGŁĘBIE LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
118 | BREŚ GRZEGORZ | ZŁOTORYJA | - | ||||
119 | BROK ADAM | JACZÓW | - | ||||
120 | BRONIECKI ASKANIUSZ | OBORA | GMINA LUBIN | - | |||
121 | BRONOWICKA DOROTA | WAŁBRZYCH | - | ||||
122 | BRONOWICKI HENRYK | GROMADKA | WRZOSOWA KRAINA | - | |||
123 | BROZIŃSKI KRZYSZTOF | RUDNA | E-10 ZG LUBIN | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
124 | BRYKALSKA BOGUMIŁA | NOWA SÓL | - | ||||
125 | BRZEZOWSKI MICHAŁ | OSICZNICA | - | ||||
126 | BRZOZOWSKA LILIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
127 | BUCHOWSKA LILIANA | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
128 | BUCZEL PRZEMYSŁAW | ŻAGAŃ | - | ||||
129 | BUDEK IWONA | NOWA SÓL | - | ||||
130 | BUDEK SZYMON | NOWA SÓL | - | ||||
131 | BUDNA DARIA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
132 | BUDNIK MACIEJ | LUBIN | BIKE ATELIER LUBIN | POWIAT LUBIŃSKI | WOLNY | - | |
133 | BUDNIK MATEUSZ | LUBIN | STP WEDROWIEC LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
134 | BUDZYŃSKI PAWEŁ | TARNOWO PODGÓRNE | - | ||||
135 | BUJAK ANDRZEJ | GRYFÓW ŚL | AMATOR | - | |||
136 | BUJAKOWSKI DAWID | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
137 | BUKAŁA DARIUSZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
138 | BUKAŁA LILA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
139 | BULERA ALICJA | POBIEDNA | - | ||||
140 | BULIK IZABELA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
141 | BURAS EWA | OSIEK | CROSS MIŚKI | GMINA LUBIN | BURAS GRZEGORZ | - | |
142 | BURAS GRZEGORZ | OSIEK | CROSS MIŚKI | GMINA LUBIN | BURAS EWA | - | |
143 | BURAS ŁUKASZ | OSIEK | CROSS MIŚKI | GMINA LUBIN | - | ||
144 | BURAS SZYMON | OSIEK | CROSS MIŚKI | GMINA LUBIN | - | ||
145 | BURCHACKA IZABELA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | BURCHACKI GRZEGORZ | - | ||
146 | BURCHACKI GRZEGORZ | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | BURCHACKA IZABELA | - | ||
147 | BURDZY DAWID | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
148 | BURDZY HENRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
149 | BUSZMAN MAGDALENA | LEGNICA | - | ||||
150 | BYCZEK JOLANTA | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
151 | BYCZEK NATAN | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
152 | BYKOWSKI BOGDAN | ZIELONA GORA | BRACTWO BIEGACZY Z-GORA | - | |||
153 | CADER WIKTORIA | LUBIN | - | ||||
154 | CEBULA GRZEGORZ | IWINY | - | ||||
155 | CEBULA MAGDA | IWINY | - | ||||
156 | CEBULSKI PAWEL | SCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
157 | CEGŁOWSKI GRZEGORZ | LUBIN | WATAHA MTB LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
158 | CENIAN BOGUSŁAW | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
159 | CEPENDA KAMILA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
160 | CERKOWNIAK DARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
161 | CETNAR ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
162 | CHABROWSKI RAFAŁ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
163 | CHAJEC MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | CHAJEC PRZEMYSŁAW | - | ||
164 | CHAJEC PRZEMYSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | CHAJEC MAŁGORZATA | - | ||
165 | CHATAŁA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
166 | CHŁOND-ROMANIK KSYMENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
167 | CHMIEL MONIKA | GŁOGÓW | WINNICA JAKUBÓW | - | |||
168 | CHMIELEWSKA AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
169 | CHMIELEWSKI ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
170 | CHMIELEWSKI MARCIN | ŚCINAWA | BIEGAM BEZ SPINY | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
171 | CHMIELKOWSKA BEATA | POLKOWICE | - | ||||
172 | CHMIELOWSKA KATARZYNA | LUBIN | EKOPARTNER LUBIN | - | |||
173 | CHODOROWSKA ANNA | RADWANICE | WINNICA JAKUBÓW | - | |||
174 | CHODOROWSKI DAMIAN | RADWANICE | WINNICA JAKUBÓW | - | |||
175 | CHOLEWA MARIKA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
176 | CHOMA FILIP | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
177 | CHOMONT-SENDZIAK ANNA | ŻARY | PARKRUN ŻARY | DANIEL SENDZIAK | - | ||
178 | CHORAZYK ADAM | NOWA SOL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
179 | CHORĄŻY GRAŻYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
180 | CHOROLEWSKI PAWEŁ | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
181 | CHOROŚ JAROSŁAW | POLKOWICE | - | ||||
182 | CHOROŚ KRZYSZTOF | POLKOWICE | - | ||||
183 | CHRZĄSZCZ KASIA | LUBIN | - | ||||
184 | CHWIAŁKOWSKA KAROLINA | NOWA SÓL | CHWIAŁKOWSCY | - | |||
185 | CHWIAŁKOWSKA OLGA | NOWA | CHWIAŁKOWSCY | ALBERT CHWIAŁKOWSKI | - | ||
186 | CHWIAŁKOWSKI ALBERT | NOWA SÓL | CHWIAŁKOWSCY | OLGA CHWIAŁKOWSKA | - | ||
187 | CHWIAŁKOWSKI ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
188 | CHWIAŁKOWSKI WIKTOR | NOWA SÓL | - | ||||
189 | CICHOCKI KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
190 | CICHOŃ MARTYNA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
191 | CIECHANOWSKA IWNA | MIŁKOWICE | - | ||||
192 | CIELEŃ MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
193 | CIELEŃ TYMOTEUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
194 | CIERLIK IWONA | OBORA | GMINA LUBIN | CIERLIK SLAWOMIR | - | ||
195 | CIERLIK SLAWOMIR | OBORA | SĘDZIOWIE | GMINA LUBIN | CIERLIK IWONA | - | |
196 | CIESIULEWICZ NATALIA | LEŚNA | - | ||||
197 | CIOS BRUNO | POLKOWICE | - | ||||
198 | CIOS JULIUSZ | POLKOWICE | - | ||||
199 | CIOSEK MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
200 | CIOSEK MARTYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
201 | CIRKO ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
202 | CIRKO SEBASTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
203 | CUKROWSKI ANDRZEJ | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
204 | CYBUL ARTUR | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
205 | CYBUL MARCEL | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
206 | CYPKO MAGDALENA | WROCŁAW | - | ||||
207 | CZABAN ADAM | ZŁOTORYJA | CZABAN DOROTA | - | |||
208 | CZABAN DOROTA | ZŁOTORYJA | CZABAN ADAM | - | |||
209 | CZAJKA ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
210 | CZAJKA WIESŁAW | POLKOWICE | - | ||||
211 | CZARNA MAGDALENA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
212 | CZARNECKI TOMASZ | GŁOGÓW | - | ||||
213 | CZECH PAWEŁ | PROCHOWIC | - | ||||
214 | CZEKAJŁO ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
215 | CZEPELSKI JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
216 | CZERWONKA RAFAL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
217 | CZUBASZEK DOMINIKA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | CZUBASZEK | - | |
218 | CZUKIEWSKA BARBARA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
219 | CZUKIEWSKA MARIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | RYSZARD CZUKIEWSKI | - | ||
220 | CZUKIEWSKA AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
221 | CZUKIEWSKA KATARZYNA | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
222 | CZUKIEWSKA PAULINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | CZUKIEWSKI ŁUKASZ | - | ||
223 | CZUKIEWSKI WOJCIECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
224 | CZUKIEWSKI DAMIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
225 | CZUKIEWSKI ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | CZUKIEWSKA PAULINA | - | ||
226 | CZUKIEWSKI MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
227 | CZUKIEWSKI MAREK | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
228 | CZUKIEWSKI RAFAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | JAGŁA-CZUKIEWSKA KINGA | - | ||
229 | CZUKIEWSKI RYSZARD | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MARIA CZUKIEWSKA | - | ||
230 | CZUKIEWSKI SEBASTIAN | LUBIN | CZUKIEWSCY | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
231 | CZUPER RADOSŁAW | RASZÓWKA | GMINA LUBIN | - | |||
232 | ĆWIEK MARIUSZ | ZŁOTORYJA | - | ||||
233 | ĆWIĘKA DAMIAN | LUBAŃ | - | ||||
234 | ĆWIRKO IWONA | NOWA SÓL | ĆWIRKO PAWEŁ | - | |||
235 | ĆWIRKO PAWEŁ | NOWA SÓL | ĆWIRKO IWONA | - | |||
236 | DAJCZMAN PAWEŁ | WAŁBRZYCH | TEMMPO WAŁBRZYCH | - | |||
237 | DAMĘTKA-ZOMERFELD KATARZYNA | PROCHOWICE | LOS LOCOS | TOMASZ ZOMERFELD | - | ||
238 | DAMOISEAUX SZYMON | GŁOGÓW | - | ||||
239 | DANAJ FABIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
240 | DANIELKIEWICZ TOMASZ | ŻUKOWICE | WKB PIAST WROCŁAW | - | |||
241 | DANILCZUK ALEKSANDRA | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
242 | DANIS ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
243 | DANIS MACIEJ | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | - | |||
244 | DAŃCZAK DARIUSZ | LEGNICA | - | ||||
245 | DARAŻ PAWEŁ | POLKOWICE | - | ||||
246 | DAUGIELEWICZ MARCIN | JAWOR | - | ||||
247 | DAWIDOWICZ TOMASZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
248 | DĄBROWSKA KATARZYNA | LUBIN | - | ||||
249 | DĄBROWSKA URSZULA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | DANIEL DĄBROWSKI | - | ||
250 | DĄBROWSKI ANDRZEJ | LUBIN | - | ||||
251 | DĄBROWSKI DANIEL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | URSZULA DĄBROWSKA | - | ||
252 | DEC CZESŁAWA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
253 | DEKIERT AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
254 | DEKIERT MICHAŁ | GŁOGÓW | MAKSYMIULIAN GŁOGÓW | - | |||
255 | DENIS KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
256 | DEPTUŁA ALICJA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
257 | DEPTUŁA MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
258 | DERECZENIK MAŁGORZATA | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | DERECZENIK RAFAŁ | - | ||
259 | DERECZENIK RAFAŁ | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | DERECZENIK MAŁGORZATA | - | ||
260 | DĘBOWY RADOSŁAW | OLEŚNICA | - | ||||
261 | DIDUCH MARTA | LUBIN | - | ||||
262 | DIDUSZKO ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
263 | DŁUBAŁA JAN | DZIERŻONIÓW | DRUCIKI SESZELE | - | |||
264 | DŁUBAŁA JUSTYNA | SZKLARY GÓRNE | MISTRZYNIE CROSSITU | GMINA LUBIN | - | ||
265 | DŁUBAŁA LECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
266 | DOBROWOLSKA MAŁGORZATA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
267 | DOBROWOLSKI FABIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
268 | DOBROWOLSKI PATRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
269 | DOLIŃSKI PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
270 | DOMAGALSKA JUSTYNA | BOLESŁAWIEC | - | ||||
271 | DOMAŃSKA EWA | LUBIN | EKOPARTNER LUBIN | - | |||
272 | DOMAŃSKA ANNA | PROCHOWICE | IRENEUSZ STANKIEWICZ | - | |||
273 | DOMAŃSKI JAROSŁAW | ŚWIERZAWA | AMATOR | - | |||
274 | DOMASIEWICZ KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
275 | DOMINIK BREDLAK | LUBIN | ZAGŁĘBIE LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
276 | DOMINÓW ŁUKASZ | LUBIN | KGHM O/ZG POLKOWICE SIEROSZOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
277 | DOPART MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
278 | DOROSŁAWSKI DAWID | POLKOWICE | WYBIEGANI POLKOWICE | - | |||
279 | DOROŻKO MACIEJ | PROCHOWICE | DAGMARA RUKAWICZKIN-DOROŻKO | - | |||
280 | DRABCZYK FRANCISZEK | CHOCIANÓW | KS METRACO POLKOWICE | - | |||
281 | DRABCZYK URSZULA | CHOCIANÓW | KS METRACO POLKOWICE | MACHAJEK | - | ||
282 | DRACZYŃSKA ANNA | NOWA SÓL | ASTRA NOWA SÓL | MALINOWSKI | - | ||
283 | DRACZYŃSKA BOŻENA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
284 | DRACZYŃSKI ADAM | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
285 | DRACZYŃSKI GABRIEL | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
286 | DRAPIKOWSKA BEATA | LEGNICA | POLSKIE STOWARZYSZENIE NW | DRAPIKOWSKI MAREK | - | ||
287 | DRAPIKOWSKI MAREK | LEGNICA | ORANGE POLSKA | BEATA DRAPIKOWSKA | - | ||
288 | DRĄGIEWICZ KATARZYNA | LEGNICA | DRĄGIEWICZ PAWEŁ | - | |||
289 | DRĄGIEWICZ PAWEŁ | LEGNICA | KATARZYNA DRĄGIEWICZ | - | |||
290 | DROP ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
291 | DRZEWIECKI PIOTR | OBORNIKI ŚLĄSKIE | - | ||||
292 | DRZYMAŁA MARIUSZ | NOWA SÓL | - | ||||
293 | DUBELTÓWKA MAREK | MODRZYCA | - | ||||
294 | DUBICKA KATARZYNA | LUBIN | STP WEDROWIEC | MIESZKANIEC LUBINA | DUBICKI ANDRZEJ | - | |
295 | DUBICKI ANDRZEJ | LUBIN | STP WEDROWIEC | MIESZKANIEC LUBINA | DUBICKA KATARZYNA | - | |
296 | DUBIŃSKA ANNA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
297 | DUBIŃSKI ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
298 | DUDA PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
299 | DUDA ANNA | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
300 | DUDA AGNIESZKA | LISOWICE | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
301 | DUDA ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
302 | DUDA EMILIA | NOWA SÓL | - | ||||
303 | DUDEK BARTOSZ | WĘGRZCE | - | ||||
304 | DUDEK IZA | LEGNICA | - | ||||
305 | DUDEK MICHAŁ | LEGNICA | - | ||||
306 | DUDEK RAFAŁ | LEGNICA | - | ||||
307 | DUDZIŃSKI KONRAD | POLKOWICE | - | ||||
308 | DUDZIŃSKI ROBERT | POLKOWICE | - | ||||
309 | DUL ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
310 | DUPLA BARBARA | WROCŁAW | - | ||||
311 | DUPLA DOMINIK | WROCŁAW | - | ||||
312 | DUPLA KONRAD | WROCŁAW | - | ||||
313 | DUPLA LAURA | WROCŁAW | - | ||||
314 | DURKACZ WOJCIECH | CHOCIANÓW | RUN4FUN | - | |||
315 | DUSZEŃKO ZYGMUNT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
316 | DUSZKIEWICZ MONIKA | LEGNICA | - | ||||
317 | DYBACZEWSKI FILIP | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
318 | DYCHAŁA GRZEGORZ | POTOCZEK | - | ||||
319 | DYCHAŁA MALWINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
320 | DYCHAŁA PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
321 | DYGUDAJ GRZEGORZ | LEGNICA | DYGUDAJ LUCYNA | - | |||
322 | DYGUDAJ LUCYNA | LEGNICA | DYGUDAJ GRZEGORZ | - | |||
323 | DYKAS DAMIAN | LUBIN | CUPRUM LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
324 | DYM DARIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | DYM GRZEGORZ | - | ||
325 | DYM GRZEGORZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | DYM DARIA | - | |
326 | DYMEK MICHAŁ | POLKOWICE | DYMEK MONIKA | - | |||
327 | DYMEK MONIKA | POLKOWICE | DYMEK MICHAŁ | - | |||
328 | DYMKOWSKA MAŁGORZATA | WROCŁAW | VELICANTE SPORT TEAM | - | |||
329 | DYZMA KLAUDIUSZ | NOWA RUDA | - | ||||
330 | DZIADEK PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
331 | DZIADULEWICZ GRZEGORZ | GŁOGÓW | - | ||||
332 | DZIATKOWIAK KAROL | DROGLOWICE | ZG RUDNA | - | |||
333 | DZIELNICKI BOGDAN | LUBIN | BKMM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
334 | DZIEŻA ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
335 | DZIKOWICKI PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
336 | DZIKUĆ AGNIESZKA | ZŁOTORYJA | - | ||||
337 | DZIUBAK ANNA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
338 | DŻUGAJ PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
339 | ELIASZ ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
340 | EWELINA BRASZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
341 | FABIJAŃSKA JOANNA | LEŚNA | ZABIEGANI LEŚNA | - | |||
342 | FABIJAŃSKA MAŁGORZTA | LEŚNA | ZABIEGANI LEŚNA | - | |||
343 | FABIJAŃSKI ARTUR | LEŚNA | ZABIEGANI LEŚNA | - | |||
344 | FABIJAŃSKI WOJCIECH | LEŚNA | ZABIEGANI LEŚNA | - | |||
345 | FABJAŃSKI AUGUSTYN | WROCŁAW | AKTYWNI KLECINA | - | |||
346 | FALTYŃSKI PIOTR | POLKOWICE | CENA RYZYKA | - | |||
347 | FARGANUS ROBERT | LEŚNA | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | - | |||
348 | FEDORCZUK MAREK | KUNICE | FEDORCZUK KATARZYNA | - | |||
349 | FEDORCZUK KATARZYNA | KUNICE | MAREK FEDORCZUK | - | |||
350 | FEDOROWICZ DARIUSZ | NIECHLÓW | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
351 | FEDOROWICZ MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
352 | FELIKSIAK MICHAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
353 | FELISZEK PIOTR | ŚCINAWA | START ŚCINAWA | GMINA LUBIN | - | ||
354 | FERENS ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
355 | FICHTEL GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
356 | FICNER ANNA | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
357 | FIJAŁKOWSKA MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
358 | FIJAŁKOWSKA NADIA | LUBIN | PM 10 | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
359 | FIJOŁ ANETA | OBORA | GMINA LUBIN | FIJOŁ | - | ||
360 | FIJOŁ PATRYCJA | OBORA | MARLIN 7 LUBIN | GMINA LUBIN | - | ||
361 | FILIPIAK SEBASTIAN | LIPA 6A | - | ||||
362 | FILIPOWICZ BARBARA | SOBIN | - | ||||
363 | FILIPOWICZ ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
