Jorge Cross 2018

Mężczyźni (men): 329
Kobiety (women): 171
Razem (all): 500 (opłaconych: 381/paid)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Race list with partcipants with paid entry fee

Lp.
No.
Nazwisko i imię
Surname and name
Miasto
City
Klub
Club
Dystans
Distance
Kat.dodatkowa
Add.categ
Wpłata
Payment
1 ADAMCEWICZ RAFAŁ KROSNO ODRZ. GLOWNY Wpłata
2 ADAMCZAK MACIEJ ZIELONA GÓRA :: MASAZ-ZG.PL :: GLOWNY Wpłata
3 ADAMOWYCZ AGATA BOJADŁA BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA GLOWNY Wpłata
4 ADAMOWYCZ BOGUSŁAW BOJADŁA BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA GLOWNY Wpłata
5 ADAMSKA MAGDALENA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
6 ADRIAN WIERUSZEWSKI CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
7 AGNIESZKA WIERUSZEWSKA CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
8 ANDRZEJ GEMBARA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
9 ANTOSZEWSKA BARBARA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
10 ANTOSZEWSKI JACEK ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
11 ANYSZKO GRZEGORZ ŚWIEBODZIN GLOWNY Wpłata
12 BAER WALDEMAR SULECHÓW SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
13 BAGROWSKA BEATA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
14 BANASZEK JANUSZ ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM GLOWNY Wpłata
15 BANASZEK SŁAWOMIR ŻARY GLOWNY Wpłata
16 BANDUROWSKA AGNIESZKA NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
17 BARANOWSKA EWA ZIELONA GÓRA ZGZB GLOWNY Wpłata
18 BATKO MARIUSZ NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
19 BAWOROWSKI MARCIN ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
20 BEŁZ ADRIAN PRZEWÓZ LUG TEAM GLOWNY Wpłata
21 BEMBENEK ANDRZEJ ZIELONA GÓRA DRUŻYNA MEDYKA HOBBY Wpłata
22 BESEROWICZ ADRIANA LAGOW GLOWNY Wpłata
23 BĘDZICHOWSKI RAFAEL SŁUBICE GLOWNY Wpłata
24 BIELAWSKA-STOPEŃ BEATA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
25 BIERNACKI MARCIN ŻAGAŃ RUNNER BYLE NIE POD GÓRKE GLOWNY Wpłata
26 BILIŃSKI RAFAŁ SZPROTAWA RAFALBIL77 GLOWNY Wpłata
27 BIŁAN PAWEŁ GUBIN GLOWNY Wpłata
28 BLACHA KRZYSZTOF LEOPOLDA STAFFA TRASY-BIEGOWE.PL GLOWNY Wpłata
29 BŁASZCZAK ANDRZEJ PSZCZEW HOBBY Wpłata
30 BOCZKOWSKI JAROSŁAW ŚWIEBODZIN BOCZEK TEAM ŚWIEBODZIN GLOWNY Wpłata
31 BORKOWSKA BOŻENA SULECHÓW SULMA SULECHÓW GLOWNY Wpłata
32 BORKOWSKA ELŻBIETA OŁOBOK BORKOŚ TEAM GLOWNY Wpłata
33 BORKOWSKI PAWEŁ SULECHÓW SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
34 BOROWSKI WOJCIECH ZIELONA GÓRA MASTERCHEM HOBBY Wpłata
35 BOSAK ŁUKASZ ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
36 BRODZIŃSKA EMILIA KROSNO ODRZAŃSKIE HARPAGAN ZG HOBBY Wpłata
37 BRODZIŃSKI MICHAŁ KROSNO ODRZAŃSKIE HARPAGAN ZG HOBBY Wpłata
38 BRYŃSKI DARIUSZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
39 BRZEZIŃSKI BOLESŁAW CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
40 BRZYSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
41 BRZYSKI ANDRZEJ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
42 BUBEL SEBASTIAN NOWA SÓL K B WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
43 BUKIEL KRZYSZTOF KOSTRZYN NAD ODRĄ TEAM MŁODZIENIAK GLOWNY Wpłata
