Świebodzińska Dziesiątka 2021

Mężczyźni / Men: 176
Kobiety / Women: 57
Razem / All participants: 233 (opłaconych / paid: 175)

Zawodnicy z odnotowaną opłatą wpisową / Participants with paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ANTOŃCZAK ADRIAN ZIELONA GÓRA - Wpłata
2 BAGIŃSKA LAURA PRZECŁAW - Wpłata
3 BAJAN FILIP ZIELONA GÓRA LABORATORIUM BUDOWLANE - Wpłata
4 BALINOWSKI KORNEL NOWA SÓL - Wpłata
5 BARTKIEWICZ LECH ZIELONA GÓRA - Wpłata
6 BARTOSZEWICZ MARTYNA SULECHÓW - Wpłata
7 BATALINA NADIIA ŚWIEBODZIN INGRAM MICRO - Wpłata
8 BATÓG RADOSŁAW GUBIN - Wpłata
9 BĄK PRZEMYSŁAW ŚWIEBODZIN - Wpłata
10 BIERKA DANIEL PRZYTOCZNA - Wpłata
11 BIERKA PATRYCJA PRZYTOCZNA - Wpłata
12 BIŁAN PAWEŁ GUBIN GUBIN - Wpłata
13 BOCZKOWSKA MAŁGORZATA SWIEBODZIN STEP BY STEP MAGORZATA BOCZKOWSKA - Wpłata
14 BOGUSZEWICZ IRENEUSZ KONOTOP - Wpłata
15 BOHAREWICZ PAWEŁ ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY RUN & TRAVEL ZIELONA GÓRA - Wpłata
16 BONDZIAK ERNEST ZIELONA GÓRA TOBIASZ KLUB HULIGAN - Wpłata
17 CAL PIOTR ŚWIEBODZIN KICO POLSKA - Wpłata
18 CAL ELŻBIETA ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
19 CHMIELENKO KAZIK GUBIN - Wpłata
20 CHRUŚCIŃSKA JOANNA ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
21 CIESIELSKI ZBYSZEK ŚWIEBODZIN - Wpłata
22 CYBULSKA KATARZYNA SULĘCIN - Wpłata
23 DALECKA-ZABOROWSKA MAGDALENA ZIELONA GÓRA - Wpłata
24 DANIELSKI ADRIAN IWINY ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
25 DEKIERT MICHAŁ ŁAGÓW - Wpłata
26 DERDA SYLWIA SZCZANIEC - Wpłata
27 EIRYŚ DARIUSZ NOWA SÓL NIEZRZESZONY - Wpłata
28 ENGEL MICHAŁ ŚWIEBODZIN COMPUTEC TEAM - Wpłata
29 ERET MARZENA GUBIN BBL GUBIN - Wpłata
30 FABIJAŃCZYK LIDIA SZCZANIEC - Wpłata
31 FIKUS JACEK GUBIN BBL GUBIN - Wpłata
32 FORGEL PAWEŁ CZERWIEŃSK RONIN CZERWIEŃSK - Wpłata
33 FRĄCKOWIAK NORBERT MIĘDZYRZECZ ADIENT TEAM POLAND - Wpłata
34 GALEK WOJCIECH ŁAGÓW ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
35 GALEK ZBIGNIEW ŁAGÓW ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
36 GARDZIEJCZYK ALDONA ZIELONA GÓRA - Wpłata
37 GAWEŁ TOMASZ ŚWIEBODZIN ŚWIEBODZIN - Wpłata
38 GRABOWA PAULINA ŚWIEBODZIN - Wpłata
39 GRABOWY PAWEŁ ŚWIEBODZIN - Wpłata
40 GRACZ PAWEŁ ZBĄSZYNEK - Wpłata
41 GRYBKO MARIUSZ MIĘDZYRZECZ SECO/WARWICK - Wpłata
42 GRYGIEL GRZEGORZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
43 GRZEŚKO TOMASZ SULECHOW - Wpłata
44 GURZYNSKI KRZYSZTOF ŚWIEBODZIN - Wpłata
45 GWIAZDA WANDA SZPROTAWA SZPROTAWO BIEGAJ - Wpłata
46 HRYCAK PAWEŁ ŚWIEBODZIN - Wpłata
47 JASKÓLSKI DARIUSZ WĘŻYSKA BOREL MARATHON TEAM - Wpłata
48 JASKÓLSKI PAWEŁ WĘŻYSKA MEBIQ - Wpłata
49 KANIA RAFAŁ ZIELONA GÓRA - Wpłata