364 | FILIPOWICZ GRZEGORZ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
365 | FLEISCHER LESZEK | OSTRÓW WLKP. | ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP. | - | |||
366 | FOLTYNIEWICZ ANETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
367 | FOLTYNIEWICZ DAWID | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
368 | FORYCKI GRZEGORZ | LEGNICA | FITNESS PIEKARY LEGNICA | - | |||
369 | FRANC MACIEJ | CHOCIANÓW | ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | - | |||
370 | FRANCUZ AGATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
371 | FRANCZAK MARCIN | LUIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
372 | FRANKOWSKI PIOTR | MALCZYCE | GMINA MALCZYCE | - | |||
373 | FRĄCZEK PIOTR | LUBIN | RCS LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
374 | FRĄCZEK JUSTYNA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
375 | FRĄTCZAK MAGDALENA | GORZYCA | GMINA LUBIN | - | |||
376 | FROST ANNA | LUBIN | - | ||||
377 | FRYDRYCH BOGUSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
378 | FRYDRYCHOWICZ IGNACY | LEGNICA | - | ||||
379 | FUCZYŁO DARIUSZ | NOWA WIEŚ LUBIŃSKA | - | ||||
380 | FUCZYŁO KACPER | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
381 | FUCZYŁO ROMAN | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | - | |||
382 | FUKS WIKTORIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
383 | FUKS MATEUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
384 | FUŁAWKA TOMASZ | JAWOR | - | ||||
385 | FUROWICZ KAROLINA | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | - | |||
386 | FUROWICZ SEBASTIAN | CHOJNÓW | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
387 | GABRUK ANNA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
388 | GABRYSZ MARIAN | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
389 | GACEK PIOTR | PRZEMKÓW | - | ||||
390 | GACEK RENATA | PRZEMKÓW | - | ||||
391 | GADZIŃSKA BARBARA | POLKOWICE | - | ||||
392 | GAJEWSKI PAWEŁ | NOWOGRODZIEC | - | ||||
393 | GALAS KAROLINA | LUBIN | MKS CUPRUM LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
394 | GAŁECKA-ZIÓŁKOWSKA BEATA | SZPROTAWA | - | ||||
395 | GAŁECKA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
396 | GAŁĘZA MACIEJ | LEGNICA | 321 | - | |||
397 | GAŁKA NATALIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
398 | GAŁKA PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
399 | GAŁUSZKA PIOTR | CHOCIANÓW | - | ||||
400 | GAŁUSZKA IGOR | CHOCIANÓW | - | ||||
401 | GANCARCZYK WOJCIECH | LEGNICA | - | ||||
402 | GANCARZ ARTUR | JERZMANOWA | GANCARZ EWA | - | |||
403 | GANCARZ EWA | JERZMANOWA | - | ||||
404 | GANCARZ ŁUKASZ | JERZMANOWA | - | ||||
405 | GANCARZ PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
406 | GANDECKA MARZANNA | GŁOGÓW | BBL GŁOGÓW | - | |||
407 | GANDŻA ODYSEUSZ | POLKOWICE | KSRG ZG RUDNA | - | |||
408 | GAPIŃSKI WALDEMAR | LUBIN | ZG LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
409 | GARBOWSKI RAFAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
410 | GARGAŁA ALDONA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
411 | GARLIŃSKI ŁUKASZ | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
412 | GAWLIK PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
413 | GĄGOROWSKI TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MARTYNA GĄGOROWSKA | - | ||
414 | GĄSIOREK TOMASZ | BRZOZA | BRZOZA BIEGA | - | |||
415 | GĄSIOROWSKI EUGENIUSZ | LEŚNA | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | - | |||
416 | GĄSIOROWSKI MACIEJ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
417 | GĄSKA EWA | STROGOBORZYCE | POLSKA | - | |||
418 | GELCZUK MATEUSZ | LUBIN | KGHM O ZG POLKOWICE SIEROSZOWICE | - | |||
419 | GEMBUŚ MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
420 | GEREMESZ NAPIERAŁA KATARZYNA | GLOGOW | TEGES | TADEUSZ NAPIERAŁA | - | ||
421 | GĘBALSKI PAWEŁ | LUBIN | OSP KRZECZYN WIELKI | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
422 | GIERCZAK ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
423 | GINC ROBERT | LUBIN | KB. SOLIDARNA POLSKA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
424 | GIZINSKI STEFAN | WOŁÓW | WOŁÓW BIEGA | - | |||
425 | GLAPIŃSKI JACEK | PRZEMKÓW | - | ||||
426 | GŁAWĘDA MAŁGORZATA | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | GŁAWEDA PIOTR | - | ||
427 | GŁAWĘDA PIOTR | LEGNICA | GŁAWĘDA MAŁGORZATA | - | |||
428 | GŁĄB JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KAWALER | - | ||
429 | GŁĘBOCKA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | HUBERT GŁĘBOCKI | - | ||
430 | GŁĘBOCKI HUBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ANNA GŁĘBOCKA | - | ||
431 | GŁODEK ELŻBIETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | WDOWA | - | ||
432 | GŁOWACKA EWA | GŁOGÓW | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | - | |||
433 | GŁOWACZ KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
434 | GŁOWACZ PRZEMYSŁAW | LUBIN | - | ||||
435 | GOCKA ELŻBIETA | CHOCIANÓW | - | ||||
436 | GOCKI DOMINIK | CHOCIANOW | - | ||||
437 | GODLEWSKI BOGDAN | POLKOWICE | WOLONTARIAT KGHM | - | |||
438 | GODYŃ MIROSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
439 | GOGUŚ GERARD | POLKOWICE | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | - | |||
440 | GOLAK MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
441 | GOLAŃSKI WOJCIECH | GŁOGÓW | - | ||||
442 | GOLEC DOROTA | LEGNICA | PIOTR | - | |||
443 | GOLEC PIOTR | LEGNICA | DOROTA | - | |||
444 | GOŁAŚ KAZIMIERZ | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | EWA GOŁAŚ | - | ||
445 | GOŁAŚ EWA | ŚCINAWA | "START" ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | KAZIMIERZ GOŁAŚ | - | |
446 | GOŁDA IWONA | GORZYCA | GMINA LUBIN | GOŁDA ROMAN | - | ||
447 | GOŁDA ROMAN | GORZYCA | GMINA LUBIN | GOŁDA IWONA | - | ||
448 | GOŁĘBIEWSKI KAZIMIERZ | ŻAGAŃ | - | ||||
449 | GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ | ŻAGAŃ | - | ||||
450 | GOŁĘBSKA HALINA | DZIESŁAW | - | ||||
451 | GOŁOS JERZY | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
452 | GOMÓŁKA ROKSANA | LUBIN | UKPS LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
453 | GOMULICKA JOANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
454 | GONET PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
455 | GONTOWICZ EDWARD | ZIELONA GÓRA | - | ||||
456 | GORAJ DOROTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
457 | GOSTYŃSKI ALAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
458 | GOTOWIEC FABIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
459 | GOZDEK TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
460 | GÓŁKOWSKA ADRIANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
461 | GÓŁKOWSKA EMILIA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA LUBIŃSKIEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | ARTUR GÓŁKOWSKI | - | |
462 | GÓŁKOWSKI ARTUR | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | EMILIA GÓŁKOWSKA | - | |
463 | GÓRA DAMIAN | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
464 | GÓRAK ROMAN | LEGNICA | - | ||||
465 | GÓRKA KARINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
466 | GÓRNICKI PIOTR | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
467 | GÓRNICKI PATRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
468 | GÓRSKA JOLANTA | GROMADKA | GÓRSKI JANUSZ | - | |||
469 | GÓRSKI JAREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
470 | GÓRSKI JANUSZ | GROMADKA | KGHM ZANAM | GÓRSKA JOLANTA | - | ||
471 | GÓRSKI TYMOTEUSZ | GROMADKA | GIMNAZJUM ZAKONU PIJARÓW BOLESŁAWIEC | - | |||
472 | GOŹDZIEJEWSKI PIOTR | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
473 | GRABARCZYK TADEUSZ | WROCŁAW | ARTEMIS WROCŁAW | - | |||
474 | GRABOWSKI NORBERT | GOLA | - | ||||
475 | GRACZ KAROL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
476 | GRACZYK PAWEŁ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
477 | GRAF ANNA | MIŁKOWICE | - | - | |||
478 | GRAMZA KATARZYNA | RAWICZ | ROZBIEGANY RAWICZ | GRAMZA | - | ||
479 | GRANDA MATEUSZ | LEGNICKIE POLE | GRANDA | - | |||
480 | GREMBSKI MACIEJ | GŁOGÓW | CSGT GŁOGÓW AGROLOK SPORT TEAM | - | |||
481 | GRETKIEREWICZ ALEKSANDRA | RASZÓWKA | GMINA LUBIN | - | |||
482 | GROBELNA JADWIGA | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
483 | GROCH GRZEGORZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
484 | GROCHMAL ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
485 | GRODECKA AMELIA | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | GRODECKI SEBASTIAN | - | ||
486 | GRODECKI SEBASTIAN | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | GRODECKA AMELIA | - | ||
487 | GRODEK AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
488 | GROLEWSKI KAROL | LUBIN | ISKRA KSIĘGINICE | GMINA LUBIN | - | ||
489 | GROMKIEWICZ ROBERT | POLKOWICE | KSRG ZG RUDNA | - | |||
490 | GROMNICKA MARZENA | ZIELONA GÓRA | GROMNICKI MARCIN | - | |||
491 | GROMNICKI MARCIN | ZIELONA GÓRA | KLUB WYSOKOGÓRSKI ZIELONA GÓRA | MARZENA GROMNICKA | - | ||
492 | GRUSZCZYŃSKA KATARZYNA | POLKOWICE | - | ||||
493 | GRYCZYŃSKI MACIEJ | NOWE MIASTECZKO | KASTA Z MAŁEGO MIASTA | - | |||
494 | GRYGOROWICZ BOGDAN | LUBIN | K.S. METRAKO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
495 | GRYZŁO KAMIL | WROCŁAW | - | ||||
496 | GRZEGOLEC JULITA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
497 | GRZEGORZ SIDOROWICZ | LUBIN | ZG RUN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
498 | GRZEGORZEWSKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | GRZEGORZEWSKI KRZYSZTOF | - | ||
499 | GRZEGORZEWSKA LAURA | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
500 | GRZEGORZEWSKI KRZYSZTOF | LUBIN | BKMM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
501 | GRZEGORZEWSKI ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | GRZEGORZEWSKI | - | ||
502 | GRZELAK AGNIESZKA | LUBIN | DRUŻYNA JODRI | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
503 | GRZESIAK AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | TOMASZ GRZESIAK | - | ||
504 | GRZESIAK MAGDALENA | GŁOGÓW | GRZESIAK RAFAŁ | - | |||
505 | GRZESIAK RAFAŁ | GŁOGÓW | KGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICE | GRZESIAK MAGDALENA | - | ||
506 | GRZESIAK TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | GRZESIAK AGNIESZKA | - | ||
507 | GUNIA DARIUSZ | WAŁBRZYCH | - | ||||
508 | GURAS KRZYSZTOFA | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
509 | GWIAZDA WANDA | SZPROTAWA | - | ||||
510 | HAGEL HUBERT | LUBIN | GIMNAZJUM NR 4 IM. JANA PAWŁA II | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
511 | HAGEL WIKTORIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
512 | HAJTKO PIOTR | WOŁÓW | TKKF WOŁÓW | - | |||
513 | HALCZAK WOJCIECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | HALCZAK | - | ||
514 | HALICZ CHRYSTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
515 | HAŁASIEWICZ AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
516 | HANECKA BARBARA | WOŁÓW | - | ||||
517 | HANECKI LESZEK | WOŁÓW | - | ||||
518 | HAPKIEWICZ KOSMA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
519 | HAPKIEWICZ PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
520 | HARENDARZ ZBIGNIEW | OBORA | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | - | ||
521 | HATKA JAKUB | WROCŁAW | SMG KIELICH | - | |||
522 | HAWRYLCZAK DAMIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
523 | HAWRYLCZAK NORBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
524 | HEBDA ANDRZEJ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
525 | HEBDA MAŁGORZATA | KUNICE | - | ||||
526 | HEJBER GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
527 | HELIŃSKA KAROLINA | NOWA SÓL | - | ||||
528 | HERBA SZYMON | POLKOWICE | MERCUS LOGISTYKA | - | |||
529 | HETNAR ARTUR | NOWA SÓL | - | ||||
530 | HETNER TERESA | NOWA SOL | LGD KRAINA LASOW I JEZIOR SIEDLISKO | ROBERT HETNER | - | ||
531 | HETNER ROBERT | NOWA SOL | TERESA HETNER | - | |||
532 | HĘŚ ANNA | BOGATYNIA | - | ||||
533 | HĘŚ MICHAŁ | BOGATYNIA | - | ||||
534 | HLINA SOŁODUCHO | CHOCIANÓW | OGRODZISKO | - | |||
535 | HOJDA MAREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
536 | HOLDENMAJER BARTOSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
537 | HOŁOWIECKA JOANNA | - | MSPORT RCS TEAM | - | |||
538 | HOMECKA GABRIELA | LUBIN | ZG RUN | MIESZKANIEC LUBINA | MARCIN HOMECKI | - | |
539 | HOMECKI MARCIN | LUBIN | ZG RUN | MIESZKANIEC LUBINA | GABRIELA HOMECKA | - | |
540 | HORACZEWSKA KRYSTYNA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
541 | HORBOWY PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
542 | HRABIA PAWEL | JEDLINA ZDRÓJ | - | ||||
543 | HREBENIUK MARCIN | KIEŁCZ | - | ||||
544 | HRYŃKO KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
545 | HUCALUK MONIKA | GAIKI | - | ||||
546 | HUCAŁ ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
547 | HUTOR JUSTYNA | TRZEBIECHÓW | RODZINA NA MEDAL :-) | - | |||
548 | HUZAR MAREK | KARCZOWISKA | GMINA LUBIN | - | |||
549 | HUZARSKA JULIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
550 | HYŻY BOGUSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
551 | IDASIAK KRZYŚ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
552 | IMBRA BARTOSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
553 | IZAK KATARZYNA | CHOBIENIA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
554 | JABŁOŃSKI ŁUKASZ | LUBIN | O CO BIEGA? | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
555 | JACKIEWICZ ANDRZEJ | CHOCIANÓW | JACKIEWICZ KRYSTYNA | - | |||
556 | JACKIEWICZ KRYSTYNA | CHOCIANÓW | ANDRZEJ JACKIEWICZ | - | |||
557 | JADACHOWSKI ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | PIEŃKO ANITA | - | ||
558 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | CIEPŁO-JAWOR | - | |||
559 | JAGIEŁŁO DAWID | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
560 | JAGŁA-CZUKIEWSKA KINGA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | CZUKIEWSKI RAFAŁ | - | ||
561 | JAGŁA BEATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
562 | JAKUBISZYN ROMAN | CHOCIANÓW | - | ||||
563 | JAKUBOWSKI JAKUB | SOBIN | - | ||||
564 | JAKUBÓW BERNADETA | LEGNICA | - | ||||
565 | JAKUBÓW ŁUKASZ | NOWA SÓL | TAKISE | - | |||
566 | JAŁOWIECKA IZABELA | POLKOWICE | WYBIEGANI POLKOWICE | - | |||
567 | JAMROŻY JAKUB | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | - | |||
568 | JAMRÓZ ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
569 | JANAS ROBERT | GŁOGÓW | R&M&N TEAM | - | |||
570 | JANCZAK ANGELIKA | LEGNICA | - | ||||
571 | JANCZAK ANNA | JACZÓW | - | ||||
572 | JANISIO DOMINIK | LUBIN | PEBEKA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
573 | JANISIO PRAKSEDA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
574 | JANKOWICZ PIOTR | MIROSZOWICE | GMINA LUBIN | - | |||
575 | JANOWIAK ROMAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
576 | JANOWSKA EWA | ZIELONA GÓRA | JANOWSKI JAROSŁAW | - | |||
577 | JANOWSKI JAROSŁAW | ZIELONA GÓRA | JANOWSKA EWA | - | |||
578 | JANUCHTA PRZEMYSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
579 | JAREMKIEWICZ JAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
580 | JARGIEŁO TOMASZ | LUBIN | BKMM | MIESZKANIEC LUBINA | MAZURKIEWICZ KAROLINA | - | |
581 | JARKA MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
582 | JARKOWSKI KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
583 | JAROCKI WOJCIECH | WOŁÓW | - | ||||
584 | JARONI MACIEJ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
585 | JAROSŁAW ŚPICH | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
586 | JAROSZ MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
587 | JAROSZ AGATA | LEGNICA | GMINA LUBIN | - | |||
588 | JAROSZ KRZYSZTOF | LEGNICA | NIEZRZESZONY | - | |||
589 | JAROSZ MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
590 | JAROSZYŃSKA JUSTYNA | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | PIOTR JAROSZYŃSKI | - | |
591 | JAROSZYŃSKI PIOTR | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | JUSTYNA JAROSZYŃSKA | - | |
592 | JARZĄBEK PAULINA | WILKÓW | - | ||||
593 | JARZĘBOWSKA KAMILA | PIESZKÓW | JARZĄBKI | GMINA LUBIN | JARZĘBOWSKI TOMASZ | - | |
594 | JARZĘBOWSKI BARTOSZ | PIESZKÓW | JARZĄBKI | GMINA LUBIN | - | ||
595 | JARZĘBOWSKI MIŁOSZ | PIESZKÓW | JARZĄBKI | GMINA LUBIN | - | ||
596 | JARZĘBOWSKI TOMASZ | PIESZKÓW | JARZĄBKI | GMINA LUBIN | JARZĘBOWSKA KAMILA | - | |
597 | JASIK WITOLD | SZLICHTYNGOWA | - | ||||
598 | JASIŃSKA MARTA | NOWA SÓL | - | ||||
599 | JASIŃSKI GRACJAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
600 | JASIŃSKI KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
601 | JASKUŁA MARIOLA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
