I Niesulicka Dziesiątka

Mężczyźni / Men: 171
Kobiety / Women: 68
Razem / All participants: 239 (opłaconych / paid: 200)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Participants with paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ADAMOWYCZ AGATA BOJADŁA BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA - Wpłata
2 ANYSZKO-HOPPEN ALICJA ŚWIEBODZIN SZEŚCIOPALCZAŚCI TEAM - Wpłata
3 ANYSZKO GRZEGORZ ŚWIEBODZIN SZEŚCIOPALCZAŚCI TEAM - Wpłata
4 ANYSZKO MIŁOSZ ŚWIEBODZIN SZEŚCIOPALCZAŚCI TEAM - Wpłata
5 AUGUSTYNIAK HUBERT ŚWIEBODZIN OSAGORATEAM - Wpłata
6 BAGIŃSKI GRZEGORZ ŚWIEBODZIN COMPUTEC TEAM - Wpłata
7 BAN MAREK ŚWIEBODZIN TOMBUD TEAM - Wpłata
8 BANASZEK JANUSZ ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
9 BANASZEK SŁAWOMIR ŻARY - Wpłata
10 BANAŚ PAWEŁ SKĄPE - Wpłata
11 BATÓG IWONA DĘBNOO - Wpłata
12 BAZEL MICHAŁ ŚWIEBODZIN SECO/WARWICK - Wpłata
13 BEDNORZ ANDRZEJ SKĄPE BRACIA BE - Wpłata
14 BĘBEN WIOLETA KOŻUCHÓW CNS BIEGA - Wpłata
15 BIŁAN PAWEŁ GUBIN - Wpłata
16 BŁASZKIEWICZ MARTA BABIMOST - Wpłata
17 BORKOWSKA ELŻBIETA OŁOBOK BORKOŚ TEAM - Wpłata
18 BORKOWSKI DAMIAN OŁOBOK BORKOŚ TEAM - Wpłata
19 BUGAŁA PAWEŁ SULECHÓW SECO/WARWICK - Wpłata
20 CADER ARKADIUSZ ZIELONA GÓRA PIP INDUSTRY TEAM ZIELONA GÓRA - Wpłata
21 CAL ELŻBIETA ŚWIEBODZIN CAL TEAM ŚWIEBODZIN - Wpłata
22 CAL PIOTR ŚWIEBODZIN CAL TEAM ŚWIEBODZIN - Wpłata
23 CHŁOPEK AGNIESZKA ZBĄSZYNEK - Wpłata
24 CHMIELENKO KAZIK GUBIN - Wpłata
25 CHODKIEWICZ WIESŁAW ŚWIEBODZIN KB CHODAK TEAM - Wpłata
26 CHRUŚCIEL FILIP BRZEZIE K/SULECHOWA - Wpłata
27 CHUCHRA BOGUSŁAWA SZPROTAWA - Wpłata
28 CHWAŁKOWSKA AGNIESZKA ZBĄSZYNEK BBL ZBĄSZYNEK - Wpłata
29 CIESIELSKI GRZEGORZ RZEPIN EGAM TEAM - Wpłata
30 CORRIGAN DAGMARA ZIELONA GORA - Wpłata
31 CZOP JAN BABIMOST BAKCYL BABIMOST - Wpłata
32 DAUKSZA KAROL SKĄPE ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
33 DAWID JERZY SULECHÓW - Wpłata
34 DĄBROWSKI MARCIN MIĘDZYRZECZ - Wpłata
35 DOROTA KOWALCZYK ŚWIEBODZIN - Wpłata
36 DUDZIŃSKI PRZEMEK SULECHÓW LECE PENDZE - Wpłata
37 EDWIN KUSZCZYK MIĘDZYRZECZ TEAM KOPEĆ - Wpłata
38 FABICH TOMASZ NIESULICE - Wpłata
39 FABIJAŃCZYK LIDIA KRĘCKO BBL ZBĄSZYNEK - Wpłata
40 FLESZER URSZULA SULECHÓW ELITE RUNNERS TEAM - Wpłata
41 FORTUNA LUCJAN ŁAGÓW LUBUSKI - Wpłata
42 GALEK WOJCIECH ŁAGÓW - Wpłata
43 GAWEŁ BARBARA ZBĄSZYNEK BBL ZBĄSZYNEK - Wpłata
44 GAWEŁ SYLWESTER ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG - Wpłata
45 GĄSIOR MARCIN ŚWIEBODZIN LO ŚWIEBODZIN TEAM - Wpłata
46 GIERUSZYŃSKI MAREK MAREK 1948 - Wpłata
47 GOLIK BARTOSZ ŚWIEBODZIN BBL ŚWIEBODZIN - Wpłata
48 GOZDEK TOMASZ LUBIN HARPAGAN ZG - Wpłata
49 GRECZYCHO MILENA ZBĄSZYNEK - Wpłata
