VII Bieg Niepodległości - bieg główny
Mężczyźni (men): 530Kobiety (women): 263Razem (all): 793 (opłaconych: 790/paid)
Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Race list with partcipants with paid entry fee
Lp. No. |
Nazwisko i imię Surname and name |
Miasto City |
Klub Club |
Kategoria Categ |
Kat. dodatk. Add.categ |
Bieg Weterana Veteran Race |
Numer premium Premium |
Wpłata Payment |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMCZEWSKA ALEKSANDRA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
2 | ADAMSKI TOMASZ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
3 | ANDRZEJCZUK DAWID | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
4 | ANDRZEJEWSKI TOMASZ | SULECHÓW | OEX RUNNERS TEAM | - | ||||
5 | ANTOŃCZYK BEATA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
6 | AST KRZYSZTOF | ZIELONA GÓRA | - | |||||
7 | BAER WALDEMAR | SULECHÓW | ZABIEGANY SULECHÓW | - | ||||
8 | BAJAN FILIP | ZIELONA GÓRA | - | |||||
9 | BALAWAJDER JOANNA | NOWA SÓL | KACZMAREK ELECTRIC | - | ||||
10 | BALWIERZ KAMIL | ŻARY | - | |||||
11 | BANASIAK-MACHERSKA EWA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
12 | BANASZAK BARBARA | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
13 | BANASZEK SŁAWOMIR | ŻARY | - | |||||
14 | BANASZKIEWICZ ARTUR | ŻARY | - | |||||
15 | BANASZKIEWICZ GRZEGORZ | GOZDNICA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
16 | BANDUROWSKA AGNIESZKA | NOWA SÓL | KB SPOCENI NOWA SÓL | - | ||||
17 | BAŃBURA ALICJA | ŻARY | - | |||||
18 | BARANOWSKI ANDRZEJ | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
19 | BARAŃSKI PAWEŁ | WIECHLICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
20 | BARTOSIŃSKI MACIEJ | ŻARY | - | |||||
21 | BASIŃSKI TOMASZ | ŻARY | - | |||||
22 | BASZTA MICHAŁ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
23 | BAWOROWSKI MARCIN | ZIELONA GÓRA | - | |||||
24 | BEŁZ ADRIAN | PRZEWÓZ | LUG TEAM | - | ||||
25 | BERCZUK JÓZEF | NOWA SÓL | MKST ASTRA NOWA SÓL | - | ||||
26 | BERGSTOFF SYLWIA | ŻARY | PARKRUN | - | ||||
27 | BERNAD KRZYSZTOF | ZAGAN | - | |||||
28 | BERNAT SYLWIA | ŻARY | - | |||||
29 | BIAŁOBRZESKA MAGDALENA | DOBRA | - | |||||
30 | BIEDROŃSKI STANISLAW | BOGATYNIA | - | |||||
31 | BIEGAŃSKI MARIAN | ZIELONA GÓRA | BOMADEK | - | ||||
32 | BIEGAŃSKI TOMASZ | ZIELONA GÓRA | BOMADEK | - | ||||
33 | BIELAWA MARCIN | BOGATYNIA | - | |||||
34 | BIELECKA ANNA | ŻAGAŃ | STREFA MOCY | - | ||||
35 | BIELECKA MARTA | ŻAGAŃ | - | |||||
36 | BIERNACKI MARCIN | ŻAGAŃ | BBL ZAGAN | - | ||||
37 | BIGUS PAWEŁ | GOŚCIESZOWICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
38 | BILIŃSKI RAFAŁ | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
39 | BIŁAN PAWEŁ | GUBIN | - | |||||
40 | BIS MATEUSZ | TOMASZOWO | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
41 | BLACHA KRZYSZTOF | ZIELONA GÓRA | METAPACK POLSKA | - | ||||
42 | BLINOW JOANNA | ŻAGAŃ | ZZO MARSZÓW | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
43 | BLINOW RADOSŁAW | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
44 | BLUSZCZ DARIUSZ | ZIELONA GÓRA | GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA | - | ||||
45 | BOBOWSKI KORIN | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
46 | BOCZKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIEBODZIN | - | |||||
47 | BOHAREWICZ PAWEŁ | ZIELONA GÓRA | BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
48 | BORKOWICZ ŁUKASZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
49 | BORKOWSKA JOANNA | PRZEMKÓW | - | |||||
50 | BORKOWSKI ZBIGNIEW | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
51 | BOROWIEC MARIUSZ | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
52 | BOROWIEC SYLWIA | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
53 | BORYSIONEK JAROSŁAW | ŻARY | - | |||||
54 | BOWTRUKIEWICZ NORBERT | ZIELONA GÓRA | - | |||||
55 | BRATUŚ ANDRZEJ | PRZYBORÓW | EUROTRUCK S.C. | - | ||||
56 | BRĄGOSZEWSKI MARCIN | ŻAGAŃ | - | TAK, | ||||
57 | BRENKIEWICZ ALICJA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
58 | BRYKALSKA BOGUMIŁA | MODRZYCA | - | |||||
59 | BRZĄKAŁA KAZIMIERZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
60 | BRZEZIŃSKA GRAŻYNA | ŻAGAŃ | ZZO MARSZÓW | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
61 | BRZEZIŃSKA MONIKA | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
62 | BRZEZIŃSKI LESZEK | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
63 | BRZOZOWSKA JOLANTA | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
64 | BUBEL PAWEŁ | NOWA SÓL | KB WIKON NOWA SÓL | - | ||||
65 | BUBEL SEBASTIAN | NOWA SÓL | KB WIKON NOWA SÓL | - | ||||
66 | BUDASZ MIECIA | BRZEŹNICA | - | |||||
67 | BUDEK IWONA | NOWA SÓL | - | |||||
68 | BUJAK ANDRZEJ | GRYFÓW ŚL | VIRTUAL RUNNER CLUB | - | ||||
69 | BUMBUL LESZEK | ZIELONA GÓRA | - | |||||
70 | BURMAS DARIUSZ | BOLESŁAWIEC | - | |||||
71 | BUSZKIEWICZ KRZYSZTOF | ZIELONA GÓRA | - | |||||
72 | CEGIELSKA MAŁGORZATA | ŻARY | - | |||||
73 | CHABINIAK DOMINIKA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
74 | CHABINIAK ŁUKASZ | ŻAGAŃ | BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
75 | CHILEWICZ MAREK | ŻAGAŃ | - | |||||
76 | CHIMKO ANDRZEJ | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
77 | CHŁOPEK WIESŁAW | ŻAGAŃ | NIEZRZESZONY | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
78 | CHMIELEWSKI GRZEGORZ | ŻARY | - | |||||
79 | CHOJA-MIGUŁA EWELINA | PRZEMKÓW | - | |||||
80 | CHOJA ANDRZEJ | BOGATYNIA | - | |||||
81 | CHOJA JAKUB | BOGATYNIA | - | |||||
82 | CHOJA ŁUKASZ | BOGATYNIA | - | |||||
83 | CHRUSTOWSKI RADOSŁAW | NIEDORADZ | - | |||||
84 | CHUCHRA BOGUSŁAWA | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
85 | CHYSKI GRZEGORZ | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | |||
86 | CICHOCKI MAREK | CZERWONA WODA | - | |||||
87 | CICHOCKI SEBASTIAN | NOWA SÓL | - | |||||
88 | CIERENIEWICZ ANDRZEJ | ZIELONA GÓRA | SYSTEMHOME | - | ||||
89 | CIESIELSKA MAŁGORZATA | NOWA SÓL | - | |||||
90 | CIESIELSKI PAWEŁ | NOWA SÓL | - | |||||
91 | CIEŚLAK TOMASZ | LUBAŃ | - | |||||
92 | CIEŚLIK KAROLINA | NOWA SÓL | WKURW_TEAM | - | ||||
93 | CIEŚLIK TOMASZ | GÓRA | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | ||||
94 | CIUBA ALICJA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
95 | CORRIGAN DAGMARA | ZIELONA GORA | - | |||||
96 | CZAJA ADAM | MIROSTOWICE DOLNE | NIEZRZESZONY | - | ||||
97 | CZĄSTKA MARZENA | ŻAGAŃ | - | |||||
98 | CZEKAŃSKI PRZEMYSŁAW | SULIKÓW | - | |||||
99 | CZEPIŃSKA JUDYTA | ŻARY | - | |||||
100 | CZEPIŃSKI ROBERT | ŻARY | - | |||||
101 | CZEREDA MIŁOSZ | ŻARY | - | |||||
