IV Bieg Przełajowy Służb Mundurowych i Sympatyków - memoriał Tomasza Mielko

Mężczyźni: 102
Kobiety: 34
Razem: 136 (opłaconych: 80)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową

Lp. Nazwisko i imię Miasto Klub Klasyfikacja Kategoria Drużyna Wpłata
1 ADAMCZYK MARIUSZ GNIEZNO ALTOM GNIEZNO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
2 BALINOWSKI KORNEL NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA BRAK - Wpłata
3 BĘBAS TOMASZ CIESZÓW SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
4 BIENISIEWICZ MICHAŁ ZIELONA GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
5 BONIEC PIOTR ŚREM ARESZT ŚLEDCZY ŚREM SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
6 BOWTRUKIEWICZ NORBERT ZIELONA GÓRA GRUBY-TEAM BRAK - Wpłata
7 BYKOWSKI BOGDAN STARY KISIELIN BRACTWO BIEGACZY Z-GORA BRAK - Wpłata
8 CHEBA KAROL BOJANOWO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
9 CIEŚLIK MAGDALENA KROSNO ODRZAŃSKIE BRAK - Wpłata
10 COLONNA-WALEWSKI KRZYSZTOF - GISW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
11 DERACH KRZYSZTOF - GISW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
12 DERESZ RAFAŁ ZIELONA GÓRA LUDZI UŚMIECHNIĘTYCH :) SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
13 DOMALEWSKA AGNIESZKA KROSNO ODRZAŃSKIE BRAK - Wpłata
14 FEDOROWICZ GRZEGORZ POZNAŃ OISW POZNAŃ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
15 FILIPIAK WALDEMAR MOSINA ZK KOZIEGŁOWY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
16 FRYDRYSZAK JANUSZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
17 GABOREK RENATA POLUPIN BRAK - Wpłata
18 GEBAUER ANNA ŚWIEBODIZN SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
19 GORSZKI DAWID RAWICZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
20 GÓRNIAK ŁUKASZ RAWICZ HEJKA TEAM SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
21 GRZESIEWICZ PATRYCJA ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
22 GUCZE GRZEGORZ ŚRODA WLKP. PR ŚRODA WLKP BRAK - Wpłata
23 JASKULSKA ALICJA ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
24 JASKULSKI DARIUSZ ZIELONA GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
25 KACZMAREK KRZYSZTOF SZAMOTUŁY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
26 KOCEŁŁO WOJCIECH POZNAŃ PSG POZNAŃ-ŁAWICA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
27 KREŁOWSKI JAROSŁAW LESZNO HEJKA TEAM SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
28 KUBACKI PIOTR ZIELONA GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
29 KUROWSKI MATEUSZ ZIELONA GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
30 LEŚKO KAROLINA BOBROWICE SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
31 MACIEJEWSKI PAWEŁ ZIELONA GÓRA LUBUSKIE STOWARZYSZENIE STEEL DARTA BRAK - Wpłata
32 MAĆKOWIAK MATEUSZ BOJANOWO ZK RAWICZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
33 MARTA WENKLER LUBIATÓW BRAK - Wpłata
34 MORYL KRYSTIAN OTUSZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
35 MRUGALSKI ROBERT RAWICZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
36 NOWAK DAMIAN RAWICZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
37 NOWAK JACEK NOWA SÓL BRAK - Wpłata
38 NOWAK MILENA LUBIATÓW BRAK - Wpłata
39 NOWAKOWSKI ŁUKASZ - GISW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
40 OLSZEWSKA-OKRÓJ JOANNA 56-100 BRAK - Wpłata
41 OSTROWSKI ROBERT ROKIETNICA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
42 PIOTROWSKI JAKUB WESTERPLATTE 4B/5 ZK RAWICZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
43 POPRAWSKI BARTOSZ PONIEC SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
44 POTOCKA-MORAWSKA ANGELIKA LUBSKO ZK KRZYWANIEC SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
45 PYPLA KAMIL RAWICZ MASŁOWO BIEGA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