50 GRYDZIUSZKO MARCIN KROSNO ODRZAŃSKIE MARCIN MARCINOWICE - Wpłata
51 HAJDUKIEWICZ RAFAŁ ŚWIEBODZIN/KWIDZYN WIERZBICKI RUNNING PROJECT - Wpłata
52 HIRT PAWEŁ ZBĄSZYNEK - Wpłata
53 HORWAT AGNIESZKA SULECHÓW - Wpłata
54 HUSZCZANOWSKA ALEKSANDRA ZBĄSZYNEK KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
55 JAKUB BŁASZYK ŚWIEBODZIN BROWAR ŚWIEBODZIN - Wpłata
56 JAKUBOWSKI MATEUSZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
57 JANKOWSKI TOMASZ SULECHÓW - Wpłata
58 JAROSŁAW BIDERMAN OLOBOK BIDUS BIEGA - Wpłata
59 JASIŃSKA MONIKA ŚWIEBODZIN - Wpłata
60 JASIŃSKI ŁUKASZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
61 JERZYKOWSKI TOMASZ ZBĄSZYNEK ZGRYŹLIWI TETRYCY - Wpłata
62 JĘDRZEJCZAK ARTUR ZBĄSZYNEK - Wpłata
63 JÓŹWIAK RADOSŁAW ŻARY WOLNY STRZELEC - Wpłata
64 KAROLAK MAREK OŁOBOK PRZEDWCZESNY EMERYT - Wpłata
65 KASIK PATRYCJA ŚWIEBODZIN - Wpłata
66 KAŹMIERCZAK ADAM ŚWIEBODZIN OSCAR THE BEAR - Wpłata
67 KOCHAŃSKI TOMASZ LUBRZA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
68 KOENIG JOLANTA SULECHÓW - Wpłata
69 KOLECKI DAMIAN ZBĄSZYNEK KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
70 KONDRACKA AGATA ZBĄSZYNEK BIEGAM BO LUBIĘ ZBĄSZYNEK - Wpłata
71 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN WUTECIAKI - Wpłata
72 KORNILUK IZABELA ZIELONA GÓRA - Wpłata
73 KOWALEWICZ BŁAŻEJ ZIELONA GÓRA - Wpłata
74 KRAKOWIAN PATRYK ZBĄSZYNEK BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL - Wpłata
75 KRAKOWIAN ZDZISŁAW ZBĄSZYNEK - Wpłata
76 KRZESIŃSKI RADOSŁAW ŚWIEBODZIN BBL ŚWIEBODZIN - Wpłata
77 KSIĄŻEK SEBASTIAN SULECHÓW RUNNER SAM PO LESIE - Wpłata
78 KUBIAK MONIKA ZBĄSZYNEK BBL ZBĄSZYNEK - Wpłata
79 KUCHARSKA MAŁGORZATA KROSNO ODRZAŃSKIE KACZMAR RUN TEAM - Wpłata
80 KUCHARSKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
81 KULCZYK HANNA ZIELONA GÓRA RUN FOR FUN/ ZGZB - Wpłata
82 KUNYSZ ŁUKASZ TRZCIEL KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
83 KURZYŃSKI PIOTR ZBĄSZYNEK KOLECTTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
84 KWIATEK SYLWIA ZBĄSZYNEK KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
85 KWIATEK WOJCIECH WOJCIECH KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
86 LECH RADOSŁAW ŚWIEBODZIN BBL ŚWIEBODZIN - Wpłata
87 LEKS IRENEUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
88 LEWICKI JACEK ZIELONA GÓRA SECO/WARWICK - Wpłata
89 LISOWSKI DANIEL OŁOBOK ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
90 ŁOŚ-KRAWCZYK MAGDALENA SZPROTAWA - Wpłata
91 MACIECKA MAŁGORZATA ŚWIEBODZIN - Wpłata
92 MAĆKOWIAK KATARZYNA ZBĄSZYŃ - Wpłata
93 MADOŃ MAGDALENA ZIELONA GÓRA LUG TEAM - Wpłata
94 MANIA EMIL ZBĄSZYNEK ZGRYŹLIWI TETRYCY - Wpłata