44 BYKOWSKI BOGDAN STARY KISIELIN BRACTWO BIEGACZY Z-GORA HOBBY Wpłata
45 CEGIELSKA MAŁGORZATA ŻARY GLOWNY Wpłata
46 CHMIELENKO KAZIK GUBIN GLOWNY Wpłata
47 CHRÓŚCIEL ALEKSANDRA NOWA SÓL ASTRA NOWA SÓL HOBBY Wpłata
48 CICHARSKI RAFAŁ NOWA SÓL JOST GLOWNY Wpłata
49 CIERENIEWICZ ANDRZEJ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
50 CIEŚLIK KAROLINA NOWA SÓL WKURW_TEAM GLOWNY Wpłata
51 CUKIERNIK PRZEMEK ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG GLOWNY Wpłata
52 CZAPLA KRYSTIAN ZIELONA GÓRA MASTERCHEM GLOWNY Wpłata
53 CZAPLIŃSKI MAREK ZIELONA GÓRA DRUŻYNA GAZETY GLOWNY Wpłata
54 CZARNECKI JERZY ZIELONA GÓRA BRACTWO BIEGACZY GLOWNY Wpłata
55 CZERNIACHOWSKA ANETA ZIELONA GÓRA ALDECOR HOBBY HOBBY Wpłata
56 CZYŻ ALEKSANDRA ZIELONA GÓRA VEGE RUNNERS GLOWNY Wpłata
57 DARASZKIEWICZ TYMEK CZERWIEŃSK GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
58 DATKIEWICZ MARIAN SULECHÓW GLOWNY Wpłata
59 DĄBROWICZ ADAM ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
60 DĄBROWNY ŁUKASZ ZIELONA GÓRA BIEGAJĄCE DZIKI GLOWNY Wpłata
61 DEKIERT-FRĄCKOWIAK KATARZYNA CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
62 DELEJOWSKA MONIKA TUPLICE GLOWNY Wpłata
63 DOROTA WABNO ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
64 DRACZYŃSKI ADAM NOWA SÓL TEAM DRACZYŃSKI GLOWNY Wpłata
65 DRASZBA BEATA PSZCZEW HOBBY Wpłata
66 DROP JOANNA ZIELONA GÓRA DRUŻYNA MEDYKA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
67 DROZD KRYSTIAN ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
68 DUBRAWSKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
69 DUDKOWIAK JACEK DRZONKÓW ZKS TRIATHLON DRZONKÓW GLOWNY Wpłata
70 DULAT MIROSŁAWA ZIELONA GÓRA FA(S)T & FURIOUS HOBBY Wpłata
71 DZIĄCKO ALEKSANDER ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
72 DZICZKOWSKI KRZYSZTOF PRZYTOK LUBIĘ BIEGAĆ GLOWNY Wpłata
73 DZIEDZIC PAWEŁ CYBINKA KP PSP SŁUBICE GLOWNY Wpłata
74 FABIAN IGOR GORZÓW WLKP HOBBY Wpłata
75 FIEDOROWICZ TOMASZ ZIELONA GÓRA JW 1517 GLOWNY Wpłata
76 FOLTYNIAK ALEKSANDRA ZIELONA GÓRA 1982 HOBBY Wpłata
77 FORGEL PAWEŁ CZERWIEŃSK RONIN CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
78 FÓRMAŃSKI MATEUSZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
79 FUDALEJ MARIUSZ NOWA SÓL PKO BANK POLSKI GLOWNY Wpłata
80 GANCARZ EWA MIROSTOWICE DOLNE PARKRUN ŻARY GLOWNY Wpłata
81 GAWEŁ MACIEJ ZIELONA GÓRA ZGZB GLOWNY Wpłata
82 GAWLUK JOANNA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
83 GĘBICKI JACEK CZERWIEŃSK KLUB ZDECYDOWANYCH OPTYMISTÓW HOBBY Wpłata
84 GIL MICHAŁ ZIELONA GÓRA WBPZ HOBBY Wpłata
85 GLURA JÓZEF LUBISZYN HOBBY Wpłata
86 GŁUSZAK MARCIN KROSNO ODRZAŃSKIE HOBBY Wpłata
87 GMUR MICHAŁ NIEDORADZ BIEGAJĄCE DZIKI GLOWNY Wpłata
88 GNATOWICZ KRZYSZTOF CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
89 GOLAŃSKI MACIEJ ŚWIEBODZIN POZRUNIACY GLOWNY Wpłata
90 GOSTYŃSKI BOGUMIŁ SULECHÓW SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
91 GOZDEK TOMASZ LUBIN HARPAGAN ZG GLOWNY Wpłata
92 GÓRALCZYK MAREK CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
93 GRABOWY MARIUSZ ZIELONA GORA GLOWNY Wpłata
94 GRABOWY MATEUSZ ZIELONA GORA HOBBY Wpłata
95 GRĄCIKOWSKI TADEUSZ NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
