III Puszczygórka

Mężczyźni (men): 171
Kobiety (women): 107
Razem (all): 278 (opłaconych: 214/paid)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Race list with partcipants with paid entry fee

Lp.
No.
Nazwisko i imię
Surname and name
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Categ
Kat. dodatk.
Add.categ
Wpłata
Payment
1 ADAMCZUK FELIKS SZCZECIN - Wpłata
2 ADAMOWICZ DANIEL SZCZECIN KB PIONIER - Wpłata
3 ALABRUDZIŃSKA AGNIESZKA STARGARD SZWLA STARGARD - Wpłata
4 ANDREATTO JACEK GRYFINO - Wpłata
5 ANDRZEJCZAK ROMAN SZCZECIN - Wpłata
6 ANIOŁA DOMINIK SZCZECIN - Wpłata
7 ANTKIEWICZ AGNIESZKA BEZRZECZE - Wpłata
8 ASIA RAJFUR DALESZEWO ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ - Wpłata
9 BANAŚ MARCIN SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
10 BEATA ZAKRZEWSKA SZCZECIN DECATHLON SZCZECIN - Wpłata
11 BIERNACZYK MAŁGORZATA SZCZECIN - Wpłata
12 BŁONIARZ ANNA SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
13 BOBEL URSZULA GOLENIÓW ZABIEGANI GOLENIÓW - Wpłata
14 BOKSZCZANIN JAREK SZCZECIN QC SPARTY - Wpłata
15 BORODYN ANDRZEJ SZCZECIN GRUPA DOCHODZENIOWA SAVE THE BEAT - Wpłata
16 BRUSIŁOWICZ DAGMARA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
17 BRZOZOWSKI WOJCIECH SZCZECIN RAZ SZCZECIN - Wpłata
18 CHRZANOWSKI TOMASZ ŚWINOUJŚCIE - Wpłata
19 CHYBOWSKA-SANDECKA AGNIESZKA POLICE - Wpłata
20 CICHOCKI JAKUB SZCZECIN HKS SKAUT SZCZECIN - Wpłata
21 CIESINSKI KAROL STARGARD 1979 - Wpłata
22 CIEŚLA BEATA GOLENIOW ZABIEGANI GOLENIÓW - Wpłata
23 CZARNECKA AGNIESZKA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
24 CZEKURŁAN AGNIESZKA SZCZECIN - Wpłata
25 CZERNIACHOWSKA EWELINA GRYFINO - Wpłata
26 CZERNIACHOWSKI JACEK GRYFINO - Wpłata
27 CZYLKOWSKI PATRYK BANIE 100% EG - Wpłata
28 DAWID KAKOWSKI SZCZECIN - Wpłata
29 DEĆ EWA STARGARD HIAB SPORT TEAM - Wpłata
30 DŁUGOKĘCKI MATEUSZ GRYFINO ELITARNY KLUB BIEGACZA "POWOLNI Z NADWAGĄ" - Wpłata
31 DOBROWOLSKI MATEUSZ SZCZECIN - Wpłata
32 DOKOWSKA JOANNA SZCZECIN - Wpłata
33 DOROTA WOLNA SZCZECIN - Wpłata
34 DOWNAR ANDZELIKA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
35 DROP SŁAWOMIR MIERZYN - Wpłata
36 DROŹDZIŃSKI KONRAD SZCZECIN - Wpłata
37 DUDA-RELIGA EWELINA SZCZECIN OZKB - Wpłata
38 DUDARONEK PAULINA SZCZECIN - Wpłata
39 DUDZIAK ŁUKASZ GORZÓW WIELKOPOLSKI I.M.C. PRO TEAM - Wpłata
40 DUL MAGDALENA NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO - Wpłata
41 DURKOWSKI DAWID SZCZECIN TATO BIEGA - Wpłata
42 DZIAŁOWSKA SARA SZCZECIN ŚRUNDUNIA SZCZECIN - Wpłata
43 FITOWSKA AGNIESZKA SZCZECIN - Wpłata
44 GAJDA-LIPIŃSKA MILENA STARGARD - Wpłata
45 GALOR PIOTR SZCZECIN - Wpłata
46 GESS MAGDALENA GOLENIÓW ZABIEGANI GOLENIÓW - Wpłata
47 GIERLIK GRZEGORZ PRZECLAW GRZEGORZ GIERLIK - Wpłata
48 GŁADYSZAK MICHAŁ SZCZECIN PYROŚLEDŹ - Wpłata
49 GOZDYRA DAREK SZCZECIN RAZ SZCZECIN - Wpłata
50 GÓRSKA AGNIESZKA STARGARD HIAB SPORTS TEAM - Wpłata