102 | CZERSKA JADWIGA | ŻARY | - | |||||
103 | CZUBATY DAMIAN | TUPLICE | - | |||||
104 | CZYŻ ALEKSANDRA | ZIELONA GÓRA | VEGE RUNNERS | - | ||||
105 | CZYŻ LIDIA | LUBSKO | 3MAJ FORMĘ LUBSKO | - | ||||
106 | DAMAS TOMASZ | GOZDNICA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
107 | DANIELAK KRZYSZTOF | ŻARY | - | |||||
108 | DANIELAK MICHAŁ | 68-200 | TEAM DANLAK | - | ||||
109 | DARDZIŃSKI PIOTR | ZIELONA GÓRA | - | |||||
110 | DĄBEK EMILIA | ŁOCHOWICE | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
111 | DĄBROWSKI ARKADIUSZ | ZIELONA GÓRA | GWIAZDY PSLU | - | ||||
112 | DELEJOWSKA MONIKA | TUPLICE | - | |||||
113 | DEMBIŃSKI PIOTR | ZIELONA GÓRA | - | |||||
114 | DEMCZYSZAK MATEUSZ | JAWORZYNA ŚLĄSKA | LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA | - | 1 | |||
115 | DMUCHOWSKA MAGDALENA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
116 | DMUCHOWSKI JACEK | ZIELONA GÓRA | BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA | - | ||||
117 | DOBICKI BARTOSZ | LUBSKO | - | |||||
118 | DOBOSZ AGNIESZKA | ŻARY | - | |||||
119 | DOBOSZ SŁAWOMIR | ŻARY | - | |||||
120 | DOBROWOLSKI MICHAŁ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
121 | DOBRYCHŁOP EWA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
122 | DRACZYŃSKI ADAM | NOWA SÓL | TEAM DRACZYŃSKI | - | ||||
123 | DREWICZ KINGA | ŻAGAŃ | RUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRKE | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
124 | DROZD PATRYCJA | NOWOGRODZIEC | 10BK PANC | - | ||||
125 | DROZDEK SYLWESTER | ŻAGAŃ | - | TAK, | ||||
126 | DRUCIAREK JAROSŁAW | SZPROTAWA | JW 2399 | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
127 | DUBEC PIOTR | NOWA SÓL | - | |||||
128 | DUCZYŃSKA BARBARA | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
129 | DUDEK ANNA | MIROSTOWICE DOLNE | - | |||||
130 | DUDEK EWA | MIROSTOWICE DOLNE | - | |||||
131 | DUDEK SEBASTIAN | TOMASZOWO | BĄDŹ GOTÓW! | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | ||
132 | DUDKA GRZEGORZ | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
133 | DUDZIK MAGDALENA | KOŻUCHÓW | - | |||||
134 | DUDZIK MAREK | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
135 | DULAT MIROSŁAWA | ZIELONA GÓRA | FA(S)T & FURIOUS | - | ||||
136 | DUSZA ZBIGNIEW | KOŻUCHÓW | BIEGAM Z DUSZĄ | - | ||||
137 | DWORSKA MARIA | ŻAGAŃ | SPEJS CLUB | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
138 | DWORSKI TOMASZ | ŻAGAŃ | SPEJS CLUB | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
139 | DYLEWICZ WERONIKA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
140 | DYLEWSKI DAMIAN | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
141 | DYMITRUK MATEUSZ | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
142 | DZIADKIEWICZ BERNARD | ŻARY | - | |||||
143 | DZIOPA-KAN ANNA | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
144 | DZIOPA MAŁGORZATA | LUBSKO | - | |||||
145 | DŻUMYŁO ANNA | ŻARY | - | |||||
146 | DŻUMYŁO ŁUKASZ | ŻARY | - | |||||
147 | EIRYŚ DARIUSZ | NOWA SOL | - | |||||
148 | EWERTOWSKA ANITA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
149 | FABISIAK ROBERT | ZIELONA GÓRA | RANT TEAM ZIELONA GÓRA | - | ||||
150 | FABISZEWSKI MICHAŁ | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
151 | FIDOS ROBERT | ZIELONA GÓRA | GRAŃ | - | ||||
152 | FIEDOROWICZ TOMASZ | ZIELONA GÓRA | JW 1517 | - | TAK, | |||
153 | FISZER RAFAŁ | IŁOWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
154 | FLISAK ZDZISŁAW | ŻARY | - | |||||
155 | FOGIEL JERZY | ŻAGAŃ | NIEZRZESZONY | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
156 | FOLTYNIAK ALEKSANDRA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
157 | FORGEL PAWEŁ | CZERWIEŃSK | RONIN CZERWIEŃSK | - | ||||
158 | FRYDRYCHOWICZ JACEK | OTYŃ | BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
159 | FURTAK KRZYSZTOF | LUBIN | KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI | - | ||||
160 | GADOMSKA AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | CITYZEN_ | - | ||||
161 | GAJUSZ DAMIAN | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
162 | GALANTY JACEK | ŚWIDNICA | - | |||||
163 | GARAN PAWEŁ | ŻARY | - | |||||
164 | GARBOWSKI DAMIAN | PŁOTY | - | |||||
165 | GARCZYK ŁUKASZ | BRZEŹNICA | - | |||||
166 | GARNEK JAROSŁAW | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
167 | GAWEŁ MACIEJ | ZIELONA GÓRA | ZGZB | - | ||||
168 | GAWROŃSKI KRZYSZTOF | RUSZÓW | NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW | - | ||||
169 | GEMBARA ANDRZEJ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
170 | GIERGICZNY PIOTR | ŻARY | - | |||||
171 | GIGOŃ ANDRZEJ | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
172 | GLOCK PIOTR | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
173 | GLÓRA ALEKSANDRA | ŻARY | - | |||||
174 | GŁOWIŃSKA BOŻENA | KOŻUCHÓW | BIEGAM BO LUBIĘ | - | ||||
175 | GNAT USTYM | SZPROTAWA | - | |||||
176 | GOLICZKO BASIA | ŻAGAŃ | BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
177 | GOLICZKO RAFAŁ | ŻAGAŃ | BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
178 | GOLONKA PAWEŁ | NOWA SÓL | KB WIKON NOWA SÓL | - | ||||
179 | GOSTYŃSKI BOGUMIŁ | SULECHÓW | ZABIEGANY SULECHÓW | - | ||||
180 | GÓREWICZ ANDRZEJ | NOWA SÓL | - | |||||
181 | GÓRSKA AGNIESZKA | ŻARY | - | |||||
182 | GÓRSKI JACEK | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
183 | GOŹDZIEJEWSKA NATALIA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
184 | GRACZYK MARIUSZ | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
185 | GRĄCIKOWSKI TADEUSZ | NOWA SÓL | TEAM DRACZYŃSKI | - | ||||
186 | GRELA JOANNA | NOWA SÓL | - | |||||
187 | GRELA SŁAWOMIR | NOWA SÓL | SZABLONY TEAM | - | ||||
188 | GRĘBOWICZ BARTOSZ | ŻAGAŃ | - | |||||
189 | GRĘBOWICZ MONIKA | ŻAGAŃ | - | |||||
190 | GRUŹLEWSKI RADOSŁAW | ŻAGAŃ | - | TAK, | ||||
191 | GRYDZIUSZKO MARCIN | KROSNO ODRZAŃSKIE | MARCIN MARCINOWICE | - | TAK, | |||
192 | GRZEGORCZYK KRZYSZTOF | ŻARY | - | |||||
193 | GRZEGORZ SUCHOCKI | NOWE MIASTECZKO | - | |||||
194 | GRZYMAŁA KORNELIA | ŻAGAŃ | PSP 5 | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
195 | GRZYWACZYK ARTUR | ILOWA | - | |||||
196 | GUŹNICZAK KAMIL | BOGATYNIA | - | |||||
197 | GYZIEJEWSKI KONRAD | ŻAGAŃ | LO IM. S.BANACHA | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
198 | GYZIEJEWSKI WIESŁAW | ŻAGAŃ | OSPWL ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
199 | HAJDUK DANUTA | KROSNO ODRZANSKIE | - | |||||
200 | HAJDUK MAREK | KROSNO ODRZANSKIE | - | |||||
201 | HALASA MARCIN | SZLICHTYNGOWA | - | |||||
