VIII Bieg do Pustego Grobu Nowa Sól

Mężczyźni (men): 515
Kobiety (women): 255
Razem (all): 770 (opłaconych: 494/paid)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Race list with partcipants with paid entry fee

Lp.
No.
Nazwisko i imię
Surname and name
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Categ
Kat. dodatk.
Add.categ
Rodzina
Family
Wpłata
Payment
1 ABRAMOWICZ JUSTYNA ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
2 ADAMCZYK MAGDALENA 67-100 #MASATEAM - Wpłata
3 AGATA TRAWIŃSKA GŁOGÓW PARKRUN - Wpłata
4 AGNIESZKA TOMASZEWSKA ŻAGAŃ - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
5 ANCZYK KRYSTYNA LEGNICA TEAM DRACZYŃSKI, NGB KORONA LEGNICA - KAT. RODZINNA, MAMA Wpłata
6 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ LUBIN RUNATTACK - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
7 ANDRZEJEWSKI TOMASZ SULECHÓW OEX RUNNERS TEAM - Wpłata
8 ANTKOWIAK MIROSŁAW KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
9 AUGUSTYNIAK WOJCIECH KOŻUCHÓW - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
10 BABACZ MARCIN WARSZAWA - Wpłata
11 BACHORSKI REMIGIUSZ CIOSANIEC ZABIEGANI SŁAWA - Wpłata
12 BAER WALDEMAR SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
13 BALINOWSKI KORNEL NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
14 BANASZAK JACEK LUBIESZÓW - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
15 BANASZEK SŁAWOMIR ŻARY SZYMI TEAM ŻARY - Wpłata
16 BANDUROWSKA AGNIESZKA NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, BANDUROWSCY Wpłata
17 BANDUROWSKA KLAUDIA NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, BANDUROWSCY Wpłata
18 BANDUROWSKI ANDRZEJ NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, BANDUROWSCY Wpłata
19 BANDUROWSKI KAMIL NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, BANDUROWSCY Wpłata
20 BARAŃSKI PAWEŁ WIECHLICE WIECHLICE RUN - Wpłata
21 BARTKIEWICZ HALINA ZIELONA GÓRA - Wpłata
22 BARTKIEWICZ PAWEŁ NOWA SÓL TEAM TIR - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
23 BEBRYS DANIEL NOWA SÓL MASA TEAM - Wpłata
24 BEDNAREK MARTA KIEŁCZÓW ALEKTUM GROUP - Wpłata
25 BENDOWSKA WIOLETA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
26 BENDOWSKI ŁUKASZ GRODZISK WIELKOPOLSKI GRODZISKI KLUB BIEGACZA - Wpłata
27 BERCZUK JÓZEF NOWA SÓL ASTRA - Wpłata
28 BERNAT MAGDALENA NIEDORADZ - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
29 BĘBEN WIOLETA KOZUCHOW KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
30 BIAŁAS ANNA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRAWNIK, Wpłata
31 BIEGAŃSKI MARIAN ZIELONA GÓRA BOMADEK - Wpłata
32 BIEGAŃSKI TOMASZ ZIELONA GÓRA - PRAWNIK, Wpłata
33 BIELACHOWICZ DANIEL KOLSKO - Wpłata
34 BIELICZ MAREK NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
35 BIERNACKI MARCIN ŻAGAŃ - Wpłata
36 BIK STANISŁAW LUBIN BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA - Wpłata
37 BILON BOGDAN SULECHÓW ZBROJOWNIA SULECHÓW - Wpłata
38 BIŁAN PAWEŁ GUBIN - Wpłata
39 BINDER PIOTR NOWA SÓL SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
40 BLACHA KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA TRASY-BIEGOWE.PL - KAT. RODZINNA, BLACHA Wpłata
41 BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA NOWA SÓ - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
42 BOGUCKA BARBARA RAKONIEWICE VICTORY HUSARIA - Wpłata
43 BONDROW KRZYSZTOF BOLESŁAWIEC MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
44 BORKOWSKA MAGDALENA OTYŃ MASATEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
45 BRATUŚ ANDRZEJ NOWA SÓL EUROTRUCK NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
46 BRODZIŃSKA EMILIA KROSNO ODRZAŃSKIE HARPAGAN ZG - Wpłata
47 BRODZIŃSKI MICHAŁ KROSNO ODRZAŃSKIE HARPAGAN ZG - Wpłata
48 BROZINSKI KRZYSZTOF RUDNA E-10 ZG LUBIN - Wpłata
49 BRYKALSKA BOGUMIŁA MODRZYCA MASA TEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
50 BRZEZICKI ŁUKASZ ZIELONA GÓRA CROSSFIT ZIELONA GÓRA - Wpłata
51 BUBEL SEBASTIAN NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, BUBEL Wpłata
52 BUNDZIÓW MONIKA OTYŃ MORSY NOWA SÓL - Wpłata
53 BURAS MACIEJ KOŻUCHÓW MASA TEAM - Wpłata
54 BYKOWSKI BOGDAN STARY KISIELIN BYKUSY - Wpłata
55 BYSTRYK MATEUSZ WROCŁAW - Wpłata
56 CABAŁA ADAM MARKLOWICE - KAT. RODZINNA, CABAŁA Wpłata
