46. Cross Żagański - 10km

Mężczyźni (men): 439
Kobiety (women): 182
Razem (all): 621 (opłaconych: 550/paid)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Race list with partcipants with paid entry fee

Lp.
No.
Nazwisko i imię
Surname and name
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Categ
Kat. dodatk.
Add.categ
Grawer medalu
Medal engraving
Numer premium
Premium
Wpłata
Payment
1 ABRAM ARKADIUSZ ŻAGAŃ - Wpłata
2 ABRAMOWICZ JUSTYNA ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
3 ADAMSKA MAGDALENA ZIELONA GÓRA - Wpłata
4 ADAMSKI TOMASZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
5 ANDRUSZKIEWICZ MONIKA LUBSKO - Wpłata
6 ANDRZEJAK AGNIESZKA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
7 ANDRZEJEWSKI TOMASZ SULECHÓW TEAM KAŁDUN - Wpłata
8 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ LUBIN RUNATTACK - Wpłata
9 BADZIO KRZYSZTOF ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
10 BAJAN FILIP ZIELONA GÓRA - Wpłata
11 BALAK FRANCISZEK NOWOGRÓD BOBRZANSKI NOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBER - Wpłata
12 BANASZEK JANUSZ ŻARY ŻARY RANNERS TEAM - Wpłata
13 BANASZEK SŁAWOMIR ŻARY SZYMI TEAM ŻARY - Wpłata
14 BANASZKIEWICZ GRZEGORZ GOZDNICA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
15 BANDUROWSKA AGNIESZKA NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL - Wpłata
16 BANIUK JACEK ŻAGAŃ ŻAGAŃSKIE DZIKI - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
17 BARAŃSKI PAWEŁ WIECHLICE WIECHLICE RUN - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
18 BARSKI PIOTR ŻAGAŃ - Wpłata
19 BARTOSZ KATARZYNA PRZYCHOW - Wpłata
20 BARTOSZEWICZ MAREK ZIELONA GÓRA GB STATYSTYKA LUBUSKA - Wpłata
21 BARTOSZEWSKA KORNELIA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
22 BATURO ARTUR MARCINOWICE MARCINOWICE TEAM - Wpłata
23 BĄDZIELEWSKA AGNIESZKA GUBIN - Wpłata
24 BEKAŁA LESŁAW GUBIN TEAM STAROSIEDLE - Wpłata
25 BERNAT SYLWIA ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
26 BIEGAŃSKI TOMASZ ZIELONA GÓRA BOMADEK - Wpłata
27 BIEGAŃSKI MARIAN ZIELONA GÓRA BOMADEK - Wpłata
28 BIERNACKI MARCIN ZAGAN ZAGANSKA GRUPA BIEGOWA - NIEPEŁNOSPRAWNI, Wpłata
29 BIŁAN PAWEŁ GUBIN - Wpłata
30 BIŃKOWSKI TOMASZ ŻAGAŃ 11 BREM - Wpłata
31 BLACHA KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA TRASY-BIEGOWE.PL - Wpłata
32 BLINOW JOANNA ŻAGAŃ ZZO MARSZÓW - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
33 BLINOW RADOSŁAW ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
34 BLUSZCZ DARIUSZ ZIELONA GÓRA YOLOBIKE SYPNIEWSKI MTB - Wpłata
35 BOBOWSKI KORIN ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
36 BOGIEL ŁUKASZ MAŁOMICE BIEGAM BO LUBIĘ :) - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
37 BONIEC RADOSŁAW ŻARY - Wpłata
38 BORKOWSKA BOŻENA SULECHÓW SULMA SULECHÓW - Wpłata
39 BORKOWSKI ZBIGNIEW ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
40 BOROWSKI WOJCIECH ZIELONA GÓRA MASTERCHEM RUNNERS TEAM - Wpłata
41 BRĄGOSZEWSKA ELŻBIETA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
42 BRĄGOSZEWSKA JOWITA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
43 BRECHUN ADRIAN ŻAGAŃ 11 BREM - Wpłata
44 BRONIEWSKI PIOTR KUNOWICE - Wpłata
45 BRZEZIŃSKA GRAŻYNA ŻAGAŃ ZZO MARSZÓW - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
46 BRZEZIŃSKI LESZEK ŻARY REZLER TEAM - Wpłata
47 BUCZKOWSKA ANNA ŚWIĘTOSZÓW W KUPIE SIŁA - Wpłata
48 BUCZKOWSKI KRZYSZTOF ŚWIĘTOSZÓW W KUPIE SIŁA - Wpłata
49 BUCZKOWSKI MAREK STARY ŻAGAŃ KS SP "ŻAGAŃSKIE BOBERKI" - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
50 BUDASZ MIECIA KARCZOWKA WTAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
51 BUJAK ANDRZEJ GRYFÓW ŚL TEAM GRYFITÓW - Wpłata
52 BYCZKO DARIUSZ JASIEŃ - Wpłata
53 CARUK GERARD ŻAGAŃ BBL - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
54 CEGIELSKA MAŁGORZATA ŻARY - Wpłata
55 CHADRYSIAK LESZEK NOWA SÓL TRIATHLON NOWA SÓL - Wpłata
56 CHAŁUPKA ŁUKASZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
57 CHIMKO ANDRZEJ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
58 CHMIEL MARIUSZ BĄDZÓW WYBIEGANI BĄDZÓW - Wpłata
59 CHMIELENKO KAZIK GUBIN - Wpłata
60 CHMIELEWSKI SŁAWOMIR ŻARY CFŻARY - Wpłata
61 CHOLEWA IZABELA CYBINKA - Wpłata
