IV Puszczygór

Mężczyźni (men): 130
Kobiety (women): 45
Razem (all): 175 (opłaconych: 135/paid)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Race list with partcipants with paid entry fee

Lp.
No.
Nazwisko i imię
Surname and name
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Categ
Kat. dodatk.
Add.categ
Wpłata
Payment
1 AUGUSTYNIAK HUBERT OSOGÓRA OSAGORATEAM - Wpłata
2 BANAŚ MARCIN SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
3 BARANOWSKI MICHAŁ WARZYMICE KONTUZJA - Wpłata
4 BARTKOWIAK MARCIN GNIEZNO - Wpłata
5 BAUMGART GRZEGORZ STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. - Wpłata
6 BAUMGART KATARZYNA STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. - Wpłata
7 BŁAŻEJ GREGOR PIECHCIN SPWLĄD POZNAŃ - Wpłata
8 BŁOCHOWIAK ANDRZEJ SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
9 BOGUSŁAWSKI ŁUKASZ SZCZECIN - Wpłata
10 BOKSZCZANIN JAREK SZCZECIN BOCZEK TEAM - Wpłata
11 BORKOWSKI DAMIAN OŁOBOK BORKOŚ TEAM - Wpłata
12 BUREK JUSTYNA MORYŃ - Wpłata
13 BURZYŃSKI PRZEMYSŁAW SZCZECIN ORANGE POLSKA - Wpłata
14 CHABROS JACEK SZCZECIN EXSTREMEWOLF - Wpłata
15 CHORZĘPA-PASIK AGNIESZKA GRYFINO KB HERMES GRYFINO - Wpłata
16 CHOWAŃSKI BARTOSZ LIPIANY CJS TŁUMACZENIA - Wpłata
17 CIEPLICKI TOMEK ŚWIEBODZIN - Wpłata
18 CYDZIK EUGENIUSZ SZCZECIN - Wpłata
19 DĘBCZYŃSKI MICHAŁ SZCZECIN EXTREME WOLF - Wpłata
20 DRYJAŃSKI ROBERT GRYFINO KB HERMES GRYFINO - Wpłata
21 ELERT MARIUSZ SZCZECIN PAPRYKARZE - Wpłata
22 FLORCZAK SEBASTIAN STARGARD SZCZECIŃSKI SZWLA STARGARD - Wpłata
23 FUŁCZYŃSKA - OSTAPOWICZ MAŁGORZATA SZCZECIN - Wpłata
24 FURMANIUK JAROMIR POZNAŃ SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL - Wpłata
25 GAJEWSKI SEBASTIAN STARGARD STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
26 GARNCAREK PAWEŁ ŚWIESZYNO - Wpłata
27 GĘBICK AGATA STARGARD STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
28 GOLIŃSKI ŁUKASZ ŚWIDIWN 3:10 TEAM ŚWIDWIN - Wpłata
29 GÓRSKI MAREK SZCZECIN - Wpłata
30 GRECZUK PAWEŁ SZCZECIN CZARNAROZPACZTEAM - Wpłata
31 GROCHOWALSKI RAFAŁ ŚWIDWIN - Wpłata
32 GRUDZIŃSKI BOGDAN SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
33 HAŁACZKIEWICZ ADAM SZCZECIN EXTREME WOLF - Wpłata
34 HARŁUKOWICZ KRZYSZTOF SZCZECIN EXTREME WOLF - Wpłata
35 IZNEROWICZ MONIKA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
36 JADRYCH ZBIGNIEW STARGARD - Wpłata
37 JAKUBOWSKI ŁUKASZ KAMIEŃ PMORSKI KAMIEŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
38 JANAS KACPER MIERZYN, POLEN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
39 JANKOWSKI TOM SZCZECIN - Wpłata
40 JASIŃSKA NATALIA SZCZECIN - Wpłata
41 JAŹNIEWICZ ARTUR KOSZALIN MLG - Wpłata
42 KLĘCZAR IGOR MORYŃ - Wpłata
43 KŁOSOWSKI SEWERYN SZCZECIN - Wpłata
44 KŁYSZEJKO PAWEŁ SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY - Wpłata
45 KOMAN MICHAŁ SZCZECIN - Wpłata
46 KOPANIECKI SEBASTIAN SZCZECIN - Wpłata
47 KOSTRZEWSKA KONSTANCJA SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
48 KOWALCZYK PAWEŁ SZCZECIN ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ - Wpłata
49 KOWALSKA RENATA DĘBNO KM TEAM - Wpłata
50 KOWALSKA ANNA SZCZECIN - Wpłata
51 KREPA RAFAŁ SZCZECIN EXTREME WOLF - Wpłata
52 KUBIACZYK IRENEUSZ MOSTY OSP MOSTY - Wpłata
53 KUŁAKOWSKI MARCIN SZCZECIN KONGSBERG K-RUNNERS - Wpłata
54 KUSZMAR ANDRZEJ KOSZALIN DD AUTO KOSZALIN - Wpłata
55 KWIDZIŃSKI MICHAŁ BIAŁOGARD - Wpłata
56 KWIECIŃSKI FELIKS WOLIN - Wpłata
57 LĄCZAK JUSTYNA SZCZECIN SPRINT RADOMYŚL WIELKI - Wpłata
58 LEVCHENKO DENYS SZCZECIN - Wpłata
59 LEWANDOWSKI PIOTR SZCZECIN - Wpłata
60 ŁABĘDZKI MARIUSZ STARGARD STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
61 ŁAWNICZAK SEBASTIAN POLICE - Wpłata
62 MACIASZCZYK MAGDALENA SZCZECIN - Wpłata
63 MACKIEWICZ MAGDALENA SZCZECIN DŁUGOBIEDANIE - Wpłata
64 MAGALSKI TOMASZ KAMIEŃ POMORSKI KAMIEŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
65 MALEC MARIUSZ STARGARD NIEZDIAGNOZOWANI W SZALE - Wpłata
66 MICHAŁ LIKIERSKI SZCZECIN - Wpłata
67 MICHAŁOWSKI TOMASZ SZCZECIN - Wpłata
68 MORGIEWICZ PIOTR GRYFICE RUNGRYF GRYFICE - Wpłata
69 MOSKWA MARTYNA SZCZECIN MASZ PRZEBIEGANE - Wpłata
70 MOŚCICKI MIROSŁAW CHOJNA ACTIVE CHOJNA - Wpłata
71 MÓWIŃSKI TOMASZ SZCZECIN ALVARO UND PRZEMO - Wpłata
72 MURAWSKA WIOLETTA SZCZECIN - Wpłata
73 OLEJNIK KAMILA PRZECŁAW KOBIECE BIEGANIE - Wpłata
74 OLEJNIK PRZEMEK SZCZECIN NIEZRZESZONY - Wpłata
75 OPASKA MARCIN SZCZECIN KONGSBERG K-RUNNERS / PRZEBIEGŁE JENOTY - Wpłata
76 PARADOWSKA EWELINA NOWOGARD - Wpłata
77 PAWLICZAK RAFAŁ SZCZECIN - Wpłata
78 PETRYKOWSKI KAROL SZCZECIN - Wpłata
79 PIEKARSKI WOJCIECH SZCZECIN - Wpłata
80 PIETRZYK TOMASZ ŚWIDWIN 3:10 TEAM ŚWIDWIN - Wpłata
81 PIOTROWSKA MARTA SZCZECIN - Wpłata
82 PIOTROWSKI KRZYSZTOF LEGNICA - Wpłata
83 PISKORZ ROBERT POLKOWICE - Wpłata
84 POLEWKA ANDRZEJ BOLESLAWIEC - Wpłata
85 POMORSKI MARCIN DALEWO SZWLA STARGARD - Wpłata
86 PROKOPOWICZ GRZEGORZ GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO - Wpłata
87 PRUSISZ JACEK POLKOWICE - Wpłata
88 PYREK RAFAŁ BEZRZECZE RUN FOR FUN BEZRZECZE - Wpłata
89 RADOSŁAW OPALUCH PYRZYCE - Wpłata
90 ROMAN EWELINA SZCZECIN MONIA GYM - Wpłata
91 ROTKIEWICZ MAREK SZCZECIN GOGGLE PAE TEAM - Wpłata
92 ROŻKO SEBASTIAN GRYFINO KB HERMES GRYFINO - Wpłata
93 RUŚKIEWICZ WOJCIECH SZCZECIN DELOITTE ADVENTURE TEAM - Wpłata
94 SAMSON ROBERT WARZYMICE SUNCHASER RUNNING TEAM - Wpłata
95 SANTAREK WOJCIECH SZCZECIN - Wpłata
96 SEBASTIAN WIKTORSKI SKARBIMIERZYCE - Wpłata
97 SIKORSKI MARCIN SZCZECIN TT SZCZECIN - Wpłata
98 STAŃCZYK SŁAWOMIR STARGARD STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
99 STARZYŃSKI TOMEK GRZĘDZICE PIERUN GRZĘDZICE - Wpłata
100 STRAMSKI MICHAŁ CHOCIWEL EXTREME WOLF - Wpłata
101 STRZELEC TOMASZ GRYFINO KB HERMES GRYFINO - Wpłata
102 SURDACKI PIOTR SZCZECIN - Wpłata
103 SZARYŃSKI ADAM LUBIN IRONMAN - Wpłata
104 SZCZĘSNY MACIEJ SZCZECIN - Wpłata
105 SZCZYGIEŁ PAWEŁ STARGARD - Wpłata
106 SZELĄGIEWICZ AREK SZCZECIN - Wpłata
107 SZUFRANOWICZ MIROSŁAW 28 KLUB BIEGCZA SANTANDERA I ELITARNY KLUB POWOLNI Z NADWAGĄ - Wpłata
108 SZYMON KONIECZNY CHOSZCZNO CHOSZCZEŃSKA 10 - Wpłata
109 TALAREK ROBERT SZCZECIN - Wpłata
110 TOKARCZYK GRZEGORZ SZCZECIN - Wpłata
111 TOKARCZYK MARTA SZCZECIN - Wpłata
112 TRĘDOWICZN MAŁGORZATA PRZECŁAW KOBIECE BIEGANIE - Wpłata
113 WARAT KATARZYNA GLIWICE YES3 - Wpłata
114 WARELIŚ SŁAWOMIR CHOSZCZNO CHKK - Wpłata
115 WESOŁOWSKI MARCIN NIECHORZE - Wpłata
116 WIDAK MATEUSZ KOSZALIN - Wpłata
117 WIDEROWSKI MARIUSZ PĘZINO HOLSTAR - Wpłata
118 WIETRZYŃSKA AGNIESZKA PYRZYCE MASZ PRZEBIEGANE - Wpłata
119 WIŚNIEWSKA HANNA SZCZECIN - Wpłata
120 WITEK JERZY SZCZECIN - Wpłata
121 WITKOWSKI MAREK GORZÓW WLKP - Wpłata
122 WOJCIECHOWSKA WIOLETTA STARGARD STARGARD,JA SIĘ NIE ŚCIGAM - Wpłata
123 WOJNAROWICZ MONIKA CHOCIWEL VEGE RUNNERS - Wpłata
124 WOJSZCZYK MARLENA SZCZECIN TRYTON BIKE TEAM - Wpłata
125 WÓJCIK JACEK SZCZECIN - Wpłata
126 WROŃSKI JULIAN STARGARD HIAB SPORTS TEAM - Wpłata
127 WUJDA MIROSŁAW DĘBNO ERNI RULEZ - Wpłata
128 WYPYCH MACIEJ WOŁCZKOWO KONGSBERG K-RUNNERS / PRZEBIEGŁE JENOTY - Wpłata
129 ZALEWSKI MATEUSZ DZIWNÓW - Wpłata
130 ZAŃKO ŁUKASZ POZNAŃ - Wpłata
131 ZAREMBA PIOTR SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE - Wpłata
132 ZARĘBA ADAM SZCZECINEK - Wpłata
133 ZARĘBA ANNA SZCZECINEK - Wpłata
134 ŻUK KRZYSZTOF SZCZECIN - Wpłata
135 ŻYGIEŁO MONIKA SZCZECIN CHOSZCZEŃSKA 10 - Wpłata