57 CABAŁA MAŁGORZATA NOWA SÓL NOWOSOLSKI GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
58 CACKOWSKI JAKUB NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
59 CADER ARKADIUSZ ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG - Wpłata
60 CEGLAREK PRZEMYSŁAW RAKONIEWICE OSP RAKONIEWICE - Wpłata
61 CHILICKA MAŁGORZATA SIEDLISKO - KAT. RODZINNA, RODZINA Wpłata
62 CHILICKI JULIUSZ SIEDLISKO - KAT. RODZINNA, RODZINA Wpłata
63 CHŁODNICKA JOANNA GŁOGÓW BBL GŁOGÓW - Wpłata
64 CHODOR ANNA LEGNICA - Wpłata
65 CHOJNACKI PIOTR NOWA SÓL - Wpłata
66 CHOLEWIŃSKI ADAM NOWA SÓL DLA SIEBIE. - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
67 CHOMONT-SENDZIAK ANNA ŻARY - PRAWNIK, Wpłata
68 CHORAB NATALIA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRAWNIK, Wpłata
69 CHORĄŻYK GRZEGORZ OTYŃ MASA TEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
70 CHORĄŻYK ADAM NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
71 CHOROSTKOWSKA NATALIA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
72 CHUDY MAGDALENA LUBSKO - Wpłata
73 CHWIAŁKOWSKA OLGA RACULA - KAT. RODZINNA, FIOŁKI Wpłata
74 CHWIAŁKOWSKI ALBERT RACULA - KAT. RODZINNA, FIOŁKI Wpłata
75 CICHARSKI PIOTR NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
76 CICHARSKI RAFAŁ NOWA SÓL JOST - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
77 CICHOCKI SEBASTIAN NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
78 CIEŚLIK KAROLINA NOWA SÓL WKURW_TEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
79 CUGIER KACPER SZLICHTYNGOWA - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
80 CZACHOR WALDEMAR KUNICE - Wpłata
81 CZAPLICKA BEATA BYTOM ODRZAŃSKI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
82 CZARNECKI CEZARY ZIELONA GÓRA - KAT. RODZINNA, CZARNECCY Wpłata
83 CZARNECKI TOMASZ ZIELONA GÓRA - KAT. RODZINNA, CZARNECCY Wpłata
84 CZEPIŃSKA JUDYTA ŻARY WIKON NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, GOLONKAHETNAR Wpłata
85 CZEPIŃSKI ROBERT ŻARY - Wpłata
86 CZERNICKI FILIP JELENIA GÓRA - PRAWNIK, Wpłata
87 CZERWIŃSKA AGNIESZKA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
88 DARDZIŃSKI PIOTR ZIELONA GÓRA - Wpłata
89 DARIUSZ SOCHA GŁOGÓW ZG RUN - Wpłata
90 DAWID KOTLAREK ZIELONA GÓRA VEGE RUNNERS - Wpłata
91 DĄBROWSKI PATRYK NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
92 DEKIERT MICHAŁ ŁAGÓW - OSOBY DUCHOWNE, Wpłata
93 DĘBICKA ELŻBIETA OTYŃ - Wpłata
94 DĘBSKI PIOTR DOBRZEJOWICE E-TOWERS FAMABA GŁOGÓW - Wpłata
95 DOLATA REMIGIUSZ NOWA SÓL PLESZÓWEK - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
96 DOMARADZKA ANITA POZNAŃ ZGRUPKA TEAM - Wpłata
97 DOMARADZKI WOJCIECH POZNAN ZGRUPKA TEAM - Wpłata
98 DOMINO KRYSTIAN GŁOGÓW GVT - KGHM -HM GŁOGÓW - Wpłata
99 DROGOSZ MACIEJ MIEDZYRZECZ MIĘDZYRZECKIE GAZELE - Wpłata
100 DUBEC PIOTR NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
101 DUDEK EWA MIROSTOWICE DOLNE - Wpłata
102 DUDEK PATRYCJA MODRZYCA - Wpłata
103 DUDZIAK KACPER RUDNO NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
104 DURAJSKI ARIEL ZIELONA GÓRA LECZNICA TEAM - Wpłata
105 DUSZA ZBIGNIEW KOŻUCHÓW BIEGAM Z DUSZĄ - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
106 DYCHAŁA PAWEŁ LUBIN - Wpłata
107 DYL ALEKSANDER POZNAŃ - Wpłata
108 DYM GRZEGORZ LUBIN MTS DRUŻYNA SZPIKU - Wpłata
109 FABJAŃSKI AUGUSTYN WROCŁAW - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
110 FARON KATARZYNA NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, FARON Wpłata
111 FARON MACIEJ NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, FARON Wpłata
112 FARON MAŁGORZATA NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, FARON Wpłata
113 FARON WOJCIECH NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, FARON Wpłata
114 FEDORCZAK MAŁGORZATA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, FEDORCZAK Wpłata
115 FEDORCZUK KATARZYNA KUNICE MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICS - KAT. RODZINNA, FEDORCZUK Wpłata
116 FEDORCZUK MAREK KUNICE MATNER RUNNING TEAM/ FITNES PIEKARY LEGNICA - KAT. RODZINNA, FEDORCZUK Wpłata
117 FESZ BOGDAN ZIELONA GÓRA - Wpłata
118 FIEDOROWICZ TOMASZ ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
119 FILAR KRZYSZTOF PŁOTY METAPACK POLAND - Wpłata
120 FITA ROMAN KOZUCHOW BEZ KLUBU - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
