Tropem Wilczym 2021

Mężczyźni / Men: 61
Kobiety / Women: 37
Razem / All participants: 98 (opłaconych / paid: 53)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Participants with paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ANDRUSZKIEWICZ MONIKA LUBSKO - Wpłata
2 BŁAŻEJCZAK KONRAD GŁOGÓW - Wpłata
3 CHMIEL BOGUSŁAWA BĄDZÓW - Wpłata
4 CHMIEL MARIUSZ BĄDZÓW - Wpłata
5 CHUDY MAGDALENA LUBSKO - Wpłata
6 CICHOCKI SEBASTIAN NOWA SÓL WSPÓLNOTA AKADEMICKA - Wpłata
7 CICHOWLAS MAREK LUBSKO - Wpłata
8 DOMŻALSKA ELŻBIETA ŁAGÓW RU-MOR - Wpłata
9 DUSZYNSKA MARTA LUBSKO - Wpłata
10 GAŁKA PAULINA MIROCIN DOLNY - Wpłata
11 GAUZA JUSTYNA ZIELONA GÓRA NOTODZIDA - Wpłata
12 GÓRALCZYK MAGDALENA ZIELONA GÓRA - Wpłata
13 HARENDA ANTONI ŻARY HARENDZIAKI - Wpłata
14 HARENDA CZESŁAW ŻARY HARENDZIAKI - Wpłata
15 HARENDA HELENA ŻARY - Wpłata
16 JANOWSKI MARIUSZ ŻAGAŃ ŻARY TRIATLON TEAM - Wpłata
17 JANUS PIOTR ŻARY - Wpłata
18 KOPACZYŃSKI KRZYSZTOF ŁAZ DZIKI-ŁAZ - Wpłata
19 KOSTRZEMBSKI ZBIGNIEW ZIELONA GÓRA - Wpłata
20 KRASUCKI STEFAN ŚWIEBODZIN - Wpłata
21 KRZYŻAK MICHAŁ KOŻUCHÓW - Wpłata
22 KUGLARZ TOMASZ ŻAGAŃ BIEGACZE ZJADACZE KM - Wpłata
23 KULCZYCKI EMANUEL POZNAŃ - Wpłata
24 KUNYTSKA SVITLANA ŚWIEBODZIN - Wpłata
25 LEN FABIAN ŻAGAŃ WKS SOBIESKI OMEGA SYSTEMS - Wpłata
26 LEN DAMIAN ŻAGAŃ - Wpłata
27 ŁOZICKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA NOTODZIDA - Wpłata
28 MAGDALENA MADOŃ-WIŚNIEWSKA ZIELONA GÓRA - Wpłata
29 MARCIN PERZANOWSKI ZIELONA GÓRA - Wpłata
30 MARKULAK ELLA ŻARY - Wpłata
31 MARKULAK ZBYSZEK ŻARY - Wpłata
32 MAZUREK JUSTYNA LUBSKO - Wpłata
33 MICHNOWICZ EWELINA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
34 NIEWCZAS BARBARA ZIELONA GÓRA - Wpłata
35 PIWOWARSKA WERONIKA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
36 PIWOWARSKI PAWEŁ KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
37 ROSOCHACZ ŁUKASZ ZIELONA GÓRA KB FOREST GUMP - Wpłata
38 SAWICKI KRZYSZTOF KOŻUCHÓW KRZYSIEK BIEGA - Wpłata
39 SZPAK JAROSŁAW BYTOM ODRZ. YNWA - Wpłata
40 SZYMSZON PIOTR ŻAGAŃ - Wpłata
41 WALDEMAR MADOŃ ZIELONA GÓRA - Wpłata
42 WALKÓW JAROSŁAW WRZESINY - Wpłata
43 WARSZAWSKI JERZY ŻAGAŃ - Wpłata
44 WERŁOS DAMIAN NOWA SÓL WER-LIFT - Wpłata
45 WOJCIECH KURIANOWICZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
46 WOŹNIAK AGNIESZKA KOŻUCHÓW - Wpłata
47 WOŹNIAK KSAWERY KOŻUCHÓW - Wpłata
48 WYRÓD DAWID KOŻUCHÓW MY TU NA CHWILE - Wpłata
49 WYRÓD MAŁGORZATA KOŻUCHÓW MY TU NA CHWILE - Wpłata
50 WYRÓD SZYMON KOŻUCHÓW MY TU NA CHWILE - Wpłata
51 ZABŁOTNY MACIEJ PODBRZEZIE DOLNE - Wpłata
52 ZABŁOTNY MARCIN KOŻUCHÓW - Wpłata
53 ZIELIŃSKA LUDMIŁA MODRZYCA KB WIKON - Wpłata

Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej / Participants without paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 BERNAT JAKUB NOWA SÓL - Wpłata
2 BĘBEN WIOLETA KOŻUCHÓW KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
3 BOCZAR BEATA ZIELNA GÓRA - Wpłata
4 BRZEZIŃSKI LESZEK ŻARY REZLER TEAM - Wpłata
5 BRZEZIŃSKI BOLESŁAW CZERWIEŃSK - Wpłata
6 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA - Wpłata
7 CHMIEL BOGUSŁAWA BĄDZÓW - Wpłata
8 CHMIEL BOGUSŁAWA BĄDZÓW - Wpłata
9 CHOJNACKI PIOTR NOWA SÓL - Wpłata
10 GOLONKA PAWEŁ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - Wpłata
11 GOŹDZIEJEWSKA NATALIA ŻAGAŃ - Wpłata
12 GOŹDZIEJEWSKA NATALIA ŻAGAŃ - Wpłata
13 GWÓŹDŹ RADOSŁAW ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONY - Wpłata
14 HUTOR JUSTYNA TRZEBIECHÓW NGB - Wpłata
15 JURASZEK ANDRZEJ BYTOM ODRZAŃSKI GBBO BYTOM ODRZAŃSKI - Wpłata
16 KARLICKA DANUTA KOŻUCHÓW AMATORKA - Wpłata
17 KRZESIŃSKA KATARZYNA ZIELONA GÓRA ZAWSZE RAZEM - Wpłata
18 KRZESIŃSKI DAMIAN ZIELONA GÓRA ZAWSZE RAZEM - Wpłata
19 KUJAWKA GRZEGORZ IŁOWA BBL ŻAGAŃ - Wpłata
20 KUROWSKI MARCIN ŻAGAŃ - Wpłata
21 LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA NOWA SÓL - Wpłata
22 LEW MACIEJ ZIELONA GÓRA - Wpłata
23 LEWANDOWSKI PATRYK ZIELONA GÓRA - Wpłata
24 MIKOŁAJCZAK GRZEGORZ NOWA SÓL - Wpłata
25 MIKOŁAJCZAK JAKUB NOWA SÓL OVOPOL TEAM - Wpłata
26 NAJDEK STANISŁAW ŻAGAŃ ŻAGAŃ - Wpłata
27 NIESCIOR WLADYSLAW BERLIN - Wpłata
28 PAWELEC MARIUSZ ZIELONA GÓRA KB FOREST GUMP - Wpłata
29 PAWŁOWSKI ANDRZEJ KOŻUCHÓW - Wpłata
30 PIWOŃSKI KRYSTIAN BYTOM ODRZAŃSKI GBBO BYTOM ODRZAŃSKI - Wpłata
31 PŁOŃCZAK ALEKSANDRA LUBIĘCIN NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
32 RATOMSKA ANITA GORZYN - Wpłata
33 ROŚ-BRZEZIŃSKA EWA ŻARY REZLER TEAM - Wpłata
34 SANIUK JOANNA ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
35 SASOR SŁAWOMIR KOŻUCHÓW NOWOSOLSKI GRUPA BIEGOWA - Wpłata
36 SIKORA MARIOLA SIENIAWA WICHER SIENIAWA TEAM - Wpłata
37 SIKORA TOMASZ ŁAGÓW WICHER SIENIAWA TEAM - Wpłata
38 SOBKOWIAK REMIGIUSZ MOZÓW - Wpłata
39 SZADKOWSKI DAWID ŁAGÓW WICHER SIENIAWA TEAM - Wpłata
40 TOWPIK AGATA KOŻUCHÓW - Wpłata
41 WIERZOWIECKI GRZEGORZ ZIELONA GÒRA - Wpłata
42 WOCH AGNIESZKA ZIELONA GÓRA - Wpłata
43 WOJDAK ZBIGNIEW ŻAGAŃ - Wpłata
44 ZABŁOTNY MACIEJ KOŻUCHÓW - Wpłata
45 ZAJĄCZKOWSKI DARIUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata