Wyścig Kolarski Lubuskie Warte Zachodu

Mężczyźni / Men: 166
Kobiety / Women: 37
Razem / All participants: 203 (opłaconych / paid: 188)

Zawodnicy/ Participants

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wyścig
Race
Wpłata
Paid
1 ABRAMEJ JAKUB WAŁBRZYCH LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
2 ADASZAK KSAWERY ZBASZYNEK AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
3 ANTONOWICZ KRZYSZTOF CYBINKA AMG CYBINKA JUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
4 ARNS ERIK BERLIN FRANKFURTER RC 90 E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
5 BALAWAJDER JOANNA ZIELONA GÓRA SEVEN PERCEPTUS TEAMOPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
6 BEDNARCZYK MARCIN ZIELONA GÓRA EKOENERGETYKA BIKE TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
7 BIEŃKOWSKI PIOTR DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
8 BISKUP STANISŁAW KROTOSZYCE WILCZYCEM5START WSPÓLNY, Wpłata
9 BŁAŻEWICZ RYSZARD ZIELONA GÓRA SULIMA ROWERY TEAM M5START WSPÓLNY, Wpłata
10 BŁAŻOWSKI BARTOSZ JELCZ-LASKOWICE UKS MOTO JELCZ-LASKOWICEMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
11 BOGDANOWICZ DAWID GUBIN TEAM GUBINM3JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
12 BOIŃSKI GRZEGORZ PIŁA AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
13 BONECKI MAREK ŚWIEBODZIN AKADEMIA KOLARSKA BONECKI-TEAM M5START WSPÓLNY, Wpłata
14 BREAK-KEMPCZYŃSKI ANTONI DZIERŻONIÓW LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
15 BRUCHWALSKI JAN DZIERŻONIÓW LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
16 BURKHARDT VIVIAN NEUENHAGEN RSG "SPRINTER" FREDERSDORF E.V.MŁODZICZKASTART WSPÓLNY, Wpłata
17 CEBULSKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA SEVEN PERCEPTUS TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
18 CHARCZUK ARKADIUSZ ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
19 CHODÓR MAJA SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAJUNIORKA MŁODSZASTART WSPÓLNY, Wpłata
20 CHOJNACKA KAROLINA WAŁBRZYCH LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
21 CHOROSTKOWSKA NATALIA MODRZYCA NGBOPEN KJAZDA NA CZAS, Wpłata
22 CIBULKOVÁ TEREZA LESNÍ 357 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAVJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
23 CYGAN BARTOSZ ZBASZYNEK AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
24 CZARKOWSKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA SOGEST - GRUPETTO M5START WSPÓLNY, Wpłata
25 CZARNA MAJA ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAMŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
26 CZEKAJ BARTOSZ GŁOGÓW TC CHROBRY GŁOGÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
27 CZEKAY WIKTOR PIŁA AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
28 CZERNIEJEWSKI MARCIN ZIELONA GÓRA RANTM3START WSPÓLNY, Wpłata
29 CZESŁAW CIESIELSKI ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAM5JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
30 DAWID GRACZYK ZIELONA GÓRA DIVERSEY TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
31 DĄBROWSKA ZUZANNA DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
32 DĄBROWSKI FILIP DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
33 DEREŃ TOMASZ ZIELONA GORA NIEZRZESZONYM3START WSPÓLNY, Wpłata
34 DĘBIEC PIOTR SIENIAWA ŻARSKA ZARĘBSKI TEAM M2JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
35 DLASKOVÁ VANDA KOSMONOSY TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAVJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
36 DROZD DOMINIKA ZIELONA GÓRA YOLOBIKEOPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
37 DROŻDŻYŃSKI BARTOSZ LESZNO REAL 64-STOMŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
38 DUDEK JAKUB SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAJUNIOR MŁODSZYSTART WSPÓLNY, Wpłata
39 DUTCZAK LESZEK ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAM4START WSPÓLNY, Wpłata