50 KASPRZAK TOMASZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
51 KAŹMIERCZAK ADAM ŚWIEBODZIN KP PSP - Wpłata
52 KLUJ AGATA ŚWIEBODZIN - Wpłata
53 KOBA ROMAN ŚWIEBODZIN INGRAM MICRO - Wpłata
54 KONDRAKIEWICZ ŁUKASZ ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
55 KOPCZYŃSKI JACEK ZIELONA GÓRA - Wpłata
56 KOSTRZEMBSKI ZBIGNIEW ZIELONA GÓRA - Wpłata
57 KOTLAREK DAWID ZIELONA GÓRA VEGE RUNNERS / #SOBASTEAM - Wpłata
58 KOWALCZYK DOROTA ŚWIEBODZIN - Wpłata
59 KOZUCH MATEUSZ SWIEBODZIN - Wpłata
60 KOŻUCH DARIUSZ ŁAGÓW - Wpłata
61 KOŻUCH MARCIN ŁAGÓW LUBUSKI TEAM ŁAGÓW - Wpłata
62 KRASIŃSKI PIOTR GUBIN - Wpłata
63 KRASIŃSKI GRACJAN MIĘDZYRZECZ ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
64 KRAWCZYK ADRIAN MARCINOWICE 5 BSAP - Wpłata
65 KROCZAK ADRIANA MIĘDZYRZECZ - Wpłata
66 KROCZAK GRZEGORZ MIĘDZYRZECZ - Wpłata
67 KRZYMOWSKA EWA ZIELONA GÓRA - Wpłata
68 KUCHTA IZABELA RADOMIA - Wpłata
69 KUCHTA JACEK RADOMIA - Wpłata
70 KUROCZYCKI MAREK ŚWIEBODZIN - Wpłata
71 KYCIA DARIUSZ ZIELONA GÓRA - Wpłata
72 LEW MACIEJ ZIELONA GÓRA ZG - Wpłata
73 LIS DARIUSZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
74 ŁAWNICZAK PAWEŁ ZBĄSZYŃ TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
75 ŁUKASZEWICZ MAREK ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
76 ŁYSIAK ANDRZEJ KOPANICA BKB BAKCYL BABIMOST - Wpłata
77 MAĆKOWIAK MACIEJ PRZEMKÓW - Wpłata
78 MAGIERA JAROSŁAW LUBIĘCIN NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
79 MAKOWIECKI DAMIAN LUBSKO WŚCIEKŁE DZIKI - Wpłata
80 MAKOWSKI MICHAŁ ŚWIEBODZIN KP PSP ŚWIEBODZIN - Wpłata
81 MATCZAK PATRYK GORZÓW WIELKOPOLSKI - Wpłata
82 MATUS ADAM ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
83 MEJZA JANUSZ ŁAGÓW - Wpłata
84 MICHALCZENIA KACPER WIECHLICE SZPROTAWO BIEGAJ - Wpłata
85 MICHNOWICZ EWELINA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
86 MIGDAŁ JAN ZBĄSZYNEK TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ - Wpłata
87 MILESZKO WOJCIECH ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
88 MUCHA JERZY MIĘDZYRZECZ TEAM OLA - Wpłata
89 MUSIELAK MARIUSZ SWIEBODZIN SWIEBODZINSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
90 MYŚLIWIEC KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA - Wpłata
91 MYŚLIWIEC PAWEŁ ZIELONA GÓA - Wpłata
92 NALEWAJKO ZBYSZEK NOWA SÓL - Wpłata
93 NISPON MICHAŁ BOLKÓW - Wpłata
94 NITECKI BARTOSZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
95 NOSEK MARCIN WROCŁAW - Wpłata
96 NOWAK ALEKSANDER NOWY DWOREK - Wpłata
97 NOWICKI MICHAŁ ROZŁOGI RECARO AIRCRAFT SEATING - Wpłata
98 NOWIK KAMIL ŚWIEBODZIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