62 CHUCHRA BOGUSŁAWA SZPROTAWA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
63 CHUDY MAGDALENA LUBSKO BRAK - Wpłata
64 CHYSKI GRZEGORZ SZPROTAWA - Wpłata
65 CICHOWLAS MAREK LUBSKO - Wpłata
66 CIESIELSKI JAKUB ŻAGAŃ - Wpłata
67 CIEŚLAK TOMASZ LUBAŃ BE ACTIVE LEŚNA - Wpłata
68 CUKIERNIK PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG - Wpłata
69 CZAJKA BOGUMIŁ ŻARY - Wpłata
70 CZERSKA JADWIGA ŻARY - Wpłata
71 CZUL ATRUR MUTNE - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
72 DAMAS TOMEK GOZDNICA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
73 DARDZIŃSKI PIOTR ZIELONA GÓRA - Wpłata
74 DAUKSZA KAROL RADOSZYN - Wpłata
75 DĄBEK EMILIA ŁOCHOWICE ZGZB KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
76 DĄBROWSKI PATRYK NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
77 DEMBKOWSKA JULIA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
78 DOBOSZ SŁAWOMIR ŻARY - Wpłata
79 DRACZYŃSKI ADAM NOWA SÓL ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM NOWA SÓL - Wpłata
80 DREWICZ KINGA ŻAGAŃ BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
81 DROZDEK TOMASZ BRONISZÓW - Wpłata
82 DRUCIAREK JAROSLAW SZPROTAWA SZPROTAWSKA EKIPA BIEGOWA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
83 DUBEC PIOTR NOWA SOL - Wpłata
84 DUDEK ANNA MIROSTOWICE DOLNE - Wpłata
85 DUDEK EWA MIROSTOWICE DOLNE - Wpłata
86 DUDZIK MAREK ŻAGAŃ BBL, JW2649 - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
87 DUDZIŃSKA ANNA CZERWIEŃSK - Wpłata
88 DURAJSKI ARIEL ZIELONA GÓRA - Wpłata
89 DWORSKA MARIA ŻAGAŃ SPEJS CLUB - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
90 DWORSKI TOMASZ ŻAGAŃ SPEJS CLUB - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
91 DYLEWSKI DAMIAN ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
92 DZIOPA-KAN ANNA ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
93 DZIOPA MAŁGORZATA LUBSKO - Wpłata
94 DZIOPA MARCIN ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
95 DZIURMAN MARIUSZ LUBIN KGHM COPI RUN - Wpłata
96 FESZ BOGDAN ZIELONA GÓRA - Wpłata
97 FIEDOROWICZ TOMASZ ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
98 FLISAK ZDZISŁAW ŻARY - Wpłata
99 FOGIEL JERZY ŻAGAŃ NIEZRZESZONY - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
100 FORNAL JULIA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
101 FOSZCZ PIOTR LUBAŃ - Wpłata
102 FRANISZYN KAMIL ZABÓR GB STATYSTYKA LUBUSKA - Wpłata
103 GAJEWSKI ROBERT ŻAGAŃ - Wpłata
104 GAJUSZ DAMIAN ŻAGAŃ - Wpłata
105 GARAN PAWEŁ STAWNIK - Wpłata
106 GARNEK JAROSŁAW ŻAGAŃ - Wpłata
107 GĄSIEWSKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA PERCEPTUS TEAM - Wpłata
108 GBYL ŁUKASZ ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
109 GEMBARA ANDRZEJ ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG - Wpłata
110 GLAZER MARIUSZ GÓRZYN - Wpłata
111 GLAZER ŻANETA GÓRZYN - Wpłata
112 GŁÓWNIAK WOJCIECH ZIELONA GÓRA - Wpłata
113 GOLAWSKI KRZYSZTOF MODRZYCA - Wpłata
114 GOŁĘBIEWSKA MAŁGORZATA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
115 GOŁĘBIEWSKI KAZIMIERZ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
116 GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
117 GÓRSKI JACEK ŻAGAŃ - Wpłata
118 GOŹDZICKA IWONA ZIELONA GÓRA GB STATYSTYKA LUBUSKA - Wpłata
119 GOŹDZIEJEWSKA NATALIA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
120 GRABOWY DAMIAN NIEGOSŁAWICE NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO - Wpłata
121 GRABOWY MATEUSZ NOWE MIASTECZKO NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO - Wpłata
122 GRĄCIKOWSKI TADEUSZ NOWA SÓL - Wpłata
123 GROCHULSKI BOGDAN NOWE CZAPLE - Wpłata
124 GRUŹLEWSKI RADOSŁAW ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
125 GRYDZIUSZKO MAŁGORZATA MARCINOWICE GONIA MARCINOWICE - Wpłata
126 GRYDZIUSZKO MARCIN MARCINOWICE MARCIN MARCINOWICE - Wpłata
127 GRYŃ JAKUB BOLESŁAWIEC DRAGON10 - Wpłata
128 GRZELCZAK KRZYSZTOF ŻARY BBKTS - Wpłata
129 GRZEŚKOWIAK MONIKA ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
130 GRZEŚKOWIAK MARCIN ŻARY - Wpłata
131 GRZEŚKOWIAK PAWEŁ TRZEBIEL - Wpłata
132 GRZYWACZYK ARTUR IŁOWA BBL ŻAGAŃ - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