40 DUTCZAK MARTA ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAOPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
41 DUTCZAK ROZALIA ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
42 DZIUB MARCIN PŁOTY SEVEN-PERCEPTUS TEAMM4JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
43 FABISIAK ROBERT ZIELONA GÓRA RANT TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
44 FALTÝNEK JAN ČERNÝ MOST ČEZ TÁBOR CYKLO TEAMJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
45 FILIP BEGIER ZIELONA GORA -M3START WSPÓLNY, Wpłata
46 FUTRYK DARIUSZ CYBINKA AMG CYBINKA MŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
47 GAJEWSKI DAWID ZIELONA GÓRA RANT TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
48 GAJEWSKI PAWEŁ ZIELONA GÓRA RANT TEAMM5START WSPÓLNY, Wpłata
49 GAŁEK DAMIAN JELENIA GÓRA DIVERSEY TEAMM5JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
50 GAWRYLUK ADRIAN GRZMIĄCA ROWEROWY RZEPINM2START WSPÓLNY, Wpłata
51 GŁĄB KAMIL ZIELONA GÓRA 5 PUŁK ARTYLERIIM4START WSPÓLNY, Wpłata
52 GOGOL PIOTR GŁOGÓW TC CHROBRY GŁOGÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
53 GÓRA ROCH JAWORZYNA ŚLĄSKA GLKS W JAWORZYNIE ŚLASKIEJMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
54 GRABAREK PAWEŁ ZIELONA GÓRA SEVEN PERCEPTUS M3START WSPÓLNY, Wpłata
55 GROMNICKI KAMIL ŻARY ROAD-RACING.PLM2JAZDA NA CZAS, Wpłata
56 GRZEGORCZYK PIOTR KUNOWICE MEDLOOK-SGS CYCLING TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
57 ILSKI SZYMON WAŁBRZYCH LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
58 JACEK STAROŚCIC ZIELONA GÓRA SEVEN - PERCEPTUS TEAM-JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
59 JAKUBOWSKI GRACJAN JELCZ-LASKOWICE UKS MOTO JELCZ-LASKOWICEMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
60 JANISZEWSKA ADRIANNA ZIELONA GÓRA YOLOBIKEOPEN KJAZDA NA CZAS, Wpłata
61 JANKE ALEXANDER BERLIN RSG "SPRINTER" FREDERSDORF E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
62 JANOWSKA ZUZANNA NOWA RUDA UKS CENTRUM NOWA RUDAMŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
63 JASTRZĘBSKI JAKUB STRZELCE KRAJEŃSKIE LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIEMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
64 JĄGOWSKI ADAM ZIELONA GÓRA RANT TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
65 JEFIMOW KATARZYNA ZIELONA GÓRA BOREL MARATHON TEAMOPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
66 JEFIMOW PIOTR ZIELONA GÓRA BOREL MARATHON TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
67 JÓZKOWICZ MAJA GDYNIA AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
68 JURCZYK PAWEŁ ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
69 KAMIL SZWED KROSNO ODRZAŃSKIE -M3JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
70 KAMIŃSKI WOJCIECH KROSNO ODRZAŃSKIE SĄSIEDZKA WATAHAM4JAZDA NA CZAS, Wpłata
71 KARMELITA ŁUKASZ ZIELONA GÓRA LUG TEAMM4JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
72 KASPEREK BARTOSZ JAWORZYNA ŚLĄSKA GLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
73 KASPRZYK MARCELINA GŁOGÓW TC CHROBRY GŁOGÓWMŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
74 KAZOR PAUL FREDERSDORF RSG "SPRINTER" FREDERSDORF E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
75 KĘNDZIOR POLA LUBAŃ M-GLKS KWISA LUBAŃ MŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
76 KIEŁBASKA NATAN NOWA RUDA UKS CENTRUM NOWA RUDAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
77 KIPEK MARTA JAWOR JTC TEAM JAWOROPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
78 KIPEK TOMASZ JAWOR JTC TEAM JAWORM4START WSPÓLNY, Wpłata
79 KŁOCZANIUK MACIEJ ZIELONA GÓRA UKS PELETON NOWA SÓL M3JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
80 KŁOS MARIAN ZBĄSZYNEK DIVERSEY TEAM M5START WSPÓLNY, Wpłata
81 KOKOWSKI MATEUSZ NOWA SÓL SEVEN PERCEPTUS TEAM M3JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
