Super Sport zajmuje się nowoczesną obsługą imprez sportowych, włączając w to pomiar czasu.

Profesjonalny pomiar czasu w różnych dyscyplinach: bieg uliczny, bieg przełajowy, ultramaratony, duathlon, triathlon, wyścigi rowerowe, MTB, zawody rolkarskie.

Oferujemy m.in.: elektroniczny pomiar czasu przy użyciu chipów, wydruk numerów startowych, organizację biura zawodów, przygotowanie koszulek z nadrukiem oraz elementów reklamowych na potrzeby Państwa biegu i wyścigu.

 

Numery startowe

 

Pomiar czasu

Oferujemy wydruk numerów startowych w pełnym kolorze na wodoodpornym, oddychającym i odpornym na rozerwanie materiale wg Państwa projektu, wraz z personalizacją (np. imię zawodnika).

Produkt może być stosowany w dowolnej dziedzinie sportu: biegach, wyścigach rowerowych, rolkarskich, narciarskich, duathlonach, triathlonach, itp.

więcej...

 

Prowadzimy elektroniczny pomiar czasu systemem chipów pasywnych. Chip znajduje się w takim miejscu by zapewnić komfort i wygodę zawodnikowi, jak również niezawodność.

Nasze urządzenia umożliwiają szybkie podanie wyników, a przede wszystkim bardzo dokładny czas dla każdego uczestnika.

więcej...

     

Koszulki z nadrukiem

 

Reklama w sporcie

W naszej ofercie znajdą Państwo również koszulki zawierające nadruk opracowany na podstawie Państwa sugestii, logotypów i wymagań.

Nadruk realizujemy zarówno na koszulkach bawełnianych, jak i na koszulkach technicznych cenionej przez doświadczonych biegaczy. Ale oba artykuły niewątpliwie będą bardzo ciekawą pamiątką z Państwa imprezy sportowej.

 

Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie imprezy sportowej to nie lada wyczyn i nierzadko brakuje czasu, by zająć się aspektami, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mniej istotne, takimi jak marketing.

I w tym obszarze chętnie przychodzimy z pomocą oferując wydruk materiałów reklamowych, m.in. bannerów, rollupów, plakatów, czy ulotek.

 

Strona Super-Sport może wykorzystywać pliki cookies do przechowywania nieszkodliwych informacji na Państwa komputerze. Są one używane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili mogą Państwo dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Państwa przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie wspomnianych plików na Państwa komputerze.

Aktualności

 • 26. Bieg Konstytucji - galeria

  03-05-2018
  26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku za nami - więc i galeria jest dla Was już gotowa: https://www.super-sport.com.pl/galeri...
 • V Bieg Papieski - galeria

  22-04-2018
  Wczoraj wieczorem pokonywaliście 5km w Lubinie podczas kolejnej edycji Biegu Papieskiego - mamy też dla Was trochę zdjęć...
 • XI Piekło Przytoku - galeria

  13-04-2018
  Jeśli odpoczęliście już od jazdy po bruku, przestało Wam dzwonić w uszach od strzelającego co chwilę jak bat łańcucha i ...

Współpraca

© 2016 SuperSport. All Rights Reserved.

Na skróty