133 GRZYWNA ADAM GOZDNICA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
134 GWIAZDA WANDA SZPROTAWA DRUŻYNA CHROBREGO - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
135 GYZIEJEWSKI WIESŁAW ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
136 HAJDUK MAREK KROSNO ODRZANSKIE - Wpłata
137 HAJDUK DANUTA KROSNO ODRZANSKIE - Wpłata
138 HALEC PAULINA MAŁOMICE RAZEM RAŹNIEJ - Wpłata
139 HANISZEWSKA JUSTYNA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
140 HANISZEWSKI NORBERT ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
141 HARENDA CZESŁAW ŻARY HARENDZIAKI - Wpłata
142 HETNAR ARTUR NOWA SÓL KB WIKON NOWA - Wpłata
143 HIRSCH ŻANETA DĘBY WATAHA - 13 Wpłata
144 HOCHMAN MARLENA ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - Wpłata
145 HOFFMAN MAGDALENA ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
146 HOSZOWSKI RAFAŁ BYTOM ODRZAŃSKI - Wpłata
147 HUTOR JUSTYNA TRZEBIECHÓW NGB - Wpłata
148 HYLA DAMIAN ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
149 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
150 JAGMIN BOGUSŁAW LUBSKO 70+ - Wpłata
151 JANCZYŁO KRZYSZTOF ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
152 JANKOWSKA AGNIESZKA ZIELONA GÓRA GB STATYSTYKA LUBUSKA - Wpłata
153 JANOWSKI MARIUSZ ŻAGAŃ ŻARY TRIATHLON TEAM - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
154 JANUS PIOTR ŻARY - Wpłata
155 JANUSZ MAGDALENA JASIEŃ - Wpłata
156 JARCZYŃSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA DRUŻYNA BELGUSA - Wpłata
157 JASTRZĄB WERONIKA MARCINÓW - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
158 JASTRZĘBSKI DARIUSZ ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
159 JEDRZEJEK ANNA GOSTCHORZE - Wpłata
160 JEFIMOW KATARZYNA ZIELONA GÓRA BOREL MARATHON TEAM - Wpłata
161 JEFIMOW PIOTR ZIELONA GÓRA BOREL MARATHON TEAM - Wpłata
162 JELIŃSKI JANUSZ ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
163 JODŁOWSKA EWA KROSNO ODRZ KMB42 - Wpłata
164 JODŁOWSKI MAREK KROSNO ODRZANSKIE KMB42 - Wpłata
165 JÓZEFIAK GRZEGORZ MICHAŁ ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
166 JÓŹWIAK RADOSŁAW ŻARY BIEGACZE ZJADACZE KM ŻARY - Wpłata
167 JUCHNIEWICZ-POGORZELSKA JUSTYNA KOŻUCHÓW - Wpłata
168 JURASZEK ANDRZEJ BYTOM ODRZAŃSKI GBBO BYTOM ODRZAŃSKI - Wpłata
169 KABZIŃSKA-GALAS DOROTA ZIELONA GÓRA GB STATYSTYKA LUBUSKA - Wpłata
170 KAMIŃSKA MAŁGORZATA ŻARY - Wpłata
171 KAMIŃSKA JUSTYNA ŻARY ZZO MARSZÓW - Wpłata
172 KAMIŃSKI KAMIL LUBIN --- - Wpłata
173 KAN STEFAN ŻAGAŃ ŻAGAŃSKIE DZIKI - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
174 KANIA ROKSANA ŻAGAŃ - Wpłata
175 KANIOWSKI RAFAŁ JASIEŃ - Wpłata
176 KARLICKA DANUTA KOŻUCHÓW - Wpłata
177 KAROLAK JAKUB ZIELONA GÓRA - Wpłata
178 KASOWSKI PAWEŁ KROSNO ODRZAŃSKIE PIXI BHP - Wpłata
179 KASPRZAK RAFAŁ BYTOM ODRZAŃSKI ŚLĘŻAK TEAM - Wpłata
180 KASZUBSKA BARBARA KOŻUCHÓW - Wpłata
181 KASZUBSKI MAREK ŻARY - Wpłata
182 KAZARNOWICZ SŁAWOMIR ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
183 KAZIMIR JAKUB GOZDNICA BIEGAJĄC Z WILKAMI - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
184 KĘDZIERSKI MARIUSZ BOLESŁAWIEC - Wpłata
185 KIEJNICH WIKTOR WIELUŃ - Wpłata
186 KLAYBOR DAWID ŻAGAŃ 34 BKPANC ZAGAN - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
187 KLEWIN RADOSŁAW ŻARY DRUŻYNA SZPIKU - Wpłata
188 KLIMAS MAREK LEGNICA FITNESS PIEKARY LEGNICA - Wpłata
189 KLIMCZYK JACEK BIENIÓW PARKRUN ŻARY - Wpłata
190 KLOCEK GRZEGORZ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
191 KMIOTEK STANISŁAW ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
192 KOAL GERD COTTBUS NLLB COTTBUS - Wpłata
193 KOAL INGRID COTTBUS NLLB COTTBUS - Wpłata
194 KOGUT SZCZEPAN ŻAGAŃ UKS ENERGETYK DYCHÓW - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
195 KOŁODZIEJ ALEKSANDRA ŻAGAŃ W KUPIE SIŁA - Wpłata
196 KOŁODZIEJ ANDRZEJ MILKOWICE PRZEBIEGLI MIŁKOWICE - Wpłata
197 KOŁODZIEJ MICHAŁ MIŁKOWICE - Wpłata
198 KOŁOSOWSKI TOMASZ OŚNO LUBUSKIE ORZEŁ - Wpłata
199 KOMAR IRENEUSZ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
200 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN - Wpłata
201 KONIECPOLSKA JADWIGA ŻARY - Wpłata
202 KONIECPOLSKI KRZYSZTOF ŻARY - Wpłata
203 KONIECZNY ROBERT ŻARY WKURW_TEAM - Wpłata