121 FRĄTCZAK IRENEUSZ GRĘBOCICE GMINA GRĘBOCICE - Wpłata
122 GARGASIEWICZ KACPER NOWA SÓL RATOWNICZA LIGA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
123 GAUZA JUSTYNA ZIELONA GÓRA NOTODZIDA - Wpłata
124 GAWROŃSKI KRZYSZTOF RUSZÓW RUSZÓW BIEGA - Wpłata
125 GEREMESZ-NAPIERAŁA KATATRZYNA WROCŁAW TEGES - PRAWNIK, Wpłata
126 GOLONKA PAWEŁ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, GOLONKA-HETNAR Wpłata
127 GOŁAWSKI KRZYSZTOF MODRZYCA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
128 GÓRNIK ZBIGNIEW MODRZYCA KOM-KAS TEM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
129 GOŹDZIEJEWSKA NATALIA ŻAGAŃ - Wpłata
130 GRĄCIKOWSKI TADEUSZ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
131 GRUŹLEWSKI RADOSŁAW ŻAGAŃ - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
132 GRYDZIUSZKO MARCIN MARCINOWICE MARCIN MARCINOWICE - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
133 GRYGIEL ANDRZEJ GŁOGÓW - Wpłata
134 GRYGIEL KAMILA GŁOGÓW - Wpłata
135 GRYGOROWICZ EWA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, GRYGOROWICZ Wpłata
136 GRYGOROWICZ PAWEŁ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, GRYGOROWICZ Wpłata
137 GRZEGORZ WAWRZYŃCZYK NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
138 GRZEŚKO TOMASZ SULECHÓW - Wpłata
139 GUMOWSKI GRZEGORZ NOWA SÓL - Wpłata
140 GUZIAK MAREK NOWA SÓL OVOPOL TEAM - Wpłata
141 GWIAZDA SEBASTIAN SZPROTAWA - Wpłata
142 GWIAZDA WANDA SZPROTAWA DRUŻYNA CHROBREGO - Wpłata
143 HALASA MARCIN SZLICHTYNGOWA - Wpłata
144 HALEC PAULINA MAŁOMICE - Wpłata
145 HAŁKA JAN WROCLAW JACHU - Wpłata
146 HAŁKA MAŁGORZTA WROCŁAW JACHU - Wpłata
147 HAWRON AGNIESZKA WROCŁAW - Wpłata
148 HEBEL MARCIN 56-215 - Wpłata
149 HENDRYSIAK JUSTYNA NOWA SÓL CKB NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
150 HETNAR ARTUR NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, GOLONKA-HETNAR Wpłata
151 HUTOR JUSTYNA TRZEBIECHÓW NGB - Wpłata
152 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
153 JACKOWSKI DANIEL MIEDZYRZECZ MIEDZYRZECKIE GAZELE - Wpłata
154 JAKUB KRYSIAK NOWA SÓL MASA TEAM - Wpłata
155 JAKUBOWSKI MIROSŁAW LEGNICA KB LEW LEGNICA - Wpłata
156 JAKUBÓW ŁUKASZ NOWA SÓL TAKISE - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
157 JANECKI PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
158 JANELT NATALIA MIĘDZYRZECZ - KAT. RODZINNA, JANELT Wpłata
159 JANELT WIOLETTA MIĘDZYRZECZ - KAT. RODZINNA, JANELT Wpłata
160 JANICKA-TOMIAK ELIZA SULECHÓW - Wpłata
161 JANICKA-TOMIAK ELIZA SULECHÓW - Wpłata
162 JANKOWIAK AGNIESZKA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
163 JANKOWSKA KAROLINA BOLESŁAWIEC MAKOŚ TEAM - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
164 JANUSZEWSKI ANDRZEJ WARSZAWA - Wpłata
165 JANUSZEWSKI BARTOSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
166 JASIŃSKA MARTA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
167 JASTRZĄB WERONIKA MARCINÓW - Wpłata
168 JEZIERSKA MAŁGORZATA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
169 JĘDRUCH PAWEŁ NIAGARA FALLS - Wpłata
170 JĘDRZEJCZAK RENATA RAKONIEWICE - Wpłata
171 JOANNA ZAŁĘSKA ZIELONA GÓRA - KAT. RODZINNA, ZAŁĘSCY Wpłata
172 JODŁOWSKA EWA KROSNO ODRZ KMB42 - Wpłata
173 JODŁOWSKI MAREK KROSNO ODRZ KMB42 - Wpłata
174 JÓZEFIAK GRZEGORZ MICHAŁ ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
175 JÓZEFOWICZ MAŁGORZATA MODRZYCA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
176 JÓZEFOWICZ RAFAŁ MODRZYCA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
177 JUNG DAWID NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
178 JURASZEK ANDRZEJ BYTOM ODRZAŃSKI GBBO BYTOM ODRZAŃSKI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
179 JUSIS WOJCIECH NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
180 KACPERCZAK JERZY NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
181 KACZMAREK KAROL RAWICZ NZG - Wpłata
182 KACZMAREK KATARZYNA ZIELONA GÓRA TEAM DRACZYŃSKI - PRAWNIK, Wpłata
183 KAJDAS MAŁGORZATA SŁAWA SŁAWA - Wpłata
184 KAŁUŻNA MARTA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
185 KAŁUŻNA-SKURPEL PAULINA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, SKURPEL Wpłata
186 KAŁUŻNY PAWEŁ NOWA SÓL SZYMANOWSKI TEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
187 KAMIL RELICH NOWA SÓL BŁĘKITNI LUBIĘCIN - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
