XIII Przełajowy Bieg Raculan

Mężczyźni (men): 89
Kobiety (women): 84
Razem (all): 173 (opłaconych: 112/paid)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Race list with partcipants with paid entry fee

Lp.
No.
Nazwisko i imię
Surname and name
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Categ
Kat. dodatk.
Add.categ
Dystans
Distance
Drużyna
Team
Wpłata
Payment
1 - Wpłata
2 ALEKSANDRA DOBROSIELSKA ZIELONA GÓRA - 4KM Wpłata
3 ANDRUSZKIEWICZ MONIKA LUBSKO - 4KM Wpłata
4 BAJAN FILIP ZIELONA GÓRA LABORATORIUM BUDOWLANE - 4KM Wpłata
5 BAJSEROWICZ ANNA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
6 BARAN WOJCIECH ZIELONA GÓRA - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM SZLACHETNA PACZKA Wpłata
7 BARTOSZEWSKI DANIEL KROSNO ODRZAŃSKIE - 4KM Wpłata
8 BERNACIAK KATARZYNA DROSZKÓW - 4KM Wpłata
9 BERNAT MAGDALENA NIEDORADZ - 4KM Wpłata
10 BOCZAR BEATA ZIELONA GÓRA - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM GREEN TEAM Wpłata
11 BOHAREWICZ PAWEŁ ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUN & TRAVEL ZIELONA GÓRA - KAT. DRUŻYNOWA, 8KM BOHAR PALETY RUN & TRAVEL ZIELONA GÓRA Wpłata
12 BRYSZEWSSKI ADAM ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
13 BRZEZICKI ŁUKASZ ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
14 BUBEL SEBASTIAN NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM WIKON TEAM Wpłata
15 BUDZOWSKI FRANEK RACULA - MIESZKANIEC RACULI, 4KM Wpłata
16 BYKOWSKI BOGDAN STARY KISIELIN BYKUSY - 4KM Wpłata
17 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA - 4KM Wpłata
18 CHOJNACKI PIOTR NOWA SÓL - 4KM Wpłata
19 CHUDY ARKADIUSZ LUBSKO - 4KM Wpłata
20 CHUDY MAGDALENA LUBSKO - 8KM Wpłata
21 CIECHANOWICZ EWA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
22 CIEŚLIK KAROLINA NOWA SÓL WKURW TEAM - 8KM Wpłata
23 CORRIGAN DAGMARA ZIELONA GORA - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
24 CZUJKO MICHAŁ ZIELONA GÓRA CF8K48 - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
25 CZYCZ EMILIA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
26 DERESZ RAFAŁ ZIELONA GÓRA LUDZI UŚMIECHNIĘTYCH :) - 4KM Wpłata
27 DROZD PIOTR BOLESŁAWIEC - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM RODZINKA TEAM Wpłata
28 DROZDEK TOMASZ BRONISZÓW - 4KM Wpłata
29 DURAJSKI ARIEL ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
30 DUSZYŃSKA MARTA LUBSKO - 8KM Wpłata
31 DYLEWSKA SYLWIA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
32 ELIASZ KRZEKOTOWSKI ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
33 FANAJŁO KASIA ZIELONA GÓRA ZGZB - 8KM Wpłata
34 FIEDOROWICZ TOMASZ ZIELONA GÓRA JEDNOSTKA WOJSKOWA 1517 CZERWIEŃSK - 8KM Wpłata
35 GAŁKA PAULINA MIROCIN DOLNY - 4KM Wpłata
36 GAUZA JUSTYNA ZIELONA GÓRA NOTODZIDA - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
37 GILEWSKA MONIKA ZIELONA GÓRA - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM RUN&FUN Wpłata
38 GILEWSKI PAWEŁ ZIELONA GÓRA - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM RUN&FUN Wpłata
39 GŁÓWKA ADAM RACULA SULIMA ROWERY TEAM - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
40 GOLONKA PAWEŁ NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM WIKON TEAM Wpłata
41 HERMAN GRZEGORZ ZIELONA GÓRA ZAPIERDALATOR - 4KM Wpłata
42 HETNAR ARTUR NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - 4KM Wpłata
43 JANKOWSKA KAROLINA BOLESŁAWIEC - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM RODZINKA TEAM Wpłata
44 KATA KATARZYNA PŁOTY HARPAGAN ZG - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM HARPAGAN ZG Wpłata
45 KATA ŁUKASZ PŁOTY HARPAGAN ZG - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM HARPAGAN ZG Wpłata
46 KIEŁBASIEWICZ DAWID SZCZECIN MOYA RACING TEAM - 8KM Wpłata
47 KOCHANOWICZ MAREK NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - 4KM Wpłata
48 KOPACZYŃSKI KRZYSZTOF ŁAZ DZIKI-ŁAZ - 4KM Wpłata
49 KOPCZYŃSKI JACEK ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
50 KOSTRZEMBSKI ZBIGNIEW ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
51 KOT WOJCIECH POZNAŃ - KAT. DRUŻYNOWA, 8KM SZLACHETNA PACZKA Wpłata
52 KOWALCZYK-HETNAR MART NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - 4KM Wpłata
53 KOWALSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
54 KRASIŃSKI PIOTR GUBIN 1984 - 8KM Wpłata
55 KWAŚNIEWSKI MARIUSZ ZIELONA GÓRA ZGZB - 8KM Wpłata
56 LEN DAMIAN ŻAGAŃ - 4KM Wpłata
57 LESNIEWSKA ALEKSANDRA NOWA SÓL - 4KM Wpłata
58 MAJEWSKI JAROSŁAW ZIELONA GÓRA FZ POJECHANI - 8KM Wpłata
59 MALICKA MAŁGORZATA ZIELONA GÓRA - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
60 MALIK SŁAWOMIR ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
61 MAREK CICHOWLAS LUBSKO - 8KM Wpłata
62 MARKULAK ELZBIETA ZARY - 8KM Wpłata
63 MARKULAK ZBYSZEK ZARY - 8KM Wpłata
64 MAZUREK JUSTYNA LUBSKO - 4KM Wpłata
65 MICHNOWICZ EWELINA KROSNO ODRZAŃSKIE - KAT. DRUŻYNOWA, 8KM BICKI TEAM Wpłata
66 MROZIŃSKI PIOTR ZIELONA GÓRA - 4KM Wpłata
67 MROZIŃSKI ROMAN ZIELONA GÓRA TEAM DRACZYŃSKI - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM TEAM DRACZYŃSKI Wpłata
68 NAPIERAŁA MARTA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
69 NIEMIEC KATARZYNA BRODY - 8KM Wpłata
70 NIEWCZAS BARBARA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
71 NOWIÑSKA ANNA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
72 OPIELEWICZ MELCHIOR KROSNO ODRZANSKIE - 8KM Wpłata
73 OSMELAK MICHAŁ ZIELONA GÓRA - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM SZLACHETNA PACZKA Wpłata
74 PĘDZIOCH PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA - 4KM Wpłata
75 PTASZKIEWICZ EWA ZIELONA GÓRA TEAM GALLOWAY - 8KM Wpłata
76 PUSZKIEL LESZEK ZIELONA GÓRA GREEN TEAM - 8KM Wpłata
77 RATOMSKA ANITA GÓRZYN - 8KM Wpłata
78 RĄCZKOWSKI MICHAŁ SKĄPE SZLACHETNA PACZKA - KAT. DRUŻYNOWA, 8KM SZLACHETNA PACZKA Wpłata
79 REMIGIUSZ SOBKOWIAK SULECHÓW - 8KM Wpłata
80 RUDZEWICZ MARIUSZ ŚWINOUJŚĆIE - 4KM Wpłata
81 RYBKA NATALIA KROSNO ODRZAŃSKIE SZLACHETNA PACZKA - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM SZLACHETNA PACZKA Wpłata
82 RZEŹNIK DACJAN ZIELONA GÓRA - 4KM Wpłata
83 SIADACZKA AGNIESZKA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
84 SKIERŚ ALBERT ZIELONA GÓRA BIEGAJ - MIESZKANIEC RACULI, 4KM Wpłata
85 SKOCZYLAS AGNIESZKA ZIELONA GÓRA - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
86 SKÓRZEWSKI DOMINIK JASIEŃ WŚCIEKŁE DZIKI - 8KM Wpłata
87 SKRZYŃSKA MARLENA ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ - 4KM Wpłata
88 SMYCZYŃSKA AGNIESZKA ZIELONA GÓRA - 4KM Wpłata
89 SOBALAK JULIA ZIELONA GÓRA - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM RUN&FUN Wpłata
90 SOWA AGNIESZKA ZIELONA GÓRA - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
91 SOWA ARTUR ZIELONA GÓRA - MIESZKANIEC RACULI, 8KM Wpłata
92 SUŁKOWSKA SYLWIA ZIELONA GÓRA HARPAGAN ZG - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM HARPAGAN ZG Wpłata
93 SURMA-ZAWADZKA URSZULA ZIELONA GÓRA - MIESZKANIEC RACULI, KAT. DRUŻYNOWA, 8KM SZLACHETNA PACZKA Wpłata
94 SZATKOWSKI PAWEŁ NIWISKA HARPAGAN ZG - 8KM Wpłata
95 SZPAK JAROSŁAW BYTOM ODRZAŃSKI YNWA - KAT. DRUŻYNOWA, 8KM SZLACHETNA PACZKA Wpłata
96 SZUROWSKA JOANNA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
97 ŚWIRKO PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA BIEGAMY DLA SIEBIE - KAT. DRUŻYNOWA, 8KM BIEGAMY DLA SIEBIE Wpłata
98 TALKOWSKA ALEKSANDRA NOWA SÓL KB WIKON NOWA SÓL - KAT. DRUŻYNOWA, 4KM WIKON TEAM Wpłata
99 TYLUS GRZEGORZ ZIELONA GRA - 4KM Wpłata
100 TYLUS MAGDALENA ZIELONA GRA - 4KM Wpłata
101 WALCZAK RYSZARD ZIELONA GÓRA - 4KM Wpłata
102 WALKOWIAK JACEK ZIELONA GORA BIEGAMY DLA SIEBIE - KAT. DRUŻYNOWA, 8KM BIEGAMY DLA SIEBIE Wpłata
103 WAWRZYNIAK ANITA ZIELONA GÓRA DONORIA - 8KM Wpłata
104 WERŁOS DAMIAN NOWA SÓL WER-LIFT - 8KM Wpłata
105 WOJTULEWSKI DARIUSZ ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
106 WRÓBEL MARCIN ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
107 ZASADA IWONA ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
108 ZBORALSKI MAREK ZIELONA GÓRA ROSNER - 4KM Wpłata
109 ZIELIŃSKA LUDMIŁA MODRZYCA KB WIKON - 4KM Wpłata
110 ZUŚKA PIOTR ZIELONA GÓRA - 8KM Wpłata
111 ŻAK MAREK SIEDLEC - 4KM Wpłata
112 ŻMUDA BARTOSZ ZIELONA GÓRA - MIESZKANIEC RACULI, 4KM Wpłata