99 NOWORYTA ELIZA NOWA WIOSKA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
100 NOWORYTA RADOSŁAW NOWA WIOSKA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA/WIERZBICKI RUNNING PROJECT - Wpłata
101 OFFMAN ANETA SWARZĘDZ - Wpłata
102 OLEKSIIENKO OLEKSANDR ŚWIEBODZIN INGRAM MICRO - Wpłata
103 OLESZEK NORBERT ŚWIEBODZIN ABY DO PRZODU ;) - Wpłata
104 OPALIŃSKA ANNA ZIELONA GÓRA - Wpłata
105 ORŁOWSKA JUSTYNA ŚWIEBODZIN - Wpłata
106 OSTROWSKI MICHAŁ ŁAGÓW ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
107 OSTRÓWKA MARCIN MIĘDZYRZECZ JW 5700 - Wpłata
108 PANYŁO MAŁGORZATA ŚWIEBODZIN - Wpłata
109 PANYŁO MIECZYSŁAW ŚWIEBODZIN - Wpłata
110 PAWLIK KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA - Wpłata
111 PAWLIK PIOTR SŁUBICE KPP SŁUBICE - Wpłata
112 PIEŃKOWSKI KRZYSZTOF ZIELONA GÓRA - Wpłata
113 PIETRUSZYŃSKA MONIKA ŚWIEBODZIN - Wpłata
114 PIETRUSZYŃSKI GERARD MIĘDZYCHOD - Wpłata
115 PODEMSKI WOJCIECH SZCZANIEC - Wpłata
116 POPIELARSKI TOMASZ ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
117 PRYIMAK SERHII ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
118 PRZYBYLSKI ŁUKASZ WILKANOWO ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
119 PRZYMUSZAŁA RADOSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
120 PUSZKIEL AGATA NIEKARZYN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
121 PUSZKIEL LESZEK ZIELONA GÓRA GREEM TEAM - Wpłata
122 PYTA GRZEGORZ GRODZISK WLKP. NIEZRZESZONY - Wpłata
123 RAFALSKI MACIEJ MARCINOWICE K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
124 RĄCZKOWSKI MICHAŁ WĘGRZYNICE MICHAŁ RĄCZKOWSKI - Wpłata
125 ROGALA TOMASZ PIESKI - Wpłata
126 ROSZAK BARTŁOMIEJ GORZOW WIELKOPOLSKI SAMSEBIEGAM - Wpłata
127 RUTKOWSKI MACIEJ SULĘCIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
128 RUTKOWSKI TOMASZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
129 SADOWSKI MICHAŁ ŚWIEBODZIN - Wpłata
130 SHEVCHUK VALERII ŚWIEBODZIN - Wpłata
131 SHYBRUK ARTUR ŚWIEBODZIN - Wpłata
132 SIEMIATOWSKA ELŻBIETA ŚWIEBODZIN ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA/ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM - Wpłata
133 SIKORSKI KRZYSZTOF MIEDZYRZECZ MIĘDZYRZECKIE GAZELE - Wpłata
134 SKOWRON WIKTOR ŚWIEBODZIN MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - Wpłata
135 SKÓRA ANASTAZJA ŻAGAŃ AKADEMIA BIEGANIA - Wpłata
136 SKÓRA ZBIGNIEW 68-100 SP PARTS - Wpłata
137 SOBCZAK MAGDALENA 66-004 LIDER ŚWIEBODZIN - Wpłata
138 SOCHOŃ ZBIGNIEW ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
139 SOKOŁOWSKI PIOTR ŚWIEBODZIN - Wpłata
140 STADNIK JACEK ZIELONA GÓRA SKLEP DLA BIEGACZY RUN PLANET - Wpłata
141 STUŁA RAFAL NOWA SÓL - Wpłata
142 SZAFRATOWICZ MACIEJ KOWALÓW ROWEROWY RZEPIN - Wpłata
143 SZARAPANOWSKI MARCIN SZCZECIN WIERZBICKI RUNNING PROJECT / ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
144 SZLACHTA JAKUB SZCZECIN - Wpłata
145 SZORC MAREK KROSNO ODRZAŃSKIE NO NAME CLUB :) - Wpłata
146 SZOTA DAWID NOWY DWOREK - Wpłata
147 SZTEGNER BARBARA ŚWIEBODZIN - Wpłata
148 SZYLKO TOMASZ KIEŁCZE - Wpłata
149 SZYMANEK MATEUSZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
150 ŚLEDŹ ADAM SULECHÓW BKB BAKCYL/ TRIAMO - Wpłata
151 ŚLIWCZYŃSKI DAMIAN ŚWIEBODZIN ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
152 ŚWIGŁO HENRYK ŚWIEBODZIN ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
153 ŚWIRKO PRZEMYSŁAW ZIELONA GÓRA - Wpłata
154 TERLIKOWSKI ARKADIUSZ MOWA SÓL NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
155 TOBYS SŁAWOMIR SULECHÓW ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
156 TOKAREK PRZEMYSŁAW GUBIN BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN - Wpłata
157 VANZHA IVAN SULECHÓW INGRAM MICRO - Wpłata
158 WARWAS ARTUR OŁOBOK GM. SKĄPE - Wpłata
159 WARZYCH MAGDALENA RZEPIN - Wpłata
160 WENCEL-BĄK MONIKA ŚWIEBODZIN - Wpłata
161 WERŁOS DAMIAN NOWA SÓL WER-LIFT - Wpłata
162 WIERZOWIECKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA BERFIT & STACHOWSKI.EU - Wpłata
163 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
164 WOLAK MIROSŁAW ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
165 WOLSKA MAGDALENA ŚWIEBODZIN - Wpłata
166 WOŹNIAK ANDRZEJ TORZYM - Wpłata
167 WRÓBEL MARZENA PSZCZEW NIEZRZESZONA - Wpłata
168 ZABOROWSKI SŁAWOMIR ZIELONA GÓRA - Wpłata
169 ZAJDEL WIESŁAW ŚWIEBODZIN - Wpłata
170 ZAPART MAŁGORZATA ŚWIEBODZIN SECOWARWICK - Wpłata
171 ZBORALSK MAREK ZIELONA GÓRA ROSNER - Wpłata
172 ZBOROWSKI MARCIN ŁAGÓW ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
173 ZIELONKA KAROLINA ŻARY - Wpłata
174 ZYWERT MATEUSZ ROKITNICA ADIENT POLAND TEAM - Wpłata
175 ŻYWICKI CZESŁAW RZEPIN - Wpłata

Zawodnicy bez odnotowanej opłaty wpisowej / Participants without paid entry fee

Lp.
No
Nazwisko i imię
Name and surname
Miasto
City
Klub
Club
Kategoria
Category
Wpłata
Paid
1 ADAM BEKIER KOSTRZYN NAD ODRA - Wpłata
2 ARTUR KRAUSE KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
3 BARTKIEWICZ PAWEŁ NOWA SÓL ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM - Wpłata
4 BEZULSKA ANNA GORZOW WLKP. SKIPOL.PL TEAM - Wpłata
5 BIELAWSKI KRZYSZTOF TORUŃ PACKMAN TEAM - Wpłata
6 BOCZAR BEATA ZIELNA GÓRA GREEN TEAM - Wpłata
7 BRZEZIŃSKI TOMASZ ŚWIEBODZIN - Wpłata
8 CHOLEWA IZABELA CYBINKA - Wpłata
9 CZYCZ EMILIA ZIELONA GÓRA - Wpłata
10 DZIEMIESZKIEWICZ PATRYK ŚWIEBODZIN BROWAR ŚWIEBODZIN - Wpłata