188 KARDYNAŁ GABRIELA KOZUCHÓW - Wpłata
189 KARDYNAŁ HENRYK KOŻUCHÓW - Wpłata
190 KAROLCZAK KAMILA MAŁOMICE RAZEM RAŹNIEJ ❤️ - Wpłata
191 KARWACKI ROBERT ZIEOLA GÓRA - Wpłata
192 KASPRZAK JUSTYNA BYTOM ODRZAŃSKI ŚLĘŻAK TEAM - KAT. RODZINNA, KASPRZAKI Wpłata
193 KASPRZAK RAFAŁ BYTOM ŚLĘŻAK TEAM - KAT. RODZINNA, KASPRZAKI Wpłata
194 KASPRZAK MICHAŁ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
195 KAŹMIERSKA MONIKA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
196 KEMPIŃSKI JERZY WROCŁAW - Wpłata
197 KLEMKA BARTŁOMIEJ JERZMANOWA ŁAGOSZÒW - Wpłata
198 KLOC JAN GŁOGÓW CROSS STRACEŃCÓW - Wpłata
199 KŁYSZ KAROL CHEŁMEK - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
200 KOCHANOWICZ MAREK NOWA SÓL KB WIKON - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
201 KOCIUCKI JACEK GŁOGÓW - Wpłata
202 KOŁASKA PAULINA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
203 KOŁEK JOANNA NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, KOŁEK Wpłata
204 KOŁEK ZUZANNA NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, KOŁEK Wpłata
205 KOŁODZIEJ MARTA OTYŃ MORSY NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, HETNER Wpłata
206 KOŁODZIEJ ANDRZEJ MIŁKOWICE PRZEBIEGLI MIŁKOWICE - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
207 KOŁODZIEJ MICHAŁ MIŁKOWICE PRZEBIEGLI MIŁKOWICE - Wpłata
208 KOŁODZIEJSKI RADOSŁAW NOWA SÓL RADOSTAH.PL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
209 KOŁOSOWSKI TOMASZ OŚNO LUBUSKIE ORZEŁ - Wpłata
210 KONIECZKA TOMASZ WIECHLICE NIEZRZESZONY - Wpłata
211 KOPACZYŃSKA BEATA ZIELONA GÓRA - Wpłata
212 KOPER MICHAŁ NOWE MIASTECZKO - Wpłata
213 KOPIJ ŁUKASZ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
214 KORBECKA-RYGIEL AGNIESZKA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, RYGIEL Wpłata
215 KOSAŁKA EDWARD ŻARY 11 DKPANC ŻAGAŃ - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
216 KOSTECKI TOMASZ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
217 KOSTRZEMBSKI ZBIGNIEW ZIELONA GÓRA - Wpłata
218 KOT ANNA WROCŁAW BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ - Wpłata
219 KOT BARTOSZ WROCŁAW - Wpłata
220 KOWALCZYK-BORKOWSKA MARTA PRZEMKÓW ABY DO METY - PRZEMKÓW - Wpłata
221 KOWALCZYK-HETNAR MARTA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - KAT. RODZINNA, GOLONKA-HETNAR Wpłata
222 KOWALEWSKA WERONIKA NOWA SÓL - Wpłata
223 KOWALEWSKI MAREK NOWA SÓL - Wpłata
224 KOWALEWSKI PAWEŁ NOWA SÓL KOWALEWSKI TEAM / CNS NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, KOWALEWSKI Wpłata
225 KOWALEWSKI TOMASZ NOWA SÓL - Wpłata
226 KOWALEWSKI TOMASZ NOWA SÓL KOWALEWSKI TEAM - KAT. RODZINNA, KOWALEWSKI Wpłata
227 KOWALEWSKI ZBIGNIEW NOWA SÓL KOWALEWSKI TEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, KOWALEWSKI Wpłata
228 KOWALSKI MAREK ZIELONA GÓRA - Wpłata
229 KOZAKIEWICZ MIROSŁAW PRZYBORÓW - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
230 KOZIŃSKA MAŁGORZATA KOŻUCHÓW - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
231 KOZŁOWSKA JUSTYNA BYTOM ODRZAŃSKI KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
232 KRASIŃSKI PIOTR GUBIN - Wpłata
233 KRASOWSKI LESZEK ŻARY SAINT GOBAIN SQUAD - Wpłata
234 KRÓL BOŻENA BOLESŁAWIEC KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC - Wpłata
235 KRUKOWSKI MIROSLAW NOWA SÓL - Wpłata
236 KRUSZ MARIUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
237 KRZESIŃSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - KAT. RODZINNA, KRZESIŃSCY Wpłata
238 KRZESIŃSKI DAMIAM ZIELONA GÓRA - KAT. RODZINNA, KRZESIŃSCY Wpłata
239 KRZYWIECKI KRZYSZTOF NĄDNIA TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
240 KUBIAK JERZY GŁOGÓW E-TOWERS FAMABA GŁOGÓW - Wpłata
241 KUC PATRYK SZPROTAWA - Wpłata
242 KUCHARCZYK ANNA ZIELONA GÓRA BIEGAMY NA UZ - Wpłata
243 KUCHARSKA MAŁGORZATA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
244 KURPAS MAREK KOZUCHOW ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
245 KWAŚNIEWSKI MARIUSZ ZIELONA GÓRA - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
246 KWAŚNIEWSKI MARIUSZ ZIELONA GÓRA - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
247 KWAŚNIK SZYMON NOWA SÓL - Wpłata
248 KWIATKOWSKA JUSTYNA SIECIEBORZYCE LG NORDHEIDE - Wpłata
249 KWIATKOWSKI OSKAR ZIELONA GÓRA MASATEAM - Wpłata