46 RATAJCZAK DAMIAN ZIELONA GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
47 REMBOWICZ SZYMON GNIEZNO KMP POZNAŃ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
48 RYBICKI ALEKSANDER BRZEG DOLNY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
49 SAKOWICZ KINGA KROSNO ODRZAŃSKIE BRAK - Wpłata
50 SIWIŃSKI GRZEGORZ PŁOTY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
51 SIWIŃSKI PIOTR PŁOTY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
52 SKLEPOWICZ ALEKSANDER ZIELONA GÓRA LUBUSKIE STOWARZYSZENIE STEEL DARTA BRAK - Wpłata
53 SKLEPOWICZ JAKUB ZIELONA GÓRA LUBUSKIE STOWARZYSZENIE STEEL DARTA BRAK - Wpłata
54 SKORUPA JACEK ŚCINAWA EUFORIABIEGACZA.PL BRAK - Wpłata
55 SKRZYPEK ADRIAN RAWICZ MASLOWO BIEGA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
56 SOBIERAJ SZYMON KSIĄŻ WIELKOPOLSKI AŚ W ŚREMIE SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
57 STRABURZYŃSKI DARIUSZ KÓRNIK SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
58 SYPOSZ PAWEŁ ZIELONA GÓRA DURASOUND BRAK - Wpłata
59 SZAFARZ MARCIN ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
60 SZCZEPAŃSKI ARKADIUSZ - GISW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
61 SZPAK JAROSŁAW NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
62 SZYMEN MAGDA KROSNO ODRZAŃSKIE SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
63 TERLIKOWSKI GRZEGORZ ZIELENIEWO ARESZT ŚLEDCZY SZCZECIN, NSZZFIPW W SZCZECINIE SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
64 TRZYBULSKI KAZIMIERZ LESZNO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
65 TWARDOWSKI DOMINIK RAWICZ MASŁOWO BIEGA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
66 TYCZYŃSKI MAREK RAWICZ MASŁOWO BIEGA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
67 UBERNA KATARZYNA ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
68 URBANEK DARIUSZ RUDA ŚLĄSKA AŚ ZABRZE SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
69 WARCZEWSKI SEBASTIAN RAWICZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
70 WAWRZYNOWICZ EDYTA KARGOWA BRAK - Wpłata
71 WIŚNIEWSKI SZYMON - GISW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
72 WOJTUSIK PIOTR KLEPINA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
73 WOSTAL ALEKSANDER SZPROTAWA 1992 BRAK - Wpłata
74 WOŹNIAK-CIESLAR JOANNA ŻARY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
75 WOŹNIAK-CIESLAR KINGA ŻARY SSP ŻARY BRAK - Wpłata
76 WOŹNIAK KATARZYNA ZIELONA GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
77 ZAJDEL MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
78 ZDZIEBCZYŃSKI MARIUSZ - GISW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
79 ZIELIŃSKI ZBIGNIEW RAWICZ ZBIGNIEW ZIELIŃSKI SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
80 ŻAGUŃ JAROSŁAW ZIELONA GÓRA PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W POZNANIU -ŁAWICY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata

Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej

Lp. Nazwisko i imię Miasto Klub Klasyfikacja Kategoria Drużyna Wpłata
1 BADECKI ŁUKASZ WROCŁAW ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZ FIPW WE WROCŁAWIU SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
2 BOŁĄDŹ DANIEL KRZYŻ WIELKOPOLSKI SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
3 BORUK PIOTR BIERUTÓW ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZ FIPW WE WROCŁAWIU SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
4 BOWTRUKIEWICZ NORBERT ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
5 BOWTRUKIEWICZ NORBERT ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
6 CHOMIAK LESZEK SULECHÓW BRAK - Wpłata
7 CHOMIAK LESZEK SULECHÓW SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
