REGULAMIN PŁATNOŚCI

1. Zaplecze techniczne dostarcza firma Super Sport, z siedzibą przy ul. Racula-Drzonkowska 31A, 66-004 Zielona Góra NIP: 9730214534

2. Operatorem płatności jest PayU (https://payu.com/pl), dostarczając opcje płatności online poprzez banki, BLIK, itp. Dostępne opcje płatności zależą bezpośrednio od Organizatora.

3. Płatności są przyjmowane bezpośrednio na konto Organizatora, założone w PayU. Szczegóły nt podmiotu, do którego wnoszona jest opłata startowa są wyświetlone na ekranie podsumowującym (przed samą płatnością) oraz w Regulaminie Zawodów dostępnym przy każdych zapisach internetowych.

4. Przedmiotem transkacji finansowej jest pakiet startowy / opłata wpisowa w Zawodach Sportowych, wraz z cennikiem prezentowanym w Regulaminie Zawodów dostępnym przy każdych zapisach internetowych oraz przesyłanym wraz z potwierdzeniem rejestracji drogą emailową.

5. Polityka zwrotów zależy bezpośrednio od Organizatora i znajduje się w Regulaminie Zawodów dostępnym przy każdych zapisach internetowych. Znajdują się tam wszystkie szczegóły dotyczące zarówno procesu samego zwrotu, możliwości oraz dat granicznych, wraz z opcją przeniesienia udziału w imprezie sportowej na inną osobę.

6. W przypadku problemów z płatnościami online, czy brakiem odnotowanej wpłaty online (nie dotyczy przelewów bezpośrednio na konto dla imprez, które nie korzystają z modułu płatności online) prosimy o kontakt pod wskazanym w zakładce KONTAKT adresem email:

7. Polityka ochrony danych osobowych jest wyszczególniona w Regulaminie Zawodów dostępnym przy każdych zapisach internetowych. Osobno polityka ochrony danych osobowych jest dostępna w głównym menu strony Super Sport.

Aktualności

 • 26. Bieg Konstytucji - galeria

  03-05-2018
  26. Bieg Konstytucji w Zbąszynku za nami - więc i galeria jest dla Was już gotowa: https://www.super-sport.com.pl/galeri...
 • V Bieg Papieski - galeria

  22-04-2018
  Wczoraj wieczorem pokonywaliście 5km w Lubinie podczas kolejnej edycji Biegu Papieskiego - mamy też dla Was trochę zdjęć...
 • XI Piekło Przytoku - galeria

  13-04-2018
  Jeśli odpoczęliście już od jazdy po bruku, przestało Wam dzwonić w uszach od strzelającego co chwilę jak bat łańcucha i ...
© 2016 SuperSport. All Rights Reserved.

Na skróty