202 | HARENDA ANTONI | ŻARY | HARENDZIAKI | - | ||||
203 | HARENDA CZESŁAW | ŻARY | HARENDZIAKI | - | ||||
204 | HENNIG MARTA | ŻAGAŃ | 10 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | - | ||||
205 | HICKIEWICZ LUDWIK | ŚWIĘTOSZÓW | BB RUNNERS | - | ||||
206 | HŁADKI GABRIEL | BOGATYNIA | - | |||||
207 | HŁADKI MARCIN | BOGATYNIA | - | |||||
208 | JABŁOŃSKI KRZYSZTOF | ZIELONA GÓRA | TEMPO RACULA | - | ||||
209 | JACHIMOWSKI PAWEŁ | LIPINKI ŁUŻYCKIEJ | - | |||||
210 | JACHIRA PATRYK | ŻARY | - | |||||
211 | JAGMIN BOGUSŁAW | LUBSKO | - | |||||
212 | JAKOWICKA BEATA | BOROWINA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
213 | JAKUBOWSKI MIROSŁAW | LEGNICA | KB LEW 2000 LEGNICA | - | ||||
214 | JAŁOCHA BARBARA | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
215 | JAMROZIK JAKUB | ŻARY | JAMROTEAM | - | ||||
216 | JANAS DANIEL | ŻAGAN | ŻAGAŃSKIE DZIKI | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
217 | JANKIEWICZ KATARZYNA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
218 | JANKOWSKA KAROLINA | LUBAŃ | 23 ŚPA | - | ||||
219 | JANOWSKI MARIUSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | |||
220 | JARCZYK HUBERT | ŚWIDNICA | KLUB BIEGACZY JYSK | - | ||||
221 | JASIEWICZ TOMASZ | ZIELONA GÓRA | GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA | - | ||||
222 | JASIK DARIUSZ | LUBSKO | - | |||||
223 | JASTRZĄB WERONIKA | BRZEŹNICA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
224 | JASTRZĘBSKI DARIUSZ | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
225 | JAWORSKA MARTYNA | MAŁOMICE | VIKING MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
226 | JEDYNAK KAROLINA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
227 | JEFIMOW KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | BOREL MARATHON TEAM | - | ||||
228 | JEFIMOW PIOTR | ZIELONA GÓRA | BOREL MARATHON TEAM | - | ||||
229 | JELEŃ ADRIAN | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
230 | JELIŃSKI JANUSZ | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
231 | JERZYK ALEKSANDRA | GŁUSZYCA | - | TAK, | ||||
232 | JĘDRYCH EMILIA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
233 | JĘDRYCH MARIUSZ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
234 | JODŁOWSKA EWA | KROSNO ODRZ | KMB42 | - | ||||
235 | JODŁOWSKI MAREK | KROSNO ODRZ | KMB42 | - | ||||
236 | JÓZEFCZAK TOMASZ | ŻAGAŃ | - | |||||
237 | JÓŹWIK ROBERT | KROSNO ODRZAŃSKIE | - | |||||
238 | JUNGNICKEL RAFAŁ | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
239 | JUREK MARCIN | ŻAGAŃ | MRJ 12 | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
240 | KACPERCZAK JERZY | NOWA SÓL | KB WIKON NOWA SÓL | - | ||||
241 | KACZMAREK ALEKSANDRA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
242 | KACZMAREK KAROL | RAWICZ | NZG | - | ||||
243 | KACZMAREK KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | TEAM DRACZYŃSKI | - | ||||
244 | KACZMARSKA ALICJA | BOLESŁAWICE | 10BKPANC | - | ||||
245 | KAISER-SZMIDT PAWEŁ | ŻAGAŃ | - | |||||
246 | KALICKI MARIUSZ | ŻARY | - | |||||
247 | KALICZAK-SZWAJA MONIKA | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
248 | KALIŃSKA-KOSIOREK EWA | ZIELONA GÓRA | ZGZB | - | ||||
249 | KAŁUŻNA-SKURPEL PAULINA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
250 | KAŁUŻNY ANDRZEJ | ŻARY | - | |||||
251 | KAMIŃSKA EWA | ZGORZELEC | - | |||||
252 | KAMIŃSKA JUSTYNA | ŻARY | ZZO MARSZÓW | - | ||||
253 | KAMIŃSKA MAŁGORZATA | ŻARY | - | |||||
254 | KAMIŃSKI RYSIEK | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
255 | KAN STEFAN | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKIE DZIKI | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
256 | KAPICZOWSKI ADAM | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
257 | KAPUŚNIAK DOROTA | KOŻUCHÓW | - | |||||
258 | KARAMARA-SMEJLIK KALINA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
259 | KARNICKA IWONA | ZGORZELEC | - | |||||
260 | KARSKI KACPER | INOWROCŁAW | - | |||||
261 | KASPERSKI SŁAWOMIR | CZERWIEŃSK | - | |||||
262 | KASZUBSKI MAREK | ŻARY | - | |||||
263 | KATARZYNA MARCHEWKA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
264 | KAWALEC LESZEK | BRODY | NIEZRZESZONY | - | ||||
265 | KAZIMIR JAKUB | GOZDNICA | BIEGAJĄC Z WILKAMI | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
266 | KELM-CZEREDA ANNA | ŻARY | - | |||||
267 | KEMPA MACIEK | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
268 | KICHARD BARBARA | JASIEŃ | - | |||||
269 | KLAUZIŃSKI PAWEŁ | ŻAGAŃ | - | |||||
270 | KLEWIN RADOSŁAW | ŻARY | DRUŻYNA SZPIKU | - | ||||
271 | KLOCEK GRZEGORZ | ŻAGAŃ | - | |||||
272 | KOAL GERD | COTTBUS | NLLB COTTBUS | - | ||||
273 | KOAL INGRID | COTTBUS | NLLB COTTBUS | - | ||||
274 | KOC KAMIL | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
275 | KOLMAN KONRAD | GOZDNICA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
276 | KOŁODZIEJ ANDRZEJ | MIŁKOWICE | BEZ GRANIC | - | ||||
277 | KOŁODZIEJ MICHAŁ | MIŁKOWICE | - | |||||
278 | KOŁOSOWSKI TOMASZ | OŚNO LUBUSKIE | ORZEŁ | - | ||||
279 | KONIECPOLSKA JADWIGA | ŻARY | - | |||||
280 | KONIECPOLSKI KRZYSZTOF | ŻARY | - | |||||
281 | KONIECZKA TOMASZ | WIECHLICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
282 | KONIECZNY ROBERT | ŻARY | REBELRUNNERS | - | ||||
283 | KOPCZYŃSKI ROBERT | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
284 | KOPEĆ ADAM | BOLESŁAWIEC | 23SPA | - | TAK, | |||
285 | KORCZYNSKI ARTUR | LEGNICA | - | |||||
286 | KORNILUK IZABELA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
287 | KOSAŁKA EDWARD | ZARY | 11 DKPANC | - | ||||
288 | KOSAŁKA SEBASTIAN | ŻARY | WOPR ŻARY | - | ||||
289 | KOSIOR MONIKA | SZPROTAWA | 10 BKPANC | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
290 | KOSTYK GRZEGORZ | CHOJNÓW | - | |||||
291 | KOSZELOWSKA KAROLINA | ŻAGAŃ | - | |||||
292 | KOTLAREK DAWID | ZIELONA GÓRA | VEGE RUNNERS | - | ||||
293 | KOWAL AGNIESZKA | ŻAGAŃ | RUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRĘ | - | ||||
294 | KOWALCZUK LUKASZ | SWIEBODZIN | - | |||||
295 | KOWALCZUK TOMASZ | ŻAGAŃ | KP PSP ŻARY | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
296 | KOWALEWSKA ELŻBIETA | ZGORZELEC | EDI TEAM ZGORZELEC | - | ||||
297 | KOWALEWSKI ŁUKASZ | BOLESŁAWIEC | - | |||||
298 | KOWALSKA MAGDALENA | WROCŁAW | SLOW JOGGING WROCŁAW | - | ||||
299 | KOWALSKI PAWEŁ | ŻAGAŃ | SG SQUAD | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
300 | KOWCZYK ŁUKASZ | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
301 | KOZIK HUBERT | ŻARY | - | |||||
302 | KOZIŃSKA MAŁGORZATA | KOŻUCHÓW | - | |||||