96 GRELA SŁAWOMIR NOWA SÓL SZALONY TEAM GLOWNY Wpłata
97 GRYDZIUSZKO MARCIN KROSNO ODRZAŃSKIE MARCIN MARCINOWICE GLOWNY Wpłata
98 GUTOWSKA-TALENTOWSKA MAGDALENA CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
99 HERMAN GRZEGORZ ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
100 HETNAR ARTUR NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
101 HIRSCH ŻANETA DĘBY WATAHA HOBBY Wpłata
102 HOFFMAN MAGDALENA ŚWIĘTOSZÓW GLOWNY Wpłata
103 HOPPEN-ANYSZKO ALICJA ŚWIEBODZIN GLOWNY Wpłata
104 HUBERT GAUDYN KROSNO ODRZAŃSKIE TEAM 4 GLOWNY Wpłata
105 IGLEWSKI DAMIAN ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
106 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
107 JACYKOWSKI WOJCIECH SULĘCIN 1992 HOBBY Wpłata
108 JANIAK ARKADIUSZ ZIELONA GÓRA STRAŻ MIEJSKA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
109 JANKOWIAK AGNIESZKA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
110 JASIEWICZ TOMASZ ZIELONA GÓRA GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
111 JASIEWICZ WIOLA ZIELONA GÓRA GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
112 JASKÓLSKI KRZYSZTOF GUBIN BBL GUBIN GLOWNY Wpłata
113 JASTRZEBSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA MASTERCHEM HOBBY Wpłata
114 JAWORSKI MARCIN CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
115 JERMAK KAMIL PŁOTY 1979 GLOWNY Wpłata
116 JEZIERSKA MAŁGORZATA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
117 JĘDRYCH EMILIA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
118 JĘDRYCH MARIUSZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
119 JĘDZURA PIOTR ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY HOBBY Wpłata
120 JODŁOWSKA ALEKSANDRA KROSNO ODRZANSKIE GIMNAZJUM KROSNO ODRZAŃSKIE HOBBY Wpłata
121 JODŁOWSKA EWA KROSNO ODRZ KMB42 GLOWNY Wpłata
122 JODŁOWSKI MAREK KROSNO ODRZ GLOWNY Wpłata
123 JÓZEFIAK ANNA ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
124 JÓŹWIAK RADOSLAW ŻARY BRAK GLOWNY Wpłata
125 JÓŹWIK ROBERT KROSNO ODRZAŃSKIE GLOWNY Wpłata
126 JUREWICZ DOROTA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
127 KACPERCZAK JERZY NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
128 KACPEROWSKI PAWEŁ ZIELONA GÓRA MASTERCHEM HOBBY Wpłata
129 KACZOR MATEUSZ ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS GLOWNY Wpłata
130 KALIŃSKA-KOSIOREK EWA ZIELONA GÓRA ZGZB HOBBY Wpłata
131 KAMIŃSKA MAŁGORZATA ŻARY GLOWNY Wpłata
132 KARAMARA-SMEJLIK KALINA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
133 KAZIÓW MATEUSZ BOGACZÓW 4 PPLOT HOBBY Wpłata
134 KLAUDIA ORCIUCH ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
135 KLICZKA JAN WITNICA "GORZOWSKA" PIONIER WITNICA GLOWNY Wpłata
136 KŁYSZEJKO JAKUB ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
137 KOGUT SZCZEPAN ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA HOBBY Wpłata
138 KOKOT PAWEŁ ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG HOBBY Wpłata
139 KOŁOSOWSKI TOMASZ ÓŚNO LUBUSKIE ORZEL GLOWNY Wpłata
140 KOMPANOWSKI WOJCIECH LUBISZYN HOBBY Wpłata
141 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN WUTECIAKI GLOWNY Wpłata
142 KORALEWSKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