602 | JASTRZĘBSKA WERONIKA | NOWA SÓL | STN TIGA | - | |||
603 | JASZCZYSZYN KATARZYNA | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
604 | JASZCZYSZYN MIKOŁAJ | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
605 | JAŚKOWSKA ANNA | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | JAŚKOWSKI KRZYSZTOF | - | ||
606 | JAŚKOWSKI KRZYSZTOF | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | JAŚKOWSKA ANNA | - | ||
607 | JAŚLAR ANNA | POLKOWICE | - | ||||
608 | JAWOROWSKA ANETA | ZŁOTORYJA | - | ||||
609 | JAWORSKA EDYTA | WROCŁAW | - | ||||
610 | JAWORSKI KACPER | GŁOGÓW | - | ||||
611 | JAWORSKI MATEUSZ | LUBIN | START ŚCINAWA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
612 | JAWORSKI STANISŁAW | WĄGRODNO | KB LEW LEGNICA | - | |||
613 | JAZWICZ MIROSŁAW | BOLESŁAWIEC | - | ||||
614 | JEDYNAK GRZEGORZ | MOJĘCICE | - | ||||
615 | JELONEK RENATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
616 | JENDRZEJACZYK MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | PIOTR JENDRZEJACZYK | - | ||
617 | JENDRZEJACZYK PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MAŁGORZATA JENDRZEJACZYK | - | ||
618 | JESION IRENEUSZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
619 | JEŻEWICZ MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
620 | JĘDRASIAK RENATA | LUBIN | KGHM METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
621 | JĘDRKOWIAK AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
622 | JĘDRYKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
623 | JĘDRYSIAK MONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
624 | JĘDRZEJCZYK DAGMARA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
625 | JOKIEL MICHAŁ | NOWY KOŚCIÓŁ | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
626 | JÓŹWIAK JOLANTA | LUBIN | RADIO ELKA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
627 | JÓŹWIAK PAULINA | LUBIN | RADIO ELKA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
628 | JUNG MAJA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
629 | JURCZAK MARCIN | WOŁÓW | - | ||||
630 | JURCZAK PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ZONATY ANNA WOROSZCZUK-JURCZAK | - | ||
631 | JURCZENKO MARCIN | KRAKÓW | ZAKON MALTAŃSKI | - | |||
632 | JUREK ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
633 | JUREK JAGODA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
634 | JUREK JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
635 | JUREK KACPER | KOŹLICE | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
636 | JURKOWSKA JOANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
637 | JUSZCZAK JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
638 | JUSZCZYK MARTA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
639 | JUSZCZYK EMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
640 | JUŹWIAK MARCIN | GŁOGÓW | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
641 | KACHNOWICZ JOLANTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
642 | KACZANOWSKA MAGDALENA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | MARCIN KACZANOWSKI | - | |
643 | KACZANOWSKI MARCIN | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | MAGDALENA KACZANOWSKA | - | |
644 | KACZMAREK GRZEGORZ | LUBIN | - | ||||
645 | KACZMAREK KAROL | RAWICZ | ROZBIEGANY RAWICZ | - | |||
646 | KACZMAREK MATEUSZ | LLUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
647 | KACZMAREK TOMASZ | POLKOWICE | - | ||||
648 | KACZOR MARCIN | ŚWIĘCIECHOWA | - | ||||
649 | KAFEL ANIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
650 | KALETA ZENON | GRĘBOCICE | - | KALETA ELŻBIETA | - | ||
651 | KALICIAK-TURKIEWICZ KATARZYNA | ZŁOTORYJA | - | ||||
652 | KALISZ KRZYSZTOF | LUBIN | I LO W LUBINIE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
653 | KAŁUŻA ELŻBIETA | CHOCIANÓW | - | ||||
654 | KAŁUŻA PATRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
655 | KAŁUŻNA MARTA | NOWA SÓL | PAWEŁ KAŁUŻNY | - | |||
656 | KAŁUŻNA-SKURPEL PAULINA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | RAFAŁ SKURPEL | - | ||
657 | KAŁUŻNY PAWEŁ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | MARTA KAŁUŻNA | - | ||
658 | KAMIŃSKA MONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
659 | KAMIŃSKA MONIKA | LUBIN | O/ZG RUDNA | MIESZKANIEC LUBINA | KAMIŃSKI TOMASZ | - | |
660 | KAMIŃSKA MONIKA | LUBIN | - | ||||
661 | KAMIŃSKA KATARZYNA | LUBIN | ZAGŁĘBIE LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
662 | KAMIŃSKI ŁUKASZ | ZAGRODNO | - | ||||
663 | KAMIŃSKI TOMASZ | LUBIN | O/ZG RUDNA | MIESZKANIEC LUBINA | KAMIŃSKA MONIKA | - | |
664 | KAMIŃSKI WOJCIECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
665 | KANCEREK ANETA | CHOCIANÓW | - | ||||
666 | KANIA MARCIN | LUBIN | S 30 | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
667 | KANIA MARIUSZ | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | KANIA ROKSANA | - | ||
668 | KANIA ROKSANA | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | KANIA MARIUSZ | - | ||
669 | KANIUCZOK ANDRZEJ | LUBIN | NINA KANIUCZOK | - | |||
670 | KANIUCZOK NINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ANDRZEJ KANIUCZOK | - | ||
671 | KAPIEC ROBERT | LUBIN | PARKRUN LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
672 | KARDELA ALEKSANDER | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | - | |||
673 | KARGOL ROBERT | 67-200 | BIEGAM BO LUBIĘ | - | |||
674 | KARPIAK KRZYSZTOF | LEGNICA | KARPIAK NATALIA | - | |||
675 | KARPIAK NATALIA | LEGNICA | - | ||||
676 | KARYŚ ZBIGNIEW | OBORA | GMINA LUBIN | - | |||
677 | KASPEREK NATALIA | GRODKÓW | BE BETTER | - | |||
678 | KASPERSKI DARIUSZ | OBORA | GMINA LUBIN | - | |||
679 | KASPERSKI JULIAN | PIASECZNO | - | ||||
680 | KASPRYSZYN MONIKA | WIŃSKO | - | ||||
681 | KASPRZYK JAKUB | LUBIN | MPO | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
682 | KASPRZYK KAJETAN | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
683 | KASPRZYK KASIA | LUBIN | GMINA LUBIN | KRZYSZTOF KASPRZYK | - | ||
684 | KASPRZYK KRZYSZTOF | LUBIN | GMINA LUBIN | KASIA KASPRZYK | - | ||
685 | KASZANEK KAROLINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
686 | KASZANEK KAZIMIERZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
687 | KASZANEK KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
688 | KASZANEK RENATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
689 | KASZUBSKA ALICJA | IWNO | - | ||||
690 | KASZYCKI MACIEJ | NOWA SÓL | BRAK | - | |||
691 | KATA KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | KATARUN | KATA ŁUKASZ | - | ||
692 | KATA ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | KATARUN | KATA KATARZYNA | - | ||
693 | KAWAŁKO PATRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
694 | KAZICZKA KRYSTIAN | OBORA | PEBEKA LUBIN | GMINA LUBIN | - | ||
695 | KAZIMIERÓW AGNIESZKA | BRUNÓW | - | ||||
696 | KAŹMIERSKA MONIKA | PROCHOWICE | KAŹMIERSKI KRZYSZTOF | - | |||
697 | KAŹMIERSKI KRZYSZTOF | PROCHOWICE | KAŹMIERSKA MONIKA | - | |||
698 | KENDRA PAWEŁ | WROCŁAW | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
699 | KĘDZIERSKA ANETA | MIŁORADZICE | GMINA LUBIN | - | |||
700 | KĘDZIERSKI ANDRZEJ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
701 | KICAŁA SEBASTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
702 | KICAŁA SYLWERIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
703 | KIEŁCZYŃSKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
704 | KIEŁCZYŃSKI RAJMUND | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
705 | KINDRA MAREK | LUBIN | FC KACZOR | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
706 | KLASOWSKA AGNIESZKA | GŁOGÓW | KLASOWSKI PRZEMYSŁAW | - | |||
707 | KLASOWSKI PRZEMYSŁAW | GŁOGÓW | KLASOWSKA AGNIESZKA | - | |||
708 | KLEMKA BARTŁOMIEJ | JERZMANOWA | ŁAGOSZOWIA | - | |||
709 | KLEMKA KAROLINA | JERZMANOWA | ŁAGOSZOWIA | - | |||
710 | KLEPACKA ANNA | POLKOWICE | KLEPACKI MATEUSZ | - | |||
711 | KLEPACKI MATEUSZ | POLKOWICE | KLEPACKA ANNA | - | |||
712 | KLEPACZEK DAWID | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KLEPACZEK AGNIESZKA | - | ||
713 | KLEPACZEK AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KLEPACZEK DAWID | - | ||
714 | KLESZCZOWSKI PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
715 | KLIM GRAŻYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
716 | KLIMASZEWSKA NATALIA | LUBIN | UKPS LUBIN | - | |||
717 | KLIMASZEWSKI MICHAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
718 | KLIMEK GRZEGORZ | NOWOGRODZIEC | - | ||||
719 | KLIMKOWSKA MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KLIMKOWSKI PIOTR | - | ||
720 | KLIMKOWSKI PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KLIMKOWSKA MAŁGORZATA | - | ||
721 | KLISZCZ MIROSŁAW | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
722 | KLIŚ PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
723 | KLUBEK KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
724 | KLUGHARDT GLORIA | LUBIN | - | ||||
725 | KLUGHARDT HUBERT | LUBIN | - | ||||
726 | KLUGHARDT JACEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
727 | KLUGHARDT VIKTORIA | LUBIN | - | ||||
728 | KŁOBUS WIOLETTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
729 | KŁOSOWICZ ANNA | GŁOGÓW | - | ||||
730 | KNYSAK KAMIL | GŁOGÓW | - | ||||
731 | KOBLAŃSKI MIECZYSŁAW | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | - | |||
732 | KOBUSIEWICZ NATALIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
733 | KOBYLARZ MARCIN | MODŁA | - | ||||
734 | KOBYŁECKI RADOSŁAW | LUBIN | ZHP :LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
735 | KOCIK IZABELA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
736 | KOCIK MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KOCIK IZABELA | - | ||
737 | KOCIUBA JACEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
738 | KOCUR GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
739 | KOCYŁA JAKUB | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
740 | KOCYŁA TERESA | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
741 | KOKOT PAWEŁ | ZIELONA GÓRA | KOKOS TEAM | - | |||
742 | KOLAWA JAROSŁAW | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
743 | KOLBUSZ JANINA | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
744 | KOLODZIEJCZYK MIROSLAW | LESNA | LKS GRANICA MILOSZÓW | - | |||
745 | KOŁACZ JAN | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
746 | KOŁODZIEJ JAROSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | PAULINA KOŁODZIEJ | - | ||
747 | KOŁODZIEJ ALEKSY | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
748 | KOŁODZIEJ ANDRZEJ | MIŁKOWICE | KB LEW LEGNICA | - | |||
749 | KOŁODZIEJ ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
750 | KOŁODZIEJ DAMIAN | LUBIN | - | ||||
751 | KOŁODZIEJ DANUTA | ZŁOTORYJA | - | ||||
752 | KOŁODZIEJ MARTA | ZŁOTORYJA | - | ||||
753 | KOŁODZIEJ MICHAŁ | MIŁKOWICE | KB LEW LEGNICA | - | |||
754 | KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA DOROTA | POLKOWICE | - | ||||
755 | KOMAN HUBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
756 | KOMANIECKA ELŻBIETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KOMANIECKI ARTUR | - | ||
757 | KOMANIECKI ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KOMANIECKA ELŻBIETA | - | ||
758 | KOMARNICKA MONIKA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
759 | KOMENDACKA NATALKA | GŁOGÓW | - | ||||
760 | KOMENDACKI DOMINIK | GŁOGÓW | DRUŻYNA SZPIKU | - | |||
761 | KOMORSKA-GIMEL IWONA | CHOCIANÓW | - | ||||
762 | KONDZIOŁA MONIKA | PRZEMKÓW | - | ||||
763 | KONIECZNA AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
764 | KONOPIŃSKA DARIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KONOPIŃSKI GRZEGORZ | - | ||
765 | KONOPIŃSKI GRZEGORZ | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU | MIESZKANIEC LUBINA | KONOPIŃSKA DARIA | - | |
766 | KOPCZYŃSKA LIDIA | GŁOGÓW | - | ||||
767 | KOPEC DAGMARA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
768 | KOPER MICHAŁ | NOWE MIASTECZKO | - | ||||
769 | KORCZAK JANUSZ | GŁOGÓW | STARCOM TEAM GŁOGÓW | - | |||
770 | KORDYKA MAREK | WOŁÓW | AKTYWNY BORASZYN | - | |||
771 | KORDYLEWICZ JUSTYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
772 | KORDYLEWICZ PIOTR | LUBIN | KLAMPKAM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
773 | KORONA ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
774 | KORONA PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
775 | KOROTYSZEWSKA EWELINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
776 | KORZELECKA KAROLINA | MILICZ | KORZELECKI WOJCIECH | - | |||
777 | KORZELECKI WOJCIECH | MILICZ | RUNNINGTEAM MILICZ | KAROLINA KORZEELECKA | - | ||
778 | KOSELSKI KAROL | LUBIN | MKS ZAGŁĘBIE LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
779 | KOSMALA TADEUSZ | BIAŁOŁĘKA | - | ||||
780 | KOSMALA BOŻENA | BIAŁOŁĘKA | - | ||||
781 | KOSMALA ELŻBIETA | BIAŁOŁĘKA | - | ||||
782 | KOSMALA JAROSŁAW | GŁOGÓW | - | ||||
783 | KOSMALA MAGDALENA | BIAŁOŁĘKA | - | ||||
784 | KOSMALA PAWEŁ | BIAŁOŁĘKA | - | ||||
785 | KOSMALA WALDEMAR | BIAŁOŁĘKA | - | ||||
786 | KOSSOWSKA MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KOSSOWSKI BENIAMIN | - | ||
787 | KOSSOWSKI BENIAMIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KOSSOWSKA MARTA | - | ||
788 | KOSTECKI JANUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
789 | KOSZAŁKO MARCIN | POLKOWICE | VOLKSWAGEN POLKOWICE | - | |||
790 | KOSZAŁKO NATALIA | POLKOWICE | - | ||||
791 | KOSZARSKA DOMINIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KOSZARSCY | - | ||
792 | KOSZARSKI PATRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KOSZARSCY | - | ||
793 | KOSZOWSKA KATARZYNA | LUBIN | UKPS LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
794 | KOŚCIELNY ZBIEGNIEW | LUBIN | KG PROBLEM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
795 | KOTLIŃSKI KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
796 | KOTYLAK ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
797 | KOWAL WIOLETTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
798 | KOWALCZUK EWA | ZIELONA GÓRA | DRUŻYNA MEDYKA/DRUŻYNA GAZETY | - | |||
799 | KOWALCZYK-HETNAR MARTA | NOWA SÓL | - | ||||
800 | KOWALCZYK ANGELIKA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
801 | KOWALCZYK KAJETAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
802 | KOWALCZYK MONIKA | POLKOWICE | GIMNAZJUM W LUBINIE | - | |||
803 | KOWALCZYK WŁADYSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
804 | KOWALEWSKI KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
805 | KOWALIK KONRAD | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
806 | KOWALIK MARCIN | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
807 | KOWALSKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
808 | KOWALSKA MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
809 | KOWALSKI BŁAŻEJ | PRZEMKÓW | KS POLKOWICE | - | |||
810 | KOWALSKI DARIUSZ | PRZEMKÓW | - | ||||
811 | KOWALSKI KRZYSZTOF | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | AURELIA SADOWSKA-KOWALSKA | - | ||
812 | KOWANEC EMILKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
813 | KOZERSKA JOANNA | POLKOWICE | WYBIEGANI POLKOWICE | - | |||
814 | KOZIŃSKA IZABELA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
815 | KOZIŃSKA MAŁGORZATA | KOŻUCHÓW | - | ||||
816 | KOZIOŁ JULIA | SKŁADOWICE13A | GMINA LUBIN | - | |||
817 | KOZIOŁ MAGDALENA | BOLESŁAWIEC | - | ||||
818 | KOZŁECKA DARIA | OBORA | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
819 | KOZŁECKA MARZENA | OBORA | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
820 | KOZŁOWSKA BEATA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
821 | KOZŁOWSKA MARTA | GÓRA | UKS ZRYW | - | |||
822 | KOZŁOWSKI JAROSŁAW | GŁOGÓW | - | ||||
823 | KOZŁOWSKI JAROSŁAW | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
824 | KOZŁOWSKI MARCIN | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
825 | KOZŁOWSKI MARIUSZ | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
826 | KOZŁOWSKI PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
827 | KOZŁOWSKI SŁAWEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
828 | KOZON URSZULA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
829 | KOZUBAL ANDRZEJ | LEGNICA | BARBARA KOZUBAL | - | |||
830 | KRAC MAŁGORZATA | LUBIN | GIMNAZJUM W LUBINIE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
831 | KRAKOWIAK GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
832 | KRAS-KRZEŚNIAK EDYTA | OSIEK | GMINA LUBIN | KRZEŚNIAK PAWEŁ | - | ||
833 | KRAS-MULTAN KAROLINA | LEGNICA | - | ||||
834 | KRAS MICHAŁ | LUBIN | PRO-ACTIV | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
835 | KRASKA ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
