RuneXTreme – LEDWIE DYCHA - 2018
Mężczyźni / Men: 205Kobiety / Women: 79Razem / All participants: 284 (opłaconych / paid: 226)
Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Participants with paid entry fee
Lp. No |
Nazwisko i imię Name and surname |
Miasto City |
Klub Club |
Kategoria Category |
Kat.dodatkowa Add. category |
Koszulka T-shirt |
Wpłata Paid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRZEJEWICZ PAWEŁ | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
2 | BADKO DARIUSZ | PIECHOWICE | - | ||||
3 | BANASZEK JANUSZ | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
4 | BANASZEK SŁAWOMIR | ŻARY | - | ||||
5 | BARAŃSKI PAWEŁ | WIECHLICE | WIECHLICE RUN | - | |||
6 | BARTKOWSKA ILONA | JELENIA GÓRA | - | ||||
7 | BARTKOWSKI RYSZARD | KOWARY | - | ||||
8 | BEDNARCZYK BOHDAN | ŻARY | - | ||||
9 | BILIŃSKI RAFAŁ | SZPROTAWA | RAFALBIL77 | - | |||
10 | BOBER DOROTA | JAWOR | - | ||||
11 | BOSAKIEWICZ TOMASZ | ZŁOTORYJA | - | ||||
12 | BRYNIARSKI BARTOSZ | JELENIA GÓRA | - | ||||
13 | BUBERNAK MATEUSZ | LEGNICA | RUSYN-LEM | - | |||
14 | BUCZKOWSKI MAREK | STARY ŻAGAŃ | - | ||||
15 | BUDZEŃ CEZARY | WROCŁAW | - | ||||
16 | CELUCH RENTA | CHOJNÓW | KB LEW LEGNICA | - | |||
17 | CEPIELIK WOJCIECH | PUSTELNIK | GMINA MARCISZÓW | - | |||
18 | CHOJNOWSKA ANNA | NAKŁO | - | ||||
19 | CHOMA KATARZYNA | JELENIA GÓRA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
20 | CHUDECKI PRZEMYSŁAW | JELENIA GÓRA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
21 | CHUDZIKIEWICZ KAROLINA | WOJCIESZÓW | MT SPORT | - | |||
22 | CICHOŃ TOMASZ | JELENIA GÓRA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
23 | CICHY WALDEMAR | JELENIA GÓRA | - | ||||
24 | CIEPLIŃSKA ANETA | JELENIA GÓRA | WERTYKALNA KOTLINA | - | |||
25 | CIEPLIŃSKI TOMASZ | JELENIA GÓRA | WERTYKALNA KOTLINA | - | |||
26 | CIESLAK KRZYSZTOF | ŻARY | CIEŚLAK TEAM | - | |||
27 | CUKROWSKI ANDRZEJ | ZŁOTORYJA | ZLB ZŁOTORYJA | - | |||
28 | CYMBALAK PAWEŁ | LEGNICA | RUSYN-LEM | - | |||
29 | CZECH MIROSŁAW | KARPACZ | K2 | - | |||
30 | DOMINIK KOMENDACKI | GŁOGÓW | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | - | |||
31 | DUL WIESŁAW | JELENIA GÓRA | VIP - FAMILY TEAM | - | |||
32 | DUL ZBIGNIEW | JELENIA GÓRA | VERTICAL SKLEP | - | |||
33 | DYMITROCA ADAM | WLEŃ | ZSE-T RAKOWICE WIELKIE, POWIAT LWÓWECKI | - | |||
34 | DZIADUL ROBERT | ŻARY | - | ||||
35 | DZIEWULAK DANIEL | JELENIA GORA | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | - | |||
36 | FARION MARCIN | ŻÓŁKIEWKA | THE FARIONS | - | |||
37 | FARION MARZENA | STRZEGOM | THE FARIONS | - | |||