303 | KOZIŃSKI KACPER | ŻARY | - | |||||
304 | KRAWCZYK PIOTR | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
305 | KRAWCZYK IWONA | SZPROTAWA | - | |||||
306 | KRAWCZYK PIOTR | GOŚCIESZOWICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
307 | KRAWIEC SEBASTIAN | ZGORZELEC | EDI TEAM ZGORZELEC | - | ||||
308 | KROBSKA MONIKA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
309 | KRÓL BOŻENA | BOLESŁAWIEC | KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC | - | ||||
310 | KRÓLIKOWSKI DARIUSZ | LUBAŃ | AMATOR | - | ||||
311 | KRUK WŁODZIMIERZ | ŻAGAŃ | STOWARZYSZENIE KMPONZ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | ||
312 | KRYGIER GRZEGORZ | ZARY | - | |||||
313 | KRZEMIŃSKA-BIELAK KAMILA | ŻARY | - | |||||
314 | KRZEMIŃSKI GRZEGORZ | ŻARY | SILVINI MADSHUS TEAM | - | ||||
315 | KRZESIŃSKI EDWIN | ŻARY | JS4054 ŻAGAŃ | - | ||||
316 | KRZEWIŃSKI MAREK | CHOCIANÓW | OGRODZISKO | - | ||||
317 | KRZYŚKÓW KACPER | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
318 | KUC PATRYK | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
319 | KUCAJ MICHAŁ | DŁUGIE | RUNNER TEAM WŚCIEKŁE PSY | - | ||||
320 | KUDLA LUKASZ | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKIEJ DZIKI | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
321 | KUDŁA PATRYCJA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
322 | KUJAWKA AGNIESZKA | ILOWA | STARE LISICE | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
323 | KUJAWKA GRZEGORZ | ILOWA | FULLCROSSFIT | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | ||
324 | KULAS BARTŁOMIEJ | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | - | |||||
325 | KULAS MACIEJ | WROCŁAW | - | |||||
326 | KULASZA JERZY | ŻAGAŃ | - | |||||
327 | KULCZYK HANNA | ZIELONA GÓRA | ZGZB | - | ||||
328 | KULIKOWSKA MAŁGORZATA | KROSNO ODRZAŃSKIE | - | |||||
329 | KUR WERONIKA | ŻAGAŃ | - | |||||
330 | KUREK KRZYSZTOF | MIŁKOWICE | JKB MIŁKOEICE | - | ||||
331 | KUSTRA KRZYSZTOF | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
332 | KUZIOMKO KRZYSZTOF | ZIELONA GÓRA | BOHAR PALETY RUNNERS/TEAM DRACZYŃSKI | - | ||||
333 | KUŹMIAK STANISŁAW | ŻARY | ŻARY | - | ||||
334 | KUŹNIAK TOMASZ | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
335 | KWAPINSKI DARIUSZ | TRZEBIEL | 10 BKPANC ŚWIETOSZOW | - | ||||
336 | KWAŚNIEWSKI JAKUB | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
337 | KWIATKOWSKA JUSTYNA | SIECIEBORZYCE | LG NORDHEIDE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
338 | KWIATKOWSKI PIOTR | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
339 | KWIECIEŃ BARBARA | PIECOWICE | - | |||||
340 | KÜHNEL PEGGY | COTTBUS | LTSV FORST 1990 | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | ||
341 | LACHOWSKA MONIKA | BOLESŁAWIEC | KLUB BIEGACZA BOLEASŁAWIEC | - | ||||
342 | LACHOWSKI PRZEMYSŁAW | BOLESŁAWIEC | KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC | - | TAK, | |||
343 | LAMPKOWSKA ELŻBIETA | ZGORZELEC | - | |||||
344 | LASKA KRZYSIA | NIESŁABIN | RUNNER'S POWER | - | ||||
345 | LASKOWSKA DOROTA | ŻARY | - | |||||
346 | LASKOWSKI GRZEGORZ | ŻAGAŃ | - | |||||
347 | LATOS JOANNA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
348 | LAWRENC ARTUR | NOWA SÓL | - | |||||
349 | LEKS IRENEUSZ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
350 | LEMAŃSKI PIOTR | ZIELONA GÓRA | - | |||||
351 | LEMIŃSKI ROBERT | ZIELONA GÓRA | - | |||||
352 | LEWANDOWSKA KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | FOREVER YOUNG | - | ||||
353 | LICHACZ ANIA | SMOLEC | - | |||||
354 | LICHACZ MIŁOSZ | SMOLEC | - | |||||
355 | LINKE HORST | HOYERSWERDA | NLLB COTTBUS | - | ||||
356 | LIPIŃSKI ŁUKASZ | WYMIARKI | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
357 | LISOWSKI SEBASTIAN | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
358 | LOCH JUSTYNA | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | - | |||||
359 | LÓSSA MICHAŁ | ŻAGAŃ | BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
360 | LUPA BEATA | POŚWIĘTNE | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | ||||
361 | ŁABUDA WOJTEK | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
362 | ŁAGNWSKI GRZEGORZ | ŁĘKNICA | - | |||||
363 | ŁAWNICZAK ANDRZEJ | ZGORZELEC | - | |||||
364 | ŁAWROWSKI MICHAŁ | RUDAWICA | PACEMAKER | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
365 | ŁAZAROWICZ SEBASTIAN | BOŻNÓW | 34BKPANC | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
366 | ŁAŻEWSKA WIADOMSKA MAGDALENA | ŻAGAŃ | WALKERS TEAM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
367 | ŁAŻEWSKA ROZALIA | ŻAGAŃ | ZZO MARSZÓW | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
368 | ŁAŻEWSKI KRZYSZTOF | ŻAGAŃ | WALKERS TEAM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
369 | ŁOBOCKI ARTUR | TORUŃ | SFORAE ERASMUS+ | - | ||||
370 | ŁOŚ-KRAWCZYK MAGDALENA | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
371 | ŁUCZAK ŁUKASZ | JASIEŃ | - | |||||
372 | ŁUCZKOWSKI ROMAN | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
373 | ŁUKASZCZYK KRZYSZTOF | CHOJNÓW | - | |||||
374 | MACEK BOGUSŁAWA | WYSZATYCE | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
375 | MACHERSKI PAWEŁ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
376 | MACHLOWIEC DOMINIKA | IŁOWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
377 | MACHLOWIEC PAWEŁ | IŁOWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
378 | MACHNICKI MATEUSZ | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
379 | MACHOVÁ GABRIELA | PRAHA 6 | - | |||||
380 | MACIAS WALDEMAR | ZIELONA GÓRA | DRUŻYNA GAZETY | - | ||||
381 | MACIĄŻEK KAMIL | PRZEWÓZ | OSP PRZEWÓZ | - | ||||
382 | MACIEJEWSKI PIOTR | ŻAGAŃ | DG RSZ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | ||
383 | MACIOROWSKI GRZEGORZ | ZAWIDÓW | EDI TEAM ZGORZELEC | - | ||||
384 | MACIOS RAFAŁ | ZIELONA GÓRA | BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
385 | MACIUŁA ŁUKASZ | ZIELONA | - | TAK, | ||||
386 | MAĆKO RENATA | JASIEŃ | - | |||||
387 | MAJ KRZYSZTOF | ŻAGAŃ | RUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRKE | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
388 | MAJEWSKA - KORNECKA MIROSŁAWA | ŻARY | - | |||||
389 | MAJEWSKA SANDRA | GOSTYŃ | - | |||||
390 | MAKLES PAWEŁ | GUBIN | BBL GUBIN | - | ||||
391 | MAKOŚ KAMIL | BOLESŁAWIEC | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | ||||
392 | MAKOWICZ JÓZEF | ŻARY | SAINT-GOBAIN SQUAD | - | ||||
393 | MALINOWSKA-NGUYEN KATARZYNA | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
394 | MALINOWSKA JADZIA | ŻAGAŃ | RUNNER TEAM BYLE NIE POD GÓRKE | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