836 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
837 | KRAWCZYK PIOTR | GOŚCIESZOWICE | - | ||||
838 | KRAWCZYK ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
839 | KRET MARIAN | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
840 | KRÓL BOŻENA | BOLESŁAWIEC | KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC | - | |||
841 | KRÓTKA AGNIESZKA | LEGNICA | RAFAŁ KRÓTKI | - | |||
842 | KRÓTKI RAFAŁ | LEGNICA | KRÓTKA AGNIESZKA | - | |||
843 | KRUCZEK KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
844 | KRUCZEK GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
845 | KRUSZELNICKA MONIKA | RASZÓWKA | GMINA LUBIN | - | |||
846 | KRUSZEWSKI OSKAR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
847 | KRYCIŃSKA JOANNA | ŚCINAWA | MPO | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
848 | KRYSIAK ANGELIKA | POLKOWICE | - | ||||
849 | KRYŚ BARTOSZ | LUBIN | O/ZH | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
850 | KRZECZKOWSKI DANIEL | LEGNICA | FENIKS LEGNICA | - | |||
851 | KRZEMIŃSKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KRZEMIŃSKI MARIUSZ | - | ||
852 | KRZEMIŃSKI MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
853 | KRZESAK JAN | ŻMIGRÓD | KB SUKCES | - | |||
854 | KRZESZEWSKA WASKO MALGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
855 | KRZEŚNIAK PAWEŁ | OSIEK | GMINA LUBIN | EDYTA KRAS-KRZEŚNIAK | - | ||
856 | KRZEWIŃSKI MAREK | CHOCIANÓW | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
857 | KRZYSZTOF ROGALSKI | LEGNICA | - | ||||
858 | KRZYŻYKOWSKA JOANNA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
859 | KUBA DAMIAN | JANOWIEC | - | ||||
860 | KUBALA PATRYK | RUSKO | - | ||||
861 | KUBERO-KOZŁOWSKA HONORATA | KRZECZYN WIELKI | CROSSFIT | GMINA LUBIN | - | ||
862 | KUBIAK KATARZYNA | GŁOGÓW | - | ||||
863 | KUBIAK ŁUKASZ | GŁOGÓW | - | ||||
864 | KUBIAK MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KUBIAK PAWEŁ | - | ||
865 | KUBIAK PAWEŁ | LUBIN | SEAT-RACING.PL | GMINA LUBIN | KUBIAK MAGDALENA | - | |
866 | KUBICKI BERNARD | LUBIN | KLUB SPORTOWY POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
867 | KUBOŃ DAWID | ZIELONA GÓRA | - | ||||
868 | KUCA SZYMON | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
869 | KUCAB ANDRZEJ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
870 | KUCHTA BARBARA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
871 | KUCHTA MARCIN | LUBIN | - | ||||
872 | KUCHTA MONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
873 | KUCZAK RTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
874 | KUCZYŃSKA RENATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KUCZYŃSKI MARCIN | - | ||
875 | KUCZYŃSKI MARCIN | LUBIN | FC KACZOR | MIESZKANIEC LUBINA | KUCZYŃSKA RENATA | - | |
876 | KUDUK RAFAŁ | LUBIN | KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | OSADCZUK ANNA | - | |
877 | KULCZYCKA PAULINA | LUBIN | GIMNAZJUM W LUBINIE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
878 | KULCZYCKI RAFAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
879 | KULIKOWSKA MARZENA | ŻAGAŃ | - | ||||
880 | KUŁACZKOWSKA ALEKSANDRA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SEBASTIAN KUŁACZKOWSKI | - | ||
881 | KUŁACZKOWSKI SEBASTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ALEKSANDRA KUŁACZKOWSKA | - | ||
882 | KUMISZCZO GRZEGORZ | GŁOGÓW | NIEZRZESZONY-EMERYT | - | |||
883 | KUNAT JULIA | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
884 | KUNCIK TOMASZ | PRZEMKÓW | STOWARZYSZENIE LCK HAŁASTRA | - | |||
885 | KUNDERMAN AGATA | WROCŁAW | MIESZKANIEC LUBINA | PANNA | - | ||
886 | KUREK EWA | ZŁOTORYJA | - | ||||
887 | KURMAN RADOSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
888 | KUROŃ MAREK | NOWA SÓL | - | ||||
889 | KUROWSKI DAMIAN | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
890 | KUROWSKI ŁUKASZ | OBORA | GMINA LUBIN | - | |||
891 | KUROWSKI MATEUSZ | KSIĘGINICE | GMINA LUBIN | JĘDRYSIAK | - | ||
892 | KURZAWIŃSKI ZBIGNIEW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
893 | KURZAWSKA JOLANTA | LUBIN | KGHM METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
894 | KURZAWSKI WIKTOR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
895 | KURZYŃSKA MONIKA | LUBIN | - | ||||
896 | KUZIEMSKI TOMASZ | OSTRÓW WLKP | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | - | |||
897 | KUŹMIAK STANISŁAW | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | |||
898 | KUŹMIAK WOJCIECH | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | |||
899 | KWAPIS ŁUKASZ | RUJA | KB LEW LEGNICA | - | |||
900 | KWARTNIK PIOTR | JAWOR | - | ||||
901 | KWAŚNICKI PIOTR | LUBIN | DALEKO JESZCZE :) | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
902 | KWAŚNICKI TOMASZ | LUBIN | DALEKO JESZCZE :) | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
903 | KWAŚNIEWSKA IWONA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
904 | KWAŚNIEWSKI HUBERT | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
905 | KWAŚNIK DARIUSZ | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
906 | KWAŚNY SEBASTIAN | LEGNICA | DELEGATURA SĘDZIOWSKA LEGNICA | - | |||
907 | KWIATKOWSKI ŁUKASZ | LUBIN | JASNA STRONA MOCY | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
908 | KWIATKOWSKI TOMASZ | ŚCINAWA | START ŚCINAWA | - | |||
909 | KWIATKOWSKI WIKTOR | LUBIN | JASNA STRONA MOCY | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
910 | KWIECIEŃ PIOTR | LUBIN | ALIOR RUNNING TEAM | MIESZKANIEC LUBINA | MAGDALENA KWIECIEŃ | - | |
911 | LABUS JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
912 | LACHOWSKA MONIKA | BOLESŁAWIEC | KBB | PRZEMYSŁAW LACHOWSKI | - | ||
913 | LACHOWSKA DARIA | SZLICHTYNGOWA | NIEZRZESZONA | - | |||
914 | LACHOWSKI PRZEMYSŁAW | BOLESŁAWIEC | KBB | MONIKA LACHOWSKA | - | ||
915 | LACHOWSKI TOMASZ | SZLICHTYNGOWA | NIEZRZESZONY | - | |||
916 | LATOSEK ANGELIKA | WIELOGÓRA | - | ||||
917 | LEBICA DAWID | POLKOWICE | - | ||||
918 | LEBIEDZIEJEWSKI JAROSŁAW | LEGNICA | NIEZRZESZONY | - | |||
919 | LECH PIOTR | POLKOWICE | BEATA LECH | - | |||
920 | LECHOWICZ MATEUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
921 | LEHNER OLIVER | BINDLACH | - | ||||
922 | LEMAŃSKA JOLANTA | MIŁORADZICE | GMINA LUBIN | - | |||
923 | LENIART AGNIESZKA | SOBIN | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | - | |||
924 | LENIART BOGDAN | SOBIN | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | - | |||
925 | LENKIEWICZ MICHAŁ | JAWOR | JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR | - | |||
926 | LENORT JAROSŁAW | GÓRA | - | ||||
927 | LESIAK KRZYSZTOF | KIEŁCZÓW | LESIAK MAGDALENA | - | |||
928 | LESIAK MAGDALENA | KIEŁCZÓW | LESIAK KRZYSZTOF | - | |||
929 | LESZKI KRZYSZTOF | LUBIN | KLAMPKAM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
930 | LESZKO FILIP | MIEROSZÓW | - | ||||
931 | LESZKO JACEK | MIEROSZÓW | LESZTEK SKALAK TEAM | PINGOT-LESZKO AGNIESZKA | - | ||
932 | LEŚNIK LAURA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
933 | LEŚNIK MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
934 | LEWANDOWSKI MACIEJ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
935 | LEŻYŃSKI JAROSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
936 | LIER MONIKA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | LIER ANDRZEJ | - | |
937 | LIPIŃSKI GRZEGORZ | LEGNICA | - | ||||
938 | LIS ADRIANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
939 | LIS ALEKSANDRA | SNOWIDZA | - | ||||
940 | LIS MARCIN | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | LIS PAULINA | - | ||
941 | LIS MIROSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
942 | LIS PAULINA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | LIS MARCIN | - | ||
943 | LISIECKI STEFAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
944 | LISKOWICZ ALEKSANDRA | PABIANICE | - | ||||
945 | LISOWICZ MACIEJ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
946 | LISTWAN DARIUSZ | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
947 | LISTWAN HUBERT | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
948 | LITEWKA GRZEGORZ | JAWOR | - | ||||
949 | LOZOWSKA EWELINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
950 | LÓSSA JOLANTA | ŻAGAŃ | LÓSSA PAWEŁ | - | |||
951 | LÓSSA MICHAŁ | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | - | |||
952 | LÓSSA PAWEŁ | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | LÓSSA JOLANTA | - | ||
953 | LUBAŚ TOMASZ | LUBIN | MLKS SOKÓŁ LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
954 | LUBCZYK KRZYSZTOF | LUBIN | MPO | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
955 | LULEK LUCYNA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
956 | LUPA MIROSŁAW | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
957 | LUSZEWSKA MARTYNA | ŻAGAŃ | BIEGAM BO LUBIĘ ŻAGAŃ | - | |||
958 | LUZAR ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | AGNIESZKA LUZAR | - | ||
959 | LUZAR AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ADAM LUZAR | - | ||
960 | LUZAR ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
961 | LUZAR JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
962 | ŁADA LUCJAN | LUBIN | CBJ KGHM LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
963 | ŁADA ANDRZEJ | LUBIN | ANDRZEJ ŁADA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
964 | ŁADA JULIA | LUBIN | SP 7 | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
965 | ŁAGOCKI MAKSYMILIAN | NOWA SÓL | PSP 1 NOWA SÓL | - | |||
966 | ŁAGODA AGNIESZKA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
967 | ŁAGODA ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ŁAGODA MAŁGORZATA | - | ||
968 | ŁAGODA MAŁGOSIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
969 | ŁANIEWSKA BEATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
970 | ŁAPIŃSKI DARIUSZ | GOLA | GMINA LUBIN | - | |||
971 | ŁATKA BENIAMIN | BRZOZA | BRZOZA BIEGA | - | |||
972 | ŁAWICKA ANNA | LUBIN | NZ | MIESZKANIEC LUBINA | ŁAWICKI MARCIN | - | |
973 | ŁAWICKI MARCIN | LUBIN | MKS PŁETVAL POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | ŁAWICKA ANNA | - | |
974 | ŁAWICKI PIOTR | OBORA | UAM TRIATHLON | GMINA LUBIN | - | ||
975 | ŁAWNICZAK PATRYK | GRĘBOCICE | KSRG ZG RUDNA | - | |||
976 | ŁAWNICZEK AGNIESZKA | NOWA SÓL | TAK | - | |||
977 | ŁAWNICZEK REMIGIUSZ | NOWA SÓL | TAK | - | |||
978 | ŁAWROWSKI MICHAŁ | MAŁOMICE | SIEBIEGA RUN TEAM | - | |||
979 | ŁOSIK TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
980 | ŁOWEJKO ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | - | ||||
981 | ŁUCIÓW AGNIESZKA | WROCŁAW | - | ||||
982 | ŁUCKA EMILIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
983 | ŁUKASZEWICZ AGNIESZKA | JELENIA GÓRA | CIEPLICE FAMILY RUNNERS | PAWEŁ ŁUKASZEWICZ | - | ||
984 | ŁUKASZEWICZ ANNA | LUBAŃ | - | ||||
985 | ŁUKASZEWICZ DOMINIKA | LUBAŃ | - | ||||
986 | ŁUKASZEWICZ EWA | LUBAŃ | - | ||||
987 | ŁUKASZEWICZ PAWEŁ | JELENIA GÓRA | CIEPLICE FAMILY RUNNERS | AGNIESZKA ŁUKASZEWICZ | - | ||
988 | ŁUKOWICZ LESZEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
989 | ŁUKOWICZ MATEUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
990 | ŁUNIEWSKI JAREK | LEGNICA | GWIZDEK LEGNICA | - | |||
991 | ŁUSZCZAKIEWICZ TOMEK | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
992 | ŁYSZCZARZ OLIWIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
993 | MACHAJEK KRZYSZTOF | POLKOWICE | KS METRAKO POLKOWICE | - | |||
994 | MACHOŃ JULIA | CHOCIANÓW | SP CHOCIANÓW | - | |||
995 | MACHOŃ JUSTYNA | CHOCIANÓW | ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | - | |||
996 | MACHOŃ MIRELA | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | MACHOŃ | - | ||
997 | MACHOŃ PIOTR | CHOCIANÓW | - | ||||
998 | MACHOWSKI EDWARD | WOŁÓW | WOŁÓW BIEGA | - | |||
999 | MACHOWSKI MACIEJ | LEGNICA | - | ||||
1000 | MACIEJ DULEWICZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1001 | MACIEJAK KINGA | ZŁOTORYJA | - | ||||
1002 | MACYSZYN BARTOSZ | LUBIN | MSPORT RCS TEAM | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1003 | MADARASZ PAWEŁ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1004 | MADEJ ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1005 | MADEJ PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1006 | MAGDA MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1007 | MAGDZIAK ANDRZEJ | LUBIN | START ŚCINAWA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1008 | MAGDZIAK JACEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MAGDZIAK MAŁGORZATA | - | ||
1009 | MAGDZIAK MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MAGDZIAK JACEK | - | ||
1010 | MAJCHRZAK KAMIL | LUBIN | OSP KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | ||
1011 | MAJCHRZAK ŁUKASZ | LUBIN | OSP KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | ||
1012 | MAJDAN STANISŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1013 | MAJEWSKA BARBARA | LUBIN | VIRTUS DACHY LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SŁAWOMIR MAJEWSKI | - | |
1014 | MAJEWSKA IWONA | NOWA SÓL | - | ||||
1015 | MAJEWSKA KORNELIA | LUBIN | GIMNAZJUM NR 4 / VIRTUS DACHY LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SŁAWOMIR MAJEWSKI | - | |
1016 | MAJEWSKA LAURA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1017 | MAJEWSKA SYLWIA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | MARIUSZ MAJEWSKI | - | |
1018 | MAJEWSKI KAMIL | LUBIN | GIMNAZJUM NR 4 / VIRTUS DACHY LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SŁAWOMIR MAJEWSKI | - | |
1019 | MAJEWSKI MARIUSZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | SYLWIA MAJEWSKA | - | |
1020 | MAJEWSKI PIOTR | LUBIN | ZAKŁADY GÓRNICZE LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1021 | MAJEWSKI SŁAWOMIR | LUBIN | VIRTUS DACHY LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | BARBARA MAJEWSKA | - | |
1022 | MAKSYMCZAK MARCIN | LUBIN | KSRG ZG RUDNA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1023 | MAKUCH SZYMON | PASZOWICE | - | ||||
1024 | MALESZA MATEUSZ | GŁOGÓW | ZG RUN | - | |||
1025 | MALIGŁÓWKA JULIA | LUBIN | - | ||||
1026 | MALINOWSKI JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1027 | MALINOWSKI ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1028 | MALINOWSKI SŁAWOMIR | NOWA SÓL | ASTRA NOWA SÓL | MALINOWSKI | - | ||
1029 | MALISZKIEWICZ ALEKSANDRA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1030 | MAŁUCKA EWA | GŁOGÓW | - | ||||
1031 | MAŁYNIAK DOMINIKA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1032 | MAŁYNIAK KINGA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1033 | MAŃCZAK JACEK | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1034 | MARCHWICKI BARTŁOMIEJ | LEGNICA | - | ||||
1035 | MARCINEK MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1036 | MARCINIAK ERYK | LUBIN | JASNA STRONA MOCY | - | |||
1037 | MARCINIAK KONRAD | LUBIN | JASNA STRONA MOCY | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1038 | MARCINIAK MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1039 | MARCINIAK MATEUSZ | LUBIN | GIMNAZJUM W LUBINIE | GMINA LUBIN | - | ||
1040 | MARCINIAK ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1041 | MARCINKIEWICZ ANDRZEJ | LEGNICA | KONFEKS LEGNICA | - | |||
1042 | MARCINKOWSKI DANIEL | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1043 | MARCINKOWSKI STANISŁAW | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1044 | MARCINOWSKI MICHAŁ | GŁOGÓW | - | ||||
1045 | MAREK AGNIESZKA | GŁOGÓW | MAREK DANIEL | - | |||
1046 | MAREK DANIEL | GŁOGÓW | MAREK AGNIESZKA | - | |||
1047 | MAREK ŁUKASZ | LUBIN | PARKRUN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1048 | MAREK MICHAŁ | CHOCIANÓW | - | ||||
1049 | MARKULAK MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1050 | MARKUSZEWSKI MAREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1051 | MARZOL NORBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1052 | MASICZAK JACEK | POLKOWICE | - | ||||
1053 | MASICZAK MATEUSZ | POLKOWICE | - | ||||
1054 | MAŚLAK JOANNA | SZCZEPANÓW | - | ||||
1055 | MATKOWSKA ALEKSANDRA | LUBIN | MLKS SOKÓŁ LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1056 | MATKOWSKI ARTUR | CHOCIANÓW | - | ||||
1057 | MATUSZCZYK PAWEŁ | JAWOR | ŻONATY | - | |||
1058 | MATYJANKA PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1059 | MATYSIAK-KOZAK EWA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1060 | MATYSIAK KRZYSZTOF | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1061 | MATYSIAK ŁUKASZ | MIEJSKA GÓRKA | - | ||||
1062 | MAZIJ MAURYCY | CHOCIANÓW | - | ||||
1063 | MAZIK KATARZYNA | GŁOGÓW | - | ||||