250 LAJTNER LIDIA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
251 LAWRENC ARTUR NOWA SÓL MASATEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
252 LEW MAGDA ZIELONA GÓRA - Wpłata
253 LEWANDOWSKA URSZULA ZIELONA GÓRA FZ POJECHANI - KAT. RODZINNA, LEWNDOWSCY Wpłata
254 LEWANDOWSKI MIECZYSŁAW ZIELONA GÓRA FZ POJECHANI - KAT. RODZINNA, LEWNDOWSCY Wpłata
255 LIPKA ANNA ZIELONA GÓRA - Wpłata
256 LIS KRZYSZTOF RAKONIEWICE OSP RAKONIEWICE - Wpłata
257 LIS PIOTR OTYŃ ŁUGITEAM - Wpłata
258 LIS URSZULA OTYŃ ŁUGITEAM - Wpłata
259 LUTOSTAŃSKI ADAM MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECKIE GAZELE - Wpłata
260 ŁAWNICZEK AGNIESZKA NOWA SÓL ARDANAFIT ZDROWIE I URODA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
261 ŁAZAN DARIA DĄBIE MORSY DĄBIE LUBUSKIE - Wpłata
262 ŁUKASZ KIERUL NOWA SÓL MASA TEAM - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
263 MACIEJEWSKI ARTUR NOWA SÓL MASA TEAM - Wpłata
264 MAJEWSKI JAROSŁAW ZIELONA GÓRA FZ POJECHANI - Wpłata
265 MAKOWICZ JÓZEF ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD - Wpłata
266 MARCINIAK BŁAŻEJ WOLSZTYN MARCINIAK TEAM - Wpłata
267 MARCINIAK ROMA RAKONIEWICE MARCINIAK TEAM - KAT. RODZINNA, MARCINIAK TEAM Wpłata
268 MARCINIAK WALDEMAR RAKONIEWICE MARCINIAK TEAM - KAT. RODZINNA, MARCINIAK TEAM Wpłata
269 MARCINIAK AGATA WOLSZTYN MARCINIAK TEAM/OSP RAKONIEWICE - Wpłata
270 MARKOWIAK DANIEL NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
271 MARKULAK ELLA ŻARY - Wpłata
272 MARKULAK ZBYSZEK ŻARY - Wpłata
273 MARTA GRABOWIECKA ZIELONA GÓRA - Wpłata
274 MATEUSZ LUBIENIEC SULECHÓW - Wpłata
275 MAZUR KATARZYNA KROSNO ODRZAŃSKIE UMLAUT - KAT. RODZINNA, MAZUR-ROGOWSKI Wpłata
276 MAZURKIEWICZ TOMASZ NOWA SÓL - Wpłata
277 MĄCZKA BOLESŁAW ŚWIĘTOSZÓW - Wpłata
278 MEDEJSZO MARIUSZ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
279 MEJZA JANUSZ ŁAGÓW - Wpłata
280 MĘCIŃSKI JAROSŁAW PRZYBORÓW - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
281 MIĄŻEK DARIA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, M&P Wpłata
282 MIĄŻEK ADRIAN NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, M&P Wpłata
283 MICHALCZENIA KACPER WIECHLICE DRUŻYNA CHROBREGO - Wpłata
284 MICHALCZYK MICHAŁ ZIELONA GÓRA - Wpłata
285 MICHNOWICZ EWELINA KROSNO ODRZAŃSKIE - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
286 MIELCARZ TOMASZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
287 MIELUCH TOMASZ KOŻUCHÓW MYNIAKI4 - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
288 MIKOŁAJCZAK JAKUB NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
289 MIKOŁAJCZYK PAWEŁ NOWA SÓL SMZG - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
290 MILEWICZ DARIUSZ ŻUKOWICE BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
291 MINIACH MARIUSZ NOWA SÓL MORSY NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
292 MIŚ MATEUSZ SŁAWA SŁAWA - Wpłata
293 MLECZKO PAWEŁ MIROCIN GÓRNY - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
294 MLECZKO WOJCIECH RUDNO - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
295 MORAWSKA PATRYCJA SIEDLISKO - Wpłata
296 MOSKWA MAGDALENA LUBSKO - Wpłata
297 MRÓWCZYŃSKA MARIA ZIELONA GÓRA - Wpłata
298 MRÓWCZYŃSKI TOMASZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
299 MRULA EWA ZIELONA GÓRA ZGZB - Wpłata
300 MUS PAWEŁ NOWA SÓL MASATEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
301 MUSIELAK KINGA OTYŃ MASATEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
302 MUSZYŃSKA DOROTA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
303 MUSZYŃSKI BARTOSZ NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
304 NALEWAJKO ZBYSZEK NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
305 NAPIERAŁA TADEUSZ GŁOGÓW TEGES - Wpłata
306 NIEWIEROWSKA MAŁGORZTA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
307 NOWAK ADRIANNA GŁOGÓW ZABIEGANE RYBKI - Wpłata
308 NOWAK JAROSŁAW NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
309 OLENIAK JAROSŁAW NOWA SÓL GEDIA, NGB - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
310 OLESIAK ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
311 OLSZEWSKA KATARZYNA WIĄZÓW WOLNY BIEGACZ - Wpłata
312 ORCIUCH MACIEJ ZIELONA GÓRA RUNPLANET TEAM - Wpłata
313 ORŁOWSKI DAMIAN SZCZAWNO RFT SZCZAWNO - Wpłata