11 FICYGOWSKI MARIUSZ ŻARY - Wpłata
12 FIEDOROWICZ TOMASZ ZIELONA GÓRA JW1517 - Wpłata
13 FITA ROMAN KOZUCHÓW \ BEZ KLUBU - Wpłata
14 GĄSIOR MARCIN ŚWIEBODZIN ADRIAN DANILEWICZ GROUP - Wpłata
15 GĄSIOROWSKA SARA ŚWIEBODZIN - Wpłata
16 GIECOŁD MARIUSZ LUBRZA - Wpłata
17 GOŹDZIEJEWSKA NATALIA ŻAGAŃ - Wpłata
18 GRELA JAREK ZIELONA GÓRA - Wpłata
19 GROBELNY SEBASTIAN LWÓWEK TEAM-BEROTU - Wpłata
20 GRUSZKIEWICZ MATEUSZ MASZEWO - Wpłata
21 HARASIM KRYSTIAN GRODZISZCZE - Wpłata
22 HUTOR JUSTYNA TRZEBIECHÓW NGB - Wpłata
23 JASTRZĘBSKI KAMIL NOWE MIASTECZKO NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO - Wpłata
24 JODŁOWSKA EWA KROSNO ODRZAŃSKIE BBL KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
25 JODŁOWSKI MAREK KROSNO ODRZAŃSKIE BBL KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
26 JORDAN MAREK DĘBNO FOXY FIT - Wpłata
27 JÓZEFIAK GRZEGORZ ŻAGAŃ ŻAGAŃSKA GRUPA BIEGOWA - Wpłata
28 KLUCZYŃSKI KRZYSZTOF SULECHÓW AKTYWNY KALSK - Wpłata
29 KONCZYŃSKI MACIEJ SŁUBICE SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA - Wpłata
30 KROJCIG EWA JAWOR - Wpłata
31 KUBIAK KACPER ZIELONA GÓRA MKST ASTRA NOWA SÓL - Wpłata
32 KUCHARZEWSKI PRZEMYSŁAW WROCŁAW - Wpłata
33 KULIŃSKI BOGDAN GŁOGÓW KARATE KYOKUSHIN GŁOGÓW - Wpłata
34 MENZEL ZOFIA LUBRZA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
35 NYKIEL RAFAŁ NOWA WIOSKA ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA - Wpłata
36 OGIEJKO ALEKSANDRA KROSNO ODRZAŃSKIE KPP KROSNO ODRZ. - Wpłata
37 PEWNY ADAM ZIELONA GÓRA SECO/WARWICK - Wpłata
38 PIWOWARSKA WERONIKA KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
39 PIWOWARSKI PAWEŁ KROSNO ODRZAŃSKIE - Wpłata
40 POPŁAWSKA EWELINA ŚWIEBODZIN - Wpłata
41 POZNAŃSKA LUCYNA KOŁCZYN POSTOMIA KOŁCZYN/TEAM KOPEĆ - Wpłata
42 RADZIWON PIOTR ŚWIEBODZIN - Wpłata
43 RENKE KAJETAN ŚWIEBODZIN MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - Wpłata
44 RUDA JÓZEFA ŻARY - Wpłata
45 SANIUK JOANNA ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
46 SIKORA TOMASZ SIENIAWA WICHER SIENIAWA TEAM - Wpłata
47 SKRZYPKOWSKA AGNIESZKA ŚWIEBODZIN - Wpłata
48 STANISZCZAK PAWEŁ SZCZECIN - Wpłata
49 SULIKOWSKA EDYTA STAROSIEDLE SZYBKIE LASKI - Wpłata
50 SZAJDA TOMASZ GNIEZNO - Wpłata
51 TELENGA RAFAŁ ŻARY BIEGACZE ZJADACZE KM - Wpłata
52 USAKOWSKI NORBERT ŚWIEBODZIN - Wpłata
53 WAWRZYKOWSKI JAKUB NOWA SÓL MKST ASTRA NOWA SÓL - Wpłata
54 WLUDARSKI MAREK ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
55 WŁUDARSKI MACIEJ GROTÓW ŻARY RUNNERS TEAM - Wpłata
56 WOROSZ KATARZYNA KIJE - Wpłata
57 ZEMAN WOJCIECH SULECHÓW SULECHOWIANIE - Wpłata
58 ŻUREK GRZEGORZ ŚWIEBODZIN SWIEBODZINSKIBIEGACZ.PL - Wpłata