1064 | MAZUR ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1065 | MAZUR ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1066 | MAZUR MACIEJ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1067 | MAZUR MAREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1068 | MAZUR MARTA | LUBIN | GIMNAZJUM W LUBINIE | MIESZKANIEC LUBINA | MAZUR PIOTR | - | |
1069 | MAZUR PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MAZUR MARTA | - | ||
1070 | MAZUR WIOLETTA | LEGNICA | - | ||||
1071 | MAZUR WITOLD | MALCZYCE | - | ||||
1072 | MAZUREK EWELINA | CHOCIANÓW | CHOCIANÓW | MAZUREK TOMASZ | - | ||
1073 | MAZUREK TOMASZ | CHOCIANÓW | CHOCIANÓW | MAZUREK EWELINA | - | ||
1074 | MAZUREK WŁADYSŁAW | POLKOWICE | - | ||||
1075 | MAZURKIEWICZ KAROLINA | LUBIN | BKMM | MIESZKANIEC LUBINA | JARGIEŁO TOMASZ | - | |
1076 | MAZURKIEWICZ RYSZARD | GŁOGÓW | KGBUS | - | |||
1077 | MAZUROWSKI JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1078 | MEDYNSKI MIKOLAJ | LUBAN | - | ||||
1079 | MEDYNSKI SŁAWEK | LUBAN | ZABIEGANI Z LESNEJ | - | |||
1080 | MEDYŃSKI ARKADIUSZ | LEGNICA | - | ||||
1081 | MELSKA JOANNA | ZŁOTORYJA | - | ||||
1082 | MESJASZ IRENA | SCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1083 | MESJASZ MAREK | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | - | ||
1084 | MESJASZ NATALIA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | - | ||
1085 | MĘCIŃSKI JAROSŁAW | PRZYBORÓW | - | ||||
1086 | MĘŻYK ANNA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1087 | MIAZGA MARIOLA | RZESZOTARY | MIAZGA RADOSŁAW | - | |||
1088 | MIAZGA RADOSŁAW | RZESZOTARY | MIAZGA MARIOLA | - | |||
1089 | MIĄZEK ANNA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1090 | MIĄZEK SZCZEPAN | LUBIN | EMERYCI ZG LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1091 | MICHALAK ANNA | ZŁOTORYJA | OLAWS | - | |||
1092 | MICHALAK KRZYSZTOF | WROCŁAW | MARTYNA MICHALAK | - | |||
1093 | MICHALAK MARTYNA | WROCŁAW | KRZYSZTOF MICHALAK | - | |||
1094 | MICHALCZENIA KACPER | WIECHLICE | - | ||||
1095 | MICHALIK KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1096 | MICHALSKA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1097 | MICHALSKA MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1098 | MICHALSKA MARIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MICHALSKI MIECZYSŁAW | - | ||
1099 | MICHALSKA NATALIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1100 | MICHALSKI MIECZYSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MARIA MICHALSKA | - | ||
1101 | MICHALSKI RAFAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1102 | MICHALUK DARIUSZ | MIROSZOWICE | GMINA LUBIN | - | |||
1103 | MICHAŁOWSKA EDYTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1104 | MICHAŁOWSKI MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | EDYTA MICHAŁOWSKA | - | ||
1105 | MIDERA-PAJDA KAMILA | GROMADKA | - | ||||
1106 | MIDZIAK BRONISŁAW | JAWOR | STYPENDYSTA ZUS | - | |||
1107 | MIDZIAK MARCIN | LUBIN | I LOVE KOPERNIK | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1108 | MIERZWA PAWEL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1109 | MIĘKISIAK ERWINA | POLKOWICE | - | ||||
1110 | MIKOŁAJ ŁADA | LUBIN | GIMNAZJUM NR 3 LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1111 | MIKOŁAJCZAK GRZEGORZ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | MIKOŁAJCZAK | - | ||
1112 | MIKOŁAJCZAK MAGDALENA | NOWA SÓL | MIKOŁAJCZAK GRZEGORZ | - | |||
1113 | MIKOS PIOTR | GAWORZYCE | MERCUS LOGISTYKA | - | |||
1114 | MIKOŚ ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1115 | MIKUTEL ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1116 | MILEWSKI DAWID | LUBIN | LUBIN.PL | - | |||
1117 | MILLER IWONA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1118 | MILLER WIKTORIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1119 | MISIURA STANISŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | EWA MISIURA | - | ||
1120 | MISZCZYK ARKADIUSZ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1121 | MIŚKO JUSTYNA | GŁOGÓW | - | ||||
1122 | MOC MARZENA | POLKOWICE | - | ||||
1123 | MOGILEWSKA NIKOLA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1124 | MOKRZYCKA SYLWIA | BOLKÓW | - | ||||
1125 | MOLENDZKA KAROLINA | WROCLAW | - | ||||
1126 | MORAWSKA AGNIESZKA | LUBIN | KLAMPKAM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1127 | MORAWSKI ADAM | LUBIN | KLAMPKAM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1128 | MOROZ ANDRZEJ | ZIELONA GÓRA | INDYWIDUALNIE | MOROZ MAŁGORZATA | - | ||
1129 | MOROZ JUSTYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1130 | MOROZ MAŁGORZATA | ZIELONA GÓRA | INDYWIDUALNIE | MOROZ ANDRZEJ | - | ||
1131 | MOROZ WIKTOR | CHOCIANÓW | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1132 | MORYŃ ALEKSANDRA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1133 | MOSKAL MARCIN | GŁOGÓW | ZG RUN | - | |||
1134 | MOSZCZYŃSKI MARCIN | OSIEK | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1135 | MOSZYŃSKA EWA | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | FRANCISZEK MOSZYŃSKI | - | ||
1136 | MOSZYŃSKI FRANCISZEK | LEGNICA | EWA MOSZYŃSKA | - | |||
1137 | MROCZKO MICHAŁ | SOBIN | - | ||||
1138 | MULLER ANETA | ZIEMNICE | - | ||||
1139 | MULLER DAMIAN | ZIEMNICE | - | ||||
1140 | MULTAN MAJA | LEGNICA | - | ||||
1141 | MULTAN KINGA | LEGNICA | - | ||||
1142 | MUSIAŁ AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | FILIP MUSIAŁ | - | |||
1143 | MUSIAŁ FILIP | ZIELONA GÓRA | AGNIESZKA MUSIAŁ | - | |||
1144 | MUSIAŁ JAROSŁAW | BOLESŁAWIEC | - | ||||
1145 | MUSIAŁ KAMIL | OBORA | ZG/RUDNA | GMINA LUBIN | - | ||
1146 | MUSKUS JAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1147 | MYSIOR TOMASZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | - | ||
1148 | NADOLSKI WALDEMAR | SOBIN | - | ||||
1149 | NALEPA IRENEUSZ | POLKOWICE | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
1150 | NALEWAJK ALEKSANDRA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1151 | NALEWAJK RYSZARD | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | DOROTA NALEWAJK | - | ||
1152 | NAPIERAŁA TADEUSZ | GLOGOW | TEGES | GEREMESZ NAPIERAŁA KATARZYNA | - | ||
1153 | NAPIÓRKOWSKI WOJCIECH | LUBIN | KLAMPKAM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1154 | NAPORA DARIA | LUBIN | OSP TRZEBNICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1155 | NAPORA JACEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1156 | NAPORA PRZEMYSŁAW | LUBIN | OLAWS ZŁOTORYJA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1157 | NAREWSKA WIKTORIA | LUBIN | MLKS SOKÓŁ LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1158 | NASZYDŁOWSKA MALWINA | GŁOGÓW | - | ||||
1159 | NAUKA KRYSTIAN | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1160 | NELEC BEATA | GRĘBOCICE | BIEGAM BEZ SPINY | - | |||
1161 | NICPOŃ WOJCIECH | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | NICPOŃ RENATA | - | ||
1162 | NICPOŃ RENATA | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | NICPOŃ WOJCIECH | - | ||
1163 | NIEBRZYDOWSKA ANNA | KSIĘGINICE | GMINA LUBIN | - | |||
1164 | NIEDBALSKA MARCELINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1165 | NIEDOWÓZ ALEKSANDRA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1166 | NIEDZWIEDZKA ANNA | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | ARTUR NIEDZWIEDZKI | - | |
1167 | NIEDZWIEDZKI ARTUR | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | ANNA NIEDZWIEDZKA | - | |
1168 | NIEDŹWIEDŹ NATALIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1169 | NIEMCZYK BOGDAN | CHOJNÓW | - | ||||
1170 | NIEMIEC DAWID | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1171 | NIESPODZIEWANY PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1172 | NIEWDANA DOMINIK | LEGNICA | FITNESS PIEKARY | - | |||
1173 | NIEWDANA KATARZYNA | PROCHOWICE | KROKUS KWIATKOWICE | - | |||
1174 | NIEWIADOMSKI ZBIGNIEW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1175 | NIKIFUR MAŁGORZATA | WROCŁAW | - | ||||
1176 | NIKLASZ JAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1177 | NIWISIEWICZ TOMASZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1178 | NOWACKA JAGODA | STRZEGOM | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | - | |||
1179 | NOWACKI DANIEL | LUBIN | SCS AMICO LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1180 | NOWACKI KAMIL | LUBIN | SCS AMICO LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1181 | NOWAK TOMASZ | LUBIN | LUBIN.PL | - | |||
1182 | NOWAK AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | NOWAK PRZEMYSŁAW | - | ||
1183 | NOWAK ANNA | LUBIN | - | ||||
1184 | NOWAK GRZEGORZ | KAMIENICA | - | ||||
1185 | NOWAK KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1186 | NOWAK MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1187 | NOWAK PIOTR | ZŁOTORYJA | - | ||||
1188 | NOWAK PRZEMYSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | NOWAK AGNIESZKA | - | ||
1189 | NOWAK SZYMON | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | NOWAK | - | ||
1190 | NOWAKIEWICZ RAFAŁ | CHOCIANÓW | - | ||||
1191 | NOWAKOWSKI ROBERT | LEGNICA | STAW | - | |||
1192 | NOWICKI ŁUKASZ | LUBIN | ZHP LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1193 | NOWICKI PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1194 | NYKIEL BOGDAN | SIEDLCE | GMINA LUBIN | - | |||
1195 | OBORSKI ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1196 | OBORSKI PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1197 | OBRUSIEWICZ PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | JOANNA OBRUSIEWICZ | - | ||
1198 | OCZERETKO AGNIESZKA | LEGNICA | BBL LEGNICA | - | |||
1199 | OCZERETKO PAWEŁ | LEGNICA | DRUKUJEMY.EU | - | |||
1200 | OCZYŃSKI JACEK | ŚRODA | - | ||||
1201 | ODACHOWSKI MICHAŁ | LUBIN | ZGRUDNA/BKMM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1202 | ODROBINA HANNA | POLKOWICE | POLKOWICE | ODROBINA MIROSŁAW | - | ||
1203 | ODROBINA MIROSŁAW | POLKOWICE | POLKOWICE | ODROBINA HANNA | - | ||
1204 | OGORZELEC STANISŁAW | LUBIN | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1205 | OKAL LUCYNA | CHOCIANÓW | - | ||||
1206 | OKOŃ PATRYK | GRĘBOCICE | - | ||||
1207 | OLCZAK TERESA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1208 | OLEJNICZAK DARIUSZ | POLKOWICE | - | ||||
1209 | OLEKSY AGNIESZKA | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
1210 | OLEKSY MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1211 | OLSZAK DARIUSZ | KWIELICE | - | ||||
1212 | OPALIŃSKA BOŻENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1213 | OPANOWICZ AMELIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | DZIECKO | - | ||
1214 | OPANOWICZ PAWEŁ | KSIĘGINICE 24 | GMINA LUBIN | - | |||
1215 | ORGANIŚCIAK GABRIELA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1216 | ORŁOWSKI BARTOSZ | PIELGRZYMKA | - | ||||
1217 | OSADCZUK ANNA | LUBIN | KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | KUDUK RAFAŁ | - | |
1218 | OSADCZUK MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1219 | OSICKI ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1220 | OSTOWICZ ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1221 | OSTRĘGA OSKAR | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1222 | OSTRĘGA ROBERT | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1223 | OSTROMECKA -GORYNIA AGNIESZKA | ŻMIGRÓD | KB SUKCES | - | |||
1224 | OSTROWSKA JADWIGA | KUNICE | KB LEW LEGNICA | - | |||
1225 | OSTROWSKI ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1226 | OSZUST ADAM | MIŁORADZICE | GMINA LUBIN | - | |||
1227 | OŚCIAK HUBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1228 | OŚCIAK MIROSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | OŚCIAK SYLWIA | - | ||
1229 | OŚCIAK SYLWIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | OŚCIAK MIROSŁAW | - | ||
1230 | OWCZARCZAK MAREK | NOWA SÓL | JOST POLSKA | - | |||
1231 | OWCZAREK MAGDALENA | LUBIN | BIEGAJĄCĄ KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1232 | OWCZAREK MARCIN | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1233 | OWCZAREK TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1234 | OŻAROWSKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | OŻAROWSKI TOMASZ | - | ||
1235 | OŻAROWSKI TOMASZ | LUBIN | ALIOR RUNNING TEAM | MIESZKANIEC LUBINA | KATARZYNA OŻAROWSKA | - | |
1236 | PABIAN MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1237 | PACURA LUIZA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | PACURA SEBASTIAN | - | ||
1238 | PACURA SEBASTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | PACURA LUIZA | - | ||
1239 | PACYNIAK EWA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1240 | PACYNIAK MICHAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1241 | PACZKOWSKA MARTA | LUBIN | - | ||||
1242 | PADUCH EWA | JERZMANOWA | KB LEW LEGNICA | - | |||
1243 | PAKOS ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1244 | PALEJ ELŻBIETA | LUBIN | KB LEW LEGNICA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1245 | PALEJ PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1246 | PALUCHOWICZ AGATA | PRZEWÓZ | - | ||||
1247 | PANASIUK ŁUKASZ | JAWOR | KB LEW LEGNICA | - | |||
1248 | PAŃCZAK MACEJ | BOLESŁAWIEC | - | ||||
1249 | PAŃCZUK MAGDALENA | LEGNICA | - | ||||
1250 | PAPROCKA NATALIA | POLKOWICE | PAPROCKI KRZYSZTOF | - | |||
1251 | PAPROCKI KRZYSZTOF | POLKOWICE | PAPROCKA NATALIA | - | |||
1252 | PAPROCKI TADEUSZ | POLKOWICE | PAPROCKI | - | |||
1253 | PARADOWSKI MICHAŁ | GŁOGÓW | ZG RUN | - | |||
1254 | PARZYSZEK LUCYNA | JAWOR | PARZYSZEK PIOTR | - | |||
1255 | PARZYSZEK PIOTR | JAWOR | PARZYSZEK LUCYNA | - | |||
1256 | PASIS PATRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1257 | PASIS DOMINIK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1258 | PASTUCH PAWEŁ | PROCHOWICE | EKOPARTNER LUBIN | - | |||
1259 | PASTUSZKA ŁUKASZ | LEGNICA | - | ||||
1260 | PASZKOWSKI LESZEK | KOŹLICE | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1261 | PATERA PRZEMYSŁAW | SOBIN | - | ||||
1262 | PATERAK WOJCIECH | BRUNÓW | - | ||||
1263 | PATRZEK KRYSTIAN | LUBIN | - | ||||
1264 | PAWLACZYK DANIEL | GŁOGÓW | - | ||||
1265 | PAWLAK ALICJA | BYTOM ODRZAŃSKI | - | ||||
1266 | PAWLIK ANGELIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1267 | PAWLIK DAWID | LUBIN | MKS CUPRUM LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1268 | PAWLINOW DAMIAN | JAWOR | - | ||||
1269 | PAWLINOW IWONA | JAWOR | - | ||||
1270 | PAWLINOW JAKUB | LUBIN | PM 10 | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1271 | PAWLINOW MACIEJ | JAWOR | - | ||||
1272 | PAWLINOW SZYMON | JAWOR | - | ||||
1273 | PAWŁOWICZ AGNIESZKA | ZIEMNICE | - | ||||
1274 | PAWŁOWICZ ANITA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1275 | PAWŁOWSKA IWONA | ZŁOTORYJA | - | ||||
1276 | PAWŁOWSKA MARTA | POLKOWICE | - | ||||
1277 | PAWŁOWSKI GRZEGORZ | POLKOWICE-SIEROSZOWICE | KGHM O ZG POLKOWICE SIEROSZOWICE | - | |||
1278 | PAWŁOWSKI MARCIN | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1279 | PAWŁÓW EDWARD | LUBIN | KG PROBLEM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1280 | PEDRYC ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1281 | PEPŁOŃSKI GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1282 | PERLAŃSKI KRZYSZTOF | POLKOWICE | KAWALER | - | |||
1283 | PESCHKE ROMAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1284 | PIANOWSKI TADEUSZ | ZIELONA GÓRA | - | ||||
1285 | PIASECKI RADOSLAW | GŁOGÓW | - | - | |||
1286 | PIASTOWSKI MAREK | PROCHOWICE | KROKUS KWIATKOWICE | - | |||
1287 | PIASTOWSKI PAWEŁ | PROCHOWICE | - | ||||
1288 | PIĄTEK TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1289 | PIECHOTA KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1290 | PIECHOTA TOMASZ | LUBIN | KSRG ZG RUDNA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1291 | PIEKARSKA BARBARA | RUDNA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1292 | PIENDEL PAULINA | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1293 | PIENIACKI ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1294 | PIEŃKO ANITA | LUBIN | :) | MIESZKANIEC LUBINA | JADACHOWSKI | - | |
1295 | PIEŃKO DAMIAN | LUBIN | SCS AMICO LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1296 | PIEŃKO MARIUSZ | CHOCIANÓW | - | ||||
1297 | PIEŃKO TOMASZ | LUBIN | SCS AMICO LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1298 | PIERZCHAŁO ŁUKASZ | GŁOGÓW | - | ||||
1299 | PIETRAS KRYSTYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ZBIGNIEW PIETRAS | - | ||
1300 | PIETROŃ KRYSTYNA | CHOCIANÓW | WWW.SUPER-SPORT.COM.PL. | - | |||
1301 | PIETRUCHA AGNIESZKA | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | - | |||
1302 | PIETRUKIEWICZ GRZEGORZ | LEGNICKIE | PIETRUKIEWICZ MARZENA | - | |||
