II Puszczygór

Mężczyźni / Men: 77
Kobiety / Women: 15
Razem / All participants: 92 (opłaconych / paid: 72)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Participants with paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ANDRYSIAK KRZYSZTOF SZCZECIN - Wpłata
2 ANDRZEJCZAK ADRIAN SZCZECIN - Wpłata
3 ANDRZEJCZAK ROMAN SZCZECIN - Wpłata
4 BARSKI ZBIGNIEW SZCZECIN PERSPEKTIVE TEAM - Wpłata
5 BĘGOWSKI MAREK KAMIEŃ POMORSKI KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI - Wpłata
6 BOROWSKA KAROLINA PUCICE PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
7 BRUDNIK ADAM ŚWINOUJŚCIE MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE - Wpłata
8 CORBLIN REGIS GDYNIA - Wpłata
9 GAŁAMAGA RADOSŁAW POLICE LOVELASY POLICE - Wpłata
10 GASIECKI ANDRZEJ SZCZECIN - Wpłata
11 GOGUŚ GERARD POLKOWICE DRUŻYNA SZPIKU SITECH - Wpłata
12 GRZYBOWSKI MICHAŁ GORZÓW WIELKOPOLSKI - Wpłata
13 GWOŹDZIK KAMIL RYCHNÓW RYCHNÓW - Wpłata
14 IWASZKIEWICZ MAGDALENA SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
15 JAKUBCZYK DAMIAN ZABRZE SKURCZYBYKI - Wpłata
16 JAŚLARZ JAREK SZCZECIN - Wpłata
17 JOANNA PAWLIK POZNAŃ KS PRETORIUM POZNAŃ - Wpłata
18 KACZOROWSKI MICHAŁ SZCZECIN UV - Wpłata
19 KALISZEWSKI TOMASZ SZCZECIN 56 KS - Wpłata
20 KŁOPOTEK MARCIN BARTKOWO EXTREME FAMILY - Wpłata
21 KRACZKOWSKI PRZEMYSŁAW KOSZALIN - Wpłata
22 KWAPIŃSKA ANNA TRZEBNICA - Wpłata
23 LESZEK NOWAK BIBICE - Wpłata
24 LEWANDOWSKA-KRAKOWIAK EWA STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
25 LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ SZCZECIN MMUU - Wpłata
26 LIKIERSKI MICHAŁ SZCZECIN - Wpłata
27 LIZAKOWSKI PIOTR SZCZECIN NYHA IV - Wpłata
28 ŁUGOWSKI MAREK SZCZECIN - Wpłata
29 ŁUKASZ SADŁO KAZIMIERZA WIELKA AKTYWNA KAZIMIERZA - Wpłata
30 ŁUTOWICZ GABRIELA SZCZECIN - Wpłata
31 ŁUŻYŃSKA KATARZYNA SZCZECIN RAZ SZCZECIN - Wpłata
32 MARCIN KUŁAKOWSKI SZCZECIN GRYFRUNNER - Wpłata
33 MARCIN WŁODARZ SZCZECIN INPROJECTS - Wpłata
34 MARCINKOWSKI MAREK SZCZECIN HQ MNC NE - Wpłata
35 MARCZEWSKI BARTOSZ STARGARD SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIE - Wpłata
36 MAZURKIEWICZ ROBERT SZCZECIN POWER TRAINING TEAM - Wpłata
37 MIKSZA PAWEŁ ŚWIDWIN - Wpłata
38 MIKULSKI MICHAŁ SZCZECIN - Wpłata
39 NAWROCKI JACEK ZAŁOM - Wpłata
40 OLEJNICZAK KONRAD SZCZECIN 1975 - Wpłata
41 ORŁOWSKA BEATA KOŁOBRZEG BEAUTYZONE - Wpłata
42 OSOJCA MATEUSZ SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
43 PIOTROWSKA ANITA NOWOGARD - Wpłata
44 PIOTROWSKA KATARZYNA NOWOGARD - Wpłata