82 KOŁOGRYW TOMASZ SZPROTAWA ROMET FACTORY TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
83 KOMAR BARTŁOMIEJ KARGOWA STOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNOJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
84 KOMAR JAKUB SŁUBICE MEDLOOK SGS CYCLING TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
85 KONARSKI KAJETAN NOWA RUDA UKS CENTRUM NOWA RUDAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
86 KONEFAŁ JAKUB JELCZ-LASKOWICE UKS MOTO JELCZ-LASKOWICEMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
87 KOS DARIUSZ SŁUBICE MEDLOOK-SGS CYCLING TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
88 KOSMALA AREK ZIELONA GÓRA YOLOBIKE SYPNIEWSKI MTBM4START WSPÓLNY, Wpłata
89 KRAWCZYK ANITA ZIELONA GÓRA BRAKOPEN KJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
90 KRESSIN PIA LEEGEBRUCH FRANKFURTER RC 90 E.V.MŁODZICZKASTART WSPÓLNY, Wpłata
91 KRUPA ANTONI SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
92 KRYSTKOWIAK ZOFIA ZIELONA GÓRA KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKAJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
93 KRYWOSZONEK PAWEŁ ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAM3JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
94 KRZYŚKÓW DOMINIK KLUCZBORK AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
95 KUBA JAKUB TĚPTÍN TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAVJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
96 KUBAS IGOR NOWA RUDA UKS CENTRUM NOWA RUDAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
97 KUBAŚ KRZYSZTOF WOLSZTYN KKFP WOLSZTYNM4START WSPÓLNY, Wpłata
98 KULA WERONIKA NOWA RUDA UKS CENTRUM NOWA RUDAMŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
99 LEGIEĆ MIKOŁAJ NOWA RUDA UKS CENTRUM NOWA RUDAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
100 LIPIŃSKA KATARZYNA LUBAŃ M-GLKS KWISA LUBAŃMŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
101 ŁAPIŃSKI KACPER DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
102 ŁAZARUK JAROSLAW PŁOTY SEVEN PERCEPTUS TEAM M3START WSPÓLNY, Wpłata
103 MACIĄG MAŁGORZATA WROCŁAW GOMOLA TRANS AIRCOOPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
104 MACIĄG MAREK WROCŁAW GOMOLA TRANS AIRCOM3START WSPÓLNY, Wpłata
105 MACIEJEWSKA KAROLINA GŁOGÓW TC CHROBRY GŁOGÓWMŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
106 MAJDA MACIEJ DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
107 MARCIN WILL ZIELONA GÓRA EKOENERGETYKA BIKE TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
108 MARCINIAK AGATA ŻAGAŃ ZTC ŻAGAŃOPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
109 MARCINIAK MIŁOSZ PIŁA UKS SPORTOWIEC PIŁAJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
110 MARCINIAK PRZEMYSŁAW ŻAGAŃ ŻAGAŃM4START WSPÓLNY, Wpłata
111 MAREK DYTKO ZIELONA GÓRA SEVEN PERCEPTUS TEAMM2START WSPÓLNY, Wpłata
112 MARKIEWICZ ADAM 4H/1 SEVEN PERCEPTUS TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
113 MATEUSZ FLEJSZER ŚWIDNICA SEVEN-PERCEPTUS TEAMM2START WSPÓLNY, Wpłata
114 MICHALEWICZ ZUZANNA WŁOSZAKOWICE KS KOŁOWNIKMŁODZICZKASTART WSPÓLNY, Wpłata
115 MICHAŁ LECHOWICZ ZABÓR SOŁECTWO ZABÓRM4START WSPÓLNY, Wpłata
116 MICHAŁ LORENC PRZYTOCZNA SZCZEPANBIKE GORZÓW WLKPM3START WSPÓLNY, Wpłata
117 MILENA BANASZKIEWICZ ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
118 MINTA KONRAD BABIMOST AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
119 MISAKIEWICZ ŁUKASZ ZIELONA GÓRA YOLOBIKE SYPNIEWSKI MTB M4START WSPÓLNY, Wpłata
120 MIZURO WOJCIECH LESZNO REAL 64 STOM4START WSPÓLNY, Wpłata
121 MURUGIAH MARIAN FREDERSDORF RSG "SPRINTER" FREDERSDORF E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
122 MURYJ ANTONI SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAJUNIOR MŁODSZYSTART WSPÓLNY, Wpłata