51 GRISZCZENKO ELA DOBRA - Wpłata
52 HAJDUKIEWICZ JAROSŁAW POLICE GRH 549 - Wpłata
53 HAŁACZKIEWICZ ADAM SZCZECIN WOLFEXTREME - Wpłata
54 HAWRYLAK MARCIN SZCZECIN SOSW NR 1 DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W POLICACH - Wpłata
55 JARMOLIŃSKI PIOTR MIERZYN WIECZORNE BIEGANIA W SZCZECINIE - Wpłata
56 JASTRZEBSKI DANIEL SZCZECIN - Wpłata
57 JÓZEFOWICZ MAŁGORZATA GRYFINO - Wpłata
58 JUCHNIEWICZ MARIUSZ 73-108 - Wpłata
59 JURCZYŃSKI ŁUKASZ SZCZECIN GRUPA TOM - Wpłata
60 JURYS KRZYSZTOF SZCZECIN - Wpłata
61 KAMIL DZIETCZYK SZCZECIN AKTYWNE CHOSZCZNO - Wpłata
62 KATARZYNA KILIAN-PAWELEC SZCZECIN AKTYWNE PRAWOBRZEZE - Wpłata
63 KĘPKA WOJCIECH 71-711 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
64 KŁYSZEJKO MAGDALENA SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
65 KOBIERECKI ROBERT GORZÓW - Wpłata
66 KOBUS ADAM GARDNO KB HERMES GRYFINO - Wpłata
67 KOLENDA KRZYSZTOF SZCZECIN 220V/KALMAR RUNNERS - Wpłata
68 KOMAN MICHAŁ SZCZECIN - Wpłata
69 KOMISARCZYK ANNA SZCZECIN - Wpłata
70 KONDELA PAWEŁ CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO - Wpłata
71 KOPACZ ŁUKASZ SZCZECIN - Wpłata
72 KOPANIECKI SEBASTIAN SZCZECIN - Wpłata
73 KOS PIOTR SZCZECIN DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL - Wpłata
74 KOSTRZEWSKA KONSTANCJA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
75 KOZUBOWSKA AGNIESZKA SZCZECIN - Wpłata
76 KRAWCZYK MATEUSZ ŁABĘDZIE AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJ/KB PIONIER SZCZECIN - Wpłata
77 KRĘPA IGOR DOBRA EXTREME WOLF - Wpłata
78 KRĘPA MAŁGOSIA DOBRA EXTREME WOLF - Wpłata
79 KROCZYŃSKA KINGA KOŁOBRZEG 1979 - Wpłata
80 KRÓL MARCIN KOBYLANKA 14BUJ - Wpłata
81 KRYSIAK TOMASZ SZCZECIN AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
82 KRZYWICKI MATEUSZ SZCZECIN DECATHLON SZCZECIN - Wpłata
83 KUBIK MATEUSZ SZCZECIN - Wpłata
84 KUĆ DARIUSZ STARGARD - Wpłata
85 KUĆ MACIEJ SZCZECIN - Wpłata
86 KURNATOWSKA MAGDALENA SZCZECIN - Wpłata
87 KUSIEWICZ AGNIESZKA SZCZECIN - Wpłata
88 KUŹBIK JAKUB SZCZECIN - Wpłata
89 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINE - Wpłata
90 LAHATSKI ANDREI SZCZECIN DECATHLON SZCZECIN - Wpłata
91 LĄCZAK JUSTYNA SZCZECIN ASSECO ACTIVE TEAM - Wpłata
92 LEWANDOWSKI KAROL SZCZECIN - Wpłata
93 LEWIKOWSKA PATRYCJA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
94 LINKE RAFAŁ SZCZECIN SKB DZIK - Wpłata
95 LIPIŃSKA SYLWIA SZCZECIN - Wpłata
96 ŁACHACZ IRMINA SZCZECIN SWIMRUNBLONDES ARTVENTURA - Wpłata
97 ŁUKASZ ZEMANKIEWICZ SZCZECIN KANAŁ 6 AM - Wpłata
98 MAGDA JAWORSKA SZCZECIN ADIDAS RUNNERS - Wpłata
99 MAKSAJDA DARIUSZ SZCZECIN - Wpłata
100 MARZENA OLEJNIK SZCZECIN - Wpłata
101 MASZCZYK MARTA GRYFINO - Wpłata
102 MATEUSZ KOSIŃSKI SZCZECIN DRUŻYNA SZPIKU - Wpłata
103 MICHAŁOWSKI TOMASZ SZCZECIN - Wpłata
104 MILCZARSKA AGNIESZKA SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