38 | FIELEK PIOTR | WROCŁAW | PRO-RUN WROCŁAW | - | |||
39 | FILIPIAK SEBASTIAN | LIPA | LZS LIPA | - | |||
40 | FORCZEK GRZEGORZ | ŚWIDNICA | RADCA PRAWNY 302-WŁ | - | |||
41 | FRANCZAK BARTOSZ | JEŻÓW SUDECKI | NABIEGOWKI.COM | - | |||
42 | FRĄTCZAK ŁUKASZ | ŻARY | - | ||||
43 | FUŁAWKA TOMASZ | JAWOR | NOCNE WILKI JAWOR | - | |||
44 | GABRYŚ NATALIA | OSTRZESZÓW | DRUŻYNA SZPIKU KGHM | - | |||
45 | GLÓRA ALEKSANDRA | ŻARY | - | ||||
46 | GÓRSKA AGNIESZKA | ŻARY | - | ||||
47 | GRAD RYSZARD | JAWOR | NOCNE WILKI JAWOR | - | |||
48 | GROBELNY RAFAŁ | CZARNOŻYŁY | WIELUŃ BIEGA | - | |||
49 | GRZEGORCZYK BARTOSZ | ŻARY | - | ||||
50 | GRZEGORCZYK KRZYSZTOF | ŻARY | - | ||||
51 | GRZEŚKOWIAK MARCIN | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
52 | GUTOWSKI DARIUSZ | JELENIA GÓRA | BIEGAMDLAZDROWIA | - | |||
53 | GWIAZDA WANDA | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | |||
54 | HADAM DARIUSZ | KARPACZ | KARPACZ SPORT | - | |||
55 | HAKKE MAŁGORZATA | JELENIA. GÓRA | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | - | |||
56 | HAKMAN MARCIN | ZARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
57 | HALESZCZUK TOMASZ | WROCŁAW | HALESZCZUK | - | |||
58 | HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ | LEGNICA | FITNESS PIEKARY LEGNICA | - | |||
59 | HOFFMAN MAGDALENA | ŚWIĘTOSZÓW | - | ||||
60 | HRYNIEWICKA KATARZYNA | JELENIA GÓRA | - | ||||
61 | JAKIMIUK DANIEL | SZKLARSKA PORĘBA | TWISTER TEAM | - | |||
62 | JAKSY MONIKA | NAKŁO | - | ||||
63 | JAKUBOWSKI PAWEŁ | JAWOR | NOCNE WILKI JAWOR | - | |||
64 | JANIK PAULINA | JELENIA GÓRA | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | |||
65 | JAWOROWSKA ANETA | ZŁOTORYJA | ZLB ZŁOTORYJA | - | |||
66 | JEREMENKO URSZULA | JELENIA GÓRA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
67 | JOLIBSKI JACEK | JELENIA GÓRA | RUNXTREMETEAM | - | |||
68 | JÓŹWIAK RADOSŁAW | ŻARY | WOLNY STRZELEC | - | |||
69 | JUDKA PAWEŁ | JELENIA GÓRA | BIEGÓWKI.EU | - | |||
70 | JURCZAK JACEK | WROCŁAW | VEGE RUNNERS | - | |||
71 | KALETA PAWEŁ | JELENIA GÓRA | VERTICAL SKLEP | - | |||
72 | KAMIŃSKI RYSZARD | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | |||
73 | KAWAŁKO RYSZARD | LEGNICA | ANTEK I RYŚ | - | |||
74 | KAWIAKO JACEK | JELENIA GÓRA | - | ||||
75 | KEPKE MICHAŁ | LUBAŃ | - | ||||
76 | KLICH KRZYSZTOF | KAMIENNA GORA | KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
77 | KOŁODZIEJ ANDRZEJ | MIŁKOWICE | KB LEW LEGNICA | - | |||
78 | KOŃ ALEKSANDRA | LIPA | - | ||||
79 | KOŃKA MARIUSZ | CHOJNÓW | - | ||||
80 | KORALEWSKI GRZEGORZ | ZIELONA GÓRA | FOREVER YOUNG | - | |||