204 KOSAŁKA EDWARD ŻARY 11 DKPANC ŻAGAŃ - Wpłata
205 KOSTRZEMBSKI ZBIGNIEW ZIELONA GÓRA - Wpłata
206 KOSTRZEWSKA AGATA GUBIN - Wpłata
207 KOTLAREK DAWID ZIELONA GÓRA VEGE RUNNERS - Wpłata
208 KOVALSKYI YURII MOŚCISKA - Wpłata
209 KOWAL AGNIESZKA IŁOWA RUNNERTEAM "BYLE NIE POD GÓRKĘ" - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
210 KOWALCZYK-HETNAR MARTA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
211 KOWALSKI MAREK ZIELONA GÓRA - Wpłata
212 KOWALSKI MARIUSZ ZIELONA GÓRA OCR TEAM ZIELONA GÓRA - Wpłata
213 KOWALSKI MICHAŁ CZERWIEŃSK MICHNET - RONIN CZERWIEŃSK - Wpłata
214 KOZIK HUBERT ŻARY - Wpłata
215 KOZIOŁ STEFAN JAWORZYNA ŚLĄSKA - Wpłata
216 KOZŁOWSKA JUSTYNA BYTOM ODRZAŃSKI KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
217 KRAJEWSKI DAMIAN ŻAGAŃ 11BREM - Wpłata
218 KRASIŃSKI PIOTR GUBIN - Wpłata
219 KRASOŃ SEBASTIAN ZIELONA GÓRA - Wpłata
220 KRASOWSKI LESZEK ŻARY SAINT GOBAIN SQUAD - Wpłata
221 KRAŚNICKI SYLWESTER SZCZYTNICA, POW. BOLESŁAWIECKI - Wpłata
222 KRAWCZYK PIOTR SZPROTAWA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
223 KRAWCZYK PIOTR GOŚCIESZOWICE - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
224 KRÓLIKOWSKI DARIUSZ LUBAŃ NIEZRZESZONY - Wpłata
225 KRZEMIŃSKA-BIELAK KAMILA ŻARY - Wpłata
226 KRZESIŃSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
227 KRZESIŃSKI DAMIAN ZIELONA GÓRA - Wpłata
228 KRZYWIECKA BEATA JASIEŃ - Wpłata
229 KRZYWIECKA OLIWIA JASIEŃ - Wpłata
230 KUBIENIEC PRZEMYSŁAW GRYFÓW ŚLĄSKI TEAM GRYFITÓW - Wpłata
231 KUC PATRYK SZPROTAWA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
232 KUCHARSKA DOROTA GNIEWKOWO 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO - Wpłata
233 KUCHARSKI JACEK GNIEWKOWO 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO - Wpłata
234 KUGLARZ TOMASZ ŻARY BIEGACZE ZJADACZE KM - Wpłata
235 KUJAWKA GRZEGORZ IŁOWA FULL CROSSFIT IŁOWA - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
236 KULASZA JERZY ŻAGAŃ - Wpłata
237 KULESZA SEBASTIAN ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
238 KUREK KRZYSZTOF MIŁKOWICE PRZEBIEGLI MIŁKOWICE - Wpłata
239 KUSTRA RAFAŁ ŻAGAŃ - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
240 KYCIA DARIUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
241 LASKOWSKA DOROTA ŻARY - Wpłata
242 LASKOWSKI BARTOSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
243 LEMIŃSKI ROBERT ZIELONA GÓRA DRUŻYNA SIERŚCIUCHA - Wpłata
244 LEŚNIAK EWELINA ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
245 LEŚNIAK TOMASZ ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
246 LEW MACIEJ ZIELONA GÓRA - Wpłata
247 LIDTKE FILIP ZARY - Wpłata
248 LIDTKE MARCIN ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
249 LIPUT PAWEŁ LUBAŃ XRUNNERS - Wpłata
250 LOCH JUSTYNA 66-010 NOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBER - Wpłata
251 ŁABUĆ PIOTR KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
252 ŁABUDA WOJCIECH ŻAGAŃ - Wpłata
253 ŁASKARZEWSKI MICHAŁ ŻARY - Wpłata
254 ŁAŻEWSKA ROZALIA ŻAGAŃ ZZO MARSZÓW - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
255 ŁAŻEWSKI KRZYSZTOF ŻAGAŃ WALKERS - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
256 ŁOŚ-KRAWCZYK MAGDALENA SZPROTAWA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
257 ŁUCZKOWSKI ROMAN ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
258 MACHLOWIEC PAWEŁ IŁOWA - Wpłata
259 MACHNICKI MATEUSZ MAŁOMICE - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
260 MACIEJEWSKI PIOTR ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
261 MAĆKO DOMINIK GŁOGÓW PERCEPTUS TEAM - Wpłata
262 MAĆKO RENATA JASIEŃ - Wpłata
263 MAJDAN STANISŁAW LUBIN - Wpłata
264 MAKOWICZ JÓZEF ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD - Wpłata
265 MAKSIMÓW KRZYSZTOF PRZEWÓZ - Wpłata
266 MALEWICZ GRZEGORZ LUBAŃ TEAM GRYFITÓW - Wpłata
267 MALEWSKI SŁAWOMIR LWÓWEK ŚLĄSKI ZG RUN - Wpłata
268 MALINOWSKA JADWIGA ŻAGAŃ BBKTS - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
269 MALINOWSKI MICHAŁ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
270 MAŁECKA ŻANETA ŻAGAŃ - Wpłata
271 MANAJ MICHAŁ ŻARY WKS ŁAZ - Wpłata
272 MARGOL ARTUR SŁUBICE - Wpłata
273 MARGOL DAMIAN SŁUBICE - Wpłata