1303 | PIETRZAK-CHRAPEK BEATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1304 | PIĘDEL SZYMON | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1305 | PIĘTA KRZYSZTOF | SULECHÓW | - | ||||
1306 | PIGUŁA SEBASTIAN | WROCŁAW | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | - | |||
1307 | PILARZ RADOSLAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1308 | PIOSIK JOANNA | LUBIĘCIN | RODZINA NA MEDAL :-)/NOWOSOLSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN | - | |||
1309 | PIOSIK WOJCIECH | LUBIĘCIN | RODZINA NA MEDAL :-) | - | |||
1310 | PISKORZ DARIA | POLKOWICE | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | ROBERT PISKORZ | - | ||
1311 | PISKORZ ROBERT | POLKOWICE | DARIA PISKORZ | - | |||
1312 | PITOŃ PRZEMYSŁAW | GŁOGÓW | - | ||||
1313 | PITURA JOANNA | ZŁOTORYJA | - | ||||
1314 | PIWOWARCZYK EMIL | BYTOM ODRZAŃSKI | MAC KONSULTANCI OŚWIATOWI | - | |||
1315 | PIWOWARSKI JAROSŁAW | LEGNICA | - | ||||
1316 | PIWOWARSKI WOJCIECH | BOLESŁAWIEC | - | ||||
1317 | PIZOŃ MAGDALENA | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU | GMINA LUBIN | - | ||
1318 | PIZOŃ ROMAN | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1319 | PLEWKO ŁUKASZ | GŁOGÓW | ZG RUDNA | - | |||
1320 | PLEWKO RYSZARD | GŁOGÓW | - | ||||
1321 | PLICHA KAROL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1322 | PLICHA SEBASTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1323 | PŁATEK JOLANTA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1324 | PŁONKA ADAM | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1325 | PŁOŃCZAK ALEKSANDRA | LUBIĘCIN | RODZINA NA MEDAL :-) | - | |||
1326 | PŁOŃCZAK ALEKSANDRA EWA | LUBIĘCIN | RODZINA NA MEDAL :-) | - | |||
1327 | PŁÓCIENNIK ANETA | GŁOGÓW | - | ||||
1328 | PODBUCKA ANNA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1329 | PODBUCKI SŁAWOMIR | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | PODBUCKA ANNA | - | ||
1330 | PODBUCKI ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1331 | PODGÓRNY PATRYK | WSCHOWA | KSRG ZG RUDNA | - | |||
1332 | POLAK HALINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1333 | POLANOWSKI ANDRZEJ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1334 | POLISZAK PRZEMYSŁAW | LUBIN | TV REGIONALNA | - | |||
1335 | POLISZCZUK MARIA | PROCHOWICE | LOS LOCOS | - | |||
1336 | POLISZCZUK MATEUSZ | PROCHOWICE | LOS LOCOS | - | |||
1337 | POLIWKA ADAM | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1338 | POŁOŃSKA JOANNA | NOWE MIASTECZKO | - | ||||
1339 | POŁUBIŃSKI WIESŁAW | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1340 | POMIERNY KASIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | TOMASZ | - | ||
1341 | POMIERNY TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KASIA | - | ||
1342 | POMYKAŁA TOMASZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1343 | POPIELARZ AGNIESZKA | NOWA SÓL | TOMASZ POPIELARZ | - | |||
1344 | POPIELARZ TOMASZ | NOWA SÓL | - | ||||
1345 | POPIELSKA EDYTA | MIŁORADZICE | GMINA LUBIN | - | |||
1346 | PORĘBA JAKUB | GŁOGÓW | DRUŻYNA SZPIKU | - | |||
1347 | PORĘBA KAROLINA | GŁOGÓW | - | ||||
1348 | PORĘBA TOMASZ | GŁOGÓW | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | - | |||
1349 | POSACKA EWELINA | ZIELONA GÓRA | - | ||||
1350 | POSACKI ZBIGNIEW | LUBIĄŻ | WOŁÓW BIEGA | - | |||
1351 | POSŁUSZNY DAWID | LUBIN | SCS AMICO LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1352 | POSTROŻNY ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1353 | POTOCKA- ZDRZALIK BOGUSŁAWA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1354 | POTYCZ PIOTR | LEGNICA | KS KONFEKS LEGNICA | - | |||
1355 | POWĄZKA ANETA | OSIEK | GMINA LUBIN | POWĄZKA PAWEŁ | - | ||
1356 | POWĄZKA PAWEŁ | OSIEK | GMINA LUBIN | POWĄZKA ANETA | - | ||
1357 | PRĘTKOWSKI WITOLD | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1358 | PRUS IWONA | LEGNICA | - | ||||
1359 | PRUSISZ JACEK | POLKOWICE | - | ||||
1360 | PRZĄDKA KRZYSZTOF | POLKOWICE | WYBIEGANI POLLKWOICE | - | |||
1361 | PRZYBYLAK PAWEŁ | LESZNO | - | ||||
1362 | PRZYBYŁ JANINA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1363 | PRZYBYŁ SYLWESTER | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1364 | PRZYBYŁA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MARCIN PRZYBYŁA | - | ||
1365 | PRZYBYŁA MARCIN | LUBIN | CBJ | MIESZKANIEC LUBINA | ANNA PRZYBYŁA | - | |
1366 | PRZYŁUCKA MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1367 | PRZYTULSKA KATARZYNA | SOBIN | PRZYTULSKI REMIGIUSZ | - | |||
1368 | PRZYTULSKI REMIGIUSZ | SOBIN | PRZYTULSKA KATARZYNA | - | |||
1369 | PRZYTUŁA MAREK | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1370 | PSYK BEATA | ŻAGAŃ | - | ||||
1371 | PTASZEK AGATA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1372 | PUCEK JULIA | SMOLEC | - | ||||
1373 | PUCEK PRZEMYSŁAW | SMOLEC | WKB PIAST WROCŁAW | - | |||
1374 | PUNDYK PAWEŁ | LEGNICA | LEGNICKIE MORSY | - | |||
1375 | PUSZ BARTŁOMIEJ | GŁOGÓW | - | ||||
1376 | PUSZ JOANNA | GŁOGÓW | BARTŁOMIEJ PUSZ | - | |||
1377 | PUTON JAKUB | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1378 | PUZDROWSKA PATRYCJA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1379 | PUZDROWSKI MATEUSZ | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1380 | PUZDROWSKI TOMASZ | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1381 | PUZIO ANDRZEJ | LEGNICA | CZUKIEWSCY | - | |||
1382 | PYTLARZ ADAM | LUBIN | - | ||||
1383 | RADECKI MARCIN | LUBIN | WIELKI POWRÓT | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1384 | RADIO PLUS | LUBIN | RADIO PLUS | - | |||
1385 | RADOŻYCKI SŁAWOMIR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1386 | RADTKE MACIEJ | CHOCIANÓW | RADTKE URSZULA | - | |||
1387 | RADTKE URSZULA | CHOCIANÓW | RADTKE MACIEJ | - | |||
1388 | RADULEWICZ SEBASTIAN | RASZÓWKA | HUSARIA RASZÓWKA | GMINA LUBIN | - | ||
1389 | RADZIEJEWSKA KATARZYNA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1390 | RADZIEJEWSKI JULIUSZ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1391 | RADZIEJEWSKI SŁAWEK | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1392 | RAGAN ELŻBIETA | MIŁKOWICE | - | ||||
1393 | RAGAN SYLWIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1394 | RAGAN ZBIGNIEW | LUBIN | MPO | - | |||
1395 | RAGAN ZDZISŁAW | MIŁKOWICE | RAGAN | - | |||
1396 | RAJKO ADAM | RUDNA | ZG RUN | POWIAT LUBIŃSKI | RAJKO KATARZYNA | - | |
1397 | RAJKOWSKA BEATA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1398 | RAJKOWSKI RAFAŁ | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1399 | RAKOWSKA AGNIESZKA | LEGNICA | AMATOR -DEAF | - | |||
1400 | RANDLA ARTUR | LEGNICA | PRZYJACIEL RODZINY | - | |||
1401 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | PGB SPORTOWA-PACZKA | - | |||
1402 | RAPCZUK STANISŁAW | CHOCIANÓW | - | ||||
1403 | RAPCZUK TOMASZ | CHOCIANÓW | - | ||||
1404 | RATAJ MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1405 | RATAJCZAK ARTUR | LUBIN | AMATOR | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1406 | RATAJCZAK DAWID | WROCŁAW | - | ||||
1407 | RATAJCZAK MARIUSZ | NOWA SÓL | RATAJCZAK TEAM | MARLENA RATAJCZAK | - | ||
1408 | RATAJCZAK MARLENA | NOWA SÓL | RATAJCZAK TEAM | MARIUSZ RATAJCZAK | - | ||
1409 | RATAJCZAK MARTA | LUBIN | ZAMEZNA | - | |||
1410 | RATAJCZAK PAWEŁ | GÓRA | - | ||||
1411 | RATUŚ BOGUSŁAW | GÓRA | UKS ZRYW | - | |||
1412 | RATUŚ EWELINA | GÓRA | UKS ZRYW | - | |||
1413 | RĄCZKA BARBARA | LUBIN | RCS / BKMM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1414 | RĄCZKOWSKA GRAŻYNA | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | RĄCZKOWSKI JANUSZ | - | ||
1415 | RĄCZKOWSKI JANUSZ | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | RĄCZKOWSKA GRAŻYNA | - | ||
1416 | REPTAK KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1417 | RESIAK KLAUDIA | OBORA | UKPS LUBIN | GMINA LUBIN | - | ||
1418 | RESZETAR JAROSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1419 | RETERSKI PRZEMYSŁAW | OSTROW WIELKOPOLSKI | - | ||||
1420 | ROBAK MILENA | MŚCIWOJÓW | - | ||||
1421 | ROCHOWIAK MONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1422 | RODZEŃ DAMIAN | CHOCIANÓW | RODZEŃ KRYSTYNA | - | |||
1423 | RODZEŃ GRAŻYNA | PROCHOWICE | RODZEŃ STANISŁAW | - | |||
1424 | RODZEŃ KATARZYNA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1425 | RODZEŃ KRYSTYNA | CHOCIANÓW | RODZEŃ DAMIAN | - | |||
1426 | RODZEŃ STANISŁAW | PROCHOWICE | RODZEŃ GRAŻYNA | - | |||
1427 | RODZIEWICZ MICHAŁ | LEGNICA | KB LEW | - | |||
1428 | ROGOS HENRYK | LUBIĄŻ | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1429 | ROGOŹNICKI PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1430 | ROJEK MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1431 | ROJEK MATEUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1432 | ROJEK SZYMON | JĘDRZYCHÓW | DYNAMIT JĘDRZYCHÓW | - | |||
1433 | ROLECZEK PIOTR | ZŁOTORYJA | - | ||||
1434 | ROMAĆ WALDEMAR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1435 | ROMAĆ AGATA | OSIEK | GMINA LUBIN | ROMAĆ BOGDAN | - | ||
1436 | ROMAĆ BOGDAN | OSIEK | GMINA LUBIN | ŻONATY | - | ||
1437 | ROMANIAK KONRAD | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1438 | ROMAŃSKA ANNA | POLKOWICE | POLKO-CITY | ROMAŃSKI ADAM | - | ||
1439 | ROMAŃSKI ADAM | POLKOWICE | POLKO-CITY | ROMAŃSKA ANNA | - | ||
1440 | ROPELLA MAREK | LUBIN | KSRG ZG RUDNA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1441 | ROSA PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1442 | ROSIK JOANNA | LUBIN | DRUŻYNA JODRI | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1443 | ROSOŁOWSKA MAGDALENA | NOWE MIASTECZKO | - | ||||
1444 | ROSOŁOWSKI GRZEGORZ | NOWE MIASTECZKO | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | - | |||
1445 | ROSZAK RYSZARD | LUBIN | NIEZRZESZONY | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1446 | ROZKOSZ EWELINA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1447 | ROZMUS MATEUSZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | PATRYCJA ROZMUS | - | |
1448 | ROZMUS PATRYCJA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | MATEUSZ ROZMUS | - | |
1449 | RÓG STANISŁAW | CHOCIANÓW | - | - | - | ||
1450 | RÓŻEWICZ-KUŹMIAK PAULINA | ŻARY | PARKRUN ŻARY | KUŹMIAK STANISŁAW | - | ||
1451 | RUBAK KATARZYNA | RASZOWA | GMINA LUBIN | - | |||
1452 | RUDNICKI MARIUSZ | WIŃSKO | ŻONATY | - | |||
1453 | RUDYK PAWEŁ | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1454 | RUDZIEWICZ ALEKSANDER | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1455 | RUDZIEWICZ ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1456 | RUDZIEWICZ DAREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | RUDZIEWICZ ELA | - | ||
1457 | RUDZIEWICZ ELA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | RUDZIEWICZ DAREK | - | ||
1458 | RUDZIEWICZ JAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1459 | RUDZKA EDYTA | GŁOGÓW | MARIUSZ RUDZKI | - | |||
1460 | RUDZKI MARIUSZ | GŁOGÓW | EDYTA RUDZKA | - | |||
1461 | RUKAWICZKIN-DOROŻKO DAGMARA | PROCHOWICE | LOS LOCOS | - | |||
1462 | RUTKOWSKI DAWID | LUBIN | GRIZZLY TEAM | GMINA LUBIN | - | ||
1463 | RYBAK ZBIGNIEW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1464 | RYBICKA WIKTORIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1465 | RYBICKI MARCEL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1466 | RYCHLIK ELŻBIETA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1467 | RYDZEWSKI MATEUSZ | LEŚNA | ZABIEGANI LEŚNA | - | |||
1468 | RYNKIEWICZ KRZYSZTOF | 59-300 | GRIZZLY GOLA | - | |||
1469 | RYŚ MAGDA | OBORA | GMINA LUBIN | - | |||
1470 | RYŚ WOJTEK | OBORA | GMINA LUBIN | - | |||
1471 | RYTER KRZYSZTOF | POLKOWICE | - | ||||
1472 | RZĄSA TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1473 | RZESZOWSKA MARTA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1474 | RZEŹNIK MARIUSZ | RAWICZ | ROZBIEGANY RAWICZ | - | |||
1475 | SABAT DARIUSZ | GŁOGÓW | - | ||||
1476 | SACHA MARIUSZ | LEGNICA | - | ||||
1477 | SADOWSKA-KOWALSKA AURELIA | SZKLARY GÓRNE | MISTRZYNIE CROSSITU | GMINA LUBIN | KRZYSZTOF KOWALSKI | - | |
1478 | SADOWSKA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1479 | SADOWSKI ANDRZEJ | POLKOWICE | - | ||||
1480 | SADOWSKI GRZEGORZ | LUBIN | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1481 | SADOWSKI MICHAŁ | 59-300 | GIMNAZJUM NR 4 | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1482 | SAJA PATRYK | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | - | |||
1483 | SAJAK ANDRZEJ | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1484 | SAJDYK MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1485 | SALA ADRIAN | NOWA SOL | SS.BODAK 1889 | - | |||
1486 | SALAMON JOANNA | KAMIENNA GÓRA | - | ||||
1487 | SAMOTYJA HUBERT | MODRZYCA | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1488 | SAMOTYJA PAWEL | MODRZYCA | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1489 | SAPIŃSKI MARCIN | LUBIN | - | ||||
1490 | SARAMA ARKADIUSZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1491 | SARBINOWSKI KRZYSZTOF | LUBIN | BIEGAM SAM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1492 | SARŻYŃSKI PATRYK | CHOCIANÓW | KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | - | |||
1493 | SAS LESZEK | BOLESŁAWIEC | AMATOR | - | |||
1494 | SAWAŁA SŁAWOMIR | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1495 | SAWICKA JAONNA | LESZNO | - | ||||
1496 | SAWICKI BARTOSZ | LUBIN | PROMILKY WAY | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1497 | SAWICZ KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1498 | SAWKO KATARZYNA | LEGNICKIE POLE | KB LEW LEGNICA | - | |||
1499 | SEBERGER RAFAŁ | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1500 | SEKUŁA PAWEŁ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1501 | SELWANIUK ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1502 | SELWANIUK EWA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1503 | SENDZIAK DANIEL | ŻARY | PARKRUN ŻARY | ANNA-CHOMONT SENDZIAK | - | ||
1504 | SENENKO MAGDALENA | OBORA | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | PIOTR SENENKO | - | |
1505 | SENENKO PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SENENKO MAGDALENA | - | ||
1506 | SENIO MARZENA | LUBIN | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1507 | SENYSZYN EDYTA | GNIEWOMIROWICE | BBL LEGNICA | - | |||
1508 | SERDEŃ GRZEGORZ | BOREK | - | ||||
1509 | SĘDZIK JOLANTA | RAWICZ | - | ||||
1510 | SIDOROWICZ GRZEGORZ | LUBIN | ZG RUN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1511 | SIEKIERSKA MARTA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1512 | SIEMASZ MAREK | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | SIEMASZ NINA | - | ||
1513 | SIEMASZ NINA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | SIEMASZ MAREK | - | ||
1514 | SIEPRAWSKI JAKUB | LEGNICA | - | ||||
1515 | SIEPRAWSKI RYSZARD | LEGNICA | - | ||||
1516 | SIERADZKA DARIA | RZESZOTARY | - | ||||
1517 | SIERADZKA KATARZYNA | RZESZOTARY | - | ||||
1518 | SIEROSZYŃSKI SZYMON | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1519 | SIEROSZYŃSKI TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1520 | SIKORA MARTYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1521 | SIKORA PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1522 | SIKORA PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1523 | SITARSKI GRZEGORZ | MIŁORADZICE 14 | GMINA LUBIN | - | |||
1524 | SITNIK MAREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1525 | SIWAK DARIUSZ | DZIESŁAW | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1526 | SIWAK HUBERT | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1527 | SIWAK PIOTR | RUDNA | START ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1528 | SIWIEC GRZEGORZ | LUBIN | STOWARZYSZENIE BOKS LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1529 | SKALSKI ADRIAN | GLOGOW | ---------- | - | |||
1530 | SKAŁA TOMASZ | WROCLAW | - | ||||
1531 | SKIBA-WOTA ANNA | GŁOGÓW | - | ||||
1532 | SKIBA KRZYSZTOF | POLKOWICE | KGHM O/ZG POLKOWICE SIEROSZOWICE | - | |||
1533 | SKOŁOŻYŃSKI PAWEŁ | LEGNICA | - | ||||
1534 | SKORUPA JACEK | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | SKORUPA PAULINA | - | ||
1535 | SKORUPA PAULINA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | SKORUPA JACEK | - | ||
1536 | SKÓRCZYŃSKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1537 | SKÓRKA DOMINIK | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1538 | SKRĘTKOWICZ ROLAND | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1539 | SKROBAK JUSTYNA | PRZEMKÓW | - | ||||
1540 | SKROBAK MARIUSZ | PRZEMKÓW | SKROBAK JUSTYNA | - | |||
1541 | SKRZYNIARZ IZABELA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1542 | SKRZYNIARZ SŁAWOMIR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1543 | SKRZYŃSKA MARTA | GŁOGÓW | - | ||||