81 | KORCZYŃSKI ROMAN | JELENIA GÓRA | LEMONPIXEL | - | |||
82 | KORZHUN ALIAKSANDR | KAMIENNA GÓRA | KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
83 | KOSEL SZCZEPAN | WROCŁAW | WR-3622 | - | |||
84 | KOTARSKI WIESŁAW | POLICE | GRUPA AZOTY POLICE | - | |||
85 | KOTOWSKA KLAUDIA | JELENIA GÓRA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
86 | KOWCZYK ŁUKASZ | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | |||
87 | KOZAK-SROKA BOŻENA | KOWARY | KARKONOSZ RUNNING TEAM/ WŁ/JG/418 | - | |||
88 | KRAJEWSKA-WIŚNIAK TERESA | WOJCIESZÓW | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | |||
89 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | KB LEW LEGNICA | - | |||
90 | KRAWCZYK KRYSTIAN | SZCZAWNO-ZDRÓJ | - | ||||
91 | KRZEMIŃSKA-BIELAK KAMILA | ŻARY | - | ||||
92 | KRZEMIŃSKI GRZEGORZ | ŻARY | SILVINI MADSHUS TEAM | - | |||
93 | KUBÓW AGNIESZKA | ZŁOTORYJA | ZLB ZŁOTORYJA | - | |||
94 | KUGLARZ TOMASZ | ŻAGAŃ | - | ||||
95 | KUREK EWA | ZŁOTORYJA | - | ||||
96 | KUREK KRZYSZTOF | MIŁKOWICE | JKB MIŁKOWICE | - | |||
97 | KUŹMIAK STANISŁAW | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
98 | KUŹNIAR MAGDALENA | JEŻÓW SUDECKI | - | ||||
99 | KUŹNIAR PAWEŁ | JEŻÓW SUDECKI | - | ||||
100 | KWIATKOWSKA DOMINIKA | MIĘKINIA | - | ||||
101 | KWIATKOWSKA JOANNA | GOSŁAWICE / POCZTA MIĘKINIA | WŁ/WB/681 | - | |||
102 | KWIATKOWSKI ŁUKASZ | LUBIN | JASNA STRONA MIOCY | - | |||
103 | LATUSZ DAWID | JELENIA GÓRA | - | ||||
104 | LATUSZ IZABELA | JELENIA GÓRA | - | ||||
105 | LEWANDOWSKA KATARZYNA | ZIELONA GÓRA | FOREVER YOUNG | - | |||
106 | LORENC MARCIN | PIECHOWICE | - | ||||
107 | ŁĄK TOMASZ | 58 M41 | - | ||||
108 | ŁUKAWSKI MIROSŁAW | BOLESŁAWIEC | ROAD-RACING.PL | - | |||
109 | MAKOWICZ JÓZEF | ŻARY | SAINT-GOBAIN SQUAD | - | |||
110 | MALINOWSKA - NGUYEN KATARZYNA | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | |||
111 | MALINOWSKI ERNEST | JEŻÓW SUDECKI | AMBER | - | |||
112 | MAŁEK MONIKA | LEGNICA | OIRP WAŁBRZYCH WŁ/LG/436 | - | |||
113 | MANDAT JANEK | OLEŚNICA | KB LUPUS | - | |||
114 | MARAS SLAWOMIR | JELENIA GORA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
115 | MARUKIEWICZ MAREK | JEŻÓW SUDECKI | RUNEXTREMETEAM | - | |||
116 | MATUSZAK JOZEF | STARA KAMIENICA | TS REGLE SZKLARSKA POREBA | - | |||
117 | MICHALCZENIA KACPER | WIECHLICE | DRUŻYNA CHROBREGO | - | |||
118 | MIECHUR BOGUMIŁ | JELENIA GÓRA | RUNEXTREME | - | |||
119 | MIERZWA SZCZEPAN | NIECHORZE | - | ||||
120 | MIĘTEK AGNIESZKA | ŻAGAŃ | - | ||||
121 | MIĘTEK DARIUSZ | ŻAGAŃ | - | ||||
122 | MIŁEK MACIEJ | JELENIA GÓRA | - | ||||
