13. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego

Night Marathon of the Bydgoszcz Canal - 13th edition

 

     
  Data i godzina: 16.06.2018, 21:00
  Miejscowość: Bydgoszcz
  Dystans: 4,2km - 42,2km (trasa Nocnego Maratonu)
  Typ zawodów: bieg
  Regulamin biegu: Dostępny tutaj
  Strona Organizatora: POLSKIE Maratony.PL
  Opłata wpisowa: zgodnie z regulaminem
  Limit zgłoszeń: -
     
  Formularz zgłoszeniowy: Zapisy online
  Lista startowa: Lista osób
  Opłać wpisowe: Zapłać przez Dotpay

 

O Zawodach

     Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego to najstarszy, nieprzerwanie organizowany nocny maraton w Polsce! Zawody są kultowe bowiem gromadzą na starcie stałych uczestników, którzy są symbolem wartości jaką niesie sport a w szczególności biegi maratońskie!

   Te zawody, to wielka atrakcja dla uczestniczących w niej osób. Bieg, bowiem rozgrywany jest w nocy w przepięknej scenerii Plant Bydgoskich w unikalnej scenerii, wzdłuż unikatowych zabytków hydrotechniki jakimi są śluzy rodem z XVIII w. na Kanale Bydgoskim, który jest najstarszym śródlądowym kanałem wodnym na obecnym terytorium Polski czynnym do dnia dzisiejszego.

   To wyjątkowe w skali kraju przedsięwzięcie każdego roku spotyka się z licznym zainteresowaniem, potwierdzającym jego rosnący prestiż i powszechne uznanie wśród zawodników. Towarzyszące inicjatywie liczne atrakcje, sprawiają, że każdy uczestnik, poprzez czynny udział bądź dopingowanie, może poczuć ducha sportowej atmosfery i doświadczyć artystycznych wrażeń.

   Wszyscy zawodnicy otrzymują autorskie, nietuzinkowe odlewane medale, wyjątkowe okolicznościowe koszulki i niespotykane jak na warunki w kraju bogate pakiety startowe. Oferujemy też oryginalne pamiątkowe profesjonalne numery startowe elektroniczne zapisy i pomiar czasu. Zawsze też coś nam gra, głośno i na żywo co jest dużą atrakcją dla biegaczy i kibiców! Klasyfikacja odbywa się aż na 10. dystansach!

Jak pokazują kolejne edycje, w wydarzeniu uczestniczą maratończycy nie tylko z Bydgoszczy a w większości z całego kraju, a także biegacze z Litwy, Łotwy, Szwecji, Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Belgii, Hiszpanii, USA, Kanady, Ukrainy i Białorusi.

Andrzej Derfert Director of Night Ghosts

 

Aktualności

Współpraca

© 2016 SuperSport. All Rights Reserved.

Na skróty