395 | MALORDY ARTUR | ŻAGAŃ | - | |||||
396 | MARCICHOWSKI PAWEL | ŁAZISKA | - | |||||
397 | MARCINIAK AGATA | ŻAGAŃ | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
398 | MARCINIUK JACEK | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
399 | MARCZEWSKA MARTA | ZIELONA GÓRAA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
400 | MAREK BEATA | NOWA SÓL | - | |||||
401 | MARKOWIAK DANIEL | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
402 | MARKOWIAK PRZEMYSŁAW | NOWA SÓL | - | |||||
403 | MARKOWSKI ANDRZEJ | ZIELONA GÓRA | DRUŻYNA GAZETY | - | ||||
404 | MARKULAK ELLA | ŻARY | - | |||||
405 | MARKULAK MARCIN | LUBIN | - | |||||
406 | MARKULAK ZBYSZEK | ŻARY | - | |||||
407 | MASSALSKA GABRIELA | ŻAGAŃ | PANAS TEAM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
408 | MASTERNAK MARCIN | WROCLAW | BBL ŻAGAŃ | - | ||||
409 | MATEJKO DANIEL | ŻAGAŃ | - | |||||
410 | MATUSIAK MARIUSZ | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
411 | MATUSIAK MATEUSZ | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
412 | MATUSZEK MAŁGORZATA | LUBSKO | - | |||||
413 | MATYJA MARIUSZ | ŻAGAŃ | - | |||||
414 | MATYSIAK MAŁGORZATA | ŻARY | - | |||||
415 | MATYSIAK TOMASZ | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
416 | MAZUR EWA | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
417 | MAZUR KATARZYNA | KROSNO ODRZAŃSKIE | UMLAUT | - | ||||
418 | MAZURKIEWICZ MAREK | IŁOWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
419 | MAZURKIEWICZ EMILIA | IŁOWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
420 | MĄCZKA BOLESŁAW | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
421 | MĄKOWSKI DARIUSZ | ZIELONA GÓRA | BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
422 | MEDEJSZO MARIUSZ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
423 | MIĄZEK MARIOLA | WIŃSKO | - | |||||
424 | MIĄŻEK ADRIAN | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
425 | MIĄŻEK DARIA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
426 | MICHAJLUK BOGDAN | SADKÓW | - | |||||
427 | MICHALAK MARCIN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CZORNE HANYSY | - | ||||
428 | MICHALSKA DARIA | ZIELONA GÓRA | BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
429 | MICHAŁ ŁASKARZEWSKI | ŻARY | - | |||||
430 | MICHAŁKÓW MICHAŁ | SZKLARSKA PORĘBA | ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM | - | ||||
431 | MICHNOWICZ EWELINA | GUBIN | HUSARIA RACE TEAM | - | ||||
432 | MICHNOWICZ TOMASZ | GUBIN | - | |||||
433 | MIERZEJEWSKA KRYSTYNA | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
434 | MIĘTEK AGNIESZKA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
435 | MIĘTEK DARIUSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
436 | MIKOŁAJCZAK GRZEGORZ | NOWA SÓL | TEAM DRACZYŃSKI | - | ||||
437 | MIŁOSZEWSKA KATARZYNA | BOGATYNIA | - | TAK, | ||||
438 | MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW | BOGATYNIA | EDI TEAM | - | TAK, | |||
439 | MIŃCZYK PIOTR | ZIELONA GÓRA | FAMILY MIŃCZYK | - | ||||
440 | MISIEWICZ ADAM | ŻARY | - | |||||
441 | MLECZKO ANNA | BIELANY WROCŁAWSKIE | - | |||||
442 | MŁODZIANOWSKA-SYNOWIEC MARIA | WROCŁAW | - | |||||
443 | MNIEDŁO RAFAŁ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
444 | MODZELEWSKI PAWEŁ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
445 | MOSKWA MAGDALENA | LUBSKO | RUN FOR FUN | - | ||||
446 | MOTHEJZIKOVA RADKA | CESKA LIPA | - | |||||
447 | MOTYL PAWEŁ | ŻARY | - | |||||
448 | MROŻEK ALEKSANDRA | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKIE DZIKI | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
449 | MUŃKO BARTOSZ | ŻARY | - | |||||
450 | MUS PAWEŁ | NOWA SÓL | - | |||||
451 | MUSIAŁ KRZYSZTOF | LUBSKO | KRZYSIEK BIEGA | - | ||||
452 | MUZIKA MAGDALENA | ŻAGAN | - | |||||
453 | MYSZKA MARIAN | ŻAGAŃ | - | |||||
454 | NAPORA IRENA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
455 | NAREJKO AGATA | ŻARY | PARKRUN | - | ||||
456 | NARKUN EWA | IŁOWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
457 | NATALIA CECHOWSKA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
458 | NAWLICKA KAMILA | ZIELONA GÓRA | ZGZB | - | ||||
459 | NAWLICKI GRZEGORZ | ZIELONA GÓRA | ZGZB | - | ||||
460 | NAWROCKA EWELINA | ŻARY | - | |||||
461 | NICPOŃ RENATA | LEGNICA | BIEGAM POMAGAM LEGNICA | - | ||||
462 | NICPOŃ WOJCIECH | LEGNICA | BIEGAM POMAGAM LEGNICA | - | ||||
463 | NOSAL WOJCIECH | KOMORNIKI | - | |||||
464 | NOWAK ANNA | NOWA SÓL | - | |||||
465 | NOWAK JOANNA | GUBIN | SMASHING PĄPKINS | - | ||||
466 | NOWAK MAGDALENA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
467 | NOWAK MARCIN | NOWA SÓL | CNS, DSM | - | ||||
468 | NOWAK MONIKA | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
469 | NOWAK PIOTR | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
470 | NOWAK SANDRA | ZIELONA GÓRA | TEAM MARYSIAK | - | ||||
471 | NOWICKA ANNA | NOWA SÓL | ACQUA SPORT | - | ||||
472 | NOWOROLNIK ADAM | ZIELONA GÓRA | SYMPATYCY ZGZB | - | ||||
473 | NOWOROLNIK IRENA | ZIELONA GÓRA | SYMPATYCY ZGZB | - | ||||
474 | NYKIEL TOMASZ | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
475 | OBARA MARCIN | ZIELONA GÓRA | - | 2018 | ||||
476 | OJEWSKA ELŻBIETA | WYKROTY | - | |||||
477 | OKRZYŃSKI DANIEL | NOWOGRODZIEC | - | |||||
478 | OLCHOWY SEBASTIAN | CHOJNÓW | ROZBIEGANI CHOJNÓW | - | ||||
479 | OLECH MACIEJ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
480 | OLECH ROBERT | ZIELONA GÓRA | - | |||||
481 | OLEJARCZYK ŁUKASZ | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKIE DZIKI | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
482 | OLEKSIUK ANETA | ZGORZELEC | EDI TEAM ZGORZELEC | - | ||||
483 | OLEKSIUK LESZEK | ZGORZELEC | EDI TEAM ZGORZELEC | - | ||||
484 | OLEKSY EDYTA | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
485 | OLEKSYK JULIAN | ŻARY | - | |||||
486 | OLEKSYK WIOLETTA | ŻARY | RUNNERS TEAM ŻARY | - | ||||
487 | OLESIAK ROMAN | KROSNO ODRZAŃSKIE | 42KMB KROSNO ODRZAŃSKIE | - | ||||
488 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | CHOJNÓW | - | |||||
489 | ONYSZKO PAWEŁ | TRZEBIEL | TUPTON TRZEBIEL | - | ||||
490 | ORCIUCH MACIEJ | ZIELONA GÓRA | RUNPLANETTEAM | - | ||||
491 | ORMAN KRZYSZTOF | ZIELONA GORA | - | |||||
492 | OSIADŁY JAKUB | NOWA SÓL | TEAM DRACZYŃSKI | - | ||||
493 | OSIŃSKI PRZEMYSŁAW | ZIELONA GÓRA | STOWARZYSZENIE NOWE GRANICE | - | ||||
494 | OSMULSKI WOJCIECH | ŻAGAŃ | - | |||||
495 | OSTROWSKA AGNIESZKA | ŻARY | CHROMA ŻARY | - | ||||
496 | OSTRÓWKA MARIUSZ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
