24h Rawicki Festiwal Sportu - bieg sztafetowy

 

     
  Data i godzina: 20.05.2017, 14:00
  Miejscowość: Rawicz
  Dystans: -
  Typ zawodów: bieg sztafetowy
  Regulamin biegu: Dostępny tutaj
  Strona Organizatora: 24h Rawicki Festiwal Sportu
  Opłata wpisowa: 500 PLN
  Limit zgłoszeń: 30 drużyn
     
  Formularz zgłoszeniowy: Zapisy zakończone
  Lista startowa: Lista osób z odnotowaną wpłatą
  Opłać wpisowe: Wpłata na konto Organizatora

 

O Zawodach

 W dniach 20-21 maja 2017 roku, po raz kolejny, odbędzie się 24 godzinny Rawicki Festiwal Sportu. Bazując na doświadczeniach nabytych w latach 2011 - 2016 podczas organizacji 24-godzinnego Rawickiego Festiwalu Sportu oraz podbudowani sukcesem jakim niewątpliwie zakończyły się cztery poprzednie edycje tej niezwykłej imprezy, postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby możliwe było doprowadzenie do kolejnej VII odsłony.

24 godzinny Rawicki Festiwal Sportu jest największym podejmowanym przez gminę przedsięwzięciem eventowym. Wymaga zatem podjęcia i przeprowadzenia szeregu działań logistycznych. Nasz nieprzeciętny potencjał organizacyjny wynika przede wszystkim z doskonałej współpracy wielu instytucji i organizacji pozarządowych z terenu gminy Rawicz. Dzięki kooperacji wielu podmiotów i zaangażowaniu, z edycji na edycję, coraz większej liczby wolontariuszy, uzyskujemy świetne rekomendacje od uczestników, dotychczasowych sponsorów i obserwatorów.

 W dniach 20-21 maja 2017 roku odbędzie się szósta edycja 24 godzinnego Rawickiego Festiwalu Sportu, jedynej imprezy w Polsce, podczas której sportowcy amatorzy i zawodowcy wspólnie rywalizują przez 24 godziny jednocześnie na ośmiu różnych arenach sportowych. Sztandarowa dyscypliną, od powstania imprezy, jest 24 godzinny bieg sztafetowy. Pozostałe dyscypliny, to: streetball, maraton pływacki, maraton rowerowy, turniej piłki nożnej, siatkówka plażowa, tenis ziemny i nordic walking. Z roku na rok przybywa chętnych do udziału w naszej imprezie. W pierwszej edycji festiwalu udział wzięło 200 zawodników, w ubiegłym roku było już ich 1700. Wszystkim, którzy zdecydują się w ten weekend przyjechać do Rawicza organizatorzy zapewniają również szereg atrakcji pozasportowych.

Aktualności

Współpraca

© 2016 SuperSport. All Rights Reserved.

Na skróty