8 DĄBROWSKI IRENEUSZ OPOLE OISW OPOLE SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
9 DROŻDŻ MARIUSZ OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE BRAK - Wpłata
10 DUBELTÓWKA MAREK MODRZYCA BRAK - Wpłata
11 DWORACKI MICHAŁ GNIEZNO FC GEMBAJ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
12 FILIPIAK WALDEMAR MOSINA ZK KOZIEGŁOWY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
13 FITA ROMAN KOŻUCHÓW BEZ KLUBU BRAK - Wpłata
14 FITA ROMAN KOZUCHÓW BEZ KLUBU . BRAK - Wpłata
15 FRĄCKOWIAK MACIEJ GNIEZNO FC GEMBAJ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
16 FRYZA JAKUB SZCZYTNIKI DUCHOWNE FC GĘBAJ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
17 GAJEWSKI SEBASTIAN OS LESNE 15B/58 ZK KOZIEGŁOWY - Wpłata
18 GRAMZA KATARZYNA RAWICZ ROZBIEGANY RAWICZ BRAK - Wpłata
19 GWIAZDOWSKI DAWID POZNAŃ ZK KOZIEGŁOWY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
20 HARKOWIEC GRZEGORZ ZIELONA GÓRA BIEGOSTACJA BRAK - Wpłata
21 HETNAR ARTUR NOWA SÓL BRAK - Wpłata
22 HETNER ROBERT NOWA SÓL HETNER TEAM BRAK - Wpłata
23 HETNER TERESA NOWA SÓL HETNER TEAM BRAK - Wpłata
24 JAROSZ TOMASZ LUBAŃ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
25 KACZMAREK ANNA RAWICZ BRAK - Wpłata
26 KAPUŚNIAK DOROTA KOŻUCHÓW BRAK - Wpłata
27 KERBER IZABELA WÓJTOWO SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE BRAK - Wpłata
28 KILARSKI TOMASZ GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
29 KOWALCZYK - HETNAR MARTA NOWA SÓL BRAK - Wpłata
30 KSIĄŻEK HALINA SULECHÓW BRAK - Wpłata
31 KSIĄŻEK SEBASTIAN SULECHÓW RUNNER SAM PO LESIE SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
32 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE BRAK - Wpłata
33 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE BRAK - Wpłata
34 LECH PIOTR BRZEG DOLNY ZO NSZZ FIPW WROCŁAW SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
35 LEWANDOWSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
36 ŁANIECKI KRZYSZTOF GNIEZNO FC GEMBAJ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
37 ŁUKASZCZYK-SKAFIRIAK DOROTA ZIELONA GÓRA - Wpłata
38 ŁUSZCZ PATRYK GNIEZNO FC GEMBAJ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
39 MATUSZAK ŁUKASZ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
40 RÓG MARIUSZ NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
41 SELEDYN MARCIN POZNA ZK KOZIEGŁOWY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
42 SIKORA MONIKA KROSNO ODRZ. BRAK - Wpłata
43 SKAFIRIAK ANDRZEJ ZIELONA GÓRA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
44 SULIKOWSKI NORBERT LUBAŃ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
45 ŚLIZ TOMASZ WROCŁAW ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZ FIPW WE WROCŁAWIU SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
46 TRZCIŃSKI PAWEŁ ZARĘBA ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZ FIPW WE WROCŁAWIU SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
47 TURSKA JOANNA RAWICZ BRAK - Wpłata
48 WEIDNER KAMIL ZIELONA GÓRA NOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA BRAK - Wpłata
49 WIŚNIEWSKA PAULINA POZNAŃ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
50 WIŚNIEWSKI JACEK WEŁNICA FC GEMBAJ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
51 WIŚNIEWSKI MICHAŁ CZERNIEJEWO FC GEMBAJ SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
52 WOŹNIAK-CIESLAR JOANNA ŻARY SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
53 WOŹNIAK AGNIESZKA RAWICZ BRAK - Wpłata
54 WZIĘTEK ADAM - ZK WRONKI SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
55 ZAGATA JAROSŁAW NIEPOŁOMICE ZK KRAKÓW NOWA HUTA SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata
56 ZIELENIECKI KAMIL MIŁOSZYCE ZARZĄD OKRĘGOWY NSZZ FIPW WE WROCŁAWIU SŁUŻBY MUNDUROWE - Wpłata