VI Integracyjny Bieg Regionu Kozła

Mężczyźni / Men: 88
Kobiety / Women: 57
Razem / All participants: 145 (opłaconych / paid: 97)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Participants with paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ARENT JACEK RAKONIEWICE RAKONIEWICE - Wpłata
2 BAER WALDEMAR SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
3 BALENKO ADELA TRZCIEL TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
4 BENDOWSKA WIOLETA NOWA SÓL - Wpłata
5 BOHDANOWICZ SYLWIA SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
6 BORKOWSKA BOŻENA SULECHÓW SULMA SULECHÓW - Wpłata
7 BORKOWSKI PAWEŁ SULECHÓW - Wpłata
8 BORKOWSKI PIOTR SULECHÓW SULMA SULECHÓW - Wpłata
9 BRENDEL SŁAWOMIR BELĘCIN - Wpłata
10 BRYCHCY-NOWAK PAULINA STRZYŻEWO TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
11 CHAŁUPKA ŁUKASZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
12 CHRUŚCIEL FILIP SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
13 CHWAŁKOWSKA AGNIESZKA ZBĄSZYNEK - Wpłata
14 CICHA SANDRA KALSK ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
15 CZOP JAN ZWIRKI IWIGURY BAKCYL - Wpłata
16 DAWID JERZY SULECHÓW - Wpłata
17 DOMINIAK RYSZARD KRUSZYNA61 /2 ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
18 DRYWA MARCIN SULECHÓW - Wpłata
19 FABIJAŃCZYK LIDIA BRUDZEWO BBL ZBĄSZYNEK - Wpłata
20 FIMIŃSKI BARTOSZ NĄDNIA TKKF ŁABEDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
21 GARBOWSKA ANNA SULECHÓW - Wpłata
22 GARBOWSKI PIOTR SULECHÓW - Wpłata
23 GOSTYŃSKI BOGUMIŁ SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
24 GRACZ PAWEŁ ZBĄSZYNEK L - Wpłata
25 GRECZYCHO MILENA ZBĄSZYNEK - Wpłata
26 HEMMERLING ROMAN KARGOWA - Wpłata
27 HOŁYŃSKA MAŁGORZATA ROGOZINIEC - Wpłata
28 HOŁYŃSKI KAMIL ZBĄSZYNEK - Wpłata
29 HORWAT AGNIESZKA SULECHÓW - Wpłata
30 IKS ANDRZEJ BABIMOST BKB BAKCYL - Wpłata
31 JĘDRZEJCZAK RENATA RAKONIEWICE - Wpłata
32 KACZMAREK ILONA BABIMSOST BKB BAKCYL - Wpłata
33 KACZMAREK KRZYSZTOF BABIMOST BKB BAKCYL - Wpłata
34 KACZMAREK MARIUSZ SULECHÓW SULMA - Wpłata
35 KEDZIORA MICHAL NOWE KRAMSKO BAKCYL - Wpłata
36 KĘDZIORA TOMASZ NOWE KRAMSKO BAKCYL - Wpłata
37 KLÓSKA MARIA KALSK - Wpłata
38 KLUCZYŃSKA ANNA KALSK AKTYWNY KALSK - Wpłata
39 KLUCZYŃSKI KRZYSZTOF KALSK AKTYWNY KALSK - Wpłata
40 KŁYSZ MAURYCY PRZYPROSTYNIA TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
41 KNY TERESA ZBĄSZYNEK - Wpłata
42 KORNYŁO MACIEJ CHOBIENICE TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
43 KRYGIER KATARZYNA PRZYPROSTYNIA - Wpłata
44 KUNYSZ ŁUKASZ TRZCIEL KOLECTEAM - Wpłata
45 KWIATKOWSKI TADEUSZ WIELEN WOLSZTYNSKI KLUB BIEGACZA - Wpłata
46 ŁAWNICZAK PAWEŁ ZBĄSZYŃ TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
47 ŁYSIAK KAROLINA WĄCHABNO BKB BAKCYL - Wpłata
48 MANIA ANDRZEJ NĄDNIA - Wpłata
49 MARCIN TAJCHERT WOLSZTYN WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY - Wpłata
50 MARCINIAK WALDEMAR RAKONIEWICE MARCINIAK TEAM - Wpłata
51 MARCINIAK BŁAŻEJ WOLSZTYN MARCINIAK TEAM - Wpłata
52 MIGDAŁ JAN EKSPEDYCJA TOWAROWA 4/5 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
53 MISZTA AGATA ZBĄSZYŃ KOLECTEAM - Wpłata
54 MNICH ARKADIUSZ BABIMOST BKB BAKCYL - Wpłata
55 MODRZYK ARKADIUSZ BABIMOST PAWŁOWSKI TEAM ZIELONA GÓRA - Wpłata
56 MUCHAJER JULIA CHOBIENICE - - Wpłata
57 MUCHAJER STANISŁAW CHOBIENICE - - Wpłata
58 NOWICKA BEATA KARPICKO WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY - Wpłata
59 NOWORYTA RADOSŁAW NOWA WIOSKA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
60 ODROBNA IZABELA CHOBIENICE TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ - Wpłata
61 ODROBNY PAWEŁ CHOBIENICE TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ - Wpłata
62 OLESZEK MARCIN ZIELONA GÓRA - Wpłata
63 PAWIŁOJĆ DAMIAN ZIELONA GÓRA - Wpłata
64 PIOSIK ARTUR BABIMOST KOLECTEAM - Wpłata
65 PIOSIK KATARZYNA BABIMOST KOLECTEAM - Wpłata
66 PIWECKI PIOTR KOPANICA WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA - Wpłata
67 ROŚLIK JAKUB ŚWIEBODZIN - Wpłata
68 RUDNICKA KATARZYNA BABIMOST BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL - Wpłata
69 RUDNICKI ANDRZEJ BABIMOST BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL - Wpłata
70 RURKOWSKI ADRIAN ŻODYŃ - Wpłata
71 RYCHŁA BARBARA SULECHÓW - Wpłata
72 RYCHŁA PAULINA WOJCIECHOWO - Wpłata
73 SARBOWSKI ROBERT KARGOWA ZIMNOLUBNI - Wpłata
74 SIEMIATOWSKA ELŻBIETA ŚWIEBODZIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
75 SOBKOWIAK REMIGIUSZ SULECHÓW - Wpłata
76 STRZELCZYK PIOTR MIĘDZYRZECZ TOTOTO - Wpłata
77 SZCZĘCH MARCIN GÓRZYKOWO - Wpłata
78 SZKUDLAREK ANETA PRZYPROSTYNIA TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
79 SZKUDLAREK SŁAWOMIR PRZYPROSTYNIA TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
80 SZUSTAK ANETA SULECHÓW - Wpłata
81 SZYDŁOWSKI BARTŁOMIEJ ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA CVANNIACS - Wpłata
82 SZYMANKIEWICZ ANDRZEJ MARIANKOWO - Wpłata
83 TOMIAK-ROZYNEK SYLWIA WOLSZTYN WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY - Wpłata
84 TROCHOLEPSZA ANETA BABIMOST - Wpłata
85 TROMPA ZBIGNIEW GÓRZYKOWO - Wpłata
86 WACHOWSKA PATRYCJA GRÓJEC MAŁY TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
87 WACHOWSKA AGNIESZKA PRZYPROSTYNIA TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
88 WALCZAK ANNA SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
89 WALCZAK PIOTR SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
90 WARGOŚ ALEKSANDRA ZBĄSZYŃ - Wpłata
91 WITKOWSKA PATRYCJA ZBĄSZYŃ TKKF "ŁABĘDŹ - Wpłata
92 WITUŁA MONIKA ZBĄSZYŃ TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
93 WOJTKOWIAK ROBERT ZIELONA GÓRA - Wpłata
94 WRÓBEL MARCIN ZBĄSZYŃ - Wpłata
95 ZUKOTYNSKI TOMASZ NOWA SOL - Wpłata
96 ZUŚKA PIOTR ZIELONA GÓRA - Wpłata
97 ZUZA AGNIESZKA CHOBIENICE BKB BAKCYL - Wpłata

Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej / Participants without paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ANTKOWIAK MIROSŁAW KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
2 AUGUSTYNIAK HUBERT OSOGÓRA 13 OSAGORATEAM - Wpłata
3 BEKIESZ IZABELA BABIMOST - Wpłata
4 EGGERT-ADAMSKA KAJA SULECHÓW 1995 - Wpłata
5 FLEISCHER PRZEMYSŁAW ZBĄSZYŃ TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
6 GANCZAREK MATEUSZ ZBASZYN - Wpłata
7 KACZMAREK JAN MIESZKOWICE - Wpłata
8 KLECHA IZA SULECHÓW - Wpłata
9 KLIEMANN DOROTA ZBĄSZYŃ TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ - Wpłata
10 KOKOCIŃSKI DAWID KARGOWA BRAK - Wpłata
11 KSIĄŻEK SEBASTIAN SULECHÓW RUNNER SAM PO LESIE - Wpłata
12 KUBERACKA JUSTYNA ZIELONA GÓRA - Wpłata
13 KWAŚNIEWSKI TOMASZ SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
14 ŁUKASZ WITUŁA ZBĄSZYŃ TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
15 MARCHEWKA MARCIN PERZYNY TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
16 MARCHLEWSKI ADRIAN STRZYŻEWO TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
17 MARCINIAK ROMA RAKONIEWICE MARCINIAK TEAM - Wpłata
18 MARCINIAK WALDEMAR RAKONIEWICE MARCINIAK TEAM - Wpłata
19 MATCZAK MAREK GORZÓW WLKP - Wpłata
20 MĄCZKA LECH MIĘDZYRZECZ - Wpłata
21 MENDERA GRAŻYNA SULECHÓW SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
22 MENDERA NATALIA SULECHÓW SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
23 MENZEL ZOFIA LUBRZA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
24 MICHNOWICZ EWELINA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
25 MISZTA KAROL DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA KOLECTEAM - Wpłata
26 MISZTA MILENA DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA KOLECTEAM - Wpłata
27 NELKOWSKI JANUSZ SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW - Wpłata
28 NOWAK GRZEGORZ STRZYŻEWO TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
29 PAWELEC MARIUSZ ZIELONA GÓRA KB FORREST GUMP - Wpłata
30 PIETRUSIEWICZ MARCIN SULECHÓW UKS JEDYNKA - Wpłata
31 ROGACKA AGNIESZKA SULECHÓW - Wpłata
32 ROSOCHACZ ŁUKASZ STARY KISIELIN - DOJAZDOWA 10 KB FOREST GUMP - Wpłata
33 RZEPA KAROLINA ZBĄSZYŃ TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
34 RZEPA ROMAN ZBASZYN TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
35 STACHOWSKI MARCIN WOLSZTYN - Wpłata
36 SZCZEPUŁA STANISŁAWA SULECHÓW - Wpłata
37 SZCZOTKA DAMIAN SULECHOW - Wpłata
38 SZEWCZYK MATEUSZ CHOBIENICE KLUB KOLARSKI FALA PARK - Wpłata
39 SZPAK JAROSŁAW BYTOM ODRZAŃSKI YNWA - Wpłata
40 SZYMKOWIAK BARTOSZ ZBĄSZYNEK - Wpłata
41 ŚLEDŹ ADAM SULECHÓW BKB BAKCYL/ TRIAMO - Wpłata
42 TOMCZAK KASIA SULECHÓW ZABIEGANY SULECHOW - Wpłata
43 TOMYS JAKUB SIEDLEC WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY - Wpłata
44 WALCZAK MACIEJ SULECHÓW - Wpłata
45 WALKOWIAK KAROLINA BABIMOST - Wpłata
46 WAŁECKA AGNIESZKA SULECHÓW BIEGAM Z CÓRKĄ - Wpłata
47 ŻUREK KRZYSZTOF WOLSZTYN WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY - Wpłata
48 ŻYBURA RENATA POZNAŃ NIGHT RUNNERS - Wpłata