123 | MOCZARSKI MARIUSZ | JELENIA GÓRA | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | - | |||
124 | MONDOROWICZ JACEK | ŻARY | - | ||||
125 | MORAWSKI MATEUSZ | PRZEWÓZ | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
126 | MYDŁOWSKI TOMASZ | JANOWICE WIELKIE | NATURALNIE JANOWICE | - | |||
127 | NATKANIEC GRAŻYNA | LIPA | LZS LIPA | - | |||
128 | NOWAK BARTOSZ | JELENIA GÓRA | - | ||||
129 | NOWAK IWONA | ZŁOTORYJA | ZLB ZŁOTORYJA | - | |||
130 | NOWAK KAMIL | JELENIA GÓRA | - | ||||
131 | NOWAK MATEUSZ | SZKLARSKA PORĘBA | WŁ/JG/435 | - | |||
132 | NOWAKOWSKA GENEOWEFA | JELENIA GÓRA | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | - | |||
133 | NOWAKOWSKI PAWEŁ | IŁOWA | SAINT GOBAIN SQUAD | - | |||
134 | OBLICKA ANITA | JELENIA GÓRA | - | ||||
135 | OLEKSY PIOTR | KAMIENNA GÓRA | - | ||||
136 | ONYSZKIEWICZ RADOSŁAW | JELENIA GÓRA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
137 | OPACKI DAREK | KARPACZ | OPACJUSZ TEAM | - | |||
138 | OPAŁACZ MARIUSZ | JELENIA GÓRA | - | ||||
139 | OSTROPOLSKI HENRYK | DZIERŻONIÓW | VIP WKB PIAST WROCŁAW | - | |||
140 | OSTROWSKA AGNIESZKA | ŻARY | CHROMA ŻARY | - | |||
141 | OZIMKOWSKI MIROSŁAW | KOWARY | KOWARY BIEGAJĄ | - | |||
142 | PATYK HENRYK | ŻARY | BIEGAM DLA ZDROWIA | - | |||
143 | PAWLIK MONIKA | LEGNICA | OIRP WAŁBRZYCH WŁ/LG/1514 | - | |||
144 | PERUN WŁODZIMIERZ | LUBIN | HA-DYKY | - | |||
145 | PETRYNA JAGODA | WROCŁAW | NOA | - | |||
146 | PIETRUCHA MACIEJ | OBORNIKI | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | |||
147 | PISZCZYGŁOWA BERNADETA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | - | ||||
148 | PLEŚNIARSKI ZBIGNIEW | KARPACZ | KLUB SPORTOWY GRAŃ W KARPACZ | - | |||
149 | PONIEWIERKA JOANNA | IŁOWA | - | ||||
150 | POTĘGA DIANA | PRZESIEKA | - | ||||
151 | PROKOP MATEUSZ | RUHLA | - | ||||
152 | PRZYBYSZ ARTUR | ŻARY | RUNNERS TEAM | - | |||
153 | PRÜFER PAWEŁ | KOSIECZYN | - | ||||
154 | RADECKI ADAM | STRZEGOM | - | ||||
155 | RADOSŁAW ZAJĄC | ŻARY | CROSS TRENING ŻARY | - | |||
156 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | KB LEW LEGNICA | - | |||
157 | RAPKIEWICZ MARCIN | JELENIA GÓRA | - | ||||
158 | REWIŃSKI SŁAWOMIR | ŻARY | - | ||||
159 | RĘBECKA VIOLETTA | JELENIA GÓRA | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | - | |||
160 | ROTKIS-DZIADUL ANNA | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
161 | RUCZEWSKI KAMIL | TRZEBIEL | - | ||||
162 | RUTKOWSKA ULA | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | - | ||||
163 | RYCAK BARTOSZ | POLICE | - | ||||
164 | SADOWSKI PAWEŁ | JANOWICE WIELKIE | HUSARIA ZNAD DOLINY BOBRU | - | |||