95 MAZUR AGNIESZKA ZBĄSZYNEK KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
96 MAZUR KATARZYNA KROSNO ODRZAŃSKIE UMLAUT - Wpłata
97 MAZUR ŁUKASZ ZBĄSZYNEK - Wpłata
98 MAZUR MARCIN ZBĄSZYNEK KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
99 MICHNOWICZ EWELINA KROSNO ODRZAŃSKIE HUSARIA RACE TEAM - Wpłata
100 MIGACZ KRZYSZTOF ŚWIEBODZIN COMPUTEC TEAM - Wpłata
101 MIKOŁAJCZAK PIOTR DARNOWO 1996 - Wpłata
102 MIŁEK IZABELA MIĘDZYLESIE - Wpłata
103 MISTRZAK ANIA ŚWIEBODZIN WIERZBICKI RUNNING PROJECT - Wpłata
104 MISZTA AGATA NOWA WIEŚ ZBĄSKA - Wpłata
105 MISZTA MARCIN ZBĄSZYŃ - Wpłata
106 MYŚLIWIEC KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA - Wpłata
107 NIEWĘGŁOWSKA BERNADETA SKĄPE - Wpłata
108 NIEWĘGŁOWSKI ADRIAN SKĄPE - Wpłata
109 NOWAK PIOTR ŚWIEBODZIN KPGC - Wpłata
110 NOWAKOWSKA ELA ŚWIEBODZIN - Wpłata
111 NOWAKOWSKI BOGDAN ŚWIEBODZIN BBL ŚWIEBODZIN - Wpłata
112 NOWIK KAMIL ŚWIEBODZIN SECOWARWICK - Wpłata
113 NOWORYTA RADOSŁAW NOWA WIOSKA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
114 OBUCHOWSKI PIOTR ŚWIEBODZIN - Wpłata
115 OLESIAK ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE 42 KMB KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
116 OLESZEK NORBERT ŚWIEBODZIN BROWAR ŚWIEBODZIN - Wpłata
117 PATYK HENRYK ŻARY BRAK - Wpłata
118 PAWEŁ MARCINKOWSKI ŚWIEBODZIN - Wpłata
119 PAWLAK PAWEŁ NOWA SÓL - Wpłata
120 PENO KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA ZGZB - Wpłata
121 PIĘTA KRZYSZTOF SULECHÓW 1955 - Wpłata
122 PIWECKI PIOTR KOPANICA WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA - Wpłata
123 POCHRANOWICZ BARBARA DĘBNO STOW.MARATON DĘBNO - Wpłata
124 PRĘTKI RADEK ŚWIEBODZIN BROWAR ŚWIEBODZIN - Wpłata
125 PRZYPIS BARTŁOMIEJ SKĄPE - Wpłata
126 RAK GRZEGORZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
127 RATAJCZAK JACEK ZBĄSZYNEK - Wpłata
128 RĄCZKOWSKI MICHAŁ WĘGRZYNICE - Wpłata
129 REDZIAK JANUSZ BLEDZEW SIKORKI RUN - Wpłata
130 ROGOWSKI TOMASZ KROSNO ODZRAŃSKIE UMLAUT - Wpłata
131 ROŚLIK JAKUB ŚWIEBODZIN - Wpłata
132 ROZUMEK ADAM GUBIN - Wpłata
133 RUCIOCH MONIKA ZBĄSZYNEK KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
134 SADŁUCKA MAŁGORZATA ŚWIEBODZIN BBL ŚWIEBODZIN - Wpłata
135 SADOWSKI MICHAL ŚWIEBODZIN 1988 - Wpłata
136 SAKRAJDA JAKUB ZIELONA GÓRA - Wpłata
137 SERWA ADAM WĘGRZYNICE - Wpłata
138 SIDOROWICZ IRENEUSZ SWIEBODZIN SWIEBODZINSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
139 SIELICKI TOMASZ ŚWIEBODZIN PRO ŚWIEBODZIN RUNNING TEAM - Wpłata
140 SIEMIATOWSKA ELŻBIETA ŚWIEBODZIN - Wpłata
141 SIEREWICZ MARCIN ŚWIEBODZIN SECO/RUN - Wpłata
142 SIEREWICZ ZBIGNIEW ŚWIEBODZIN SECO/WARWICK - Wpłata