143 KORSAK MAŁGORZATA DRZONKÓW DRUŻYNA MEDYKA HOBBY Wpłata
144 KOTLAREK DAWID ZIELONA GÓRA VEGE RUNNERS GLOWNY Wpłata
145 KOWALCZYK-HETNAR MARTA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
146 KOWALEWSKA MARTA NOWA SÓL 1981 GLOWNY Wpłata
147 KOWALEWSKI ZBIGNIEW NOWA SÓL KOWALEWSKI TEAM GLOWNY Wpłata
148 KOWALSKI MAREK ZIELONA GÓRA BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
149 KOWALSKI MICHAŁ CZERWIEŃSK MICHNET - RONIN CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
150 KOZAKIEWICZ ARTUR KROSNO ODRZAŃSKIE KACZMAR RUN TEAM GLOWNY Wpłata
151 KOZŁOWSKA KATARZYNA MIĘDZYRZECZ - GLOWNY Wpłata
152 KOZŁOWSKI RAFAŁ KROSNO ODRZAŃSKIE GLOWNY Wpłata
153 KRAWCZYK PIOTR GOSCIESZOWICE GLOWNY Wpłata
154 KRÓL ŁUKASZ CZERWIEŃSK MASTERCHEM GLOWNY Wpłata
155 KRUPSKA AGNIESZKA BYTNICA DRUŻYNA MEDYKA HOBBY Wpłata
156 KRZYSZTOF SALEJ ZIELONA GÓRA REDKOT GLOWNY Wpłata
157 KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
158 KRZYŻYK AGNIESZKA ZIELONA GÓRA TRIO FORTIS GLOWNY Wpłata
159 KUBIAK KACPER ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
160 KUGLARZ TOMASZ ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
161 KULASZA JERZY ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
162 KULCZYCKI PIOTR NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI DRUŻYNA MEDYKA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
163 KULCZYK HANNA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
164 KULCZYK MAREK ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
165 KULESZA PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA STRAŻ MIEJSKA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
166 KURIATA RAFAL ZIELONA GORA LUB WYBIERZ Z LISTY HOBBY Wpłata
167 KURZAC EWA CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
168 KURZAC WOJCIECH CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
169 KWAŚNIEWSKI DARIUSZ CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
170 LASOTA PIOTR ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
171 LATOS JOANNA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
172 LAWRENC ARTUR NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
173 LEHMANN ANNA ŚWIEBODZIN POZRUNIACY GLOWNY Wpłata
174 LEKS IRENEUSZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
175 LESZCZYK NATANIEL CZERWIEŃSK GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
176 LEŚKO KAROLINA BOBROWICE HOBBY Wpłata
177 LIBERA MAREK CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
178 LÓSSA MICHAŁ ŻAGAŃ BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
179 LÓSSA PAWEŁ ŻAGAŃ BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
180 ŁOBAŻEWICZ MAGDA KROSNO ODRZAŃSKIE HOBBY Wpłata
181 ŁUCZAK ŁUKASZ JASIEŃ GLOWNY Wpłata
182 ŁUCZKOWIEC AGATA OTYŃ GLOWNY Wpłata
183 MACIEJEWSKI PAWEŁ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
184 MACIEJEWSKI ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE KMB KROSNO ODRZAŃSKIE GLOWNY Wpłata
185 MADOŃ MAGDALENA ZIELONA GÓRA BRAK HOBBY Wpłata
186 MAKLES PAWEŁ GUBIN GLOWNY Wpłata
187 MAKOWICZ JÓZEF ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD GLOWNY Wpłata
188 MARCHUT ELIASZ CZERWIEŃSK GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