165 | SANIUK JOANNA | ŻARY | - | ||||
166 | SERAFIN LECH | JELENIA GÓRA | ZORKA JELONKI RUNNING TEAM | - | |||
167 | SIARKIEWICZ JOLA | PODGÓRZYN | RUNXTREMETEAM | - | |||
168 | SIELSKI ADRIAN | MIROSTOWICE DOLNE | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
169 | SIELUTIN WADIM | LEGNICA | VIP KB LEW LEGNICA | - | |||
170 | SITEK ANNA | LIPA | LZS LIPA | - | |||
171 | SIWIK ANDRZEJ | ŻARY | FOREVER YOUNG | - | |||
172 | SKAŁACKI KRZYSZTOF | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
173 | SKRĘTA RADOSŁAW | SUCHLEB | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
174 | SOWA MARIUSZ | LIPINKI ŁUŻ. | - | ||||
175 | SPYRA ADAM | LIPINKI ŁUŻYCKIE | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
176 | STACHURA DAMIAN | LUBIN | - | ||||
177 | STALMASIŃSKI REMIGIUSZ | JELENIA GÓRA | VERTICAL SKLEP | - | |||
178 | STĘŻYCKI ARTUR | ŻARY | - | ||||
179 | STĘŻYCKI MARIUSZ | 68-200 | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
180 | SUROWIEC PIOTRUŚ | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | |||
181 | SZANIEWSKI MIROSŁAW | JELENIA GÓRA | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | - | |||
182 | SZCZEPANIAK ADAM | BOGUSZÓW-GORCE | - | ||||
183 | SZEPCZYŃSKA ANNA | ŻARY | - | ||||
184 | SZLĄDZAK RAFAŁ | PIEŃSK | - | ||||
185 | SZLENDAK ŁUKASZ | KOWARY | KOWARY BIEGAJĄ | - | |||
186 | SZMEL EWA | PIECHOWICE | STACJA JAKUSZYCE-SALOMON | - | |||
187 | SZOSTEK ŁUKASZ | ŻARY | ŻARY TRIATHLON TEAM | - | |||
188 | SZUKAŁA DAMIAN | BIENIÓW | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
189 | SZULIKOWSKA LENA | MARCISZÓW | KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
190 | SZYMAŃSKA BRYGIDA | JAROSZÓW | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | - | |||
191 | SZYMCZAK BARTŁOMIEJ | ŻARY | - | ||||
192 | SZYMCZAK MARCIN | ZIELONA GÓRA | 8 | - | |||
193 | SZYMCZYNA MARCIN | OŁAWA | OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
194 | TALAGA MICHAL | RAWICZ | - | ||||
195 | TETERYCZ DARIUSZ | LUBAWKA | - | ||||
196 | TOŁWIŃSKA-TRZECIAK GABRIELA | JELENIA GÓRA | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | |||
197 | TOMASZEWSKI KRZYSZTOF | ŻARY | - | ||||
198 | TOMASZEWSKI ŁUKASZ | SZPROTAWA | - | ||||
199 | TROCHANOWSKA KAMILA | SOBIN | RUSYN-LEM | - | |||
200 | TROCHANOWSKA KATARZYNA | SOBIN | WŁ/LG/513 | - | |||
201 | TROCHANOWSKI KRYSTIAN | SOBIN | RUSYN-LEM | - | |||
202 | TSCHIRCH KRZYSZTOF | JELENIA GÓRA | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | |||
203 | TYLKA MAŁGORZATA | LEGNICA | - | ||||
204 | URSZYC GRACJAN | TUPLICE | PARKRUN ŻARY | - | |||
205 | WALKOWIAK SEBASTIAN | LWÓWEK ŚLĄSKI | - | ||||