1544 | SKRZYŃSKI DAWID | GŁOGÓW | - | ||||
1545 | SKRZYŃSKI TOMASZ | GŁOGÓW | KSRG - RUDNA | - | |||
1546 | SKRZYPA EDYTA | LEGNICA | - | ||||
1547 | SKRZYPCZAK ARTUR | JASIEŃ | STAL JASIEŃ | - | |||
1548 | SKURPEL RAFAŁ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | KAŁUŻNA-SKURPEL PAULINA | - | ||
1549 | SŁOBODZIAN WOJCIECH | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1550 | SŁOMIŃSKA MAŁGORZATA | MIŁORADZICE | CBJ | GMINA LUBIN | - | ||
1551 | SMĘDA-FIGURSKA AGATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1552 | SMĘDA-FIGURSKI KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1553 | SMOLEŃ MARIAN | POLKOWICE | - | ||||
1554 | SMOLIŃSKI MARIUSZ | LEŚNA | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | - | |||
1555 | SMUŻNIK STANISŁAWA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1556 | SMYKOWSKA MARLENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1557 | SMYKOWSKI MATEUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1558 | SOBCZAK JOANNA | GWIZDANÓW | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1559 | SOBCZAK KATARZYNA | NOWA SÓL | - | ||||
1560 | SOBCZYK GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1561 | SOBCZYK KLAUDIA | LUBIN | - | ||||
1562 | SOBCZYK MARTA | LUBIN | WOLNA | - | |||
1563 | SOBECKA AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1564 | SOBIŁO MAREK | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1565 | SOBOCIŃSKI MICHAŁ | NOWA SÓL | PSP 1 NOWA SÓL | - | |||
1566 | SOBUŚ MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1567 | SOCHA DARIUSZ | GŁOGÓW | KGHM O/ZG POLKOWICE SIEROSZOWICE | - | |||
1568 | SOCHA ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1569 | SOCHA WALDEMAR | BOLESŁAWIEC | MSPORT RCS TEAM | - | |||
1570 | SOCHACKI PAWEŁ | LEGNICA | EKOPARTNER LUBIN | - | |||
1571 | SOJKA EMIL | NOWE MIASTECZKO | - | ||||
1572 | SOKOŁOWSKI GRZEGORZ | ZIMNA WODA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1573 | SOLECKI ROBERT | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1574 | SOPIŃSKA IWONA | ZŁOTORYJA | - | ||||
1575 | SOSNOWSKA ROKSANA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1576 | SOSNOWSKI ADAM | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1577 | SOSNOWSKI MARIUSZ | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1578 | SOWA ANDRZEJ | LUBIN | PARKRUN LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1579 | SROKA ADRIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1580 | SROKA ALEKSANDRA | LEGNICA | - | ||||
1581 | STABLA ŁUKASZ | GORZYCZKI | - | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1582 | STACHOWIAK KAROLINA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | RAFAŁ STACHOWIAK | - | |||
1583 | STACHOWIAK RAFAŁ | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | TAK | - | |||
1584 | STACHOWICZ ADRIAN | CHOJNÓW | - | ||||
1585 | STACHOWSKA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1586 | STACHOWSKA MILENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1587 | STACHURA ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1588 | STADLER GRAŻYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MIROSLAW STADLER | - | ||
1589 | STADLER MIROSLAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | GRAŻYNA STADLER | - | ||
1590 | STADNICKI KACPER | KOŹLICE | PŁUG KOŹLICE | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1591 | STADNIK MARTA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1592 | STALMACH JAROSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1593 | STALMACH KAMIL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1594 | STANIEWSKI BŁAŻEJ | ZGORZELEC | - | ||||
1595 | STANIEWSKI EUGENIUSZ | ZGORZELEC | - | ||||
1596 | STANIEWSKI PRZEMYSŁAW | ZGORZELEC | - | ||||
1597 | STANISZCZAK SYLWIA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | STANISZCZAK MAREK | - | |
1598 | STANISZEWSKA OLGA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1599 | STANISZEWSKA PATRYCJA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1600 | STANKIEWICZ IRENEUSZ | LUBIN | START ŚCINAWA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1601 | STANKIEWICZ DOROTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1602 | STAROŃ JAKUB | ZACHOWICE | STAROŃ JUSTYNA | - | |||
1603 | STAROŃ JUSTYNA | ZACHOWICE | JAKUB STAROŃ | - | |||
1604 | STAROŃ MAREK | POLKOWICE | - | ||||
1605 | STARZYK GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1606 | STARZYK KLAUDIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1607 | STARZYK MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1608 | STARZYŃSKA EWA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1609 | STARZYŃSKI PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1610 | STASIAK ZOFIA | LUBIN | RADIO PLUS | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1611 | STASZEWSKI CHRYSTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1612 | STAWIKOWSKA ELŻBIETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1613 | STAWIKOWSKI STANISŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1614 | STEC MACIEJ | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | - | |||
1615 | STECIĄG ANETA | RADWANICE | PELIKAN | STECIĄG | - | ||
1616 | STECIĄG KACPER | RADWANICE | PELIKAN | - | |||
1617 | STECIĄG PAWEŁ | RADWANICE | PELIKAN | STECIĄG | - | ||
1618 | STECIĄG STANISŁAW | RADWANICE | PELIKAN | - | |||
1619 | STECIĄG WERONIKA | RADWANICE | PELIKAN | - | |||
1620 | STEĆ TOMASZ | CHOCIANÓW | - | - | |||
1621 | STEFAN PAULINA | WROCLAW | GMINA LUBIN | - | |||
1622 | STEFANEK MARTA | RUDNA | BIEGNĘ DLA KAMILA WWW.STEFANEK-LUBIN.PL | POWIAT LUBIŃSKI | PAWEŁ STEFANEK | - | |
1623 | STEFANEK PAWEŁ | RUDNA | BIEGNĘ DLA KAMILA WWW.STEFANEK-LUBIN.PL | POWIAT LUBIŃSKI | MARTA STEFANEK | - | |
1624 | STEFANKO ANNA | CHOCIANÓW | CBJ | - | |||
1625 | STEFANOWICZ VANESSA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1626 | STERNIK FABIAN | BYTOM ODRZAŃSKI | - | ||||
1627 | STĘPAK WŁADYSŁAW | POLKOWICE | - | ||||
1628 | STĘPIEŃ GRACJAN | GŁOGÓW | - | ||||
1629 | STĘPIEŃ ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1630 | STOCKI PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1631 | STOKŁOSA JOANNA | ŻARY | STOKŁOSA PIOTR | - | |||
1632 | STOKŁOSA PIOTR MICHAŁ | ŻARY | DOMINET | STOKŁOSA JOANNA | - | ||
1633 | STOLARSKA JOANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1634 | STOŁOWSKI MARCIN | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1635 | STROMBEK ANGELIKA | LUBÓW | - | ||||
1636 | STRUŚ ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1637 | STRZECHOWSKA DARIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1638 | STRZELECKI MICHAŁ | LEGNICA | - | ||||
1639 | STUDZIENNY LUCJAN | LUBIN | AMATOR-EMERYT | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1640 | STUDZIŃSKI RAFAŁ | WROCŁAW | STUDZIŃSKI | - | |||
1641 | STUDZIŃSKI REMIGIUSZ | LUBIN | NESTLE WELLNES RUNNERS | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1642 | STUPAK JOANNA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1643 | STYPKA AGATA | MIROSZOWICE | GMINA LUBIN | - | |||
1644 | SUCHOCKA JOLANTA | NOWE MIASTECZKO | SUCHOCKI GRZEGORZ | - | |||
1645 | SUCHOCKI GRZEGORZ | NOWE MIASTECZKO | SUCHOCKA JOLANTA | - | |||
1646 | SUDOŁ RAFAŁ | SPALONA | - | ||||
1647 | SUDOŁ RYSZARD | SPALONA | - | ||||
1648 | SUKIENNIK JANUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SUKIENNIK ZOFIA | - | ||
1649 | SUKIENNIK MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1650 | SUKIENNIK ZOFIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SUKIENNIK JANUSZ | - | ||
1651 | SUŁKOWSKA SYLWIA | NOWA SÓL | KOKOS TEAM | - | |||
1652 | SUMISLAWSKA AGNIESZKA | KOŻUCHÓW | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | SUMISŁAWSKA | - | ||
1653 | SUROŻYŃSKA BRYGIDA | POLKOWICE | - | ||||
1654 | SUSZEK MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1655 | SUSZKA KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1656 | SUTOR MAŁGORZATA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
1657 | SUTOR MARTA | LUBIN | CBJ | - | |||
1658 | SUTOR RADOSŁAW | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
1659 | SWAT AGNIESZKA | ŻARY | - | ||||
1660 | SWIEKATOWSKI DAWID | LUBIN | SCS AMICO LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1661 | SWINIAREK MARIUSZ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1662 | SWOBODA MATEUSZ | NOWA SÓL | KKF NOWA SÓL | - | |||
1663 | SWOBODA AGATA | NOWA SÓL | - | ||||
1664 | SWORACKI TOMASZ | POLKOWICE | - | ||||
1665 | SWOROWSKI KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1666 | SYGNATOWICZ KAMIL | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1667 | SYGNATOWICZ KATARZYNA | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
1668 | SYGNATOWICZ MICHAŁ | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
1669 | SYGUŁA SYLWIUSZ | WOŁÓW | - | ||||
1670 | SYKUŁA ROBERT | PRZEMKÓW | - | ||||
1671 | SYNOWIEC ADAM | ŻMIGRÓD | KB SUKCES ŻMIGRÓD | SYNOWIEC MAŁGORZATA | - | ||
1672 | SYNOWIEC MAŁGORZATA | ŻMIGRÓD | KB SUKCES ŻMIGRÓD | SYNOWIEC ADAM | - | ||
1673 | SYNOWIEC PIOTR | ŻMIGRÓD | KB SUKCES ŻMIGRÓD | - | |||
1674 | SYPIEŃ DARIUSZ | LUBIN | - | GMINA LUBIN | - | ||
1675 | SYPIEŃ PATRYK | LUBIN | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1676 | SZABELAK KATARZYNA | KOTLA | - | ||||
1677 | SZAFRAŃSKI DAMIAN | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1678 | SZAŁKOWSKA KATARZYNA | POLKOWICE | - | ||||
1679 | SZASZCZAK ERNEST | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1680 | SZATAN MARTYNA | LUBIN | - | ||||
1681 | SZCZEPANIAK AGNIESZKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KRZYSZTOF SZCZEPANIAK | - | ||
1682 | SZCZEPANIAK KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | AGNIESZKA SZCZEPANIAK | - | ||
1683 | SZCZEPANIAK WOJTUŚ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1684 | SZCZEPANIK DARIUSZ | LEGNICA | - | ||||
1685 | SZCZEPANSKA KAMA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1686 | SZCZEPAŃCZYK MARLENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1687 | SZCZEPAŃSKI WOJCIECH | LUBIN | RADIO PLUS | - | |||
1688 | SZCZEPAŃSKI MARCIN | LEGNICA | - | ||||
1689 | SZCZEPAŃSKI ROBERT | STAROKRZEPICE | KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE | - | |||
1690 | SZCZERBA PAWEŁ | LUBIN | ZG LUBIN | - | |||
1691 | SZCZEREPA KAROLINA | LEŚNA | - | ||||
1692 | SZCZEŚNIAK ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1693 | SZCZĘSNA BEATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1694 | SZCZĘSNY IZABELA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1695 | SZCZUPAK MATEUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1696 | SZCZYGIEL MARCIN | LUBIN | - | ||||
1697 | SZECHNICKI ROBERT | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1698 | SZEFLER KAMILA | GŁOGÓW | - | ||||
1699 | SZELA ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1700 | SZELA TOMASZ | LUBIN | KKSW LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1701 | SZELIGA GRZEGORZ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1702 | SZELIGA BARTŁOMIEJ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1703 | SZELIGA PIOTR | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1704 | SZENKIEL ŁUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1705 | SZEWC ZBIGNIEW | JAWOR | NZ | - | |||
1706 | SZEWCZYK WIOLETTA | LEŚNA | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | - | |||
1707 | SZKODZIŃSKI DAWID | LEGNICA | TRZYMAM TEMPO TEAM | - | |||
1708 | SZKOLNICKI MARCIN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1709 | SZKOŁA EWA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SZKOŁA KRZYSZTOF | - | ||
1710 | SZKOŁA KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SZKOŁA EWA | - | ||
1711 | SZKRAPKO KACPER | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1712 | SZKUDŁO DOMINIKA | RADWANICE | WINNICA JAKUBÓW | SZKUDŁO OSKAR | - | ||
1713 | SZKUDŁO MARCELINA | RADWANICE | WINNICA JAKUBÓW | - | |||
1714 | SZKUDŁO OSKAR | RADWANICE | WINNICA JAKUBÓW | SZKUDŁO DOMINIKA | - | ||
1715 | SZKUTA JERZY | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1716 | SZLENDAK ARKADIUSZ | LUBIN | START SCINAWA , ZG LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1717 | SZMAJ KAROLINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1718 | SZMIDT KATARZYNA | ZAGNAŃSK | ZAGNAŃSK BIEGA | - | |||
1719 | SZOSTAK DAWID | BRZOZA | BRZOZA BIEGA | - | |||
1720 | SZPILEWSKI ADRIAN | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1721 | SZPOCINSKI EDWARD | POLKOWICE | - | ||||
1722 | SZTABA JERZY | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | NIE | - | ||
1723 | SZTUBA AMELIA | LEŚNA | - | ||||
1724 | SZTUBA ANNA | LEŚNA | - | ||||
1725 | SZTUBA BOGDAN | LEŚNA | ZABIEGANI Z LEŚNEJ | SZTUBA WIOLETTA | - | ||
1726 | SZTUBA EDWIN | LEŚNA | - | ||||
1727 | SZTUBA OLIWER | LEŚNA | - | ||||
1728 | SZTUBA WIOLETTA | LEŚNA | SZTUBA BOGDAN | - | |||
1729 | SZTUBA ZUZANNA | LEŚNA | - | ||||
1730 | SZUBCZYŃSKI PIOTR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1731 | SZUKAŁA DAMIAN | POLKOWICE | - | ||||
1732 | SZULC TOMASZ | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1733 | SZULGA AGNIESZKA | LUBIN | MPO | GMINA LUBIN | - | ||
1734 | SZUMILAS DAWID | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
1735 | SZUMILAS MARIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1736 | SZURGOT-ROJEK ANNA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1737 | SZURLEJ WOJCIECH | LUBIN | RCS LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1738 | SZUSZKIEWICZ JUREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1739 | SZUSZKIEWICZ IWONA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1740 | SZYDEŁKO ADAM | ROKITKI | ŁĄCZKA TEAM LEGNICA | - | |||
1741 | SZYDEŁKO DARIUSZ | BRUNÓW | - | ||||
1742 | SZYDEŁKO JUSTYNA | SZKLARY GÓRNE | GMINA LUBIN | - | |||
1743 | SZYDEŁKO MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1744 | SZYDEŁKO ZUZANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1745 | SZYDŁOWSKA MAGDALENA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1746 | SZYDŁOWSKI MICHAŁ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1747 | SZYDŁOWSKI PAWEŁ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1748 | SZYMAŃSKA IZABELA | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1749 | SZYMAŃSKA KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1750 | SZYMAŃSKI ADRIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | SZYMAŃSKA KATARZYNA | - | ||
1751 | SZYMCZYK ARTUR | NOWA SÓL | BRAK | - | |||
1752 | SZYMON ROJEK | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1753 | SZYMULA AGNIESZKA | POLKOWICE | - | ||||
1754 | SZYSZKO MICHAŁ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1755 | ŚCISŁO IWONA | POLKOWICE | ŚCISŁO PRZEMYSŁAW | - | |||
1756 | ŚCISŁO PRZEMYSŁAW | POLKOWICE | ŚCISŁO IWONA | - | |||
1757 | ŚLEBODA ROBERT | WOŁÓW | - | ||||
1758 | ŚLEBODA RYSZARD | WOŁÓW | WKB PIAST WROCŁAW | - | |||
1759 | ŚLEDZIONA MAREK | RUSZÓW | ROAD RACING BOLESŁAWIEC | - | |||
1760 | ŚLIPKO ANDRZEJ | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
1761 | ŚLIPKO PIOTR | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
1762 | ŚLIWIŃSKA BEATA | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | CROSS MIŚKI | ŚLIWIŃSKI DARIUSZ | - | ||
1763 | ŚLIWIŃSKI DARIUSZ | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | CROSS MIŚKI | ŚLIWIŃSKA BEATA | - | ||
1764 | ŚLIWIŃSKI MIKOŁAJ | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | CROSS MIŚKI | - | |||
1765 | ŚMIEIŃSKI FILIP | SZKLARY GÓRNE | BKMM | GMINA LUBIN | - | ||
1766 | ŚMIGAJ NORBERT | GŁOGÓW | - | ||||
1767 | ŚNIESZKO-MELSKA EDYTA | ZŁOTORYJA | - | ||||
1768 | ŚNIEŻEK MARTYNA | GŁOGÓW | - | ||||
1769 | ŚNIEŻKO KATARZYNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1770 | ŚWIATŁOŃ MAŁGORZATA | CHOJNÓW | ŁĄCZKA TEAM LEGNICA | - | |||
1771 | ŚWIATOWSKA ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1772 | ŚWIĄTEK DOMINIK | GŁOGÓW | - | ||||
1773 | ŚWIĄTEK WOJCIECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1774 | ŚWIEKATOWSKA BEATA | LUBIN | SCS AMICO LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1775 | ŚWIERBUTOWICZ MONIKA | MIŁKOWICE | - | ||||
1776 | ŚWIERCZ SZYMON | GŁOGÓW | HMG | - | |||
1777 | ŚWIERK KRYSTYNA | JANOWICE WIELKIE | NATURALNIE JANOWICE | ŚWIERK STANISŁAW | - | ||
1778 | ŚWIERK STANISŁAW | JANOWICE WIELKIE | NATURALNIE JANOWICE | ŚWIERK KRYSTYNA | - | ||
1779 | ŚWIEŻOWSKI PRZEMYSŁAW | POLKOWICE | - | ||||
1780 | ŚWISZCZ WOJCIECH | LEGNICA | - | ||||
1781 | TADEK MARIOLA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1782 | TALKOWSKA ALEKSANDRA | NOWA SÓL | - | ||||