189 MARCINIAK TOMASZ NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
190 MARCZAK BARTŁOMIEJ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
191 MARCZAK MARIUSZ ZIELONA GÓRA RUNPLANET ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
192 MARIUSZ KOMPANOWSKI LUBISZYN NKB.CHYŻY HOBBY Wpłata
193 MARKOWSKI DARIUSZ GUBIN GLOWNY Wpłata
194 MATUSIAK ADRIANA ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ HOBBY Wpłata
195 MATUSIAK AGATA NIEDORADZ HOBBY Wpłata
196 MATUSIAK MARIUSZ ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ GLOWNY Wpłata
197 MAZUR KATARZYNA KROSNO ODRZAŃSKIE UMLAUT GLOWNY Wpłata
198 MAZURKIEWICZ TOMASZ NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
199 MAZURKIEWICZ TOMASZ 67-100 GEDIA GLOWNY Wpłata
200 MĄCZKA BOLESŁAW ŚWIĘTOSZÓW HOBBY Wpłata
201 MEDEJSZO MARIUSZ NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
202 MEJZA JANUSZ ŁAGÓW 1963 GLOWNY Wpłata
203 MICHALCZAK RADEK ZIELONA GÓRA ELECTRIC FLASH TEAM GLOWNY Wpłata
204 MICHALSKA DARIA ZIELONA GÓRA - ŁĘŻYCA BOHAR PALETY RUNNERS GLOWNY Wpłata
205 MICHAŁEK JANUSZ CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
206 MICHNOWICZ EWELINA GUBIN HUSARIA RACE TEAM GLOWNY Wpłata
207 MIEMCZYK ARTUR ŻAGAŃ 34 BKPANC GLOWNY Wpłata
208 MIERKIEWICZ JUSTYNA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
209 MIKOŁAJCZAK PIOTR DARNOWO SZYMANOWSKITEAM GLOWNY Wpłata
210 MIKOŁAJCZYK DARIUSZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
211 MISIUK KAMILA ZIELONA GÓRA ZGZB HOBBY Wpłata
212 MODZELEWSKI PAWEŁ ZIELONA GÓRA 1985 GLOWNY Wpłata
213 MRULA EWA ZIELONA GÓRA ZGZB HOBBY Wpłata
214 MUS PAWEŁ NOWA SOL GLOWNY Wpłata
215 MYSZYŃSKA NATALIA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
216 MYSZYŃSKI RADOSŁA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
217 NAHORSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA ZGZB HOBBY Wpłata
218 NARNICKI PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA JW1517 HOBBY Wpłata
219 NAWLICKA KAMILA ZIELONA GÓRA ZGZB HOBBY Wpłata
220 NAWLICKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA ZGZB GLOWNY Wpłata
221 NAWROCKA ALEKSANDRA ZIELONA GÓRA TRIO FORTIS GLOWNY Wpłata
222 NESTEROWICZ RADOSŁAW GUBIN GLOWNY Wpłata
223 NIESYN MAJA CZERWIEŃSK GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
224 NIEŚCIORUK IRENEUSZ NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
225 NIEWIEROWSKA MAŁGORZATA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
226 NOWACKI JERZY ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM HOBBY Wpłata
227 NOWAK ANNA CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
228 NOWAK ANNA NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
229 NOWAK KRZYSZTOF CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
230 NOWOROLNIK ADAM ZIELONA GÓRA SYMPATYCY ZGZB GLOWNY Wpłata
231 NOWOROLNIK IRENA ZIELONA GÓRA SYMPATYCY ZGZB GLOWNY Wpłata
232 OLECH PAWEŁ CZERWIEŃSK BOHAR PALETY RUNNERS GLOWNY Wpłata
233 OLESIAK ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE 42 KMB KROSNO ODRZAŃSKIE GLOWNY Wpłata
234 OLSZAŃSKI ROMAN ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
235 ORMAN KRZYSZTOF ZIELONA GORA HOBBY Wpłata