206 | WĄSIŃSKA JUSTYNA | ZIELONA GÓRA | FOREVER YOUNG | - | |||
207 | WĄSOWICZ KRZYSZTOF | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
208 | WELKE STANISŁAW | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
209 | WIDZIEWICZ MIROSŁAW | Z LOTORYJA | OLAWS ZŁOTORYJA | - | |||
210 | WIECZORKIEWICZ SERGIUSZ | JEŻÓW SUDECKI | - | ||||
211 | WIERNIK TOMEK | DZIADOWA KLODA | DZIDOWA KŁODA BIEGA | - | |||
212 | WIERZBICKI ADAM | LUBIN | MORSY LUBIN | - | |||
213 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | ŻART TRIATHLON TEAM | - | |||
214 | WITULSKI WALDEMAR | SOSNÓWKA | TEAM PODGÓRZYN | - | |||
215 | WŁODARCZYK JAROSŁAW | JELENIA GÓRA | - | ||||
216 | WŁODARCZYK GRZEGORZ | CZAPLE | BIEGUSY CZAPLE | - | |||
217 | WŁUDARSKI MACIEJ | GROTÓW | - | ||||
218 | WŁUDARSKI MAREK | ŻARY | - | ||||
219 | WUJDA MARTA | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
220 | WYSZUMIRSKI PIOTR | BIESTRZYKÓW | WŁ/WB/690 | - | |||
221 | ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ | ŻARY | KLUB BIEGACZY JYSK | - | |||
222 | ZIÓŁKOWSKI ROBERT | BIELAWA | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | - | |||
223 | ZUŚKA PIOTR | DRZONKÓW | - | ||||
224 | ZYCH MARCIN | WROCŁAW | #SOBASTEAM | - | |||
225 | ŻUK ZBIGNIEW | WAŁBRZYCH | KB FAURECIA/STOOR WAŁBRZYCH | - | |||
226 | ŻURAWSKI MICHAŁ | ŚWIDNICA | - |
Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej / Participants without paid entry fee
Lp. No |
Nazwisko i imię Name and surname |
Miasto City |
Klub Club |
Kategoria Category |
Kat.dodatkowa Add. category |
Koszulka T-shirt |
Wpłata Paid |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARENDT BOGDAN | LUBOMIERZ | - | ||||
2 | BATKO MARIUSZ | NOWA SÓL | - | ||||
3 | BIELA KONRAD | KOWARY | KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORT / GOPR KARKONOSZE | - | |||
4 | BŁASZCZYK MARIUSZ | ŚWIDNICA | AKTYWNY WAŁBRZYCH | - | |||
5 | BOROWSKA KAROLINA | LUBIN | - | ||||
6 | BROŻEK MIECZYSŁAW | JELENIA GÓRA | - | ||||
7 | BRYNIARSKI BARTOSZ | JELENIA GÓRA | - | ||||
8 | CEPIELIK WOJCIECH | PUSTELNIK | GMINA MARCISZÓW | - | |||
9 | CHUDZIKIEWICZ KAROLINA | WOJCIESZÓW | MT SPORT | - | |||
10 | CIEŚLAK KRZYSZTOF | ŻRY | ŻARY RUNERS TEAM | - | |||
11 | CIRKO GRZEGORZ | SZKLARSKA PORĘBA | - | ||||
12 | CIRKO JOANNA | SZKLARSKA PORĘBA | - | ||||
13 | FICYGOWSKI MARIUSZ | ŻARY | - | ||||
14 | GIEMZA TOMASZ | ŻARY | SAINT GOBAIN SQUAD | - | |||
15 | GRABARA DOROTA | GRYFÓW ŚLĄSKI | - | ||||
16 | GROCHOWSKA ANNA | JELENIA GÓRA | - | ||||
17 | GRZEGORSKA KAROLINA | JELENIA GÓRA | - | ||||
18 | GRZEGORZ SIKORA | LEGNICA | - | ||||