1783 | TALKOWSKA MAGDALENA | ŻAGAŃ | MATEUSZ TALKOWSKI | - | |||
1784 | TALKOWSKI MATEUSZ | ŻAGAŃ | MAGDALENA TALKOWSKA | - | |||
1785 | TARASEK SŁAWOMIR | NOWA SÓL | MKS ASTRA NOWA SÓL | - | |||
1786 | TĘCZA KACPER | MIŁORADZICE | SP NIEMCÓW | GMINA LUBIN | - | ||
1787 | THORZ DAMIAN | CHOCIANÓW | - | ||||
1788 | TOBIS MICHAŁ | GASZYN | - | ||||
1789 | TOKARSKI TOMASZ | JELENIA GÓRA | - | ||||
1790 | TOMASZ SZULC | LUBIN | TSPORT MARKETING | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1791 | TOMASZEWICZ JACEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1792 | TOMCZAK EWELINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1793 | TOMOWIAK RAFAŁ | LESZNO | MARATON LESZNO | - | |||
1794 | TOPOLAN MAŁGORZATA | GŁOGÓW | BBL GŁOGÓW | - | |||
1795 | TOPOROWSKI MARIUSZ | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
1796 | TRUDZIŃSKA DOROTA | LEGNICA | CBJ | - | |||
1797 | TRUSKAWIECKA RENATA | LEGNICA | JACEK TRUSKAWIECKI | - | |||
1798 | TRUSKAWIECKI JACEK | LEGNICA | RENATA TRUSKAWIECKA | - | |||
1799 | TRYBULEC JACEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1800 | TRYBULEC KAROLINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1801 | TRYZNO PAWEŁ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1802 | TRZPIL EWELINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1803 | TUDAJ KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1804 | TUDAJ MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | TUDAJ KRZYSZTOF | - | ||
1805 | TUDAJ NATALIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1806 | TUL MAŁGORZATA | GNIECHOWICE | DRUŻYNA SZPIKU | - | |||
1807 | TURBAK ANDRZEJ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | TURBAK MARTA | - | ||
1808 | TURBAK EMILIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1809 | TURBAK MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | TURBAK ANDRZEJ | - | ||
1810 | TUSZYŃSKI LESZEK | LUBIN | GMINA LUBIN | ŻONATY | - | ||
1811 | TWARDZICKI TYMOTEUSZ | POLKOWICE | - | ||||
1812 | TYFEL KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1813 | TYMKÓW MICHAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1814 | UCIŃSKI MARCIN | LUBIN | VTX POLSKA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1815 | URBAN DANUSIA | LEŚNA | - | ||||
1816 | URBAN ROBERT | NOWE MIASTECZKO | - | ||||
1817 | URBANIAK ANNA | POLKOWICE | - | ||||
1818 | URBANIAK BEATA | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | URBANIAK PATRYK | - | |
1819 | URBANIAK PATRYK | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | URBANIAK BEATA | - | |
1820 | URBANIAK WIKTORIA | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1821 | URBAŃSKA KAMILA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1822 | URLICKI LECH | NOWA SÓL | KB.SPOCENI NOWA SÓL | - | |||
1823 | URUSKI JAN | SIEDLISKO | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1824 | WACHNIENKO BŁAŻEJ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1825 | WACZUR RADOSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1826 | WADAS DOROTA | POLKOWICE | WADAS KRZYSZTOF | - | |||
1827 | WADAS KRZYSZTOF | POLKOWICE | - | ||||
1828 | WADOWSKI PAWEŁ | CHRÓSTNIK | GMINA LUBIN | - | |||
1829 | WAJDA WOJCIECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1830 | WAJMAN KRZYSZTOF | GŁOGÓW | - | ||||
1831 | WAJSBERG MACIEJ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1832 | WAKSMUNDZKI KACPER | PROCHOWICE | KROKUS KWIATKOWICE | - | |||
1833 | WAL SEBASTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1834 | WALASZEK GRZEGORZ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | KATARZYNA WALASZEK | - | ||
1835 | WALASZEK KATARZYNA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | GRZEGORZ WALASZEK | - | ||
1836 | WALCZAK JAN | GŁOGÓW | - | ||||
1837 | WALEŃSLI MARCEL | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1838 | WALIGÓRA ROMAN | RADWANICE | DRUŻYNA SZPIKU | - | |||
1839 | WALKOWIAK ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | WALKOWIAK MAGDALENA | - | ||
1840 | WALKOWIAK JÓZEF | GŁOGÓW | - | ||||
1841 | WALKOWIAK LUKASZ | GLOGOW | - | ||||
1842 | WALKOWIAK MAGDALENA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ARTUR WALKOWIAK | - | ||
1843 | WALSKA-PIERÓG AGNIESZKA | PROCHOWICE | KROKUS KWIATKOWICE | - | |||
1844 | WALTER DARIUSZ | POLKOWICE | - | ||||
1845 | WARCHALA MAREK | LUBIN | ZG RUN | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1846 | WARZECHA MONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1847 | WARZECHA WOJCIECH | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1848 | WARZOCHA SYLWIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1849 | WASIK ALEKSANDRA | KLUCZBORK | WASIK KRZYSZTOF | - | |||
1850 | WASIK KRZYSZTOF | KLUCZBORK | ALEKSANDRA WASIK | - | |||
1851 | WASILEWSKA SYLWIA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1852 | WASILUK ANETA | GŁOGÓW | MAREK WASILUK | - | |||
1853 | WASILUK MAREK | GŁOGÓW | ANETA WASILUK | - | |||
1854 | WAWNIKIEWICZ MACIEJ | LUBIN | - | ||||
1855 | WAWRYNOWICZ PAWEŁ | SOBIN | KSRG ZG RUDNA | - | |||
1856 | WAWRZAK KARINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1857 | WAWRZAK WERONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1858 | WAWRZYNIAK PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1859 | WĄSIEL DANIEL | LUBIN | - | ||||
1860 | WCZEŚNIAK MAREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MARTA WCZEŚNIAK | - | ||
1861 | WCZEŚNIAK MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MAREK WCZEŚNIAK | - | ||
1862 | WDOWIAK DANUTA | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1863 | WDOWIAK TADEUSZ | ŚCINAWA | ŚCINAWSKA GRUPA NW | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1864 | WECHTA PAWEŁ | POLKOWICE | KS POLKOWICE | - | |||
1865 | WEISS JERZY | LUBIN | KG PROBLEM | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1866 | WELC ARKADIUSZ | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
1867 | WERMUTH ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1868 | WERNER LUKASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1869 | WĘGRZYN JANUSZ | BRUNÓW | - | ||||
1870 | WĘŻYK BARBARA | LEGNICA | BRAK | WĘŻYK GRZEGORZ | - | ||
1871 | WĘŻYK GRZEGORZ | LEGNICA | BRAK | WĘŻYK BARBARA | - | ||
1872 | WICHMAN ILONA | NOWA SÓL | - | ||||
1873 | WIDZIEWICZ MIROSŁAW | ZŁOTORYJA | MKS AURUM-KOBUD ZŁOTORYJA | - | |||
1874 | WIECZOREK JACEK | WROCŁAW | VELICANTE SPORT TEAM | - | |||
1875 | WIECZOREK JUREK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1876 | WIELGOSZ LESZEK | NOWA SÓL | KB SPOCENI NOWA SÓL | - | |||
1877 | WIERCIOCH IWONA | LUBIN | DRUŻYNA JODRI | MIESZKANIEC LUBINA | WIERCIOCH SŁAWOMIR | - | |
1878 | WIERCIOCH SŁAWOMIR | LUBIN | DRUŻYNA JODRI | WIERCIOCH IWONA | - | ||
1879 | WIERZBICKA MAŁGORZATA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1880 | WIERZBICKI ADAM | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1881 | WIERZBICKI PATRYK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1882 | WILCZEK ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1883 | WILK ALDONA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1884 | WILK KATARZYNA | BOLESŁAWIEC | - | ||||
1885 | WILK MARCIN | DĄBROWA GÓRNICZA | - | ||||
1886 | WILK MARCIN | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1887 | WINNICKI KRZYSZTOF | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
1888 | WINNICZUK KAROL | WILKÓW | KSRG ZG RUDNA | - | |||
1889 | WINTER BOGUSŁAW | KROTOSZYCE | AMATOR | - | |||
1890 | WIŃCZYK TOMASZ | LUBIN | TV REGIONALNA | - | |||
1891 | WISZNIOWSKI GRZESIEK | CHOJNÓW | FITNONSTOP.PL | - | |||
1892 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | ZŁOTORYJA | - | ||||
1893 | WIŚNIEWSKI JACEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1894 | WIŚNIOWSKA ZUZIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1895 | WITCZAK JOLANTA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | KRZYSZTOF WITCZAK | - | ||
1896 | WITCZAK KRZYSZTOF | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | JOLANTA WITCZAK | - | ||
1897 | WITKO DOROTA | NOWA SOL | NIEZRZESZONA | - | |||
1898 | WITKOWSKA KATARZYNA | PRZEMKÓW | - | ||||
1899 | WITT DOMINIK | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
1900 | WITYK-SZUMNA PAULINA | ŚCIANAWA | STOWARZYSZENIE OSÓB Z POZYTYWNĄ ENERGIĄ - ŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKING | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1901 | WŁADYKA BOŻENA | GŁOGÓW | - | ||||
1902 | WŁOCH AGNIESZKA | LUBIN | - | ||||
1903 | WŁODARCZAK ADRIAN | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1904 | WŁODARCZAK ŁUKASZ | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | |||
1905 | WŁODARCZAK PIOTR | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
1906 | WŁODARCZYK KRZYSZTOF | LEGNICA | WTZ IM. A. KRAKOWSKIEGO LEGNICA | - | |||
1907 | WŁODARCZYK PIOTR | SIEDLISKO | - | ||||
1908 | WNĘK ARKADIUSZ | POLKOWICE | - | ||||
1909 | WNĘK GRZEGORZ | POLKOWICE | - | ||||
1910 | WODEK ALAN | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1911 | WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1912 | WOJCIECHOWSKI BARTOSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1913 | WOJCIECHOWSKI MARCIN | LUBIN | AIRFIGHTERS.PL | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1914 | WOJCIK MAREK | GLOGOW | EKO-SWIAT | POWIAT LUBIŃSKI | - | ||
1915 | WOJCINOWICZ ALEKSANDER | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1916 | WOJCINOWICZ MICHAŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1917 | WOJDYNO TOMASZ | ZŁOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
1918 | WOJTAS BOGUSŁAW | LUBIN | EKOPARTNER LUBIN | - | |||
1919 | WOJTECZEK DANUTA | NIEPOŁOMICE | SIOSTRA ZAKONNA - AUGUSTIANKA | - | |||
1920 | WOJTECZEK JÓZEF | BOLESŁAWIEC | POL-MIEDŹ-TRANS | - | |||
1921 | WOJTECZEK TERESA | BOLESŁAWIEC | - | ||||
1922 | WOLAK EDWARD | LUBIN | FORTUNA OBORA | GMINA LUBIN | - | ||
1923 | WOLDAN MAGDALENA | POLKOWICE | - | ||||
1924 | WOLNIAK MACIEJ | POTOCZEK | DRUŻYNA SZPIKU | - | |||
1925 | WOLSKA JOANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1926 | WOLSKI ZYGMUNT | CHOCIANÓW | - | ||||
1927 | WOLSZCZAK KONRAD | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1928 | WOŁCZEK PRZEMYSŁAW | STRZEGOM | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | - | |||
1929 | WOŁKOWSKA-ŻYŁA NATALIA | LUBIN | RUNMAG.PL | MIESZKANIEC LUBINA | ŻYŁA ŁUKASZ | - | |
1930 | WOŁKOWSKI ADRIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1931 | WOŁONCIEJ JÓZEF | LEGNICA | - | ||||
1932 | WOŁOSKOWSKI EUGENIUSZ | BOGATYNIA | - | ||||
1933 | WOŁOSZYN KATARZYNA | ŚCINAWA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1934 | WORONKO-ZACZYŃSKA JANINA | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1935 | WOŚ TOMASZ | LUBIN | OSP KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | ||
1936 | WÓJCIK ANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1937 | WÓJCIK BEATA | LUBIN | - | ||||
1938 | WÓJCIK MAGDALENA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1939 | WÓJTOWICZ ANNA | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | GMINA LUBIN | - | ||
1940 | WÓJTOWICZ ŁUKASZ | PRZEMKÓW | - | ||||
1941 | WOŹNIAK GRZEGORZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1942 | WOŹNIAK ANETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1943 | WOŹNIAK KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1944 | WOŹNIAK MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1945 | WOŹNIAK ZOFIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1946 | WRÓBLEWSKA ZUZANNA | KRZECZYN WIELKI | GMINA LUBIN | - | |||
1947 | WYBIERAŁA ANDRZEJ | RAWICZ | ROZBIERANY RAWICZ | - | |||
1948 | WYBORSKI ARKADIUSZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | WYBORSKA MONIKA | - | ||
1949 | WYCISZKIEWICZ TOMASZ | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1950 | WYRWAS MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1951 | WYSOCKI ZBIGNIEW | CHOCIANÓW | - | ||||
1952 | WYSOCZAŃSKI ARNOLD | OKMIANY | EKOPARTNER LUBIN | - | |||
1953 | WYSZYŃSKA DOROTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1954 | WYTRYKOWSKI GRZEGORZ | ZIELONA GÓRA | - | ||||
1955 | WYŻGA MARIOLA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1956 | ZACHAJKIEWICZ MARCIN | LUBIN | - | ||||
1957 | ZACHARA MARIUSZ | POLKOWICE | - | ||||
1958 | ZACZYŃSKA ANNA | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1959 | ZAJĄC ARTUR | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MARTA ZAJĄC | - | ||
1960 | ZAJĄC BARBARA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1961 | ZAJĄC MAJA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1962 | ZAJĄC MARTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ZAJĄC ARTUR | - | ||
1963 | ZALIŃSKA JANA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1964 | ZAMIARA MAŁGORZATA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | TOMASZ ZAMIARA | - | ||
1965 | ZAMIARA TOMASZ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MAŁGORZTA ZAMIARA | - | ||
1966 | ZAMORA DANUTA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1967 | ZAREMBA PIOTR | LUBIN | MPO | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1968 | ZAREMBA WIKTORIA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1969 | ZAUCHA SABINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ZAUCHA WOJCIECH | - | ||
1970 | ZAUCHA WOJCIECH | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ZAUCHA SABINA | - | ||
1971 | ZAWADZKA MARIA | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1972 | ZAWADZKA MONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | KRZYSZTOF ZAWADZKI | - | ||
1973 | ZAWADZKI KRZYSZTOF | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | MONIKA ZAWADZKA | - | ||
1974 | ZAWADZKI ANDRZEJ | LUBIN | KS METRACO POLKOWICE | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1975 | ZAWIERUCHA MARIUSZ | LEGNICA | - | ||||
1976 | ZAWIS PAWEŁ | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1977 | ZĄBEK ZDZISŁAW | POLKOWICE | - | ||||
1978 | ZDEBIAK ADAM | LUBIN | - | ||||
1979 | ZDEBIAK IZABELA | CHOCIANÓW | - | ||||
1980 | ZDEBIAK PIOTR | CHOCIANÓW | ZDEBIAK IZABELA | - | |||
1981 | ZDULSKI ADAM | POLKOWICE | - | ||||
1982 | ZEGAR EWA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1983 | ZENDRAN JOLANTA | MIŁKOWICE | ZENDRAN | - | |||
1984 | ZENDRAN MIROSŁAW | MIŁKOWICE | ZENDRAN | - | |||
1985 | ZIARNIK PRZEMYSŁAW | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1986 | ZIELIŃSKA MAŁGORZATA | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1987 | ZIELIŃSKI KONRAD | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1988 | ZIELIŃSKI MARCIN | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
1989 | ZIEMKIEWICZ DOMINIKA | RUDNA | POWIAT LUBIŃSKI | - | |||
1990 | ZIEMKOWSKI JAN | CHOCIANÓW | - | ||||
1991 | ZIEMNIK MACIEJ | OSIEK | GMINA LUBIN | - | |||
1992 | ZIENKIEWICZ JOANNA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1993 | ZIENTARA RAFAŁ | LEGNICA | - | ||||
1994 | ZIMNA KLARA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1995 | ZIÓŁKOWSKI SEBASTIAN | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
1996 | ZOMERFELD TOMASZ | PROCHOWICE | LOS LOCOS | KATARZYNA DAMĘTKA-ZOMERFELD | - | ||
1997 | ZUBER NATALIA | OSIEK | CUPRUM LUBIN | GMINA LUBIN | - | ||
1998 | ZUBKO RYSZARD | LUBIN | - | ||||
1999 | ZUCHOWICZ BARTŁOMIEJ | GŁOGÓW | KSRG ZG RUDNA | JOANNA ZUCHOWICZ | - | ||
2000 | ZUCHOWICZ JOANNA | GŁOGÓW | CROSS STRACEŃCÓW TEAM | ZUCHOWICZ BARTŁOMIEJ | - | ||
2001 | ZYCH MARGARETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
2002 | ZYCH PAWEŁ | LUBIN | GMINA LUBIN | - | |||
2003 | ŻABICKI PIOTR | LEGNICA | - | ||||
2004 | ŻAK WALDEMAR | GŁOGÓW | - | ||||
2005 | ŻARCZYŃSKA ELŻBIETA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ŻARCZYŃSKI LESZEK | - | ||
2006 | ŻARCZYŃSKI LESZEK | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | ŻARCZYŃSKA ELŻBIETA | - | ||
2007 | ŻBIKOWSKI IRENEUSZ | LEGNICA | WTZ IM. A.KRAKOWSKIEGO LEGNICA | - | |||
2008 | ŻMIGRODZKI JACEK | POLKOWICE | - | ||||
2009 | ŻOŁĄDEK KAROLINA | SKARZYSKO-KAMIENNA | - | ||||
2010 | ŻOŁUD IRWINA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
2011 | ŻOŁUD MONIKA | LUBIN | MIESZKANIEC LUBINA | - | |||
2012 | ŻUBER ARTUR | GŁOGÓW | - | ||||
2013 | ŻUKIEWICZ PIOTR | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | MIESZKANIEC LUBINA | - | ||
2014 | ŻUKOWSKI ŁUKASZ | KWIATKOWICE | KROKUS KWIATKOWICE | - | |||
2015 | ŻUKOWSKI MARIAN | KWIATKOWICE | KROKUS KWIATKOWICE | - | |||
2016 | ŻUR DAGMARA | POLKOWICE | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | - | |||
2017 | ŻURAKOWSKA ANNA | LEGNICA | FITNESS PIEKARY | - | |||
2018 | ŻYŁA ŁUKASZ | LUBIN | RUNMAG.PL | MIESZKANIEC LUBINA | WOŁKOWSKA-ŻYŁA NATALIA | - |