497 | OSUCHOWSKI GRZEGORZ | ZGORZELEC | - | |||||
498 | OSZCZYK MARCIN | ZIELONA GÓRA | - | |||||
499 | OSZMIAŃCZUK JOANNA | ŻARY | ŻARY TRIATHLON TEAM | - | ||||
500 | OSZMIAŃCZUK MARCIN | ŻARY | ŻARY TRIATHLON TEAM | - | ||||
501 | OWSIANKA KAMIL | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | |||
502 | PAJDA MICHAŁ | GROMADKA | JW 2399 ŚWIĘTOSZÓW | - | ||||
503 | PANASIUK PAWEŁ | SULECHÓW | PANAS TEAM | - | ||||
504 | PARADIUK MARTA | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
505 | PARADIUK WOJTEK | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
506 | PARFIANOWICZ ŁUKASZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
507 | PASTERZAK ALICJA | TOMASZOWO | - | |||||
508 | PASTERZAK MARLENA | TOMASZOWO | - | |||||
509 | PASTERZAK RAFAŁ | TOMASZOWO | - | |||||
510 | PASTUSZKA WIESŁAW | LUBSKO | MORSY NOWINIEC | - | ||||
511 | PATRZYLAS MARIUSZ | ŚWIĘTOSZÓW | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
512 | PATYK HENRYK | ŻARY | - | |||||
513 | PAULICK PETER | VETSCHAU OT OGROSEN | - | |||||
514 | PAWELEC MARIUSZ | ZIELONA GÓRA | KB FORREST GUMP | - | ||||
515 | PAWLAK JANUSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
516 | PAWLAK PIOTR | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
517 | PAWLIK BARTOSZ | ŻAGAŃ | - | |||||
518 | PAWŁOWSKA-LASEK KATARZYNA | ŻARY | - | |||||
519 | PAWŁOWSKI ANDRZEJ | KOŻUCHÓW | KB ANIA OLCHA | - | ||||
520 | PEMPUŚ BERNARD | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
521 | PEREMICKA MAŁGORZATA | BOGATYNIA | EDITEAM ZGORZELEC | - | ||||
522 | PETLUSZEWSKI EDWIN | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
523 | PĘKOSZ AGNIESZKA | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
524 | PIECHOWICZ MARCIN | WROCŁAW | WKB PIAST WROCŁAW | - | ||||
525 | PIETRENKO KACPER | KROSNO ODRZAŃSKIE | - | |||||
526 | PIETRENKO MIROSŁAW | KROSNO ODRZAŃSKIE | NIEZRZESZONY | - | ||||
527 | PIĘKOŚ JAROSŁAW | ŻAGAŃ | - | |||||
528 | PILZ PAULINA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
529 | PIOTROWSKA KAROLINA | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
530 | PLICHTA ŁUKASZ | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
531 | PLICHTA MONIKA | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
532 | PLUTA JAROSŁAW | ZIELONA GÓRA | - | |||||
533 | PŁONKA PŁONKA | NOWA SÓL | TEAM DRACZYNSKI/SOLNEXT/NGB | - | ||||
534 | PŁOSZAJ TADEUSZ | ŻAGAŃ | - | |||||
535 | PŁOTAŁA ALICJA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
536 | POCHYLSKA IWONA | ZIELONA GORA | - | |||||
537 | POGODA CZESŁAWA | ZIELONA GÓRA | ZGZB | - | ||||
538 | POKORSKI MATEUSZ | ZIELONA GÓRA | BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM | - | ||||
539 | POLAŃSKI TOMASZ | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
540 | PONIEWIERKA JOANNA | IŁOWA | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
541 | POPIELARZ RENATA | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
542 | POPŁAWSKI ANDRZEJ | NOWA SÓL | - | |||||
543 | POSCH RENATA | ŻAGAŃ | PSP 5 | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
544 | POZNANIAK ARTUR | ZIELONA GÓRA | - | |||||
545 | PRĘDKA KATARZYNA | ŻAGAŃ | - | |||||
546 | PROĆ PAWEŁ | WĘGLINIEC | UKS OLIMPIA WĘGLINIEC | - | ||||
547 | PRUŚ MIECZYSŁAW | SULECHÓW | - | |||||
548 | PRYKOWSKI TOMASZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
549 | PRZĄDKA PAULINA | ZIELONA GÓRA | BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
550 | PRZYBYLSKI ANDRZEJ | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
551 | PRZYBYŁEK PIOTR | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
552 | PRZYBYŁŁA DOMINIK | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
553 | PRZYGODA RAFAŁ | WRZESINY | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
554 | PSYK BEATA | ZAGAN | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
555 | PTASZKIEWICZ EWA | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
556 | PUCHALSKI PIOTR | ŻAGAŃ | - | |||||
557 | PUDA ARTUR | ZIELONA GÓRA | BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA | - | ||||
558 | PUSIARSKA ANNA | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
559 | PUSZKIEL LESZEK | ZIELONA GORA | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | - | ||||
560 | PYTKO RYSZARD | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
561 | RABENDA TOMASZ | DŁUŻEK | MORSY NOWINIEC | - | ||||
562 | RABIEJ-OLSZEWSKA HANNA | CHOJNÓW | LMKS SFORA CHOJNÓW | - | ||||
563 | RACZYŃSKA EWA | WROCŁAW | - | |||||
564 | RACZYŃSKI PATRYK | WROCŁAW | - | |||||
565 | RADULSKI JAREK | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
566 | RAUBO EMILIA | ZGORZELEC | - | |||||
567 | REWAJ KAROLINA | ŻARY | - | |||||
568 | REWAJ MACIEJ | ŻAGAŃ | CALIMOKSI | - | ||||
569 | RICHERT RAFAŁ | GOZDNICA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
570 | ROGOWSKI TOMASZ | KROSNO ODRZAŃSKIE | UMLAUT | - | ||||
571 | ROMEJKO URSZULA | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
572 | ROMELCZYK MICHAŁ | ZIELONA GÓRA | SKF BOKSING ZIELONA GÓRA | - | ||||
573 | ROSOCHACZ ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | KB FORREST GUMP | - | ||||
574 | ROSOŁOWSKI GRZEGORZ | NOWE MIASTECZKO | DRUŻYNA SZPIKU SITECH | - | ||||
575 | ROŚ-BRZEZIŃSKA EWA | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
576 | RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF | ŻARY | - | |||||
577 | RUDA JÓZEFA | ŻARY | - | |||||
578 | RUDAK ŁUKASZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
579 | RUDAK MARTA | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA BBL ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
580 | RUDZIŃSKI MARIUSZ | MIROSTOWICE DOLNE | JEDI GROUP | - | ||||
581 | RUNOWSKI MARCIN | BUKOWINA BOBRZASKA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
582 | RUSIKIEWICZ IWONA | ŻAGAŃ | - | 1706 | ||||
583 | RUSIN JANINA | ŻARY | HARENDZIAKI | - | ||||
584 | RUT ŁUKASZ | NOWA SÓL | KB WIKON NOWA SÓL | - | ||||
585 | RYBKA PAWEŁ | ŻAGAŃ | - | |||||
586 | RYCZKOWSKA DOROTA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
587 | RZĄSA AGNIESZKA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
588 | RZEŹNICZAK PRZEMYSŁAW | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKIE DZIKI | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
589 | RZEŹNIK DACJAN | ZIELONA GÓRA | - | |||||
590 | SADOWSKA MAŁGORZATA | KROSNO ODRZAŃSKIE | KMB 42 KACZMAR RUN TEAM | - | ||||
591 | SAMEK TOMASZ | ZIELONA GÓRA | BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA | - | ||||
592 | SANIUK JOANNA | ŻARY | - | |||||