19 | GRZEŚKOWIAK MONIKA | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
20 | GRZYWA WIKTORIA | PODGÓRZYN | - | ||||
21 | IDCZAK AGNIESZKA | LEGNICA | ŁĄCZKA TEAM LEGNICA | - | |||
22 | IDCZAK AGNIESZKA | LEGNICA | ŁĄCZKA TEAM LEGNICA | - | |||
23 | JANUSZ BANASZEK | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
24 | JARCZYNSKA ADRIANA | WROCLAW | - | ||||
25 | KAMIL RUCZEWSKI | TRZEBIEL | - | ||||
26 | KIRKIEWICZ IRENEUSZ | OŁAWA | - | ||||
27 | KOCZOCIK NATALIA | OSIECZNICA | IZERSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
28 | KONIECZNY ROBERT | ŻARY | REBELRUNNERS | - | |||
29 | KOZAK-SROKA BOŻENA | KOWARY | KARKONOSZ RUNNING TEAM | - | |||
30 | KRAKOWSKI ŁUKASZ | JAWOR | JKS SALAMANDRA | - | |||
31 | KRYSTIAN WEBER | ŻARY | BIEGAJĄCY_TATA | - | |||
32 | KRZYWDA IWONA | BĄKOWICE | AMATOR, BIEGAM BO LUBIĘ | - | |||
33 | KUROWSKA MARLENA | KAMIENNA GÓRA | KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA | - | |||
34 | MACHLOWIEC DOMINIKA | IŁOWA | - | ||||
35 | MAJCHRZAK BOGUSŁAW | LEGNICA | BRAK | - | |||
36 | MALEWICZ GRZEGORZ | LUBAŃ | - | ||||
37 | MATYJA RAFAL | JELENIA GÓRA | NWK TEAM | - | |||
38 | MATYSIAK TOMASZ | ŻARY | ŻARY RUNNERS TEAM | - | |||
39 | MISZCZYK AURELIUSZ | JELENIA GÓRA | - | ||||
40 | NARKUN EWA | IŁOWA | - | ||||
41 | OCHNIO EWA | BOLESŁAWIEC | - | ||||
42 | OLSZEWSKI DANIEL | DZIKOWICE | RAPTUS DZIKOWICE | - | |||
43 | OSYDA ARTUR | JELENIA GÓRA | - | ||||
44 | OZIMKOWSKA EWA | KOWARY | KOWARY BIEGAJĄ | - | |||
45 | PONIEWIERKA SEBASTIAN | IŁOWA | - | ||||
46 | PRĘGA DIANA | ŚWINY | - | ||||
47 | REIZER WOJCIECH | JELENIA GORA | WESOŁY AUTOBUS | - | |||
48 | ROŚ-BRZEZIŃSKA EWA | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | |||
49 | RZĘSA ŁUKASZ | ŚWIDNICA | - | ||||
50 | SAWICZ PIOTR | WROCŁAW | - | ||||
51 | SOLARSKI KRZYSZTOF | LEGNICA | - | ||||
52 | STAWIARSKA KATARZYNA | KOWARY | KOWARY BIEGAJĄ | - | |||
53 | SZCZEPAŃSKI ADAM | ŚWIEBODZICE | - | ||||
54 | SZULIKOWSKI MAREK | MARCISZÓW | JEDNOSTKA STRZELECKA 3023 MARCISZÓW | - | |||
55 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | JAROSZÓW | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | - | |||
56 | SZYMCZYK MICHAŁ | SZPROTAWA | DRUŻYNA CHROBREGO | - | |||
57 | ŚLUSARCZYK TOMASZ | CZAPLE | BIEGUSY CZAPLE | - | |||
58 | TURLIŃSKI MAREK | WAŁBRZYCH | - | ||||
59 | WĄSIŃSKA ANNA | ZIELONA GÓRA | FOREVER YOUNG | - | |||
60 | WOJAKOWSKI ŁUKASZ | ŻARY | PARKRUN ŻARY | - | |||
61 | WOŁCZYŃSKI RAFAŁ | JELENIA GÓRA | - | ||||
62 | WRONA ŁUKASZ | BOLEŚCIN | AKTYWNY WAŁBRZYCH | - | |||
63 | ŻUREK ŁUKASZ | ZIELONA GÓRA | - |