274 MARKOWSKI ANDRZEJ ZIELONA GÓRA GRAŃ - Wpłata
275 MARKOWSKI DARIUSZ GUBIN BBL GUBIN - Wpłata
276 MARKULAK ELLA ŻARY - Wpłata
277 MARKULAK ZBYSZEK ŻARY - Wpłata
278 MARSZEWSKI MARCIN ŻAGAŃ - Wpłata
279 MARYNIAK KRZYSZTOF PSZCZEW - Wpłata
280 MARYSIAK ADAM KOŻUCHÓW 34 BKPANC / MKST ASTRA NOWA SÓL - Wpłata
281 MAŚLANKA JERZY ŻARY - Wpłata
282 MAŚLANKA LUCYNA ŻARY PARKRUN ŻARY - Wpłata
283 MATKOWSKI PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA PERCEPTUS TEAM - Wpłata
284 MATUSEWICZ PATRYCJA ZIELONA GÓRA - Wpłata
285 MATUSZEK MAŁGORZATA LUBSKO - Wpłata
286 MATYJA MARIUSZ ŻAGAŃ - Wpłata
287 MATYSIAK TOMASZ ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
288 MAZUR KATARZYNA KROSNO ODRZAŃSKIE UMLAUT - Wpłata
289 MAZUREK JUSTYNA LUBSKO MAZURKI-TEAM - Wpłata
290 MĄCZKA BOLESŁAW ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
291 MEJZA JANUSZ ŁAGÓW - Wpłata
292 MERZA TOMASZ ŻAGAŃ - Wpłata
293 MICHALCZENIA KACPER WIECHLICE DRUŻYNA CHROBREGO - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
294 MICHNOWICZ EWELINA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
295 MIELCUCH KAMILA POZNAŃ WKURW_TEAM - Wpłata
296 MIEMCZYK ARTUR ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
297 MILEWICZ DARIUSZ ŻUKOWICE BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
298 MISIEWICZ ADAM ŻAGAŃ - Wpłata
299 MŁYNEK ELŻBIETA ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
300 MONETA EWA IŁOWA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
301 MOSKWA MAGDALENA LUBSKO - Wpłata
302 MOTYL PAWEŁ ŻARY - Wpłata
303 MOWNY ADAM ZIELONA GÓRA ORANGE POLSKA - Wpłata
304 MROZEK MARCIN MAŁOMICE CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
305 MROŻEK ALEKSANDRA ŻAGAŃ ŻAGAŃSKI DZIKI - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
306 MRÓZEK SZYMON ŻARY SAINT GOBAIN SQUAD - Wpłata
307 MUŃKO BARTOSZ ZIELONA GÓRA METAPACK - Wpłata
308 MUSIAŁ KRZYSZTOF LUBSKO - Wpłata
309 MYSZKA MARIAN ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
310 MYSZKA PATRYK ŻAGAŃ - Wpłata
311 NAGÓRNY MATEUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
312 NALEWAJKO ZBYSZEK NOWA SÓL - Wpłata
313 NAPORA IRENA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
314 NAREJKO AGATA ŻARY PARKRUN ŻARY - Wpłata
315 NESTEROWICZ RADOSŁAW GUBIN - Wpłata
316 NIEDZIELA MAŁGORZATA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
317 NIEWĘGŁOWSKA BERNADETA SKĄPE - Wpłata
318 NIKOROWSKI GRZEGORZ ŻARY - Wpłata
319 NOWAK JACEK ZIELONA GÓRA - Wpłata
320 NOWAK JOANNA KOSARZYN - Wpłata
321 NOWAK MARCIN NOWA SÓL CNS - Wpłata
322 NOWAK MONIKA ŚWIĘTOSZÓW W KUPIE SIŁA - Wpłata
323 NOWAK PIOTR ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
324 NOWAK TOMASZ ŻAGAŃ KS BESKID BOŻNÓW - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
325 NOWICKI MICHAŁ LUBSKO - Wpłata
326 NOWORYTA RADOSŁAW NOWA WIOSKA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
327 OCHNIK PRZEMYSŁAW ADAMÓW - Wpłata
328 OLECHNOWICZ GRZEGORZ GUBIN OM PTTK GUBIN - Wpłata
329 OLESIAK ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
330 OLSZYNA GRZEGORZ OSIECZNICA - Wpłata
331 ONYSZKO PAWEŁ TRZEBIEL TUPTON TRZEBIEL - Wpłata
332 ORŁOWSKI DAMIAN SZCZAWNO RFT SZCZAWNO - Wpłata
333 OSTRÓWKA MARIUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
334 OSZCZYK MARCIN ZIELONA GÓRA - Wpłata
335 OTTO SZYMON ŻAGAŃ - - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
336 PACHAŁA DARIUSZ ZABŁOCIE MORSY NOWINIEC LUBUSKIE - Wpłata
337 PAJĄK PRZEMYSŁAW ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
338 PALEŃ BARTOSZ BOBROWICE - Wpłata
339 PANYŁO MAŁGORZATA ŚWIEBODZIN - Wpłata
340 PANYŁO MIECZTSŁAW ŚWIEBODZIN - Wpłata
341 PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW GRYFÓW ŚLĄSKI TEAM GRYFITÓW - Wpłata
342 PASTUSZKA WIESŁAW LUBSKO MORSY NOWINIEC LUBUSKIE - Wpłata
343 PATYK HENRYK ŻARY M-LID - Wpłata
344 PAWELEC MARIUSZ ZIELONA GÓRA KB FORREST GUMP - Wpłata
345 PAWEŁ JAKUĆ ŻAGAŃ NONAME - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
346 PAWLAK PIOTR ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
347 PAWŁOWSKI ANDRZEJ KOŻUCHÓW - Wpłata
348 PEGGY KÜHNEL COTTBUS LTSV 1990 FORST ( LAUSITZ) - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