314 OSIADŁY JAKUB NOWA SÓL TEAM DRACZYŃSKI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
315 OSIŃSKI MIROSŁAW NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
316 OSKWAREK BARTOSZ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
317 OTULAK PAWEŁ PRZYBORÓW MASATEAM - Wpłata
318 OWCZARCZAK MAREK NOWA SÓL JOST POLSKA - Wpłata
319 OZGOWICZ KAMIL NOWA SÓL MASATEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
320 OZGOWICZ SYLWIA NOWA SÓL MASATEAM - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
321 PASZKE GRZEGORZ NOWE MIASTECZKO - KAT. RODZINNA, PASZKE Wpłata
322 PASZKE KAROLINA NOWE MIASTECZKO - KAT. RODZINNA, PASZKE Wpłata
323 PATELKA PRZEMYSŁAW KRAKÓW - KAT. RODZINNA, PATELKA Wpłata
324 PATYK HENRYK ŻARY M-LID - Wpłata
325 PAWŁOWSKI ANDRZEJ KOŻUCHÓW - Wpłata
326 PIASKOWSKA ANIA KROSNO ODRZAŃSKIE MARZENIATEAM - Wpłata
327 PIASKOWSKI MARCIN KROSNO ODRZAŃSKIE MARZENIATEAM - Wpłata
328 PIĘTA MAREK ŻAGAŃ BBKTS - Wpłata
329 PIKULA ANNA MARIA ZIELONA GÓRA RUNPLANET TEAM - Wpłata
330 PIWOŃSKI KRYSTIAN BYTOM ODRZAŃSKI GBBO BYTOM ODRZAŃSKI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
331 PŁONKA ADAM NOWA SÓL SOLNEXT - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
332 PŁÓCIENNIK MICHAŁ ZIELONA GÓRA FZ POJECHANI - KAT. RODZINNA, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, LEWNDOWSCY Wpłata
333 POJNAR MARIUSZ NOWA SÓL MASA TEAM - Wpłata
334 POMORSKI SŁAWOMIR NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
335 PORCZYŃSKA-NALEWAJKO ALDONA NOWA SÓL - Wpłata
336 POWAŁA JANUSZ LUBIN - Wpłata
337 PRESTON PETER ZIELONA GÓRA - Wpłata
338 PRZYBYŁA AGNIESZKA NOWA SÓL - Wpłata
339 PRZYBYSZ ARTUR ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
340 PRÜFER PAWEŁ KOSIECZYN - OSOBY DUCHOWNE, Wpłata
341 RABIEJ KAZIMIERZ CHOJNÓW ROZBIEGANI CHOJNÓW - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
342 RADAJEWSJKI KRZYSZTOF ROSTARZEWO TEAM-RADAR - Wpłata
343 RADAJEWSKA AGATA RAKONIEWICE TEAM-RADAR - Wpłata
344 RADYS PAULINA MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECKIE GAZELE - Wpłata
345 RATAJCZAK KONRAD NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, RATAJCZAK Wpłata
346 RATAJCZAK MARIUSZ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL / TEAM DRACZYŃSKI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, PRAWNIK, RATAJCZAK Wpłata
347 RATAJCZAK MARLENA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, RATAJCZAK Wpłata
348 RATAJCZAK WIKTORIA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, RATAJCZAK Wpłata
349 RATAJCZAK WŁADYSŁAWA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
350 REDLAK TOMASZ 62-230 7.EDS - KAT. RODZINNA, TAK Wpłata
351 REDZIAK JANUSZ MIĘDZYCHÓD - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
352 ROGOWSKI TOMASZ KROSNO ODRZAŃSKIE UMLAUT - KAT. RODZINNA, MAZUR-ROGOWSKI Wpłata
353 ROKOSZ KATARZYNA BRZEG GŁOGOWSKI - KAT. RODZINNA, ROKOSZE Wpłata
354 ROKOSZ MONIKA WROCŁAW - KAT. RODZINNA, ROKOSZE Wpłata
355 ROKOSZ TOMASZ BRZEG GŁOGOWSKI - KAT. RODZINNA, ROKOSZE Wpłata
356 RUDA JÓZEFA ŻARY PARKRUN - Wpłata
357 RUT ŁUKASZ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
358 RYBKA BOLESŁAW GŁOGÓW ZABIEGANE RYBKI - Wpłata
359 RYBKA PRZEMYSŁAW GŁOGÓW ZABIEGANE RYBKI - Wpłata
360 RYGIEL MARTYNA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, RYGIEL Wpłata
361 RYŻLEWICZ MONIKA NOWA SÓL - Wpłata
362 RZĄSA AGNIESZKA ŻAGAŃ - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
363 RZEŹNIK DACJAN ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUNNERS - Wpłata
364 SADOWSKI ADRIAN LUBIN - Wpłata
365 SALA ADRIAN NOWA SÓL ARKA NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
366 SANIUK JOANNA ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
367 SAPIESZKO KAMILA NOWA SÓL KB WIKON - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
368 SAWAŁA SŁAWOMIR LUBIN BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA - Wpłata
369 SAWICKI KRZYSZTOF KOŻUCHÓW - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
370 SEMBRAT DARIA LEGNICA LEGNICKIE MORSY - Wpłata
371 SENDZIAK DANIEL ŻARY - Wpłata
372 SENK ROBERT KROSNO ODRZAŃSKIE SENK TEAM - Wpłata
373 SERAFIN ADAM LEGNICA NGB KORONA LEGNICA - Wpłata
374 SERAFIŃSKA JUSTYNA NOWA SÓL - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
375 SIEMEK STEFAN ŻAGAŃ BBL ŻGB - Wpłata
376 SIEMIATOWSKA ELŻBIETA ŚWIEBODZIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
377 SIKORSKA IZABELA MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECKIE GAZELE - KAT. RODZINNA, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, SIKORKI Wpłata
378 SIKORSKI GRZEGORZ OSTRÓW MIĘDZYRZECKIE GAZELE - KAT. RODZINNA, SŁUŻBY MUNDUROWE, SIKORKI Wpłata
379 SIKORSKI KRZYSZTOF MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECKIE GAZELE - KAT. RODZINNA, SIKORKI Wpłata
380 SIUZDAK DANIEL NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
381 SIUZDAK RAFAŁ KONOTOP - Wpłata
382 SIWIŃSKI GRZEGORZ PŁOTY BRAK - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
383 SKOLMOWSKI ŁUKASZ ŻARY ŻARY - Wpłata
384 SKROBAK MARIUSZ PRZEMKÓW OSP PRZEMKÓW - Wpłata
385 SKURPEL RAFAL NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, SŁUŻBY MUNDUROWE, SKURPEL Wpłata
386 SLIEPOV OLEKSII NOWA SÓL CNS NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
387 SŁABOSZEWSKI DAMIAN NOWA SÓL MASATEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
388 SMEKTAŁA BARTŁOMIEJ GŁOGÓW KGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE - Wpłata
389 SOBCZAK JULIA NOWA SÓL - Wpłata
390 SOBCZAK KATARZYNA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
391 SOBCZAK SEBASTIAN NOWA SÓL TEAM DRACZYŃSKI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
392 SOBOLEWSKI DARIUSZ KOŻUCHÓW BOREL MARATHON TEAM - Wpłata
393 SOCHOŃ ZBIGNIEW ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
394 SOJKA EMIL NOWE MIASTECZKO - Wpłata
395 SOLIWODA MIROSŁAW PIASTÓW - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
396 STACHOWSKI MIROSŁAW ŻARY CZARNA DYWIZJA - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
397 STACHURA MACIEJ ŻAGAŃ - Wpłata
398 STADNIK JACEK KROSNO ODRZAŃSKIE SKLEP DLA BIEGACZY RUN PLANET - Wpłata
399 STANKIEWICZ DARIUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
400 STAWECKA ROKSANA NOWA SÓL - Wpłata
401 STAWECKI MAREK GŁOGÓW KGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE - Wpłata
402 STAWNICZY | WIESŁAW GŁOGÓW SENIOR53 - Wpłata
403 STEFANKO GENOWEFA CHOCIANÓW JACHU - Wpłata
404 STROJNY MARIAN NOWA SOL - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
405 STRZAŁKOWSKA RENIA LEGNICA LEGNICKIE MORSY - Wpłata
406 STRZAŁKOWSKI ANDRZEJ LEGNICA LEGNICKIE MORSY - Wpłata
407 STUŁA RAFAŁ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
408 STUŁA RAFAŁ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
409 SUDNIK MIECZYSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
410 SURY ADAM ZIELONA GÓRA - Wpłata
411 SUWAJ ROMAN ZIELONA GÓRA RENOWACJA ANTYKÓW - Wpłata
412 SWAT-BODAK AGNIESZKA ŻARY - Wpłata
413 SZARECKI PIOTR ZIELONA GRA MZK ZIELONA GÓRA - Wpłata
414 SZATKOWSKI GRZEGORZ RUDNO - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
415 SZCZEPANIAK PAWEŁ NOWA SÓL OVOPOL TEAM - Wpłata
416 SZCZUROWSKA JOANNA GŁOGÓW MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM - Wpłata
417 SZCZUROWSKI WALDEMAR GŁOGÓW MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM - Wpłata
418 SZCZYPCZYK GRZEGORZ NOWA SÓL - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
419 SZCZYPCZYK JAKUB PRUSZKÓW WOJSKO POLSKIE - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
420 SZPAK JAROSŁAW BYTOM ODRZAŃSKI YNWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
421 SZYDŁO KRZYSZTOF SIEDLISKO - KAT. RODZINNA, SZYDŁO Wpłata
422 SZYDŁO MATEUSZ SIEDLISKO - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, KAT. RODZINNA, SZYDŁO Wpłata
423 SZYLKIN WOJCIECH ZIELONA GÓRA LECZNICA-TEAM - Wpłata
424 SZYSZKO MICHAŁ NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRAWNIK, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
425 ŚWIDERSKI JAROMIR NOWA SÓL ŚLĘZAK TEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
426 TALKOWSKA ALEKSANDRA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
427 TALKOWSKI MATEUSZ ŻAGAŃ - Wpłata
428 TALKOWSKI WOJCIECH NOWE MIASTECZKO - KAT. RODZINNA, TALKOWSCY Wpłata
429 TARASIUK MATEUSZ GREBOCICE - Wpłata
430 TELENGA RAFAŁ ŻARY BIEGACZE ZJADACZE KM - Wpłata
431 TOMASZ TKACZ NOWA SÓL - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
432 TOMCZAK MARTA SŁAWA - Wpłata
433 TOMUSIAK NATALIA BUDZISZÓW WIELKI JANOSPORT TEAM LEGNICA - Wpłata
434 TOPOLNICKI EUGENIUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
435 TOWPIK AGATA KOŻUCHÓW - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
436 TROJANOWSKI ARTUR BOBROWNIKI WIKON - Wpłata
437 TYCNER TOMASZ NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
438 URLICKI LECH NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
439 UŚCIO WOJCIECH NOWA SÓL MASA TEAM - Wpłata
440 WALASZKO KAZIMIERZ GUBIN OM PTTK GUBIN - Wpłata
441 WARSZAWSKI ANDRZEJ ZIELONA GÓRA - Wpłata
442 WARSZAWSKI JERZY ŻAGAŃ - Wpłata
443 WASZAK MARCIN NOWA SÓL - PRAWNIK, Wpłata
444 WASZKIEWICZ MATEUSZ NOWA SÓL MAŁOSOLNI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
445 WERŁOS DAMIAN NOWA SÓL WER-LIFT - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
446 WESZLER PRZEMYSŁAW NOWA SÓL JOST POLSKA - Wpłata
447 WIELGOSZ LESZEK NOWA SÓL SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
448 WIERZBICKI ADAM LUBIN MORSY LUBIN - Wpłata
449 WIKTORSKI MARIUSZ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
450 WILK KAROLINA ZIELONA GÓRA - Wpłata
451 WITCZAK ALICJA BOBROWICE - KAT. RODZINNA, WITCZAKI Wpłata
452 WITCZAK MAŁGORZATA BOBROWICE - KAT. RODZINNA, WITCZAKI Wpłata
453 WITCZAK WOJCIECH BOBROWICE - KAT. RODZINNA, WITCZAKI Wpłata
454 WITKO DOROTA 67-100 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
455 WITKOWSKI MAREK ZIELONA GÓRA SKOŃCZENI OCR ZIELONA GÓRA - Wpłata
456 WŁODARCZYK PIOTR SIEDLISKO - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
457 WŁUDARSKI MACIEJ GROTÓW ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
458 WŁUDARSKI MAREK ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
459 WOJCIECHOWSKI PIOTR NOWA SÓL - Wpłata
460 WOJCIESKI MAREK MODRZYCA NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
461 WOJTAK ROMAN NOWA SÓL KB SPOCENI NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
462 WOJTASIK GRZEGORZ MODRZYCA WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
463 WOJTASIK ŁUKASZ NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, PRAWNIK, Wpłata
464 WOJTASIK SYLWIA NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
465 WOJTCZAK PAWEŁ BYTOM ODRZAŃSKI - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
466 WOJTKOWIAK PIOTR CHOCIANÓW BIEGAJĄCY Z CUKRZYCĄ/ WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE/AKS WYBIEGANI POLKOWICE - Wpłata
467 WOLAK MIROSŁAW ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
468 WOLAK PIOTR KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
469 WOŹNIAK PAWEŁ NIEDORADZ LEGION HDK - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
470 WOŹNY TOMEK LUBIĘCIN MASA TEAM - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
471 WRÓBEL PAWEŁ MIŁAKÓW - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
472 WRÓBLEWSKA ANETA SZPROTAWA - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
473 WRÓBLEWSKA MAŁGORZATA POŁUPIN RFT SZCZAWNO - Wpłata
474 WRÓBLEWSKI ANDRZEJ SZPROTAWA - PRACOWNIK OCHRONY ZDROWIA, Wpłata
475 WRÓBLEWSKI JANUSZ POŁUPIN RFT SZCZAWNO - Wpłata
476 WULLRICH ARKADIUSZ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
477 WYKOCKI MATEUSZ NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
478 ZACHAŚ MATEUSZ POZNAŃ ZAŁĘSCY - KAT. RODZINNA, ZAŁĘSCY Wpłata
479 ZALEWSKI ANDRZEJ ZŁOCIENIEC - Wpłata
480 ZAŁĘSKI MARCIN ZIELONA GÓRA - KAT. RODZINNA, ZAŁĘSCY Wpłata
481 ZAPALA BOGDAN SULECHÓW OKI TEAM SULECHÓW - Wpłata
482 ZAWADZKI BARTOSZ SIEDLISKO - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
483 ZAWORA ADAM NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
484 ZDANOWSKI MARIAN POZNAŃ - Wpłata
485 ZIELIŃSKA LUDMIŁA MODRZYCA KB WIKON NOWA SÓL - MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata
486 ZIEMIŃSKI TOMASZ GŁOGÓW PKO BP SA GŁOGÓW - Wpłata
487 ZIŃSKA DOROTA MAŁOMICE DRUŻYNA CHROBREGO - Wpłata
488 ŻARNOTAL ARTUR ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
489 ŻUKOTYŃSKI TOMASZ NOWA SÓL - Wpłata
490 ŻURAWSKA RENATA WARSZAWA NA ZDROWIE - Wpłata
491 ŻURAWSKI PAWEŁ WARSZAWA LENIWCE TEAM - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
492 ŻYWICKI CZESŁAW RZEPIN TEAM KOPEĆ/RZEPIN - SŁUŻBY MUNDUROWE, Wpłata
493 ŻYŹNIEWSKI BARTOSZ NOWA SÓL LAGATO TEAM - Wpłata
494 ŠEDA JOSEF NOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - OSOBY DUCHOWNE, MIESZKANIEC POWIATU NOWA SÓL, Wpłata