45 PISKORZ DARIA POLKOWICE DRUŻYNA SZPIKU SITECH - Wpłata
46 PISKORZ ROBERT POLKOWICE VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA - Wpłata
47 PODLEŚ RAFAŁ NOWOGARD - Wpłata
48 RADOŻYCKI RADEK SZCZECIN - Wpłata
49 ROLLA DORIAN WARZYMICE - Wpłata
50 ROSOŁEK MARIUSZ SZCZECIN FIZJORUN TEAM SZCZECIN - Wpłata
51 ROSTKOWSKI MATEUSZ SZCZECIN 1987 - Wpłata
52 ROŻKO SEBASTIAN GRYFINO GRYF-INO TEAM - Wpłata
53 RUBINOWSKI JAREK STARGARD - Wpłata
54 SCHMIDT JACEK SZCZECIN RAZ SZCZECIN - Wpłata
55 SIKORSKI MARCIN SZCZECIN TT SZCZECIN - Wpłata
56 SKOWYRA ARKADIUSZ SZCZECIN - Wpłata
57 STARZYŃSKI TOMEK STARGARD - Wpłata
58 SZCZĘSNY MACIEJ SZCZECIN - Wpłata
59 SZCZYGIEŁ PAWEŁ STARGARD - Wpłata
60 SZPOTAŃSKA JOANNA DOBRA NIEDZIELNY TRUCHTACZEK - Wpłata
61 SZYMAŃSKI JAROSŁAW ZAŁOM - Wpłata
62 ŚWIST JOANNA GRYFINO RUNNING QUEEN/KB HERMES - Wpłata
63 WAŁĘKA JAROSŁAW SZCZECIN ORANGE POLSKA - Wpłata
64 WERECKI MARCIN STARGARD - Wpłata
65 WOJCIECHOWSKI MARCIN SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
66 WOŁOWICZ WOJTEK SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
67 WRÓBLEWSKI GRZEGORZ SZCZECIN - Wpłata
68 ZAWADKA ANDRZEJ MIERZYN SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKI - Wpłata
69 ZEMBIK GRZEGORZ GRYFINO KB HERMES GRYFINO - Wpłata
70 ZIĘCIAK MICHAŁ STARGARD - Wpłata
71 ZIMNY TOMASZ SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
72 ŻURAWSKI MICHAŁ SZCZECIN TOTALSHINE - Wpłata

Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej / Participants without paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ARKADIUSZ BORYSIUK KAMIEŃ POMORSKI KB KAMIEŃ POMORSKI - Wpłata
2 BATORY STEFAN WATYKAN LUX PERPETUA - Wpłata
3 BŁACH PIOTR SŁAWOBORZE FIORI TEAM - Wpłata
4 CZERWIŃSKI ARTUR SZCZECIN GOGGLE PAE TEAM - Wpłata
5 CZERWIŃSKI ARTUR SZCZECIN GOGGLE PAE TEAM - Wpłata
6 DOMINIAK IWONA SZCZECIN - Wpłata
7 FEODORÓW WOJCIECH ZABRZE SKURCZYBYKI - Wpłata
8 GAPIŃSKI WOJCIECH SZCZECIN - Wpłata
9 GÓRSKI DAMIAN SZCZECIN - Wpłata
10 KELAR ŁUKASZ SZCZECIN KB PIONIER SZCZECIN - Wpłata
11 KWIECIŃSKI NORBERT SZCZECIN - Wpłata
12 MACIEJEWSKI-WEISS GRZEGORZ SZCZECIN - Wpłata
13 MISIURA MICHAŁ GRYFICE RUNGRYF GRYFICE - Wpłata
14 PIETRUCZYK AREK DŁUGAŁĄKA - Wpłata
15 PLEWIK WOJCIECH SZCZECIN - Wpłata
16 SZARYŃSKI ADAM LUBIN IRONMAN - Wpłata
17 SZELER JOANNA WARSZAWA SILESIAMARATHON TEAM/BIEGAJACAZPSAMI - Wpłata
18 ŚLIŻEWSKI MARCIN SZCZECIN BIECZORNE WIEGANIE Z WSZESINIE - Wpłata
19 TOMASZ PAKUŁA GOLENIÓW PAN BROKUŁ TEAM - Wpłata
20 TROSZCZYŃSKI PRZEMYSŁAW ŁUKĘCIN BRACIA TROSZCZYŃSCY - Wpłata