236 OSIADŁY JAKUB NOWA SÓL TEAM DRACZYŃSKI GLOWNY Wpłata
237 PASZKIEWICZ ANETA ZIELONA GORA HOBBY Wpłata
238 PAWELEC MARIUSZ ZIELONA GÓRA KB FORREST GUMP GLOWNY Wpłata
239 PENO KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA ZGZB GLOWNY Wpłata
240 PETRYK STANISŁAW BRZEŹNICA BRZEŹNICA TEAM HOBBY Wpłata
241 PIKTA DOROTA NOWA SÓL DRUŻYNA MEDYKA HOBBY Wpłata
242 PIÓRCZYK MAŁGORZATA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
243 PIÓRCZYK PAWEŁ ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
244 PLONKOWSKI SEBASTIAN PŁOTY 1974 GLOWNY Wpłata
245 PŁACHTA ANNA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
246 PŁACHTA PAWEŁ ZIELONA GÓRA 11 DKPANC GLOWNY Wpłata
247 PŁONKA ADAM NOWA SÓL TEAM DRACZYŃSKI /NGB/SOLNEXT GLOWNY Wpłata
248 POKLEPA DAWID NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
249 POTOCKA-MORAWSKA ANGELA LUBSKO TRI AKTYWNI LUBSKO GLOWNY Wpłata
250 PRUŚ MIECZYSŁAW SULECHÓW GLOWNY Wpłata
251 PRZYBYŁEK PIOTR ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA HOBBY Wpłata
252 PRZYGRODZKI RADOSŁAW ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
253 PRZYMUSZAŁA AREK CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
254 PRZYMUSZAŁA KATARZYNA CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
255 PRZYWORSKI KAMIL SULECHOW 5 LPA HOBBY Wpłata
256 PRZYWORSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA AZS AWF KRAKÓW HOBBY Wpłata
257 RAPACZ-PAWICKA JOANNA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
258 RATAJCZAK KLAUDIA SULECHÓW DRUŻYNA MEDYKA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
259 RATAJCZAK MARIUSZ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL / TEAM DRACZYŃSKI GLOWNY Wpłata
260 RATAJCZAK MARLENA NOWA SÓL KB WIKON/TEAM DRACZYŃSKI HOBBY Wpłata
261 RAUBO JAN KROSNO ODRZAŃSKIE GLOWNY Wpłata
262 RAZIK GRZEGORZ POLANOWICE RAZIK TEAM GLOWNY Wpłata
263 RĄCZAK KAMIL SULECHÓW HOBBY Wpłata
264 RENATA JAKUBOWSKA ZIELONA GÓRA STOWARZYSZENIE CURTEZ HOBBY Wpłata
265 RESPONDEK ANNA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
266 ROGACZEWSKA ROZALIA ZIELONA GÓRA RODZINKA HOBBY Wpłata
267 ROGOWSKI LESZEK ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONY GLOWNY Wpłata
268 ROGOWSKI TOMASZ KROSNO ODRZAŃSKIE UMLAUT GLOWNY Wpłata
269 ROMAS CZESŁAW GORZÓW GLOWNY Wpłata
270 RUCZEWSKI KAMIL TRZEBIEL GLOWNY Wpłata
271 RUDA JÓZEFA ŻARY GLOWNY Wpłata
272 RUDAK MARTA ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ, ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
273 RUT ŁUKASZ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
274 RUTKOWSKI SZYMON CZERWIEŃSK GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
275 RZĄSA AGNIESZKA ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
276 RZEPA SYLWIA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
277 RZERWACJA GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
278 RZERWACJA GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
279 RZERWACJA GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
280 RZERWACJA MEDYK CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
281 RZERWACJA MEDYK CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
282 RZERWACJA MEDYK CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