593 | SAS ROBERT | ZIELONA GÓRA | RUN FOR FUN ZIELONA GÓRA - ZGZB | - | ||||
594 | SASKA KRZYSZTOF | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
595 | SASOR SŁAWOMIR | KOŻUCHÓW | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
596 | SAWAŁA SŁAWOMIR | LUBIN | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | ||||
597 | SAWICKA EWA | ŻAGAŃ | 10BKPANC | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
598 | SAWICKA KATARZYNA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
599 | SAWICKI GRZEGORZ | ZARĘBA | EDI TEAM ZGORZEEC | - | ||||
600 | SAWICKI ARTUR | JABŁONÓW | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
601 | SAWICKI KRZYSZTOF | KOŻUCHÓW | KRZYSIEK BIEGA | - | ||||
602 | SAWINIEC KAROLINA | ZGORZELEC | - | |||||
603 | SAWINIEC PIOTR | ZGORZELEC | - | |||||
604 | SEMENIUK ADAM | MAŁOMICE | - | |||||
605 | SIEMEK STEFAN | ŻAGAŃ | BBL ŻGB | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
606 | SIEMION TOMASZ | ŻAGAŃ | 11DKPANC ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
607 | SIWIK DARIUSZ | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
608 | SIWIŃSKI PIOTR | CZERWIEŃSK | - | |||||
609 | SKOBELSKI ROBERT | ZIELONA GÓRA | BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA | - | ||||
610 | SKOLMOWSKI ŁUKASZ | ŻARY | ŻARY | - | ||||
611 | SKORUPKA LESZEK | ZIELONA GÓRA | - | |||||
612 | SKORUPKA LESZEK | ZIELONA GÓRA | - | |||||
613 | SKÓRA ANASTAZJA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
614 | SKÓRA ZBIGNIEW | ŻAGAŃ | - | |||||
615 | SKRĘTA RADOSŁAW | SUCHLEB | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
616 | SMOLEŃ MARCIN | NAMYSŁÓW | - | |||||
617 | SMORĄGIEWICZ AGNIESZKA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
618 | SMORĄGIEWICZ JAROSLAW | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
619 | SNACKI ANDRZEJ | ZIELONA GÓRA | - | |||||
620 | SOBCZAK SEBASTIAN | NOWA SÓL | TEAM DRACZYNSKI/NGB | - | ||||
621 | SOBOLEWSKI ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | TEAM DRACZYŃSKI/BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
622 | SOCHACKI ADAM | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
623 | SOCZOMSKI NIROSŁAW | ZGORZELEC | EDI TEAM ZGORZELEC | - | ||||
624 | SOKOŁOWSKA KINGA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
625 | SOKOŁOWSKI JAKUB | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
626 | SOLECKI WOJCIECH | GUBIN | PRZYJACIELE ŻUBRA | - | ||||
627 | SOMMER TOMASZ | SULECHÓW | SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
628 | SOSNA GRZEGORZ | ŻARY | SAINT-GOBAIN SQUAD | - | ||||
629 | SOWIŃSKI OSKAR | RACIBOROWICE | - | |||||
630 | SOWIŃSKI SŁAWEK | ŻAGAŃ | - | |||||
631 | SPYRA ADAM | LIPINKI ŁUŻYCKIE | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
632 | SROCZYŃSKI BOGUSŁAW | BOGATYNIA | - | |||||
633 | STACHOWSKI MIROSŁAW | ŻARY | CZARNA DYWIZJA | - | ||||
634 | STACHURA MACIEJ | ŻAGAŃ | - | TAK, | ||||
635 | STACHURA MICHAŁ | ŻAGAŃ | - | TAK, | ||||
636 | STADNIK JACEK | KROSNO ODRZAŃSKIE | - | |||||
637 | STADNIK WOJCIECH | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
638 | STANISZEWSKI DANIEL | BOLESŁAWIEC | RUN'O DOBRA | - | ||||
639 | STANKIEWICZ DAMIAN | ZIELONA GÓRA | RUNPLANET TEAM | - | ||||
640 | STARCZEWSKA PLUTA ALICJA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
641 | STARUCH MARIUSZ | BOLESŁAWIEC | - | |||||
642 | STASZCZAK ŁUKASZ | LUBAŃ | KWISA LUBAŃ | - | ||||
643 | STASZCZAK MAŁGORZATA | LUBAŃ | KWISA LUBAŃ | - | ||||
644 | STAWICKI MARCIN | LIPINKI ŁUŻYCKIE | - | |||||
645 | STAYKOV IWO | ZIELONA GÓRA | - | |||||
646 | STAYKOV NIKOLAY | ZIELONA GÓRA | - | |||||
647 | STEFAŃSKA MAGDA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
648 | STEFAŃSKA MARIA | PRZEMYŚL | PRZEMYŚKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
649 | STEFAŃSKI IRENEUSZ | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
650 | STEFAŃSKI TOMASZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
651 | STELMASIAK ROBERT | ŻAGAŃ | CROSSFIT ŻAGAŃSKIE DZIKI | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
652 | STEPOWICZ MAREK | WROCŁAW | VEGE RUNNERS | - | ||||
653 | STĘPIEŃ JAROSŁAW | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
654 | STĘPNIAK GRZEGORZ | SŁUBICE | KOMENDA POLICJI SŁUBICE | - | ||||
655 | STĘŻYCKI ARTUR | ŻARY | - | |||||
656 | STODOLSKI WOJCIECH | ŻARY | - | |||||
657 | STOLARZ IRENEUSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
658 | STRÓŻ PIOTR | GOZDNICA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
659 | STRUGAŁA DAMIAN | ZAWIDÓW | TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA | - | ||||
660 | STRZĄDAŁA KRZYSZTOF | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
661 | STUŁA RAFAŁ | NOWA SÓL | - | |||||
662 | SUCHODOLSKA AGNIESZKA | IŁOWA | PARKRUN ŻARY | - | ||||
663 | SUDNIK MIECZYSŁAW | ZIELONA GÓRA | - | |||||
664 | SULIK STEFANIA | MAŁOMICE | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
665 | SULIKOWSKA EDYTA | GUBIN | BRAK | - | ||||
666 | SUWAJ ROMAN | ZIELONA GÓRA | SZABLONY TEAM | - | ||||
667 | SYNOWIEC GRZEGORZ | WROCŁAW, POLSKA | - | |||||
668 | SYNOWIECKI PIOTR | MAŁOMICE | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
669 | SZAROWAR MACIEJ | NOWA SÓL | CNS | - | ||||
670 | SZCZEPANOWSKI ROLAND | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
671 | SZCZEPKOWICZ ELŻBIETA | BOBROWICE | - | |||||
672 | SZCZESIAK RADOSŁAW | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
673 | SZCZESZEK ARKADIUSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
674 | SZCZEŚNIAK LESZEK | GUBIN | - | |||||
675 | SZCZEŚNIAK MAREK | GUBIN | - | |||||
676 | SZCZĘCH BARTOSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
677 | SZCZĘSNA ANNA | OLSZYNA | - | |||||
678 | SZCZOTKA DAMIAN | SULECHÓW | - | |||||
679 | SZCZOTKA MICHAŁ | ŻARY | ZZO MARSZÓW | - | ||||
680 | SZEPCZYŃSKA ANNA | ŻARY | - | |||||
681 | SZLACHCIKOWSKI ARKADIUSZ | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
682 | SZOPA MAREK | GORZÓW WLKP. | TEAM KOPEĆ | - | ||||
683 | SZTURO JAN | PODGÓRZYN | PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURY | - | ||||
684 | SZUBA PAWEŁ | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
685 | SZWEDKA PIOTR | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
686 | SZYMALAK GRZEGORZ | NOWA SÓL | STELLA ART | - | ||||
687 | SZYMAŃSKA JOANNA | ZIELONA GÓRA | GALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRA | - | ||||
688 | SZYMAŃSKI GRZEGORZ | WITOSZYN | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
689 | SZYMAŃSKI MARCIN | DROSZKÓW | JOGGERSI | - | ||||