123 NAPIERAŁA KAMIL ŻNIN KLUB SPORTOWY BYEARCHES AKADEMIA ŻNIN JUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
124 NATALIA ŁUCZAK DZIERŻONIÓW LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓWJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
125 NICKEL SIMON NEUENHAGEN RSG "SPRINTER" FREDERSDORF E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
126 NITA RAFAŁ GUBIN TEAM GUBINM4JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
127 NOWAK MARCIN NOWA SÓL ASTONMARCINM3START WSPÓLNY, Wpłata
128 PALUTKA WIKTOR ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
129 PAWŁOWSKI ARKADIUSZ ZIELONA GÓRA PRZYLEPM5JAZDA NA CZAS, Wpłata
130 PĘDZIŃSKI ROBERT ZIELONA GÓRA DIVERSEY TEAMM5START WSPÓLNY, Wpłata
131 PIASKOWSKI ANTONI MASZEWO AMG CYBINKA TEAMMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
132 PIETZ MARVIN NEUENHAGEN RSG "SPRINTER" FREDERSDORF E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
133 PROCHNAU CELINE FRANKFURT (ODER) FRANKFURTER RC 90 E.V.MŁODZICZKASTART WSPÓLNY, Wpłata
134 PRZYBYLSKI BARTŁOMIEJ PIŁA BOSCO TEAM PIŁAM3START WSPÓLNY, Wpłata
135 PTASZYŃSKI KACPER ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
136 PUK SZYMON ŚWIEBODZIN AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM JUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
137 PUT JANUSZ SULECHÓW 5 PUŁK ARTYLERIIM3JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
138 RADKIEWICZ DAWID SŁUBICE UKS BIZON BIEGANÓW JUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
139 RADZISZEWSKI ŁUKASZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI OTR INTERKOL - CX80 TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
140 RATHKE JAMIE FRANKFURT (ODER) FRANKFURTER RC 90 E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
141 RATKA MICHAŁ OTYŃ UKS PELETON NOWA SÓLJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
142 ROBERT KOWALIK ZIELONA GÓRA GRUPETTO ZIELONA GÓRAM5JAZDA NA CZAS, Wpłata
143 ROGACZEWSKI GABRIEL ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
144 ROGOWSKI MARCIN ŻARY SEVEN-PERCEPTUS TEAMM2START WSPÓLNY, Wpłata
145 ROGOZIŃSKI GRZEGORZ ŚWIDNICA DIVERSEY TEAMM5JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
146 ROMANIECKI MARCIN JAWORZYNA ŚLĄSKA GLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
147 ROMANOWSKI DAWID ZIELONA GÓRA SEVEN PERCEPTUS TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
148 ROSIŃSKI WALDEMAR LEŚNIÓW WIELKI XXXM5JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
149 ROSTKOWSKI MACIEJ DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
150 SACHA WIT NOWA RUDA UKS CENTRUM NOWA RUDAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
151 SAWICKA JOANNA NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI -OPEN KSTART WSPÓLNY, Wpłata
152 SCHNIEGLER STELLA PODELZIG FRANKFURTER RC 90 E.V.MŁODZICZKASTART WSPÓLNY, Wpłata
153 SCHREITER PIOTR ZIELONA GÓRA EKSPERTM2START WSPÓLNY, Wpłata
154 SEREDNICKI MIKOŁAJ ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRA-JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
155 SIDORUK ROBERT ZABÓR BRAKM5START WSPÓLNY, Wpłata
156 SIENKIEWICZ BARTOSZ DZIERŻONIÓW LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
157 SKOP PAWEŁ LEGNICA SEVENY PERCEPTUS TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
158 SMERECZNIAK KRYSTIAN JAWORZYNA ŚLĄSKA GLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
159 SOŁTYS MICHAŁ SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
160 SOSNÓWKA WŁODZIMIERZ ZIELONA GÓRA EKOENERGETYKA BIKE TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
161 SOWINSKI KACPER ŚLIWICE SKU TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
162 SOWIŃSKI ZOLTAN JELCZ-LASKOWICE UKS MOTO JELCZ-LASKOWICEMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
163 STANIEWSKI WIKTOR GRONÓWKO REAL 64-STOJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