283 RZERWACJA MEDYK CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
284 RZERWACJA MEDYK CZERWIEŃSK GLOWNY Wpłata
285 RZĘSA ŁUKASZ ŚWIDNICA GLOWNY Wpłata
286 SADOWSKA MAŁGORZATA KROSNO ODRZAŃSKIE KMB42 KACZMAR RUN TEAM GLOWNY Wpłata
287 SAMEK TOMASZ ZIELONA GÓRA BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA GLOWNY Wpłata
288 SASIN ŁUKASZ NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
289 SENK PATRYK KROSNO ODRZAŃSKIE KACZMAR RUN TEAM HOBBY Wpłata
290 SENK ROBERT KROSNO ODRZAŃSKIE KACZMAR RUN TEAM HOBBY Wpłata
291 SENK WERONIKA KROSNO ODRZANSKIE KACZMAR RUN TEAM HOBBY Wpłata
292 SĘKOWSKA AGATA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
293 SIEMEK STEFAN ŻAGAŃ BBL ŻGB GLOWNY Wpłata
294 SIWIŃSKI PIOTR CZERWIEŃSK 4 ZPPLOT GLOWNY Wpłata
295 SKAFIRIAK ANDRZEJ ZIELONA GÓRA 1981 GLOWNY Wpłata
296 SKIERŚ ALBERT SULECHÓW ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM HOBBY Wpłata
297 SKORUPKA LESZEK ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
298 SKORUPSKA SYLWIA PŁOTY HOBBY Wpłata
299 SKRĘTA RADOSŁAW SUCHLEB RUNNERS TEAM ŻARY GLOWNY Wpłata
300 SKRYPKA PAULA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
301 SMARZEWSKA JUSTYNA ZIELONA GÓRA FA(S)T & FURIOUS GLOWNY Wpłata
302 STACHOWIAK GRZEGORZ ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
303 STADNIK JACEK KROSNO ODRZAŃSKIE GLOWNY Wpłata
304 STANKIEWICZ DAREK ZIELONA GORA NIERZESZONY GLOWNY Wpłata
305 STEFAŃSKI ROBERT ZIELONA GÓRA 1971 GLOWNY Wpłata
306 STEMBALSKA JOANNA GŁOGÓW HOBBY Wpłata
307 STĘPIEŃ JAROSŁAW ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
308 SUCHOCKI GRZEGORZ NOWE MIASTECZKO HOBBY Wpłata
309 SUCHOCKI ŁUKASZ NOWE MIASTECZKO HOBBY Wpłata
310 SUCHODOLSKI DAWID CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
311 SUŁKOWSKA SYLWIA ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG HOBBY Wpłata
312 SUMIŃSKA MONIKA KARGOWA DRUŻYNA MEDYKA HOBBY Wpłata
313 SUROWIEC PIOTR ŻARY GLOWNY Wpłata
314 SUWAJ ROMAN ZIELONA GÓRA SZALONY TEAM GLOWNY Wpłata
315 SZAROWAR MACIEJ NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
316 SZCZEPKOWICZ ELŻBIETA BOBROWICE GLOWNY Wpłata
317 SZCZERBANIEWICZ KINGA ZIELONA GÓRA MASTERCHEM HOBBY Wpłata
318 SZOPA MAREK GORZÓW WLKP. TEAM KOPEĆ GLOWNY Wpłata
319 SZORC MAREK KROSNO ODRZAŃSKIE NO NAME CLUB GLOWNY Wpłata
320 SZUROWSKA JOANNA ZIELONA GÓRA RODZINKA HOBBY Wpłata
321 SZYMANKIEWICZ EDWARD GŁOGÓW CROSS STRACEŃCÓW TEAM HOBBY Wpłata
322 SZYMAŃSKA MARTA CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
323 SZYMURA DARIUSZ ZIELONA GORA GLOWNY Wpłata
324 ŚLIWIŃSKI PIOTR CZERWIEŃSK 1985 HOBBY Wpłata
325 ŚLUSARCZYK EWA ZIELONA GÓRA FA(S)T & FURIOUS GLOWNY Wpłata
326 ŚPIEWAK RADOSŁAW ZIELONA GÓRA - ŁĘŻYCA BOHAR PALETY RUNNERS GLOWNY Wpłata
327 TALKOWSKA ALEKSANDRA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL GLOWNY Wpłata
328 TOŁOCZKO KANINA ZIELONA GÓRA PANI HOBBY Wpłata
329 TOMASZEWSKA AGNIESZKA ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA BBL ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
330 TROJANOWSKI MARCIN ZIELONA GÓRA ZIELONOGÓRZANIE GLOWNY Wpłata
331 TRUCHLEWSKI MARIUSZ ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