349 PERON ANITA ZIELONA GÓRA OCR TEAM ZIELONA GÓRA - Wpłata
350 PĘKAŁA DAWID ZIELONA GÓRA ŻARY RUNNERS TEAM - 112 Wpłata
351 PIASKOWSKA ANNA KROSNO ODRZAŃSKIE MARZENIATEAM - Wpłata
352 PIASKOWSKI MARCIN KROSNO ODRZAŃSKIE MARZENIATEAM - Wpłata
353 PIĘKOŚ JAROSŁAW ŻAGAŃ - Wpłata
354 PIĘTA MAREK ŻAGAŃ BBKTS - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
355 PILWINSKI TOMASZ POLECKO - Wpłata
356 PIWECKI PIOTR KOPANICA WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA - Wpłata
357 PIWIŃSKI HUBERT ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
358 PIWOŃSKI KRYSTIAN BYTOM ODRZAŃSKI GBBO BYTOM ODRZAŃSKI - Wpłata
359 PLICHTA MONIKA ŚWIĘTOSZÓW W KUPIE SIŁA - Wpłata
360 PŁAWIAK-MOWNA ANNA ZIELONA GÓRA - Wpłata
361 PŁONKA ADAM NOWA SOL SOLNEXT - Wpłata
362 PŁOSZAJ TADEUSZ ŻAGAŃ - Wpłata
363 POCHRANOWICZ BARBARA DĘBNO STOW. MARATON DĘBNO/OSP DĘBNO - Wpłata
364 POKLEPA DAWID NOWA SÓL KB WIKON / TEAM DRACZYŃSKI - 0690 Wpłata
365 POLAK NORBERT ZIELONA GÓRA PERCEPTUS TEAM - Wpłata
366 POMORSKI SŁAWOMIR NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
367 PONIEWIERKA REMIGIUSZ IŁOWS - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
368 POPIOŁKOWSKA ANNA GRYFÓW ŚLĄSKI - Wpłata
369 POZNANIAK ARTUR ZIELONA GÓRA - Wpłata
370 PRUSIK TOMASZ ŻAGAŃ - Wpłata
371 PRZYBYŁEK PIOTR ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
372 PRZYBYSZ PIOTR KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
373 PSYK BEATA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
374 PUCHALSKI PIOTR ŻAGAŃ BBL - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
375 PUDA ARTUR ZIELONA GÓRA BBZG - Wpłata
376 RABENDA TOMASZ LUBSKO MORSY NOWINIEC LUBUSKIE - Wpłata
377 RADULSKI JAREK ŻAGAŃ KP PSP ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
378 RAJTER EMILIA LUBAŃ - Wpłata
379 RATAJCZAK DOROTA ZIELONA GÓRA TRIO FORTIS - Wpłata
380 RATAJCZAK MAŁGORZATA ZIELONA GÓRA OCR TEAM ZIELONA GÓRA - Wpłata
381 RATAJCZAK PAWEŁ ZIELONA GÓRA - Wpłata
382 RATOMSKA ANITA GÓRZYN - Wpłata
383 REDLAK TOMASZ WITKOWO - Wpłata
384 RESZCZYNSKI PAWEŁ ŻARY - Wpłata
385 ROGOWSKI TOMASZ KROSNO ODRZAŃSKIE UMLAUT - Wpłata
386 ROGOWSKI WIKTOR ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
387 ROMEJKO URSZULA ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
388 ROŚ-BRZEZIŃSKA EWA ŻARY REZLER TEAM - Wpłata
389 ROZUMEK ADAM GUBIN - Wpłata
390 RUDA JÓZEFA ŻARY PARKRUN ŻARY - Wpłata
391 RUDAK ŁUKASZ ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ, ŻGB - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
392 RUDAK MARTA ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
393 RUDZIŃSKI MARIUSZ MIROSTOWICE DOLNE JEDI GROUP - Wpłata
394 RUNOWSKA EWA BUKOWINA BOBRZAŃSKA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
395 RUNOWSKI MARCIN BUKOWINA BOBRZAŃSKA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
396 RUSIN JANINA ŻARY HARENDZIAKI - Wpłata
397 RUT ŁUKASZ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
398 RYTWIŃSKI JACEK NOWA SÓL - Wpłata
399 RZĄSA AGNIESZKA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
400 RZEŹNICZAK PRZEMYSŁAW ŻAGAŃ ŻAGAŃSKIE DZIKI - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
401 RZEŹNIK DACJAN ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
402 SALAMON DANIEL ŻARY MAGOREX - Wpłata
403 SAPIELA ŁUKASZ ŚWIĘTOSZÓW W KUPIE SIŁA - Wpłata
404 SAWICKA KATARZYNA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
405 SAWICKI GRZEGORZ ZARĘBA EDI TEAM ZGORZELEC - Wpłata
406 SAWICKI JAROSŁAW BOLESŁAWIEC ŚLĄSKI KAJZE TA METO TEAM - Wpłata
407 SAWICKI KRZYSZTOF KOŻUCHÓW KRZYSIEK BIEGA - Wpłata
408 SENK ROBERT KROSNO ODRZANSKIE SENK TEAM - Wpłata
409 SENK WERONIKA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
410 SIELSKI TOMASZ ŻAGAŃ 34BKPANC - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
411 SIEMEK STEFAN ŻAGAŃ BBL ŻGB - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
412 SIEMIATOWSKA ELŻBIETA ŚWIEBODZIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
413 SIKORSKA JOANNA GUBIN - Wpłata
414 SIKORSKA ZDZISŁAWA GUBIN - Wpłata
415 SIKORSKI CEZARY GUBIN BBL GUBIN - Wpłata
416 SIWIK ANDRZEJ ŻARY FOREVER YOUNG - Wpłata
417 SIWIŃSKI GRZEGORZ PŁOTY PIJANE PANTERY - Wpłata
418 SIWIŃSKI KAMIL ŻAGAŃ 34 BKPANC - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
419 SKAŁACKA ANNA ŻARY PARKRUN ŻARY - Wpłata
420 SKAŁACKA KAMILA ŻARY KLUB KARATE KONTRA ŻARY - Wpłata
421 SKAŁACKI KRZYSZTOF ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
422 SKLEPOWICZ JAKUB ZIELONA GÓRA LUG RUNNERS TEAM - Wpłata
423 SKOLMOWSKI ŁUKASZ ŻARY ŻARY - Wpłata
424 SKOTNICKI PIOTR ZIELONA GÓRA - Wpłata
425 SMORĄGIEWICZ AGNIESZKA ŻAGAŃ SZYBCY JAK WIATR/ŻAGAŃSKIE DZIKI - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
426 SMORĄGIEWICZ JAROSŁAW ŻAGAŃ SZYBCY JAK WIATR/ŻAGAŃSKIE DZIKI - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
427 SNACKI ANDRZEJ ZIELONA GÓRA - Wpłata
428 SOCHOŃ ZBIGNIEW ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
429 SOCZOMSKI MIROSŁAW ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC - Wpłata
430 SOLECKI WOJCIECH GUBIN WKURW_TEAM - Wpłata
431 SROCZYŃSKI BOGUSŁAW BOGATYNIA - Wpłata
432 STACHOWSKI MIROSŁAW ŻARY - Wpłata
433 STADNIK JACEK KROSNO ODRZAŃSKIE SKLEP DLA BIEGACZY RUN PLANET - Wpłata
434 STANISŁAWEK TOMASZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
435 STANISZEWSKI GRZEGORZ BIENIÓW PARKRUN ŻARY - Wpłata
436 STANKIEWICZ PATRYK ŻARY - Wpłata
437 STARZHYNSKYI ANDRII KOŃSKOWOLA JMP FLOWERS - Wpłata
438 STAWNICZY WIESŁAW GŁOGÓW SENIOR53 - Wpłata
439 STAYKOV NIKOLAY ZIELONA GÓRA - Wpłata
440 STEC KATARZYNA GRYFÓW ŚLĄSKI TEAM GRYFITÓW - 046 Wpłata
441 STEFANOWICZ MICHAŁ LUBSKO - Wpłata
442 STĘPIEŃ JAROSŁAW ZAGAN - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
443 STOLARZ IRENEUSZ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
444 STRÓŻ PIOTR GOZDNICA - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
445 STRZĄDAŁA KRZYSZTOF ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
446 STYK MAREK ZIELONA GÓRA - Wpłata
447 SUDNIK MIECZYSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
448 SULIKOWSKA EDYTA GUBIN STAROSIEDLE - Wpłata
449 SUROWIEC PIOTRUŚ ŻARY RUNNERS ŻARY - Wpłata
450 SYNOWIECKI PIOTR MAŁOMICE - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
451 SZAROWAR MACIEJ NOWA SÓL CNS - Wpłata
452 SZATKOWSKI PAWEŁ NIWISKA HARPAGAN ZG - Wpłata
453 SZATKOWSKI PIOTR NIWISKA HARPAGAN ZG - Wpłata
454 SZCZEPANIAK STANISŁAW ZIELONA GÓRA FOREVER YOUNG - Wpłata
455 SZCZEPANOWSKI ROLAND ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
456 SZCZĘCH BARTOSZ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
457 SZCZĘSNA ANNA OLSZYNA LUBAŃSKA NIEZRZESZONY - Wpłata
458 SZCZĘSNY PAWEŁ OLSZYNA NIEZRZESZONY - Wpłata
459 SZCZOTKA MICHAŁ ŻARY ZZO MARSZÓW - Wpłata
460 SZEWCZYK MATI CHOBIENICE KKFP WOLSZTYN - Wpłata
461 SZORC MAREK KROSNO ODRZAŃSKIE NO NAME CLUB :) - Wpłata
462 SZPAK JAROSŁAW BYTOM ODRZAŃSKI YNWA - Wpłata
463 SZPANOWSKI MAREK WARSZAWA KAJZE TA METO TEAM - Wpłata
464 SZWAL ANNA ŻAGAŃ FOREVER YOUNG - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
465 SZYLKIN WOJCIECH ZIELONA GÓRA LECZNICA-TEAM - Wpłata
466 SZYMAŃSKI GRZEGORZ WITOSZYN - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
467 SZYMCZAK BARTŁOMIEJ ŻARY - Wpłata
468 SZYMSZON PIOTR ŻAGAŃ - Wpłata
469 ŚLEBIODA PIOTR IŁOWA BBL ŻAGAŃ - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
470 ŚRÓBKA MATEUSZ ŻARY - Wpłata
471 ŚWIDERSKI ŁUKASZ ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
472 ŚWIERK PRZEMYSŁAW ŚWIEBODZIN ULTRA DIABŁY - Wpłata
473 ŚWIRKO PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
474 ŚWITAŁA MARIAN ŻAGAŃ OSPWL - ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
475 TALARSKA MARTA ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
476 TALKOWSKI MATEUSZ ŻAGAŃ - Wpłata
477 TELENGA RAFAŁ ŻARY - Wpłata
478 TEODOROWICZ BARBARA ZGORZELEC ZGORZELEC - Wpłata
479 TEODOROWICZ KRZYSZTOF ZGORZELEC ZGORZELEC - Wpłata
480 TOMASZEWSKA AGNIESZKA ŻAGAŃ ŻGB,BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, NIEPEŁNOSPRAWNI, Wpłata
481 TOMCZAK DANIEL ZIELONA GÓRA 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO - Wpłata
482 TREŚCIŃSKI ALBERT BYTOM ODRZAŃSKI GBBO BYTOM ODRZAŃSKI - Wpłata
483 TRUCHLEWSKI MARIUSZ ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
484 TWARDY PAWEŁ ŻARY PARKRUN ŻARY - Wpłata
485 URSZYC GRACJAN ŻARY ŻARY RUNNERSTEAM - Wpłata
486 URUSKI JAN NOWA SÓL - NIEPEŁNOSPRAWNI, Wpłata
487 WALCZAK RYSZARD ZIELONA GORA - Wpłata
488 WALKÓW JAROSŁAW WRZESINY - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
489 WAŁĘSA MATEUSZA SZPROTAWA - Wpłata
490 WARDYN JAROSŁAW ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
491 WARSZAWSKI JERZY ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
492 WASIAK GRZEGORZ ZIELONAGÓRA WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PL - Wpłata
493 WAWRYCZ ADRIAN ŻAGAŃ - Wpłata
494 WAWRZYKOWSKI JAKUB NOWA SÓL MKST ASTRA NOWA SÓL - Wpłata
495 WAWRZYNIAK MARLENA JASIEŃ - Wpłata
496 WEDLER URSZULA BRONISZÓW - Wpłata
497 WICHMAN KAROLINA NOWA SÓL - Wpłata
498 WIECZOREK ŁUKASZ ŻARY - Wpłata
499 WIEKIERA MILENA ZIELONA GÓRA - Wpłata
500 WIEKIERA RADOSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
501 WIERZOWIECKI GRZEGORZ OCHLA BERFIT ZIELONA GÓRA - Wpłata
502 WILCZYNSKA KALINA ZIELONA GORA - Wpłata
503 WILK KAROLINA ZIELONA GÓRA - Wpłata
504 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ ZIELONA GÓRA TEAM DRACZYŃSKI - Wpłata
505 WITKOWSKI MAREK ZIELONA GÓRA SKOŃCZENI OCR - Wpłata
506 WLAZŁO PIOTR ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, Wpłata
507 WŁUDARSKI MACIEJ GROTÓW ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
508 WŁUDARSKI MAREK ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD - Wpłata
509 WOJAKOWSKI ŁUKASZ ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
510 WOJCIECHOWSKA AGATA KOŻUCHÓW - Wpłata
511 WOJCIECHOWSKI MARCIN KOŻUCHÓW - Wpłata
512 WOJCIESKI MAREK MODRZYCA NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
513 WOJDAK ZBIGNIEW ŻAGAŃ 34BKPANC - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
514 WOJDAT MONIKA ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC - Wpłata
515 WOJTCZAK PAWEŁ BYTOM ODRZAŃSKI - Wpłata
516 WOLAK MIROSŁAW ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
517 WOSTAL ALEKSANDER SZPROTAWA PAWŁOWSKI TEAM - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
518 WÓJCIK KINGA ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
519 WOŹNIAK-GERAK ANITA NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI NOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBER - Wpłata
520 WRÓBEL ROBERT ZIELONA GÓA GB STATYSTYKA LUBUSKA - Wpłata
521 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA POŁUPIN RFT SZCZAWNO - Wpłata
522 WRÓBLEWSKI JANUSZ POŁUPIN RFT SZCZAWNO - Wpłata
523 WRZESZCZ ANETA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
524 WYPASEK ANNA WITKÓW CRO KARATE SHINKUYKUSHIN - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
525 ZABOJSZCZYK DAWID ŻARY ŻARY - Wpłata
526 ZADOŃ ADRIAN ŚWIĘTOSZÓW W KUPIE SIŁA - Wpłata
527 ZADOŃ AGNIESZKA ŚWIĘTOSZÓW W KUPIE SIŁA - Wpłata
528 ZAJĄC RADOSŁAW ŻARY - Wpłata
529 ZAKRZEWSKI JAN ZIELONA GÓRA - Wpłata
530 ZAPALA BOGDAN SULECHOW OKI TEAM SULECHOW - Wpłata
531 ZAWADZKI BARTOSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
532 ZDZYNIECKI TOMASZ NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI NOWOGRODZKA GRUPA BIEGOWA FIBER - Wpłata
533 ZEMLEDUCH DOROTA ZIELONA GÓRA ZEMLEDUCHY - Wpłata
534 ZIELIŃSKA BOŻENA ŻARY PARKRUN ŻARY - Wpłata
535 ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ ŻARY KLUB BIEGACZY JYSK - Wpłata
536 ZIELIŃSKI DAREK ŻARY PARKRUN ŻARY - Wpłata
537 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF STARY WĘGLINIEC - Wpłata
538 ZIEMIAŃSKA AGNIESZKA ŻAGAŃ - Wpłata
539 ZIMNA MARTA LUBSKO - Wpłata
540 ZIMNY KRZYSZTOF LUBSKO - Wpłata
541 ZIŃSKA DOROTA MAŁOMICE DRUŻYNA CHROBREGO - POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
542 ZŁOTOWSKI KAZIMIERZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
543 ZŁOTOWSKI MIŁOSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
544 ZUŚKA PIOTR ZIELONA GÓRA - Wpłata
545 ZYCH MARCIN ŻARY - Wpłata
546 ŻARNOTAL ARTUR ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata
547 ŻĄDŁO KRYSTIAN GRYFÓW ŚLĄSKI TEAM GRYFITÒW - Wpłata
548 ŻELIŃSKI MATEUSZ ŚWIETOSZÓW - Wpłata
549 ŻŁOBIŃSKI PIOTR ZIELONA GÓRA SPORTGAS RUNNING TEAM - Wpłata
550 ŻOŁYŃSKA WIOLETTA ŻAGAŃ - MIASTO ŻAGAŃ, POWIAT ŻAGAŃSKI, Wpłata