690 | SZYMCZAK PAWEŁ | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
691 | ŚLĄCZKA-LEBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA | ZIELONA GÓRA | CROSSFIT 8K48 | - | ||||
692 | ŚLEBIODA PIOTR | IŁOWA | - | TAK, | ||||
693 | ŚLIWCZYŃSKI DAMIAN | ŚWIEBODZIN | ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
694 | ŚLUSARCZYK EWA | ZIELONA GÓRA | - | |||||
695 | ŚPIEWAK RADOSŁAW | ZIELONA GÓRA | BOHAR PALETY RUNNERS | - | ||||
696 | ŚWIDERSKI ŁUKASZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
697 | ŚWITAŁA MARIAN | ŻAGAŃ | OSPWL - ŻAGAŃ | - | TAK, | |||
698 | TALKOWSKA ALEKSANDRA | NOWA SÓL | KB WIKON NOWA SÓL | - | ||||
699 | TALKOWSKI MATEUSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
700 | TELENGA RAFAŁ | ŻARY | KLUB ZIMNEGO PIWA | - | ||||
701 | TKACZ ADAM | ŻARY | - | |||||
702 | TOMASZEWSKI ŁUKASZ | SZPROTAWA | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | |||
703 | TOMCZAK MARTA | SŁAWA | - | |||||
704 | TOROŃCZAK ELŻBIETA | LUBAŃ | - | |||||
705 | TROJNAR PRZEMYSŁAW | ŻAGAŃ | 34 BKPANC | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
706 | TRUCHLEWSKI MARIUSZ | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | |||
707 | TRZCIŃSKA MARTA | KSIĄZ WLKP | DURO | - | ||||
708 | TRZCIŃSKI PAWEŁ | ZARĘBA | - | |||||
709 | TRZUSZKOWSKA KATARZYNA | BOLESŁAWIEC | 10 BKPANC | - | ||||
710 | TUROŃ BŁAŻEJ | ŻARY | SAINT-GOBAIN SQUAD | - | ||||
711 | URBANOWICZ MATEUSZ | ŻAGAŃ | ŻAGAŃSKIE DZIKI | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
712 | URSZYC GRACJAN | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | ||||
713 | URUSKI JAN | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
714 | WAJSBERG MACIEJ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
715 | WALKÓW JAROSŁAW | WRZESINY | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
716 | WALKÓW URSZULA | WRZESINY | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
717 | WALLIS DOMINIK | ŻAGAŃ | WKURW TEAM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | 7717 | ||
718 | WARSZAWSKI JERZY | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
719 | WASIAK GRZEGORZ | ZIELONA GÓRA | PACEMAKER 55 MINUT | - | ||||
720 | WASYLISZYN DZNIEL | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
721 | WASZKIEWICZ WERONIKA | ŻARY | - | |||||
722 | WAWRZYKOWSKI JAKUB | NOWA SÓL | MKST ASTRA NOWA SÓL | - | ||||
723 | WAŻNY ŁUKASZ | ŻARY | ZARSKI KLUB SPORTÓW WALKI | - | ||||
724 | WĄSOWSKA MILENA | OTYŃ | - | |||||
725 | WĄSOWSKI DOMINIK | NOWA SÓL | - | |||||
726 | WELCZ ANDRZEJ | ŻAGAŃ | - | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
727 | WĘGIER AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
728 | WICHMAN-KOZIGRODZKA KAROLINA | NOWA SÓL | - | |||||
729 | WICIAK MONIKA | ZGORZELEC | EDI TEAM ZGORZELEC | - | ||||
730 | WIEKIERA JAROSŁAW | SŁOCINA | - | |||||
731 | WIERCIOCH SŁAWOMIR | LUBIN | BIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | - | ||||
732 | WIĘCŁAW JULIA | ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ | - | ||||
733 | WISZNIOWSKA MAGDALENA | CHOJNÓW | FITNONSTOP.PL | - | ||||
734 | WISZNIOWSKI GRZESIEK | CHOJNÓW | FITNONSTOP.PL | - | ||||
735 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | ŻARY TRIATHLON TEAM | - | ||||
736 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | NIEDORADZ | - | |||||
737 | WIŚNIEWSKI ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | TEAM DRACZYŃSKI | - | ||||
738 | WIŚNIEWSKI TOMASZ | BOLESŁAWIEC | MAKOŚ TEAM | - | TAK, | |||
739 | WITCZAK MAŁGORZATA | TARNAWA KROŚNIEŃSKA | - | |||||
740 | WŁUDARSKI MACIEJ | GROTÓW | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
741 | WŁUDARSKI MAREK | ŻARY | - | |||||
742 | WOJDAK MAGDALENA | ŻAGAŃ | - | |||||
743 | WOJTASIK ŁUKASZ | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
744 | WOJTASIK SYLWIA | NOWA SÓL | NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA | - | ||||
745 | WOJTCZAK PAWEŁ | BYTOM ODRZAŃSKI | - | |||||
746 | WOJTUSIK ALICJA | KLĘPINA | - | |||||
747 | WOJTUSIK PIOTR | KLĘPINA | - | |||||
748 | WOJTYRA AGNIESZKA | MALOMICE | 10BKPANC | - | ||||
749 | WOLAK MIROSŁAW | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | ||||
750 | WOLSKA MARLENA | ŻAGAŃ | PSP 5 | - | ||||
751 | WOŁONCIEJ JÓZEF | LEGNICA | - | |||||
752 | WOŁOSZYN AGATA | ŻARY | - | TAK, | ||||
753 | WÓJCIK KAZIMIERZ | ŻAGAŃ | 11 BREM | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | TAK, | ||
754 | WÓJCIK KINGA | ŻAGAŃ | BBL ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
755 | WOŹNIAK - GERAK ANITA | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | - | |||||
756 | WRÓBEL PAWEŁ | NOWA SÓL | - | |||||
757 | WRÓBLEWSKI JANUSZ | POŁUPIN | POŁUPIN | - | ||||
758 | WUJDA MARTA | ŻARY | - | |||||
759 | WYRWICKI PRZEMEK | ZIELONA GÓRA | - | |||||
760 | WYTRYKOWSKI GRZEGORZ | ZIELONA GÓRA | ZGZB | - | ||||
761 | WYTRYKOWSKI PATRYK | ZIELONA GÓRA | - | |||||
762 | WYWIÓRKA MONIKA | ŻAGAŃ | - | MIASTO ŻAGAŃ I POWIAT ŻAGAŃSKI, | ||||
763 | ZABILSKI PIOTR | ŻARY | - | |||||
764 | ZABŁOTNY MACIEJ | PODBRZEZIE DOLNE | - | |||||
765 | ZADOŃ AGNIESZKA | ŚWIĘTOSZÓW | SWIETOSZOW | - | ||||
766 | ZAJĄCZKOWSKI JERZY | PRZEMYSL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | - | ||||
767 | ZAJDEL WIESŁAW | ŚWIEBODZIN | ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA TURYSTYKI ROWEROWEJ | - | ||||
768 | ZALESKI CEZARY | ZIELONA GÓRA | CIAGLENOSIMNIE.PL | - | ||||
769 | ZAPAŁA BOGDAN | SULECHÓW | OKI TEAM SULECHÓW | - | ||||
770 | ZAWADZKA JOANNA | ŻARY | SAINT GOBAIN SQUAD | - | ||||
771 | ZIELIŃSKI KRZYSZTOF | STARY WĘGLINIEC | - | |||||
772 | ZIELIŃSKI MARCIN | WROCŁAW | - | |||||
773 | ZIELONKA KAROLINA | ZARY | - | |||||
774 | ZIEZIULA GRAŻYNA | ZGORZELEC | - | |||||
775 | ZIŃSKA DOROTA | MAŁOMICE | DRUŻYNA CHROBREGO | - | POWIAT ŻAGAŃSKI, | |||
776 | ZIOBROWSKI IRENEUSZ | SULECHÓW | - | |||||
777 | ZŁOTEK EDMUND | ŻARY | - | |||||
778 | ZUBOWICZ DARIUSZ | LUBSKO | NIEZRZESZONY | - | ||||
779 | ZUŚKA PIOTR | ZIELONA GÓRA | - | |||||
780 | ZYCH MARCIN | ŻARY | - | |||||
781 | ZYGOWSKI KRZYSZTOF | LUBSKO | - | |||||
782 | ŻELIŃSKA MAŁGORZATA | BOLESŁAWIEC | - | |||||
783 | ŻELIŃSKI MATEUSZ | ŚWIĘTOSZÓW | - | |||||
784 | ŻLOBIŃSKI PIOTR | ZIELONA GÓRA | SPORTGAS RUNNING TEAM | - | ||||
785 | ŻŁOBIŃSKA HANNA | ZIELONA GÓRA | SPORTGAS | - | ||||
786 | ŻŁOBIŃSKI DAMIAN | WROCŁAW | POGROM | - | ||||
787 | ŻOK MATEUSZ | SULECHÓW | OKI TEAM | - | ||||
788 | ŻOK RADOSŁAW | SULECHÓW | OKI TEAM | - | ||||
789 | ŻOŁYŃSKA WIOLETTA | ŻAGAŃ | - | |||||
790 | ŻUREK ROMAN | ŻAGAŃ | - |