332 TUROWSKI TOMASX ZIELONA GÓRA TEAM DRACZYNSKI HOBBY Wpłata
333 URUSKI JAN NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
334 WACHOWSKA ANNA ZIELONA GÓRA FA(S)T & FURIOUS HOBBY Wpłata
335 WAJSBERG MACIEJ NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
336 WALCZAK ANNA SULECHÓW GLOWNY Wpłata
337 WALCZAK PIOTR SULECHÓW GLOWNY Wpłata
338 WALKÓW ŁUKASZ ZIELONA GÓRA MASTERCHEM HOBBY Wpłata
339 WAŃCZKO PAWEŁ ZIELONA GÓRA NOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
340 WARSZAWSKI HENRYK GLOWNY Wpłata
341 WARSZAWSKI JERZY ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
342 WĄCHAŁA DAMIAN KROSNO ODRZANSKIE KACZMAR RUN TEAM GLOWNY Wpłata
343 WĄSIŃSKA JUSTYNA ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
344 WĄSOWSKA MILENA OTYŃ GLOWNY Wpłata
345 WEIDNER JOHNY ZIELONA GÓRA NOTOJADZIEM ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
346 WĘGIER AGNIESZKA ZIELONA GÓRA LIFE IN RUN ZGZB GLOWNY Wpłata
347 WIERZOWIECKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA BERFIT HOBBY Wpłata
348 WIĘCH-RADOMIRSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
349 WIKLER SEBASTIAN ZIELONA GÓRA MASTERCHEM HOBBY Wpłata
350 WIKTOR WOCH ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
351 WILK TOMASZ ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG HOBBY Wpłata
352 WITCZAK MAŁGORZATA TARNAWA KROŚNIEŃSKA HOBBY Wpłata
353 WITKIEWICZ ELŻBIETA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA GLOWNY Wpłata
354 WITKOWSKA ANNA KROSNO ODRZAŃSKIE HOBBY Wpłata
355 WITLICKI KACPER KROSNO ODRZAŃSKIE HOBBY Wpłata
356 WŁUDARSKI MACIEJ GROTÓW GLOWNY Wpłata
357 WOCH AGNIESZKA ZIELONA GÓRA BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
358 WOJACZEK TOMASZ CZECHOWICE-DZIEDZICE HOBBY Wpłata
359 WOŁKOWSKI ARTUR ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
360 WOŹNIAK-GERAK ANITA NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI GLOWNY Wpłata
361 WRÓBEL MARCIN ZIELONA GÓRA BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
362 WRÓBLEWSKI JANUSZ POŁUPIN GLOWNY Wpłata
363 WYRWICKI PRZEMEK ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
364 ZABOKLICKA AGATA CZERWIEŃSK GIMNAZJUM CZERWIEŃSK HOBBY Wpłata
365 ZACHARCZUK TOMEK ZIELONA GÓRA 4PPLOT GLOWNY Wpłata
366 ZAPALA BOGDAN SULECHOW OKI TEAM SULECHOW GLOWNY Wpłata
367 ZARÓWNY JANUSZ ZIELONA GÓRA SPID GLOWNY Wpłata
368 ZARZECKI MACIEJ DŁUGIE RUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRKĘ ŻAGAŃ GLOWNY Wpłata
369 ZASOWSKI IRENEUSZ ZIELONA GÓRA GLOWNY Wpłata
370 ZBORALSKI MAREK ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
371 ZBOROWSKA AGNIESZKA TRZEBIECHÓW GLOWNY Wpłata
372 ZDANOWICZ JAN NOWA SÓL PŻW SULECHÓW GLOWNY Wpłata
373 ZIELIŃSKA DANUTA ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
374 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF STARY WĘGLINIEC GLOWNY Wpłata
375 ZIELIŃSKI PAWEŁ ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata
376 ZIÓŁKOWSKI DAMIAN SULECHÓW TEAM ULANIEC GLOWNY Wpłata
377 ZUŚKA PIOTR DRZONKÓW HOBBY Wpłata
378 ZUŻEWICZ MIROSŁAW ZIELONA GÓRA MASTERCHEM HOBBY Wpłata
379 ZYCH MARCIN ŻARY GLOWNY Wpłata
380 ŻMUDA GRZEGORZ SŁUBICE HOBBY Wpłata
381 ŻUREK ŁUKASZ ZIELONA GÓRA HOBBY Wpłata