105 MISZCZAK DAMIAN SZCZECIN - Wpłata
106 MOKRZYŃSKA-ŁUKASZCZUK MARTA SZCZECIN - Wpłata
107 MOMOT GRZEGORZ ŚWINOUJŚCIE BRAK - Wpłata
108 NADOLNY PRZEMYSŁAW SZCZECIN INTER-COPY - Wpłata
109 NATALIA KŁOSOWSKA SZCZECIN - Wpłata
110 NIEWIADOMSKA MAGDA WARZYMICE KOBIECE BIEGANIE - Wpłata
111 NOWAK MAŁGORZATA DOBRA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
112 NUSZKIEWICZ KRZYSZTOF SZCZECIN KRZYSNUSZKA - Wpłata
113 OGRODNIK PAWEŁ SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
114 OGRODZIŃSKI PRZEMYSŁAW SZCZECIN - Wpłata
115 OKRUTA BARTLOMIEJ SZCZECIN PROFIACTIVE.PL - Wpłata
116 OLCHAWA ADAM SZCZECIN - Wpłata
117 OLEJNIK KAMILA PRZECŁAW KOBIECE BIEGANIE - Wpłata
118 OLEŃCZUK TOMASZ SZCZECIN TT SZCZECIN - Wpłata
119 OPASKA MARCIN SZCZECIN PRZEBIEGŁE JENOTY - Wpłata
120 ORECKA ANNA SZCZECIN FITINFINIT - Wpłata
121 ORECKI RADOSŁAW SZCZECIN - Wpłata
122 OSIŃSKI GRZEGORZ SZCZECIN - Wpłata
123 PALUSZYŃSKA MAŁGOSIA SZCZECIN - Wpłata
124 PAŁAC PIOTR SZCZECIN PROARTE - Wpłata
125 PANYŁO MAŁGORZATA ŚWIEBODZIN - Wpłata
126 PANYŁO MIECZYSŁAW ŚWIEBODZIN - Wpłata
127 PATYK JOANNA SZCZECIN PZU SPORT TEAM - Wpłata
128 PAWELEC MAREK SZCZECIN - Wpłata
129 PAWEŁ GRECZUK SZCZECIN CZARNAROZPACZTEAM - Wpłata
130 PAWEŁ KOWALCZYK RADZISZEWO ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ - Wpłata
131 PIERZAK ALEKSANDRA CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO - Wpłata
132 PIĘTKA GRZEGORZ SZCZECIN - Wpłata
133 PIOTR KULIS SZCZECIN MK FIZJOTERAPIA - Wpłata
134 PIOTROWSKA MARTA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
135 PISKOZUB PAWEŁ SZCZECIN KPPSP GRYFINO - Wpłata
136 PIWOWARSKI DAREK SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
137 PLĄSEK SYLWESTER POLICE LOVELASY - Wpłata
138 PLEWIK WOJCIECH SZCZECIN - Wpłata
139 PONIATOWSKA-TARKOWSKA EDYTA SZCZECIN ŚRUNDUNIA - Wpłata
140 POSACKA EWELINA ZIELONA GÓRA TEAM DRACZYŃSKI - Wpłata
141 PRAWDA SEBASTIAN SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
142 PRZEMEK OLEJNIK SZCZECIN - Wpłata
143 PRZYBYSZ KATARZYNA SZCZECIN - Wpłata
144 RAFAŁ PAWLICZAK POLICE - Wpłata
145 RAJCHOWIAK JAKUB SZCZECIN - Wpłata
146 RATAJCZAK GRZEGORZ GORZÓW WLKP - Wpłata
147 RATAJCZAK KAROLINA SZCZECIN DECATHLON SZCZECIN - Wpłata
148 REJER ROBERT SZCZECIN - Wpłata
149 ROGALA ADRIAN NOWOGARD WKURW_TEAM - Wpłata
150 ROGALA MAGDA NOWOGARD WKURW_TEAM - Wpłata
151 RÓZGA JERZY SZCZECIN EXTREME WOLF - Wpłata
152 RYNKOWSKA ANNA SZCZECIN - Wpłata
153 SACHARSKI BARTŁOMIEJ SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
154 SAGANOWSKI ADAM SZCZECIN - Wpłata
155 SAMSON ROBERT WARZYMICE BESTIA TEAM - Wpłata
156 SEBASTIAN LIPERTOWICZ POLICE LOVELASY - Wpłata
157 SĘK MARCIN SZCZECIN - Wpłata
158 SIECZKOWSKI MICHAŁ SZCZECIN KB PIONIER - Wpłata
159 SKRZYPIEC PIOTR SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
160 SŁOBODA ROBERT GRYFINO ZAŁOGA G - Wpłata