164 STANIK MARCEL STRZELCE KRAJEŃSKIE LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIEMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
165 STANISLAW CHOMIAK ZIELONA GÓRA SULIMA ROWERY TEAMM5START WSPÓLNY, Wpłata
166 STRUCH JAKUB SULĘCIN MEDLOOK-SGS CYCLING TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
167 STRYJEWSKI PIOTR SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
168 SUDEJKO SARA LUBAŃ M-GLKS KWISA LUBAŃMŁODZICZKAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
169 SZCZEPANIAK KACPER ŚWIDNICA GLKS W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
170 SZEWCZYK MIKOŁAJ ZIELONA GÓRA SEVEN PERCEPTUS TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
171 SZULC NIKOLA CYBINKA AMG CYBINKA TEAMJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
172 SZYMANSKI TOMASZ ZIELONA GORA TBM-SYSTEMSM4JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
173 SZYMCZUKIEWICZ WOJCIECH ZIELONA GÓRA SULIMA ROWERY TEAMM3START WSPÓLNY, Wpłata
174 SZYMKIEWICZ OLIVIER SŁUBICE UKS BIZON BIEGANÓW MŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
175 ŚLĄCZKA ALEKSANDER ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
176 ŚLIWA BARTOSZ DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
177 TOMCZAK PIOTR JAWORZYNA ŚLASKA GLKS W JAWORZYNIE ŚLASKIEJMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
178 TRAWNY JANIK FREDERSDORF-VOGELSDORF RSG "SPRINTER" FREDERSDORF E.V.MŁODZIKSTART WSPÓLNY, Wpłata
179 TURBIAK JAKUB DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
180 UHER PATRYK WAŁBRZYCH LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
181 URYGA MATEUSZ SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAJUNIOR MŁODSZYSTART WSPÓLNY, Wpłata
182 WALENTOWSKI JAKUB TRZCIEL AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
183 WALOCH LESZEK SULECHÓW MPK M5JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
184 WASIJ NINA STRZELCE KRAJEŃSKIE LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIEJUNIORKA MŁODSZAJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
185 WEIGELT SZYMON BIELAWA LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
186 WELENGA KIMBERLEY FRANKFURT (ODER) FRANKFURTER RC 90 E.V.MŁODZICZKASTART WSPÓLNY, Wpłata
187 WENTLAND BARTOSZ SWIEBODZIN AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAMJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
188 WIDZ MARCIN ZIELONA GÓRA -M4START WSPÓLNY, Wpłata
189 WIERZBIŃSKA ADA OPALENICA UKS JEDYNKA KÓRNIKMŁODZICZKASTART WSPÓLNY, Wpłata
190 WIKTOR PAWEŁ BORÓW WIELKI ROAD-RACING.PLM4START WSPÓLNY, Wpłata
191 WILK PIOTR SULĘCIN MM BIKE TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
192 WIŚNIEWSKI BARTOSZ ŻARÓW ZARĘBSKI TEAMM2START WSPÓLNY, Wpłata
193 WITOMSKI KAROL DZIERŻONIÓW LKS ATOM-BOXMET DZIERŻONIÓWMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
194 WOŁOWIEC MARCEL STRZELCE KRAJEŃSKIE LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIEMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
195 WORONA ANDRZEJ ZIELONA GORA SEVEN PERCEPTUS TEAMM4START WSPÓLNY, Wpłata
196 WOSTAL ALEKSANDER ZAWADA M2START WSPÓLNY, Wpłata
197 WOŹNIAK WIKTOR ZIELONA GÓRA LKS TRASA ZIELONA GÓRAJUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
198 WRONA SZYMON SOBÓTKA KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKAMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
199 YEPISHKA ARTIOM WAŁBRZYCH LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHMŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
200 ZIELIŃSKI WOJCIECG BOLKÓW BIALOBLOCKI PRO COACHING TEAMM2JAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
201 ZIEMBA IGOR SŁUBICE UKS BIZON BIEGANÓW JUNIOR MŁODSZYJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
202 ŻAK ALEKSANDRA WOLSZTYN KKFPOPEN KJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata
203 ŻMIJEWSKI EMIL SŁUBICE UKS BIZON BIEGANÓW MŁODZIKJAZDA NA CZAS, START WSPÓLNY, Wpłata