143 SIEWRUK DARIA ŚWIEBODZIN SECO/WARWICK - Wpłata
144 SŁOWIKOWSKI DANIEL ŚWIEBODZIN - Wpłata
145 SOŁTOWSKI ROBERT ZIELONA GÓRA GREEN HILL RUNNERS ZIELONA GÓRA - Wpłata
146 STADNIK JACEK KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
147 STARCZEWSKA IAZBELA SWIEBODZIN 1970 - Wpłata
148 STARCZEWSKI KRZYSZTOF SWIEBODZIN - Wpłata
149 STĘPNIAK GRZEGORZ SŁUBICE KPP SŁUBICE - Wpłata
150 SYLWIA KOLECKA ZBĄSZYNEK KOLECTEAM ZBĄSZYNEK - Wpłata
151 SZARAPANOWSKI DAMIAN NOWA WIOSKA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
152 SZARAPANOWSKI MARCIN SZCZECIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
153 SZCZEPKOWICZ ELŻBIETA BOBROWICE - Wpłata
154 SZCZOTKA DAMIAN SULECHOW - Wpłata
155 SZCZUCIŃSKI PRZEMYSŁAW GORZÓW WLKP. - Wpłata
156 SZEWCZYK MATEUSZ CHOBIENICE LO ŚWIEBODZIN TEAM - Wpłata
157 SZORC MAREK KROSNO ODRZAŃSKIE NO NAME CLUB - Wpłata
158 SZOTT KRZYSZTOF ZBĄSZYNEK - Wpłata
159 SZUKALSKI ARTUR ZBĄSZYNEK - Wpłata
160 SZUMSKI ZBIGNIEW ŚWIEBODZIN - Wpłata
161 SZYLKO TOMASZ 66-225 - Wpłata
162 SZYMANOWSKI KRZYSZTOF KOŚCIAN SZYMANOWSKITEAM / JW1517 - Wpłata
163 SZYMKOWIAK BARTOSZ ZBĄSZYNEK - Wpłata
164 SZYPA MARCIN 62-080 BALTZARY - Wpłata
165 ŚLIWCZYŃSKI DAMIAN ŚWIEBODZIN ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
166 ŚWIERK PRZEMEK ŚWIEBODZIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
167 ŚWIGŁO HENRYK ŚWIEBODZIN RAKOVIA RAKÓW - Wpłata
168 TOMASZ MICHNOWICZ GUBIN - Wpłata
169 TOMASZEWSKI RYSZARD RZEPIN - Wpłata
170 TOMASZEWSKI TOMASZ RZEPIN - Wpłata
171 TOMASZYK MILENA WONIEŚĆ SZYMANOWSKITEAM / JW1517 - Wpłata
172 TRATWAL ADRIAN ŚWIEBODZIN - Wpłata
173 UCHMAN-GOLIK JOANNA ŚWIEBODZIN BBL ŚWIEBODZIN - Wpłata
174 URUSKI JAN NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
175 WALCZAK RYSZARD ZIELONA GORA BRACTWO BIEGACZY - Wpłata
176 WAŁECKA AGNIESZKA SULECHÓW SUPEKOM TEAM - Wpłata
177 WARWAS ARTUR WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW - Wpłata
178 WENCEL-BĄK MONIKA ŚWIEBODZIN - Wpłata
179 WESSELI SŁAWOMIR ŚWIEBODZIN ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
180 WICHŁACZ ARKADIUSZ ZBĄSZYNEK - Wpłata
181 WICHŁACZ DAMIAN ZBĄSZYNEK - Wpłata
182 WODNICZAK BOŻENA ZBĄSZYNEK - Wpłata
183 WODNICZAK MARIUSZ ZBĄSZYNEK - Wpłata
184 WOJCIECH CHOWANIEC ŚWIEBODZIN - Wpłata
185 WOJCIECHOWSKI ADAM MIĘDZYRZECZ - Wpłata
186 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ ŚWIEBODZIN ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
187 WOJTASIAK JAROSLAW SULECHÓW - Wpłata
188 WOZOWCZYK-LESZKO ELA ZIELONA GÓRA - Wpłata
189 WYSKOCKI IRENEUSZ BLEDZEW 1974 - Wpłata
190 ZAJĄCZKOWSKI MARCIN ŚWIEBODZIN - Wpłata
191 ZAJĄCZKOWSKI MAREK ŚWIEBODZIN - Wpłata
192 ZAPAŁA BOGDAN SULECHÓW OKI TEAM SULECHÓW - Wpłata
193 ZBORALSKI RADOSŁAW ŚWIEBODZIN - Wpłata
194 ZBOROWSKI BARTOSZ ZIELONA GORA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
195 ZIMNA KATARZYNA ZIELONA GÓRA - Wpłata
196 ZOFIA MENZEL LUBRZA - Wpłata
197 ZYGMUNT WALDEMAR MIĘDZYRZECZ DRUŻYNA BBL ZBĄSZYNEK - Wpłata
198 ŻUREK GRZEGORZ ŚWIEBODZIN 1989 - Wpłata
199 ŻUREK ŁUKASZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
200 ŻYTKIEWICZ JACEK ŚWIEBODZIN ŚWIEBODZIN - Wpłata

Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej / Participants without paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 BAER WALDEMAR SULECHÓW SGB - Wpłata
2 BARTMAN RADOSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
3 BATKO MARIUSZ NOWA SÓL - Wpłata
4 BĄK ŁUKASZ ŚWIEBODZIN LO ŚWIEBODZIN TEAM - Wpłata
5 BIAŁECKI KRZYSZTOF ZBĄSZYNEK 1977 - Wpłata
6 BIERKA DANIEL ŚWIEBODZIN - Wpłata
7 BOGUMIŁA SŁAWSKA ŻARY SQUAD SAINT GOBAIN - Wpłata
8 BOHDANOWICZ SYLWIA SULECHÓW - Wpłata
9 BRZEZIŃSKI BOLESŁAW CZERWIEŃSK BRACTWO BIEGACZY - Wpłata
10 CUKIERNIK PRZEMEK ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG - Wpłata
11 CZARNECKI WOJCIECH NOWA SÓL - Wpłata
12 DZIKOWSKA ILONA ZIELONA GÓRA - Wpłata
13 ENGEL MICHAŁ ŚWIEBODZIN COMPUTEC TEAM - Wpłata
14 GŁUSZCZ PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
15 GOLONKA PAWEŁ NOWA SÓL - Wpłata
16 GRYGORCZUK ŁUKASZ SULECHÓW - Wpłata
17 GWIAZDA WANDA SZPROTAWA DRUŻYNA CHROBREGO - Wpłata
18 KOZŁOWSKI RAFAŁ KROSNO ODRZAŃSKIE 1993 - Wpłata
19 KULIŃSKI BOGDAN GŁOGÓW GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM - Wpłata
20 LIS DARIUSZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
21 ŁABIAK DAWID WILKANOWO - Wpłata
22 MENDERA NATALIA SULECHOW - Wpłata
23 MICHALCZENIA KACPER WIECHLICE DRUŻYNA CHROBREGO - Wpłata
24 MISZTA MILENA DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA - Wpłata
25 OBUCHOWSKA ANNA ŚWIEBODZIN - Wpłata
26 RYBAK KRYSTIAN NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
27 RYCHŁA BARBARA ŻEROMSKIEGO BIEGUSKI - Wpłata
28 RYCHŁA BARBARA SULECHÓW 1978 - Wpłata
29 SABADASZ ARKADIUSZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
30 SIKORSKI GRZEGORZ OSTRÓW KS KASZTELANKA MIĘDZYRZECZ - Wpłata
31 STRZELECKA MARLENA BRÓJCE - Wpłata
32 SZTEGNER BARBARA SWIEBODZIN TRANSFITMACJA - Wpłata
33 SZYMKOWIAK DAMIAN ZBĄSZYNEK - Wpłata
34 ŚWIĄTCZAK EWA MIEDZYRZECZ ZALATANE.MCZ - Wpłata
35 TOMCZAK KATARZYNA SULECHÓW - Wpłata
36 USAKOWSKI NORBERT ŚWIEBODZIN 1999 - Wpłata
37 WARCZEWSKI TOMASZ LESZNO TOMI - Wpłata
38 WITLICKI KACPER KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
39 WOJCIESKI MAREK MODRZYCA - Wpłata