161 STACHOWSKI ANDRZEJ SZCZECIN MONIAGYM - Wpłata
162 STACHÓW KACPER SZCZECIN NIE IDZIEMY NA ŁATWIZNĘ - Wpłata
163 STACHÓW KATARZYNA SZCZECIN NIE IDZIEMY NA ŁATWIZNĘ - Wpłata
164 STANISZCZAK ŁUKASZ SZCZECIN STANISZCZAK TEAM - Wpłata
165 STANISZCZAK PAWEŁ SZCZECIN STANISZCZAK TEAM - Wpłata
166 STANISZCZAK ZENON WARZYMICE STANISZCZAK TEAM - Wpłata
167 STEFANIUK AGNIESZKA STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
168 STELMACH ARKADIUSZ SZCZECIN - Wpłata
169 STELMACH MARIUSZ SZCZECIN 1986 - Wpłata
170 STRĄK IZABELA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
171 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA STARGARD - Wpłata
172 SWINARSKA KAMILA SZCZECIN, POW. SZCZECIN - Wpłata
173 SYLWESTER JAWORSKI SZCZECIN - Wpłata
174 SZALEWICZ MMAŁGORZATA SZCZECIN SZYBCIEJ NIE MOGĘ - Wpłata
175 SZAŁAŃSKI ROMAN STARGARD - Wpłata
176 SZATANEK EWA DOBRA - Wpłata
177 SZMYD KACPER SZCZECIN 1986 - Wpłata
178 SZOSTAK EDYTA SZCZECIN BIEGUNKI - Wpłata
179 SZUĆKO ILONA SZCZECIN - Wpłata
180 SZUFRANOWICZ MIROSŁAW SZCZECIN ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ - Wpłata
181 SZYCKO TOMASZ SZCZECIN - Wpłata
182 SZYMAŃSKI WOJCIECH SZCZECIN - Wpłata
183 SZYMCZAK EWELINA SZCZECIN - Wpłata
184 SZYMCZAK MAREK SZCZECIN XRUNNERS - Wpłata
185 TOKARCZYK GRZEGORZ SZCZECIN - Wpłata
186 TOKARCZYK MARTA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
187 TOKARZ JOANNA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
188 TOMASZ SOBECKI SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
189 TRELA KRZYSZTOF ZAŁOM - Wpłata
190 TRĘDOWICZ MAŁGORZATA PRZECŁAW KOBIECE BIEGANIE - Wpłata
191 TWAROGAL KAMIL SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
192 WAHN PRZEMYSŁAW SZCZECIN - Wpłata
193 WAJS SEBASTIAN SZCZECIN ZWT/12BZ - Wpłata
194 WARCHALOWSKI ARKADIUSZ DOBRA - Wpłata
195 WARKOCZYŃSKI MARCIN SZCZECIN DLA ELUNI - Wpłata
196 WARSINSKA MONIKA GRYFINO SALON FRYZJERSKI - Wpłata
197 WIERZBA EWA WICHROWE KOBIECE BIEGANIE - Wpłata
198 WIKTORZAK KAMIL SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
199 WILCZYŃSKA MARTA WARZYMICE KOBIECE BIEGANIE - Wpłata
200 WILCZYŃSKI KRZYSZTOF WARZYMICE KALMAR RUNNERS - Wpłata
201 WOJCIECHOWSKA-HRYCYK AGATA KOŁOBRZEG - Wpłata
202 WOJSZCZYK MARLENA SZCZECIN TRYTON BIKE TEAM - Wpłata
203 WOŁOSZ CELINA CZARNA ŁĄKA - Wpłata
204 WOŹNICKA MARTA GRZEDZICE STARGARD.JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
205 WROŃSKI JULIAN STARGARD HIAB SPORTS TEAM - Wpłata
206 WYPIJEWSKI IGOR SZCZECIN - Wpłata
207 ZAJĄC PIOTR SZCZECIN - Wpłata
208 ZARĘBSKI MARCIN SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN - Wpłata
209 ZDUN PAWEŁ SZCZECIN - Wpłata
210 ZIELIŃSKI BARTOSZ SZCZECIN - Wpłata
211 ZIĘCIAK EWELINA STARGARD - Wpłata
212 ZUBEL AGNIESZKA SZCZECIN KITESURFING DABIE - Wpłata
213 ŻARNICKI KACPER SZCZECIN - Wpłata
214 ŻYLUK BOŻENA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata